1,0



Na podstawie 1 opinii
Odżywka SKALA Crespo Divino 325 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
30,00 zł
92,31 zł / 1l
+ 28,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Pozostałe produkty do pielęgnacji włosów i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Sebastian Professional Potion 9 Schaumpuder-Treatment (15 x 2 g)8 023,67 zł/1kg
240,71 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Leganza Farbbalsam Kastanie 32, 50 ml252,53 zł/1l
37,88 zł
Sprzedawca: Inaris_International

Więcej informacji o reklamie
Leganza Farbbalsam Honey Tician 40, 150 ml172,53 zł/1l
25,88 zł
Sprzedawca: Inaris_International

Skala Expert Babosa Aloe Vera Conditioning Cream 1000g 2em1
48,00 zł/1l
48,00 zł
Sprzedawca: Friseurtotal

Skala Expert Lama Negra Krem odżywczy 1000g
50,07 zł/1l
55,08 zł
Sprzedawca: HairCosmetics

Skala Brasil Banana Conditioning Cream 1000g 2em1
50,07 zł/1l
55,08 zł
Sprzedawca: HairCosmetics

Szampon Skala Medica SKALA Babosa 325 ml
83,33 zł/1l
30,00 zł
Sprzedawca: Friseurtotal

Maska Skala „Bomba witaminowa z awokado” 1 kg – Skala Portugalia
48,00 zł/1l
48,00 zł
Sprzedawca: Friseurtotal

Maska Skala „Bomba witaminowa S.O.S.” 1 kg – Skala Portugalia
66,76 zł/1kg
66,76 zł
Sprzedawca: somnia24

Skala Hair Treatment 12em1, pojemność 1000 ml
55,08 zł/1l
55,08 zł
Sprzedawca: HairCosmetics
![Zdjęcie produktu dla Szampon SKALA Extra Lisos [Rozświetlający] 325 ml](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/ab51dd5ea8d894f12dc56c939d2a169f.webp)
Szampon SKALA Extra Lisos [Rozświetlający] 325 ml
83,33 zł/1l
30,00 zł
Sprzedawca: Friseurtotal

Skala Expert Karite Shea Butter Co-Wash Cream 1000g
43,64 zł/1l
48,00 zł
Sprzedawca: Friseurtotal

Maska do włosów SKALA z ceramidami – 1000 ml
43,64 zł/1l
48,00 zł
Sprzedawca: Friseurtotal

ORS Hair Mayonnaise 16oz.
59,34 zł/1kg
59,34 zł
Sprzedawca: HairCosmetics

Bingospa Bierhefeextrakt 30% 100 ml
422,50 zł/1l
42,25 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

ORS Hair Mayonnaise 32oz.
212,15 zł/1l
84,86 zł
Sprzedawca: HairCosmetics

Odżywka Novex My Curls 300ml
26,17 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Odżywka po szamponie Skala Expert Crespo Divino 325ml dla włosów w fazie transformacji | kręconych i falowanych. Odżywka Divine Frizz wygładza i kontroluje niesforne loki, nadając włosom miękkość. Formuła odżywcza: wzbogacona o składniki odżywcze, które nawilżają i zmiękczają kręcone włosy. Intensywne nawilżenie: zapewnia głębokie nawilżenie, zwalczając suchość i nadając włosom jedwabistą miękkość. Poprawa blasku: nadaje lokom promienny blask, sprawiając, że wyglądają zdrowo i lśniąco. Łatwa aplikacja: kremowa odżywka delikatnie rozprowadza się na włosach, ułatwiając rozczesywanie i pielęgnację bez wysiłku. Linia Divine Crespo została specjalnie stworzona dla osób przechodzących transformację włosów. Ten produkt eliminuje puszenie, nawilża, rewitalizuje matowe pasma, nadaje odpowiednią objętość i delikatnie modeluje loki, nie pozostawiając żadnych osadów. Olej rycynowy: wzmacnia włosy i pomaga zapobiegać ich wypadaniu spowodowanemu łamaniem. Olej arganowy: bogaty w kwasy tłuszczowe i witaminę E, zapewnia intensywną regenerację i blask. Wegetariańska keratyna: cudowne nawilżenie i efekt nawilżający, który odbudowuje i odnawia uszkodzoną strukturę włosów. Wegetariański kolagen: bogaty w aminokwasy, wspomaga nawilżenie i dostarcza białka roślinnego. Sposób użycia: po umyciu włosów szamponem Crespo Divino, nałóż równomiernie odżywkę na czyste, wilgotne włosy. Pozostaw na 1-3 minuty, a następnie spłucz. Dla najlepszych rezultatów, używaj całej linii Crespo Divino marki Skala Expert.
- Zawartość
- 0.325 l
- Składniki
- Strona internetowa gt world
- Producent
- GT WORLD OF BEAUTY
- Liczba sztuk
- 1
- EAN
- 7897042015443
- Numer producenta
- 791310
- Zawartość
- 0.325 l
- Składniki
- Strona internetowa gt world
- Producent
- GT WORLD OF BEAUTY
- Liczba sztuk
- 1
- EAN
- 7897042015443
- Numer producenta
- 791310
Pasuje również do tego

