5,0



Na podstawie 1 opinii
Już tylko 1 sztuka w tej cenie
Krem pod oczy Eisenberg Eisenberg Pure White, 30 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
437,08 zł
1 456,93 zł / 100ml
+ 39,00 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Nasze najlepszeoferty
Kremy do twarzy i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Eisenberg Nourishing Ultra-Rich Cream 50 ml359,30 zł/100ml
179,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Valmont V-Firm ujędrniający krem do twarzy 50 ml2 590,90 zł/100ml
1 295,45 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Żel do demakijażu oczu i ust Sisley 120 ml247,79 zł/100ml
297,35 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Sinoz - Pure Cica Ultra Repair Cream, 50ml - Nawilżająco-regenerujący krem do twarzy188,22 zł/100ml
94,11 zł
Sprzedawca: mk-tronic

Eisenberg Liftingujące serum regenerujące 30 ml
739,27 zł/100ml
221,78 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Bielenda Ujędrniający Krem-Serum Peptydowe Pod Oczy 15 Ml
119,87 zł/100ml
17,98 zł
Sprzedawca: Indizio

COSRX The Retinol 0.1 Cream 20 ml
2 356,80 zł/1kg
117,84 zł
Sprzedawca: somnia24

Lirene, C+E Krem Rewitalizujący, 40ml
128,45 zł/100ml
63,26 zł
-18%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
51,38 zł
Sprzedawca: MANADA

Dermika Luxury Caviar 50+ Kawiorowy krem wypełniający zmarszczki na dzień i noc, 50ml
202,18 zł/100ml
101,09 zł
Sprzedawca: Katomix

Skin CAVIAR emulsja nawilżająca i ujędrniająca 70 ml
1 825,50 zł/100ml
1 277,85 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Bioliq 25+, Krem nawilżający pod oczy, 15 ml
39,38 zł
Sprzedawca: Katomix

MIZON - 0,3% Retinol Youth Cream - Krem odmładzający z retinolem - 26 ml
565,35 zł/100ml
146,99 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

Synchroline Synchrovit A+E Cream 50 ml
13 838,00 zł/100ml
138,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Beauty Formulas, Brightening Vitamin C, Krem do twarzy, 100 ml
22 180,00 zł/1kg
22,18 zł
Sprzedawca: Katomix

Krem Anua Centella na przebarwienia, 30 ml
199,97 zł/100ml
65,29 zł
-8%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
59,99 zł
Sprzedawca: ISEI

Bielenda Ujędrniający Krem Peptydowy Do Twarzy 40+ 50 Ml
45,98 zł/100ml
22,99 zł
Sprzedawca: Indizio

Farmona Ceramidowo-Peptydowy Krem Pod Oczy 50 Ml.
101,76 zł/100ml
50,88 zł
Sprzedawca: Dermes

Krem nawilajcy na noc 50 ml
207,46 zł/100ml
103,73 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DealOn
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Krem pod oczy Eisenberg Pure White Eye Contour Cream 30 ml to krem rozjaśniający, który pomaga redukować cienie pod oczami, oznaki zmęczenia i drobne linie w delikatnej okolicy oczu. Intensywnie pielęgnująca formuła zapewnia intensywne nawilżenie, poprawia wygląd skóry wokół oczu i pozostawia ją gładką, elastyczną i wyraźnie rozjaśnioną. Delikatna konsystencja szybko się wchłania, zapewniając długotrwały komfort, bez obciążania skóry. Krem jest idealny do codziennej pielęgnacji skóry wokół oczu, która wygląda na zmęczoną i pozbawioną blasku.
Właściwości:
- krem rozjaśniający pod oczy
- Pomaga redukować cienie pod oczami i oznaki zmęczenia
- Intensywnie nawilża skórę wokół oczu
- Poprawia wygląd skóry, wygładzając i wyrównując jej koloryt
- Delikatna konsystencja, która szybko się wchłania
Kluczowe korzyści:
- Rozjaśnia, nawilża i odświeża skórę wokół oczu
- Pomaga zmniejszyć widoczność drobnych linii i zmarszczek
- Przywraca wygląd wypoczętej i młodej skóry wokół oczu
- Wspiera elastyczność i komfort delikatnej skóry
- Zapewnia codzienną pielęgnację, przeciwdziałając oznakom zmęczenia
Sposób użycia:
- Nanieść niewielką ilość kremu na oczyszczoną skórę wokół oczu.
- Delikatnie wmasować krem opuszkami palców.
- Stosować rano i wieczorem.
- Unikać kontaktu z oczami.
- Dla uzyskania optymalnych rezultatów, stosować regularnie jako element codziennej pielęgnacji skóry.
Krem pod oczy
- Zawartość
- 30 ml
- Składniki
- w opisie
- Producent
- EAN
- 3259550302394
- Zawartość
- 30 ml
- Składniki
- w opisie
- Producent
- EAN
- 3259550302394
Pasuje również do tego

