5,0



Na podstawie 2 opinii
Korres Black Pine Plump-Up Ujędrniający krem-maska na noc, 40ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
5%zniżki
Kupon jest już aktywny
Tylko do 10 października
Kupon jest już aktywnyTylko do 10 października
Rabat udzielony przez Pharmacygreek
Rabat udzielony przez Pharmacygreek
123,55 zł
325,12 zł / 100ml
+ 21,34 zł za wysyłkę
Nasze najlepszeoferty
Kremy na noc i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Estée Lauder Revitalizing Supreme+ Night Intensive Krem przeciwzmarszczkowy na noc, 50ml630,00 zł/100ml
325,13 zł
-10,13 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
315,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Uniqstone

Więcej informacji o reklamie
Estée Lauder Revitalizing Supreme+ Bogaty ujędrniający krem do twarzy, 50ml709,46 zł/100ml
354,73 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Elizabeth Arden Prevage Anti-Aging Moisture Cream Spf30 50ml834,44 zł/100ml
417,22 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Beauty of Joseon 8809738312728, Kobiety, 30 ml149,97 zł/100ml
44,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Korres Dwufazowe serum do twarzy na noc, 30 ml
457,27 zł/100ml
137,18 zł
Sprzedawca: MANADA

Topicrem Peelingujacy krem na noc przeciw przebarwieniom, 40ml
352,32 zł/100ml
140,93 zł
Sprzedawca: somnia24

SkinCeuticals Retinol 0.3 krem na noc
1 668,07 zł/100ml
500,42 zł
Sprzedawca: VISO

Mizon Phyto Plump Collagen Day Cream 50 ml
987,50 zł/1kg
79,00 zł
Sprzedawca: Skin79

Dermalogica, Intensive Moisture, Moisturizing, Cream, For Face, 100 ml
291,23 zł/100ml
291,23 zł
Sprzedawca: VISO

Isntree Nawilżający krem do twarzy, 80 ml
150,04 zł/100ml
120,03 zł
Sprzedawca: somnia24

Dermacol Serum intensywnie liftingujące i remodelujące do twarzy, 30ml
1 101,88 zł/1kg
88,15 zł
Sprzedawca: VISO

Erborian Matte Cream 15 ml
605,20 zł/100ml
90,78 zł
Sprzedawca: BeautyShop

Biotrade Acnаut Restorative Cream SPF 30
411,17 zł/100ml
123,35 zł
Sprzedawca: Emerosa

Korres Greek Yoghurt Intensywnie Odżywczy krem do twarzy, 40ml
540,45 zł/100ml
216,18 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

Hyaluronic Acid 2% Serum do twarzy, 50ml
149,98 zł/100ml
74,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Institut Esthederm Intensive Retinol-Creme 50 ml
11 208,20 zł/1kg
560,41 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Alcina krem do twarzy Facial Cream Cenia 50 ml
214,00 zł/100ml
107,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Anua 3 Ceramide Panthenol Moisture Barrier Cream
112,21 zł/100ml
112,21 zł
Sprzedawca: somnia24

Apivita Przeciwzmarszczkowy krem pod oczy i na twarz 50ml
279,08 zł/100ml
139,54 zł
Sprzedawca: somnia24