Skala Expert Babosa Aloe Vera Conditioning Cream 1000g 2em1
48,00 zł/1l
48,00 zł
Sprzedawca: Friseurtotal

Szampon Skala Medica z olejkami z orzechu brazylijskiego i murumuru, 325 ml
92,31 zł/1l
30,00 zł
Sprzedawca: Friseurtotal

Szampon Skala Medica SKALA Babosa 325 ml
83,33 zł/1l
30,00 zł
Sprzedawca: Friseurtotal

Krem kondycjonujący Kinder, 1000 ml
72,65 zł/1l
72,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Tommy Hilfiger Zegarki na rękę 1710383
380,88 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Maska Skala „Bomba witaminowa z awokado” 1 kg – Skala Portugalia
48,00 zł/1l
48,00 zł
Sprzedawca: Friseurtotal
![Zdjęcie produktu dla Szampon SKALA Extra Lisos [Rozświetlający] 325 ml](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/ab51dd5ea8d894f12dc56c939d2a169f.webp)
Szampon SKALA Extra Lisos [Rozświetlający] 325 ml
83,33 zł/1l
30,00 zł
Sprzedawca: Friseurtotal

Skala Expert Lama Negra Krem odżywczy 1000g
50,07 zł/1l
55,08 zł
Sprzedawca: HairCosmetics

Skala Brasil Banana Conditioning Cream 1000g 2em1
50,07 zł/1l
55,08 zł
Sprzedawca: HairCosmetics

Skala Hair Treatment 12em1, pojemność 1000 ml
55,08 zł/1l
55,08 zł
Sprzedawca: HairCosmetics

Dr. Althea 345 Relief Cream 50 ml
983,86 zł/1kg
81,66 zł
Sprzedawca: KoCoKoreanCosmetics

Maska Skala „Bomba witaminowa S.O.S.” 1 kg – Skala Portugalia
66,76 zł/1kg
66,76 zł
Sprzedawca: somnia24

Skala Expert Karite Shea Butter Co-Wash Cream 1000g
43,64 zł/1l
48,00 zł
Sprzedawca: Friseurtotal

Hulajnoga elektryczna RCB dla dzieci, składana hulajnoga elektryczna dla dzieci, maksymalny zasięg 16 km, maksymalna prędkość 20 km / h
812,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: hatservice

Blender kielichowy LEHMANN SMOOFIT do koktajli Smoothie 1000ml 1200W przenośne butelki, kruszy lód, miksuje
119,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lehmann

OLEJEK DO WŁOSÓW AMLA 100 ml - DABUR
220,80 zł/1l
22,08 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Zestaw 12 sztuk naczyń ze stali nierdzewnej, w tym garnki i patelnie, kompatybilne z płytami indukcyjnymi. Zestaw garnków do gotowania, szklane pokrywki. Zestaw patelni o średnicach: 16, 18, 20, 21,8 i 24 cm. Kolor: srebrny. Marka: Retoo
99,89 zł
-20,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
79,89 zł
Sprzedawca: Retoo

Suszarka do paznokci Lampa LED UV do paznokci WYSOKA MOC Wyświetlacz LCD Urządzenie do utwardzania światłem Narzędzie do utwardzania paznokci Odpowiednie do wszystkich żelowych
17,89 zł
Sprzedawca: Retoo

Leicke Twin Mini New Generation, słuchawki Bluetooth, funkcja głośnomówiąca, prawdziwie bezprzewodowe, Siri, Asystent Google, Bluetooth, wykrywanie ucha, zapobieganie utracie słuchu
217,17 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: LEICKE-Leipzig

Lattafa Yara, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Heliotrop, Orchidea, Mandarynka, egzotyczne owoce
580,00 zł/1l
58,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Herbata Matcha w proszku 80g | Zielona herbata w proszku od Tian Hu Shan | Zielona herbata
271,88 zł/1kg
22,56 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
21,75 zł
Sprzedawca: Katomix