Eisenberg Nourishing Ultra-Rich Cream 50 ml
359,30 zł/100ml
179,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Eisenberg Zel pod oczy z efektem liftingujacym przeciw obrzekom, 30ml
711,00 zł/100ml
213,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Eisenberg Liftingujące serum regenerujące 30 ml
739,27 zł/100ml
221,78 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Eisenberg - Anti Age Integral Excellence Soin Sublimateur - Ekskluzywna pielęgnacja okolic oczu 30ml
893,00 zł/100ml
267,90 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Eisenberg For Men Eye Contour Gel 30 ml
824,83 zł/100ml
247,45 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Eisenberg Excellence Sumptuous Cream 30 ml
970,10 zł/100ml
291,03 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Eisenberg Anti-Age Treatment 50 ml
769,74 zł/100ml
384,87 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Hugo Boss Boss Bottled Woda toaletowa, 50ml
131,94 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Dolce&Gabbana The one, Mężczyźni, 150 ml, Butelka jednorazowa, 1 szt.
1 789,73 zł/1l
268,46 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Diesel, Fuel for Life, Eau De Toilette, For Men, 125 ml
1 403,44 zł/1l
175,43 zł
Sprzedawca: Tersorte

Eisenberg Anti-Age Complex 50 ml
393,10 zł/100ml
196,55 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Hugo Boss Boss Nuit Pour Femme Edp Spray
11 278,67 zł/1l
845,90 zł
Sprzedawca: PerfumeriaMarzen

Hugo Boss - Boss Selection EDT 100ml
1 375,00 zł/1l
137,50 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

BABOR Ampoule Concentrates Multi Vitamin, Matowa skóra, 14 ml
721,43 zł/100ml
101,00 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Eisenberg Bi-Phase Pure Płyn do demakijażu 150 ml
91,63 zł/100ml
137,45 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Hugo Boss Iced Woda toaletowa, 75ml
1 554,67 zł/1l
116,60 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Montblanc Legend Spirit, Mężczyźni, 200 ml, Bergamotka, Grejpfrut, Różowy pieprz, Kardamon, Lavander, Woda, Drewno cashmeran, Mech dębowy, Białe piżmo, Drewniany, Spray
1 489,25 zł/1l
297,85 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Hugo Boss Hugo Man Woda toaletowa, 200ml
1 034,00 zł/1l
206,80 zł
Sprzedawca: PerfumeriaMarzen

Eisenberg Hydrating Velvet Make-Up Remover 150 ml
81,07 zł/100ml
121,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

EISENBERG Comforting Calming Serum dla skóry wrażliwej 30ml
776,17 zł/100ml
232,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Versace - Eros Flame EDP 100ml
2 299,90 zł/1l
229,99 zł
Sprzedawca: motivoo

Gucci Bloom Profumo Di Fiori Woda perfumowana, 50ml
4 080,00 zł/1l
204,00 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Estée Lauder Advanced Night Repair Synchronized Multi-Recovery Complex 100ml
313,00 zł/100ml
313,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: LOGNOW

Hugo Boss Boss The Scent Woda toaletowa, 50ml
3 078,60 zł/1l
153,93 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Hugo Boss Deep Red Woda perfumowana, 90ml
3 133,44 zł/1l
282,01 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Yves Saint Laurent Libre Pour Femme Woda perfumowana, 50ml
5 401,40 zł/1l
278,00 zł
-7,93 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
270,07 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ePubIsland