Sheabutter - Cream 50ml
118,38 zł/100ml
59,19 zł
Sprzedawca: taleoo
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Bogaty krem-maska na noc z technologią 4D Bio-ShapeLift o działaniu liftingującym, przeciwzmarszczkowym i modelującym kontur twarzy. Przywraca skórze utracone nawilżenie i elastyczność. Zaawansowana formuła wzbogacona w polifenole napina skórę i zmniejsza widoczność zmarszczek. Zawiera /97,4% składników pochodzenia naturalnego. Produkt wegański. /
Składniki aktywne:
Ekstrakt z czarnej sosny /- bogaty w polifenole, wzmacnia skórę, poprawia jej jędrność, wygładza drobne linie i zmarszczki.
Technologia 4D Bio-ShapeLift /- silny kompleks widocznie podnoszący i unoszący kontury twarzy.
Pochrzyn i soja /- skutecznie nawilżają i poprawiają elastyczność skóry.
Sposób użycia: Nałożyć na twarz i szyję omijając okolice oczu.
KORRES Black Pine 4D Bio Shape Lift ujędrniający krem na noc 40 ml
Bogaty krem na noc z technologią 4D Bio-ShapeLift™ do głębokiej regeneracji skóry. Zmniejsza widoczność zmarszczek, ujędrnia kontury twarzy i widocznie napina skórę w ciągu nocy.
Testowany dermatologicznie. Odpowiedni dla wegan. Opakowanie nadające się do recyklingu. Nie testowany na zwierzętach. 97% naturalnych składników.
Sposób użycia:
Wzbogać swoją wieczorną rutynę o ilość naszego aksamitnego kremu przeciwstarzeniowego wielkości orzecha laskowego, aby intensywnie odżywić skórę przed pójściem spać i złagodzić stres dnia. Nakładać na twarz i szyję po oczyszczeniu skóry, omijając okolice oczu. Odpowiedni do codziennego stosowania wieczorem.
Składniki:
Aqua/Water/Eau, gliceryna, propanediol, trójgliceryd kaprylowy/kaprynowy/myrystynowy/stearynowy, alkohol oleilowy, alkohol cetearylowy, cytrynian stearynianu glicerylu, laurynian izoamylu, palmitynian cetylu, olej z nasion crambe abyssinica, olej olus/olej roślinny/huile végétale, olej z nasion passiflory incarnata, skwalan, trójgliceryd kaprylowy/kaprynowy, Saccharomyces/xylinum/ferment z czarnej herbaty, alkohol behenylowy, palmitynian askorbylu, ekstrakt z nasion avena strigosa, ferment Bacillus, kwas cytrynowy, dekstran, ekstrakt z korzenia dioscorea villosa (dziki pochrzyn), galusan epigalokatechiny, glukozyd galatylu epigalokatechiny, kaprylan glicerolu, sterole z soi (glycine soja), olej z nasion helianthus annuus (słonecznik), heksylododekanol, hydroksyetyloceluloza, kwas mlekowy, lecytyna, ekstrakt z kwiatów Lonicera caprifolium (wiciokrzew japoński), ekstrakt z kwiatów Lonicera japonica (wiciokrzew japoński), ekstrakt z kory pinus nigra, ekstrakt z pąków/igieł pinus nigra, karboksymetylobetaglukan sodu, cytrynian sodu, ekstrakt z kwiatów Spilanthes acmella, dioctan glutaminianu sodu, tokoferol, octan tokoferylu, trifluoroacetyl tripeptyd-2, guma ksantanowa, alkohol benzylowy, fenoksyetanol, sorbinian potasu, kwas salicylowy, benzoesan sodu, kwas sorbowy, perfumy/zapach.
Bogata pielęgnacja twarzy na noc z technologią 4D Bio-ShapeLift™, opracowana w celu regeneracji skóry w ciągu nocy, zmniejszenia widoczności zmarszczek, podniesienia konturów twarzy i widocznego ujędrnienia skóry.
Wzbogacony o:
BLACK PINE - Bogaty w polifenole, wzmacnia skórę i poprawia wygląd jędrności, drobnych linii i zmarszczek.
4D BIO-SHAPELIFT™ - silny kompleks, który widocznie liftinguje i ujędrnia kontury twarzy.
WILD JAM, SOYBEAN COMPLEX - znacząco wspomaga elastyczność i nawilżenie skóry.
STOSOWANIE: Nakładać na twarz i szyję, omijając okolice oczu.
Korres Black Pine 4D Bio-ShapeLift Plump-Up Sleeping Facial to ujędrniająca pielęgnacja na noc dla skóry dojrzałej i wymagającej. Ekskluzywna formuła z opatentowaną technologią 4D Bio-ShapeLift pomaga ujędrnić kontury twarzy. Linie i zmarszczki powinny być zredukowane, a naturalne ekstrakty z soi, czarnej sosny i dzikiego pochrzynu zapewniają intensywne nawilżenie.
- Waga
- 50 g
- Zawartość
- 40 ml
- Składniki
- W skład tego intensywnie ujędrniającego kremu-maski na noc marki Korres wchodzą: czarny chaber, kwas hialuronowy, olejek z szałwii, ekstrakt z drożdży, olejek z drzewa cedrowego, skwalan, olejek z oliwek, wosk pszczeli, masło shea, pantenol, alantoina, witamina E, ekstrakt z dzikiej róży, ekstrakt z granatu, ceramidy, beta-glukan, bisabolol, ekstrakt z marzanki, ekstrakt z arbuza oraz ekstrakt z olejku lawendowego.
- Producent
- Grupy docelowe
- Kobiety
- EAN
- 5203069101588
- Numer producenta
- 21008173
- Waga
- 50 g
- Zawartość
- 40 ml
- Składniki
- W skład tego intensywnie ujędrniającego kremu-maski na noc marki Korres wchodzą: czarny chaber, kwas hialuronowy, olejek z szałwii, ekstrakt z drożdży, olejek z drzewa cedrowego, skwalan, olejek z oliwek, wosk pszczeli, masło shea, pantenol, alantoina, witamina E, ekstrakt z dzikiej róży, ekstrakt z granatu, ceramidy, beta-glukan, bisabolol, ekstrakt z marzanki, ekstrakt z arbuza oraz ekstrakt z olejku lawendowego.
- Producent
- Grupy docelowe
- Kobiety
- EAN
- 5203069101588
- Numer producenta
- 21008173
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Pasuje również do tego

