5,0



Na podstawie 1 opinii
Lindt EXCELLENCE Ciemna czekolada o smaku miętowym 100g
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
37,41 zł
374,10 zł / 1kg
+ 64,10 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Czekolada i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Niederegger marcepanowe domino z ciemną czekoladą 125g194,48 zł/1kg
24,31 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Hachez Cocoa dArriba łagodna ciemna czekolada z pomarańczą 100g235,70 zł/1kg
23,57 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Biała czekolada Lindt Cocos z nadzieniem z kremu kokosowego 100g212,90 zł/1kg
21,29 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Baton czekoladowy Lindt Dark Mousse Blueberry Lavender 150g177,80 zł/1kg
26,67 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Czekolada gorzka z dodatkiem chilli Excell 100 g
226,50 zł/1kg
27,18 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Lindt ciemna czekolada z musem miętowym 150g
177,80 zł/1kg
26,67 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Baton czekoladowy Lindt Excellence 100% kakao z czystym kakao 50g
533,40 zł/1kg
26,67 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Lindt 672728, Czekolada czarna, 100 g, Karmel, Sól, 2117 kJ, 507 kcal, 28 g
374,10 zł/1kg
37,41 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Lindt Creation Menthe Frappée 150g – Wyśmienita czekolada z orzeźwiającą nutą mięty
311,93 zł/1kg
46,79 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Lindt & Sprüngli Excellence 85% kakao ciemne mocne 100g
266,70 zł/1kg
26,67 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ciemna czekolada Lindt bez dodatku cukru z wysokiej jakości ziaren kakaowca 100g
266,70 zł/1kg
26,67 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Lindt 3046920028004, Czekolada czarna, 100 g, 2350 kJ, 566 kcal, 41 g, 24 g
374,10 zł/1kg
37,41 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Lindt i Sprüngli Excellence Mild 85% ciemna czekolada 100g
266,70 zł/1kg
26,67 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Cienkie batoniki Lindt & Sprüngli, ciemna czekolada, 125 g
298,72 zł/1kg
37,34 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Czekolada Lindt Creation z kawałkami pistacji i migdałów 148 g
180,20 zł/1kg
26,67 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Lindt Excellence Caramel Orzech Laskowy Ciemna Czekolada 100g
410,80 zł/1kg
41,08 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Lindt Excellence o intensywnie pysznym smaku kakao 100g
266,70 zł/1kg
26,67 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Chocolate Mints - Batony miętowe z ciemnej czekolady 200g
77,00 zł/1kg
15,40 zł
Sprzedawca: Katomix

Marcepan z suszonymi morelami i gorzką czekoladą, 50g | RAPUNZEL
166,60 zł/1kg
8,33 zł
Sprzedawca: taleoo

Lindt Thins Dark ciemna czekolada 125g
674,32 zł/1kg
84,29 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Lindt EXCELLENCE Ciemna czekolada o smaku miętowym 100g
Wyjątkowo ciemna czekolada o smaku miętowym.
Wartości odżywcze
Wartości odżywcze na 100 g
Energia (kJ) 2230
Energia (Kcal) 535
Białko (g) 6.0
Tłuszcz (g) 32
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g) 19
Węglowodany (g) 52
w tym cukry (g) 47
Sól (g) 0,10
Składniki
cukier, masa kakaowa, masło kakaowe, bezwodny tłuszcz mleczny, emulgator: lecytyna sojowa, naturalny aromat miętowy.
Alergeny
Może zawierać śladowe ilości nasion sezamu i innych orzechów.
Zawartość kakao %
Zawartość masy kakaowej w ciemnej czekoladzie wynosi co najmniej 47%.
- Lista składników
- cukier, masa kakaowa, masło kakaowe, bezwodny tłuszcz mleczny, emulgator: lecytyna sojowa, naturalny aromat miętowy
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartości odżywcze na 100 g: Energia (kJ) 2230, Energia (Kcal) 535, Tłuszcz (g) 32, w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g) 19, Węglowodany (g) 52, w tym cukry (g) 47, Białko (g) 6.0, Sól (g) 0.10
- Waga
- 100 g
- Firma spożywcza
- LINDT
- Nazwa handlowa
- Lindt EXCELLENCE Ciemna czekolada o smaku miętowym
- Producent
- EAN
- 3046920028752
- Lista składników
- cukier, masa kakaowa, masło kakaowe, bezwodny tłuszcz mleczny, emulgator: lecytyna sojowa, naturalny aromat miętowy
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartości odżywcze na 100 g: Energia (kJ) 2230, Energia (Kcal) 535, Tłuszcz (g) 32, w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g) 19, Węglowodany (g) 52, w tym cukry (g) 47, Białko (g) 6.0, Sól (g) 0.10
- Waga
- 100 g
- Firma spożywcza
- LINDT
- Nazwa handlowa
- Lindt EXCELLENCE Ciemna czekolada o smaku miętowym
- Producent
- EAN
- 3046920028752
Pasuje również do tego

