Płatki czekoladowe RUF
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
96,63 zł
96,63 zł / 1kg
Hit cenowy
w ogólnokrajowym porównaniu
+ 56,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Pozostałe dodatki do pieczenia i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Dr Oetker Zuckerschrift, 17 opakowań (17 x 100g)215,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Dr.Oetker Premium Pudding Czekoladowy97,37 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Chrupiące perełki Dr.Oetker273,18 zł/1kg
122,93 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
RUF Backaroma Zitrone392,50 zł/1kg
3,14 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

RUF Chocolate drops pełne mleko
91,80 zł/1kg
9,18 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dekoracje RUF Chocolate ABC
375,42 zł/1kg
18,02 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Pełnotłuste mleko RUF Chunks
90,60 zł/1kg
9,06 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

RUF Proszek do pieczenia 90g
2,28 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

RUF 216853009 RUF Backpulver in Faltschachtel 1,0 kg, 1 St.
80,14 zł/1kg
80,14 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

RUF Mandel Krokant
71,13 zł/1kg
10,67 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Posypka czekoladowa 70g | AGAVA
191,57 zł/1kg
13,41 zł
Sprzedawca: taleoo

RUF 216859007 RUF Traubenzucker 400,0 g
127,20 zł/1kg
63,60 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Mąka kukurydziana Ruf 400g
14,82 zł/1kg
5,93 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Gellwe Żelatyna 50 G
3 993,80 zł/1kg
199,69 zł
Sprzedawca: Katomix

Dr. Oetker Mieszanka do Cynamonek 417 g
47,19 zł/1kg
24,36 zł
-18%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
19,82 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Ruf Organic Agartine 30g
361,33 zł/1kg
10,84 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

RUF Kruszonka czekoladowa Bezglutenowa kruszonka z gorzkiej czekolady 200g
79,60 zł/1kg
15,92 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Białej migdały, blanszowane, 125g | RAPUNZEL
134,64 zł/1kg
16,83 zł
Sprzedawca: taleoo

Dr. Oetker Mieszanka do Ciasta Pistacjanki 410 g
79,28 zł/1kg
24,36 zł
-18%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
19,82 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Czerwona polewa do ciast Ruf
2,06 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
RUF Lebensmittelwerk KG Oldenburger Straße 1, 49610 Quakenbrück Przechowywać w temperaturze pokojowej w suchym miejscu Płatki czekoladowe 1 opakowanie
Do dekoracji tortów, ciast, lodów i deserów.
Może zawierać śladowe ilości mleka iorzechów.
- Przechowywanie i użytkowanie
- Przechowywać w temperaturze pokojowej i w suchym miejscu
- Lista składników
- Cukier, masa kakaowa, niskotłuszczowe kakao w proszku, emulgator - lecytyny, substancja powlekająca - szelak. Może zawierać śladowe ilości MLEKA i ORZECHÓW DRZEWNYCH
- Informacja o wartościach odżywczych
- Energia kj 1882 kj Energia kcal 449 kcal Tłuszcz 17GRM Tłuszcz, w tym nasycone kwasy tłuszczowe 9,8GRM Węglowodany 65GRM Węglowodany, w tym cukier 62GRM Białko 5,4GRM Sól 0,24GRM
- Waga
- 1000 g
- Firma spożywcza
- RUF Lebensmittelwerk KGOldenburger Straße 1, 49610 Quakenbrück
- Nazwa handlowa
- Płatki czekoladowe
- Producent
- Liczba sztuk
- 1
- Numer producenta
- 57973
- EAN
- 4002809058899
- Przechowywanie i użytkowanie
- Przechowywać w temperaturze pokojowej i w suchym miejscu
- Lista składników
- Cukier, masa kakaowa, niskotłuszczowe kakao w proszku, emulgator - lecytyny, substancja powlekająca - szelak. Może zawierać śladowe ilości MLEKA i ORZECHÓW DRZEWNYCH
- Informacja o wartościach odżywczych
- Energia kj 1882 kj Energia kcal 449 kcal Tłuszcz 17GRM Tłuszcz, w tym nasycone kwasy tłuszczowe 9,8GRM Węglowodany 65GRM Węglowodany, w tym cukier 62GRM Białko 5,4GRM Sól 0,24GRM
- Waga
- 1000 g
- Firma spożywcza
- RUF Lebensmittelwerk KGOldenburger Straße 1, 49610 Quakenbrück
- Nazwa handlowa
- Płatki czekoladowe
- Producent
- Liczba sztuk
- 1
- Numer producenta
- 57973
- EAN
- 4002809058899
Pasuje również do tego

RUF Chocolate drops pełne mleko
91,80 zł/1kg
9,18 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dekoracje RUF Chocolate ABC
375,42 zł/1kg
18,02 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

RUF Rasp chocolate fine cocoa
12,94 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dr Oetker dropsy czekoladowe, opakowanie 10 sztuk (10 x 75 g)
176,32 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

RUF starta biała czekolada 100g
93,60 zł/1kg
9,36 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

RUF starta biała czekolada 1000g
86,53 zł/1kg
86,53 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Arm & Hammer Soda oczyszczona 454g
238,52 zł/1kg
108,29 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WAYS