Korres Care Black Pine 4d Bio-shapelift, Korpus BB milk, 40 ml, Biały, Nawilżający, 1 szt.
362,07 zł/100ml
144,83 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Korres Care Black Pine 4D BioShapeLift, Korpus BB milk, 40 ml, Biały, Nawilżający, 1 szt.
363,35 zł/100ml
145,34 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Korres Care Black Pine 4D, Kobiety, 45+ lat(a), Sosna, 30 ml
506,50 zł/100ml
151,95 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek

Korres Care Apothecary Wild, Kobiety, 35+ lat(a), Sosna, 200 ml
27,45 zł/100ml
54,89 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek

Korres Greek Yoghurt Foaming Cream Cleanser, Krem BB do ciała, 150 ml, Biały, Kojąca, Nawilżający, 1 szt.
56,52 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
53,54 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek

Korres Black Pine 360 Lift Super liftingujące serum pod oczy, 15ml
1 264,67 zł/100ml
189,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Korres Apothecary Wild Rose Rozjaśniający Ekspert Duo – Krem rozjaśniający na dzień 40 ml + serum Flawless w prezencie 15 ml
210,25 zł/100ml
115,64 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek

Korres Care Black Pine Primus, Krem na noc, Kobiety, Skóra uniwersalna, Twarz, Nawilżający, All ages
414,85 zł/100ml
165,94 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Korres Care Black Pine Primus Glättende, Krem na dzień, Kobiety, Skóra uniwersalna, Twarz, Nawilżający, All ages
311,02 zł/100ml
124,41 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek

Korres Black Pine 4D Firming Lifting Day Cream do skóry normalnej mieszanej, 40 ml
364,22 zł/100ml
145,69 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek

Korres Care White Pine Meno, Krem na noc, Kobiety, Skóra wrażliwa, Twarz, Nawilżający, Wygładzający, All ages
508,75 zł/100ml
203,50 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Korres White Pine 2-Step Meno Reverse krem na dzień 40 ml i serum do twarzy 15 ml
291,75 zł/100ml
160,46 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek

Korres Care White Pine Meno Reverse, Krem BB do ciała, 40 ml, Biały, Nawilżający, Słoik, 1 szt.
322,10 zł/100ml
128,84 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek

Korres Red Grape+Black Pine Primus Pielęgnacja przeciwstarzeniowa po opalaniu + Ante LSF 50,50 ml
179,24 zł/100ml
89,62 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek

Korres Care Black Pine 4D, Kobiety, 35+ lat(a), Sosna, 40 ml
380,80 zł/100ml
152,32 zł
Sprzedawca: MANADA

Korres Greek Yoghurt Intensywnie Odżywczy krem do twarzy, 40ml
540,45 zł/100ml
216,18 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

Korres Black Pine Firming Moisture, Esencja do oczu, 15 ml, Kobiety, Rozjaśniający, Przeciw cieniom, Przeciw obrzękom, Skóra uniwersalna, 1 szt.
968,07 zł/100ml
145,21 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Pharmacygreek

Korres Care Black Pine Primus, Kobiety, 35+ lat(a), Sosna, 30 ml
452,27 zł/100ml
135,68 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek

Korres Care White Pine Meno Reverse, Korpus BB milk, 40 ml, Biały, Nawilżający, 1 szt.
318,05 zł/100ml
127,22 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek

Korres Care Apothecary Wild, Korpus BB milk, 40 ml, Biały, Nawilżający, 1 szt.
248,47 zł/100ml
99,39 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Olympus Tea oczyszczająca pianka do twarzy 200ml
38,70 zł/100ml
77,39 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