Lindt ciemna czekolada z musem miętowym 150g
177,80 zł/1kg
26,67 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Baton czekoladowy Lindt Dark Mousse Blueberry Lavender 150g
177,80 zł/1kg
26,67 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Cienkie batoniki Lindt & Sprüngli, ciemna czekolada, 125 g
298,72 zł/1kg
37,34 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Yves Saint Laurent Libre Intense Pour Femme Woda perfumowana, 90 ml
3 333,33 zł/1l
300,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Estilo

Nestle After Eight 400g
137,25 zł/1kg
54,90 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Baton czekoladowy Lindt Excellence 100% kakao z czystym kakao 50g
533,40 zł/1kg
26,67 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Czekolada gorzka z dodatkiem chilli Excell 100 g
226,50 zł/1kg
27,18 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Lindt 672728, Czekolada czarna, 100 g, Karmel, Sól, 2117 kJ, 507 kcal, 28 g
374,10 zł/1kg
37,41 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Lindt & Sprüngli Excellence 85% kakao ciemne mocne 100g
266,70 zł/1kg
26,67 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Czekolada Lindt Creation z kawałkami pistacji i migdałów 148 g
180,20 zł/1kg
26,67 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ciemna czekolada Lindt bez dodatku cukru z wysokiej jakości ziaren kakaowca 100g
266,70 zł/1kg
26,67 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Czekolada Lindt Dubai Style Riegel mit Pistazien und Engelshaar 40g
22,61 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

STORCK Merci Petits, 1 kg, Czekolada mleczna, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g
96,07 zł/1kg
96,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Grand Noir - Delikatna gorzka pomarańcza 70% 100g
168,70 zł/1kg
16,87 zł
Sprzedawca: taleoo

Baton czekoladowy Raffaello z kremem kokosowym i migdałowym 90g
173,80 zł/1kg
17,38 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

I Love Milka Miniherz Haselnuss 44g
360,68 zł/1kg
15,87 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Lindt 3046920029759, Czekolada czarna, 100 g, 2483 kJ, 592 kcal, 55 g, 30 g
235,00 zł/1kg
28,20 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Lindt LES GRANDES, Czekolada czarna, 150 g, 2382 kJ, 573 kcal, 40 g, 13 g
394,20 zł/1kg
59,13 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Czekolada mleczna w pastylkach Callebaut 823, 400 g
101,44 zł/1kg
50,72 zł
Sprzedawca: PrzyjacieleKawy