Hugo Boss Bottled Unlimited Woda toaletowa, 200ml
2 345,55 zł/1l
598,95 zł
-129,84 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
469,11 zł
Sprzedawca: Katomix

Burberry My Black Parfum, Kobiety, 90 ml, Jaśmin, Brzoskwinia, Różowy, Bursztyn, Paczula, Spray
3 036,22 zł/1l
301,42 zł
-28,16 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
273,26 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Kevin Murphy Blonde.Angel Colour Enhancing Treatment 250 ml
660,76 zł/1l
165,19 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 14 lutego 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wszystko w najlepszym wydaniu
Wszystkie produkty Eisenberg są doskonałej jakości i nie pozostawiają nic do życzenia! Krem pod oczy jest miękki i cudownie się go nakłada. Wyraźna rekomendacja do zakupu.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Embryolisse Lait Creme Concentre | Krem odżywczy i nawilżający 3x75ml



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(55)Liczba wystawionych ocen: 55
191,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
85,33 zł/100ml

Babor Doctor Babor Regeneration The Cure Cream 50ml - Przeciwzmarszczkowy krem do twarzy



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(30)Liczba wystawionych ocen: 30
584,79 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
116,96 zł/100ml

Visadore – Nawilżający i pielęgnujący krem do twarzy – 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
165,81 zł
Sprzedawca: MyPremiumShop
3 316,20 zł/1kg

LA MER krem morski 250ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(19)Liczba wystawionych ocen: 19
4 896,64 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 958,66 zł/100ml

Zestaw Mary Kay TimeWise® Ultimate „Cudowny zestaw” do skóry normalnej/suchej + serum C+E – prezent



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
896,08 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
179,22 zł/100ml

Strivectin Anti-Wrinkle Wrinkle Recode Moisture Rich Barrier Cream 50 ml
316,23 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
632,46 zł/100ml

MARY KAY TimeWise Ultimate Miracle Zestaw do pielęgnacji skóry mieszanej/tłustej z kremem pod oczy Nowość



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
806,02 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
2 808,43 zł/1kg

MK TimeWise Ultimate „Miracle Set” – skóra normalna/sucha, 5 sztuk
806,02 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
806,02 zł/100ml

La Roche-Posay Hydraphase HA BB krém BB Cream SPF15 Medium 40 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
101,51 zł
Sprzedawca: apohealth
253,77 zł/100ml

CHEPLAPHARM PC 30 krem pielęgnacyjny do skóry suchej i zestresowanej, 75 ml
58,09 zł
Sprzedawca: apohealth
691,55 zł/1kg

Zestaw matujący do pielęgnacji skóry Mary Kay
382,75 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
1 275,83 zł/1kg

Embryolisse Lait Creme Concentre | Krem odżywczy i nawilżający 3x30ml



3,5Średnia ocena: 3,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
121,99 zł
-20,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
101,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
169,98 zł/100ml

PRIME REGENERA II Super Restructuring Cell Cream 50 ml
822,62 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 645,24 zł/100ml

Krem BB VEZE, Podkład w płynie Cushion VEZE kolor 01 Natural
99,99 zł
Sprzedawca: RESTEQ

Krem BB Podkład w płynie Cushion kolor Ivory 02 kosmetyk do makijażu twarzy
79,99 zł
Sprzedawca: RESTEQ
159,98 zł/1kg

41S701 La Mer Tonik równoważący



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
668,14 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
445,43 zł/100ml

Thalgo Flash-Nude BB Cream Illuminating Multi-Perfection - Naturalna emulsja tonująca i nawilżająca dla jednolitej i rozświetlonej cery 40 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(13)Liczba wystawionych ocen: 13
400,07 zł
Sprzedawca: VogueVista
1 000,17 zł/100ml

SKIN79 BB Cream Golden Snail Intensive Beblesh Balm Cream SPF50+ PA+++ 45g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
99,00 zł
Sprzedawca: Skin79
220,00 zł/100ml

Mary Kay Intensywnie nawilżający krem 51 g
193,17 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
386,34 zł/100ml

Limba Cosmetics INSTANT TRANSFORMATION Peptide Hair Mask 30 ml
99,99 zł
Sprzedawca: Keratinshop
333,30 zł/100ml