StriVectin Anti-Wrinkle Peptide Plump™ Collagen Cushion Cream 50 ml
458,98 zł/100ml
229,49 zł
Sprzedawca: Denpoli-Venda

Carroten Gold Tanning Gel - przyspieszacz opalania z mieniącymi się perełkami - żel opalający Carotten do szybkiej opalenizny, 150 ml
646,20 zł/1l
96,93 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Pharmacygreek

Korres White Pine Advanced Wrinkle, Esencja do oczu, 15 ml, Kobiety, Rozjaśniający, Przeciw cieniom, Przeciw obrzękom, Skóra uniwersalna, 1 szt.
982,33 zł/100ml
147,35 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AVS-SHOP

Korres Jogurtowy krem-żel przeciwsłoneczny do twarzy SPF30 40 ml + 2 prezenty
197,15 zł/100ml
78,86 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek

Korres Dwufazowe serum do twarzy na noc, 30 ml
457,27 zł/100ml
137,18 zł
Sprzedawca: MANADA

Ducray Anapase+, Szampon uzupełnienie kuracji przeciw wypadaniu, 400 ml
272,50 zł/1l
109,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Korres Santorini Grape Pore Refining Krem do twarzy zmniejszający widoczność porów, 40ml
324,12 zł/100ml
129,65 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta









Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 31 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Świetny krem do twarzy
Świetna jakość, dobra cena
Oceniono dnia 2 sierpnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Juvena Juvenance® Epigen Lifting Anti-Wrinkle Night Cream 50 ml



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
240,35 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
480,70 zł/100ml

Skóra normalna/sucha Ahava T.T.H. Night Replenisher
144,50 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
289,00 zł/100ml

La Mer – odmładzający krem na noc
2 456,87 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 456,87 zł/100ml

SC Pro-5 Kolagen, krem na noc z jadem pszczoły, nawilżający, 50 ml
85,96 zł
Sprzedawca: skinChemists_London
429,80 zł/1kg

MARY KAY Krem na noc Volu-Firm Night treatment Retinol 48 g
262,30 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
5 464,58 zł/1kg

La Mer – odmładzający krem na noc



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
807,12 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 690,40 zł/100ml

Estée Lauder Re-Nutriv Lightweight, Kobiety, 50 ml, Krem, Skóra sucha, Bardzo sucha skóra, Nawilżający, Wygładzający, Zmiękczający, Słoiczek



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
695,63 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 391,26 zł/100ml

Skin Chemists Green Caviar Night Moisturiser 50 ml
60,04 zł
Sprzedawca: skinChemists_London

Intensywny Krem Na Noc 50G
131,21 zł
Sprzedawca: JERICHO
2 624,20 zł/1kg

MARY KAY Krem na noc TimeWise Nighttime Recovery – pielęgnacja na noc 29 ml
193,17 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
666,10 zł/100ml

Lancaster Golden Lift Night Cream (50 ml)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
414,73 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
829,46 zł/100ml

44QE01 La Mer Odmładzający krem na noc
464,59 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 097,27 zł/100ml

ANNEMARIE BÖRLIND Naturoyale Smooting Night Cream (50 ml)
411,15 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
822,30 zł/100ml

5 x Balea MED - Krem na noc / Krem do twarzy Ultra Sensitive (5 x 50 ml)
149,00 zł
Sprzedawca: Kpictiah
59,60 zł/100ml

Estée Lauder Advanced Night Repair Overnight Treatment, Krem na noc, Kobiety, Skóra wrażliwa, Skóra uniwersalna, Twarz, Energetyzujący, Nawilżający, Wygładzający, 65 ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(13)Liczba wystawionych ocen: 13
333,34 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
512,83 zł/100ml

Elizabeth Arden Prevage Anti-Aging Overnight Cream 50ml
362,89 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
725,78 zł/100ml

Mary Kay Extra Emolientowy krem na noc 60g



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
134,63 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
224,38 zł/100ml

MARY KAY Nachtcreme – krem na noc o działaniu intensywnie zmiękczającym, 60 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
126,34 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
2 105,67 zł/1kg

Lancaster 365 Skin Repair krem na noc z pamięcią młodości
270,66 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
541,32 zł/100ml

Balea, Vital, Krem przeciwzmarszczkowy na noc, 50ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
109,00 zł
Sprzedawca: Kpictiah
218,00 zł/100ml