Czekolada CELEBRATIONS 845492 186g
408,33 zł/1kg
75,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Czekoladowe Bons White dla dzieci z nadzieniem z mlecznego kremu, pakowane pojedynczo 200 g
120,20 zł/1kg
24,04 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Czekoladki After Eight® 200,0 g
351,85 zł/1kg
70,37 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Mieszanka kulek Lindt Lindor z najlepszą czekoladą Lindt 137g
272,55 zł/1kg
37,34 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Lindt Lindor Cacao z rozpływającą się w ustach ciemną czekoladą 100g
217,80 zł/1kg
21,78 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Mars Mix Minis mieszanka 20 batoników czekoladowych w 5 smakach 400g
106,57 zł/1kg
42,63 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Lindt dla koneserów Klasyczne, rozpływające się w ustach i nieodparte 125g
42,68 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Milka Cienkie serduszka waflowe z rozpływającego się w ustach mleka Milka Alpine 130g
233,46 zł/1kg
30,35 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Barry Callebaut 811 Zartbitter Schokolade Kuvertüre 2,5kg
112,01 zł/1kg
280,03 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kamelur

Lindt i Sprüngli Excellence Mild 85% ciemna czekolada 100g
266,70 zł/1kg
26,67 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ritter Sport Fine Milk Chocolate, Czekolada mleczna, 100 g, 1 szt., Sugar, cocoa butter, whole MILK powder (21 %), cocoa mass, emulsifier: lecithins (SOYA)., Sztuczny smak, 2377 kJ
162,70 zł/1kg
16,27 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 11 grudnia 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Waga 0,1 kg
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Czekolada biała Belgijska 500g Brat.pl



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
35,99 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
69,48 zł/1kg

Lindt 675057, 100 g, Czekolada mleczna, 59 mm, 42 mm, 165 mm, Opakowanie na prezent



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
25,75 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
257,50 zł/1kg

Lindt Christmas Nuts Macadamia w mlecznej czekoladzie 100g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
25,42 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
231,09 zł/1kg

Niederegger marcepanowe domino z ciemną czekoladą 125g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
24,31 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
194,48 zł/1kg

Hachez Cocoa Arriba Classic tabliczka ciemnej czekolady 100g
23,57 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
235,70 zł/1kg

Hachez Cocoa dArriba łagodna ciemna czekolada z pomarańczą 100g
23,57 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
235,70 zł/1kg

Fudge Old English Toffee Czekoladowe słodycze z miękkiego karmelu 2000g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
103,46 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
51,73 zł/1kg

Storz Relief Father Christmas w mlecznej czekoladzie 80 sztuk 1000g
162,14 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
162,14 zł/1kg

Czekoladowe Mikołaje Storz luzem w przezroczystym pudełku 770g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
141,67 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
183,99 zł/1kg

Niederegger marcepan klasyczny bez czekolady odpustowej 100g



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
23,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
238,70 zł/1kg

Fudge Old English Toffee Czekoladowe słodycze z miękkiego karmelu 1000g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
51,73 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
51,73 zł/1kg

Kolekcja czekoladek Merci Petits Delikatne małe czekoladki Merci 125 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
14,30 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
114,40 zł/1kg

Fudge Old English Toffee Czekoladowe słodycze z miękkim karmelem 300g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
15,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
52,90 zł/1kg

Nappo classic w puszce Nugat z ciemną czekoladą 1320g



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
130,43 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
98,81 zł/1kg

Weinrichs Backdeko ciemna czekolada drops couverture 1500g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
137,43 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
91,62 zł/1kg

Sarotti Tiamo Finest Truffles Cognac Cream Delikatne czekoladki 125g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
19,55 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
156,40 zł/1kg

Weinrichs White Drops - Couverture - 1500g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
127,51 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
85,01 zł/1kg

Yogurette truskawkowa czekolada mleczna z kremem truskawkowym 300g



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(32)Liczba wystawionych ocen: 32
29,38 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
97,93 zł/1kg

Kalendarz adwentowy Kinder und Co White Edition 24 drzwi 263g



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
75,50 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
287,07 zł/1kg

Toblerone BT21001LW, Czekolada mleczna, 100 g, 2235 kJ, 535 kcal, 29,5 g, 60,5 g



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
61,05 zł
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
610,50 zł/1kg