Hauck Sport, Osłonka na nogi, Wózek o niskiej wadze, Dziewczyna, Pełne koła, Możliwość złożenia, Czarny, Czerwony
375,53 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Olaplex No.0 Intensive Bond Building Hair Treatment 155 ml
354,77 zł/1l
54,99 zł
Sprzedawca: esiteo

Skala Dona 2w1 – Maska i odżywka do włosów, 1000 ml
48,00 zł/1l
48,00 zł
Sprzedawca: Friseurtotal

Leżaczek Bujaczek Elektryczny - MoMi KENANI Ciemnoszary - Bluetooth, Muzyka, Pilot
319,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MoMi

Biała toaletka SONNI z taboretem i oświetleniem Toaletka z lustrem, z szufladą, 1080x400x1400mm
893,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: sonni24

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
923,80 zł/1l
99,55 zł
-7,17 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
92,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

WÓZEK SPACEROWY SPACERÓWKA - MoMi ESTELLE CZARNY - MAŁY LEKKI WALIZKA
329,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MoMi

VASAGLE stolik kawowy ze złotą żelazną ramą Ø84 x 45,5 cm okrągły szklany stolik solidne szkło hartowane stolik sofowy stabilny stolik do salonu dekoracyjny złoty LGT21G
384,93 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
0%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
100%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 31 sierpnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Zestaw narzędzi do przedłużania włosów V Light:
1 290,00 zł
-100,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
1 190,00 zł
Sprzedawca: FEROTRADE
59 500,00 zł/1l

Krem do stylizacji No.Breaker (Bonding & Styling Leave-In Cream) 145 ml
103,69 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
715,10 zł/1l

Główka fryzjerska 80% ludzkich włosów z zaciskiem biurkowym i akcesoriami do stylizacji - Główka fryzjerska - Główka fryzjerska do ćwiczeń - Brązowa - 60 cm



4,2Średnia ocena: 4,2 z 5(19)Liczba wystawionych ocen: 19
259,95 zł
Sprzedawca: SassyGoods
317,01 zł/1kg

Kuracja wygładzająca Keratin Therapy Lisse Design



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
213,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
1 156,70 zł/1kg

Tresemmé | Spray termoochronny - 236 ml - Z keratyną i olejkiem marula - Pielęgnacja włosów - Do wszystkich rodzajów włosów
43,99 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
42,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
182,16 zł/1l

Pasemka do przedłużania włosów, 100% włosy Remy, 35 cm, średni brąz/jasny blond
295,44 zł
Sprzedawca: FLBcommerce
11 817,60 zł/1kg

Włosy syntetyczne do nadania objętości
312,83 zł
Sprzedawca: FLBcommerce
5 793,15 zł/1kg

Topik – włókna do włosów, zapewniające pełniejszy wygląd
312,83 zł
Sprzedawca: FLBcommerce

Manipulator Obrotnik spawalniczy Obrotowy pozycjoner spawalniczy 15W
1 411,69 zł
Sprzedawca: Easybuy

Włosy Syntetyczne Do Warkoczyków Doczepiane Blond 120 Cm



1,0Średnia ocena: 1,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
32,99 zł
Sprzedawca: HomeMarkt24

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Vitamino Color, Resurfacing Agent, 190 ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
71,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
378,89 zł/1l

Olivia Garden Finger Brush Szczotka do włosów Large



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
72,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
72 990,00 zł/1l

Grzebień Babyliss GUNSTEEL FX M3843E
84,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
849,90 zł/1kg

Toppik Hair Building Fibers Giant Size Light Brown 55 g



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
278,47 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 063,09 zł/1l

Marmurowa gra planszowa Oryginalny rozmiar: 39 * 33 * 1,5 cm model gry
203,00 zł
Sprzedawca: Ladenza
288,35 zł/1kg

Vichy Aminexil Clinical 5 kuracja przeciw wypadaniu włosów damski płyn 21 ampułek x 6ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(21)Liczba wystawionych ocen: 21
273,85 zł
Sprzedawca: apohealth
918,96 zł/1kg

PHILIP B Weightless Mega Curl Enhancer krem do stylizacji do włosów falowanych i kręconych 178 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
235,99 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 325,79 zł/1l

Toppik Hair Building Fibers Giant Size Dark Brown 55 g



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
245,53 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
4 464,18 zł/1l

Reuzel Hair Tonic, Balsam do włosów, Mężczyźni, 350 ml, Butelka, Water (Aqua), Alcohol Denat., Glycerin, Polysorbate-20, Fragrance (Parfum), Disodium EDTA,..., 1 szt.
42,99 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
41,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
119,97 zł/1l

Refectocil Klej do liftingu i trwałego podkręcania rzęs, 4 ml
39,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
9 997,50 zł/1l