Pisaki cukrowe Dr. Oetker, 4 kolory - niebieski, żółty, czerwony, zielony
126,40 zł/1kg
12,64 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Pickerd brokatowa posypka do dekoracji różowa cukier różowy musujący 34g
315,88 zł/1kg
10,74 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

RUF 2526446005 RUF Haselnuss Krokant 1,0 kg, 1 St.
79,60 zł/1kg
79,60 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

RUF Chunks bittersweet
89,00 zł/1kg
8,90 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

SÜDZUCKER 240672 Wuerfelzucker 500g
186,80 zł/1kg
93,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Dr Oetker konfetti dekoracyjne, 100 g
165,50 zł/1kg
16,55 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Pickerd Silver Magic Zestaw 3 posypek dekoracyjnych z brokatem 89g
321,71 zł/1kg
22,52 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

RUF 216853009 RUF Backpulver in Faltschachtel 1,0 kg, 1 St.
80,14 zł/1kg
80,14 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Pełnotłuste mleko RUF Chunks
90,60 zł/1kg
9,06 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

RUF 1244247008 RUF Bunte Zuckerstreusel 1,0 kg, 1 St.
47,53 zł/1kg
47,53 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker 4880129000 Dr. Oetker Zuckerstreusel Dekor 130,0 g
16,34 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

RUF tarta ciemna czekolada ekstra gładka i rozpływająca się 100g
85,70 zł/1kg
8,57 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

RUF Rasp Chocolate Milk
103,20 zł/1kg
10,32 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dr Oetker ciemna czekolada w polewie 150g
198,67 zł/1kg
29,80 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dr Oetker - Składnik do pieczenia dropsów czekoladowych - 75g
235,07 zł/1kg
17,63 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Pickerd Enchanting Sea World Zestaw 3 posypek cukrowych 70g
312,14 zł/1kg
21,85 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Meggle Creme Decor Patisserie Wszechstronna alternatywa kremu 1000ml
19,11 zł/1l
19,11 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Chrupiące domki Dr Oetker Świąteczne rękodzieło dla małych i dużych
134,57 zł/1kg
54,23 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Oetker mini kwiaty dekoracyjne 40 sztuk
169,00 zł/1kg
16,90 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker 1498767002 Dr. Oetker Raspelschokolade Vollmilch 100,0 g, 1 St.
172,00 zł/1kg
17,20 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

RUF Mandel Krokant
71,13 zł/1kg
10,67 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Mąka pszenna Aurora typ 550 extra strong z gwiazdą słońca 1000g
12,08 zł/1kg
12,08 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

RUF 3681221007 RUF Tortencreme Vanille 1,0 kg, 1 St.
77,08 zł/1kg
77,08 zł
Sprzedawca: somnia24
Brak opinii klientów
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie
Bestseller




















IceBär proszek do lodów soft czekolada 1,25 kg do maszyny do lodów soft & do domu



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(114)Liczba wystawionych ocen: 114
77,69 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
77,69 zł/1l

Sos czekoladowy topping 1 kg do lodów deserów gofrów naleśników



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
29,54 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
29,54 zł/1l

IceBär proszek do lodów soft truskawka 1 kg do maszyny do lodów soft & do domu



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(114)Liczba wystawionych ocen: 114
52,14 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
52,14 zł/1l

Sos truskawkowy 1 kg do lodów, deserów, gofrów i naleśników



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
26,33 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
26,33 zł/1l

IceBär Proszek do lodów miękkich o smaku słonego karmelu 1 kg – do przygotowania kremowych lodów miękkich w proporcji 1:2,5



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(114)Liczba wystawionych ocen: 114
52,14 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
52,14 zł/1l

IceBär proszek do lodów soft truskawka 1 kg do maszyny do lodów soft & do domu



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(114)Liczba wystawionych ocen: 114
52,14 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
52,14 zł/1l

IceBär proszek do lodów soft pistacja solona 1 kg do maszyny do lodów soft



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(114)Liczba wystawionych ocen: 114
56,51 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
56,51 zł/1l

Syrop glukozowy 500 g- Schronisko Bukowina



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
16,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
29,95 zł/1kg

Pasta concentrata per aromatizzare Supreme Pistacchio 200g - Saracino
91,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
459,85 zł/1l

Żelatyna spożywcza wieprzowa 270 BLOOM 1kg Naturalna bardzo mocna



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
45,00 zł
Sprzedawca: WINOSZARNIA
45,00 zł/1l

Dr.Oetker Creme English Mint



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
134,59 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Srebrne Włoskie drożdże suche instant 500 g
37,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
73,47 zł/1kg

Danie na zimno z malinami i czerwoną porzeczką



1,0Średnia ocena: 1,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
131,90 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Owoce truskawki na zimno bez gotowania



1,0Średnia ocena: 1,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
131,90 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Owoce moreli na zimno bez gotowania



1,0Średnia ocena: 1,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
131,90 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Chrupiące perełki Dr.Oetker
122,93 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
273,18 zł/1kg

Günthart posypka dekoracyjna, mieszanka piłkarska 115 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
13,63 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kolorowe makaroniki Günthart z pianki marshmallow i marcepanu 25 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
19,11 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Günthart Royal Fondant biała gotowa do użycia 800g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
34,70 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Günthart pompka w sprayu mika złota 10 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
32,90 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies