5,0



Na podstawie 1 opinii
NIVEA LUMINOUS630, krem redukujący przebarwienia, dla kobiet, do każdego typu skóry, 30 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
168,04 zł
560,13 zł / 100ml
+ 16,99 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Kremy przeciwzmarszczkowe i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Odmładzający krem odżywczy do skóry z bakuchiolem383,06 zł/100ml
191,53 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon

Więcej informacji o reklamie
Kiehl's Retinol Odnawiające skórę codzienne serum w mikrodawkach1 011,68 zł/100ml
283,27 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Noreva Iklen+ Serum 30 ml19 572,00 zł/100ml
205,80 zł
-10,08 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
195,72 zł
Sprzedawca: apohealth

Więcej informacji o reklamie
Odmładzający krem do skóry Anew Sensitive+ z Protinolemâ ¢ 50 ml277 227,27 zł/1kg
75,30 zł
-19%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
60,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TinaBeauty

Nivea, Cellular Luminous, Intensywne serum przeciw przebarwieniom skóry, 30ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
166,63 zł/100ml
49,99 zł
Sprzedawca: Metler

Nivea, Krem przeciw przebarwieniom na dzień, Spf 50, 40ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
1 666,33 zł/1kg
111,36 zł
-11,38 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
99,98 zł
Sprzedawca: TR8

Nivea Luminous 630 Anti-Spot Serum 2 w 1 30ml
458,40 zł/100ml
137,52 zł
Sprzedawca: somnia24

Nivea, Cellular Luminous 630, Krem przeciw przebarwieniom na noc, 50ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
111,98 zł/100ml
55,99 zł
Sprzedawca: Metler

Nivea Cellular Luminous630 Serum przeciw ciemnym plamom 30ml
436,30 zł/100ml
130,89 zł
Sprzedawca: somnia24

NIVEA 4006000130170, Kobiety, 30 ml
550,33 zł/100ml
177,84 zł
-12,74 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
165,10 zł
Sprzedawca: TR8

NIVEA 4006000111698, Kobiety, Starzejąca się skóra, 40 ml
274,32 zł/100ml
109,73 zł
Sprzedawca: somnia24

Annemarie Börlind ABANSRFS50, Kobiety, Skóra normalna, 50 ml
396,58 zł/100ml
198,29 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

SVR Clairial Creme, Krem na przebarwienia SPF 50+, 40 ml
340,80 zł/100ml
136,32 zł
Sprzedawca: somnia24

Avene Cicalfate+ Krem regenerujący 15 ml
1 335,00 zł/1kg
32,04 zł
Sprzedawca: apohealth

Avene Cicalfate+ Nawilżająca emulsja regenerująca, 40 ml
134,77 zł/100ml
53,91 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek

NIVEA 4006000066226, Kobiety, Skóra sucha, 30 ml
231,27 zł/100ml
112,11 zł
-42,73 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
69,38 zł
Sprzedawca: TR8

Sesderma Daeses Krem liftingujący, 50 ml
358,80 zł/100ml
179,40 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Sesderma SAMAY, Kobiety, Skóra wrażliwa, 30 ml
540,17 zł/100ml
162,05 zł
Sprzedawca: somnia24

Annemarie Börlind 4011061214752, Kobiety, Starzejąca się skóra, Bardzo sucha skóra, 30 ml
471,17 zł/100ml
141,35 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Sebamed Kremowy żel przeciwstarzeniowy 50 ml
116,98 zł/100ml
58,49 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Odkryj serum NIVEA Luminous630 Advanced Treatment, potężny produkt do pielęgnacji, który zapewni Twojej skórze promienny, równomierny wygląd. Innowacyjna formuła, zawierająca kompleks Luminous630, skutecznie redukuje przebarwienia i zapobiega ich powstawaniu. Serum szybko się wchłania, intensywnie nawilża i wspomaga regenerację komórek skóry, zapewniając wyraźnie jaśniejszy i bardziej jednolity wygląd. Idealne dla wszystkich rodzajów skóry, również dla skóry wrażliwej, która skorzysta z delikatnej i skutecznej pielęgnacji. Regularne stosowanie zapewnia większą promienność i poprawia teksturę skóry, nadając jej młodzieńczy wygląd. Niezbędny element Twojej codziennej rutyny pielęgnacyjnej!
Tylko do użytku zewnętrznego. Unikać kontaktu z oczami. W przypadku wystąpienia podrażnienia, przerwać stosowanie. Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.
- Zawartość
- 30 ml
- Składniki
- Izobutylamidotiazolilrezorcynol (Luminous630): Kluczowy składnik formuły. Jest to opatentowany składnik, który hamuje działanie enzymu tyrozynazy, odpowiedzialnego za powstawanie ciemnych plam (spowodowanych przez słońce, starzenie się lub blizn po trądziku).Hialuronian sodu (kwas hialuronowy): Uzyskiwany w postaci fragmentów, aby łatwiej wnikał w skórę, głęboko nawilża, wygładza i utrzymuje elastyczność bariery ochronnej skóry.Octan tocopherylu (witamina E): Potężny antyoksydant, który chroni komórki przed wolnymi rodnikami generowanymi przez promieniowanie UV i zanieczyszczenia, wzmacniając działanie rozjaśniające.
- Producent
- Grupy docelowe
- Kobiety
- EAN
- 4005900784520
- Zawartość
- 30 ml
- Składniki
- Izobutylamidotiazolilrezorcynol (Luminous630): Kluczowy składnik formuły. Jest to opatentowany składnik, który hamuje działanie enzymu tyrozynazy, odpowiedzialnego za powstawanie ciemnych plam (spowodowanych przez słońce, starzenie się lub blizn po trądziku).Hialuronian sodu (kwas hialuronowy): Uzyskiwany w postaci fragmentów, aby łatwiej wnikał w skórę, głęboko nawilża, wygładza i utrzymuje elastyczność bariery ochronnej skóry.Octan tocopherylu (witamina E): Potężny antyoksydant, który chroni komórki przed wolnymi rodnikami generowanymi przez promieniowanie UV i zanieczyszczenia, wzmacniając działanie rozjaśniające.
- Producent
- Grupy docelowe
- Kobiety
- EAN
- 4005900784520
Pasuje również do tego

Nivea, Cellular Luminous, Intensywne serum przeciw przebarwieniom skóry, 30ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
166,63 zł/100ml
49,99 zł
Sprzedawca: Metler

Nivea, Krem przeciw przebarwieniom na dzień, Spf 50, 40ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
1 666,33 zł/1kg
111,36 zł
-11,38 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
99,98 zł
Sprzedawca: TR8

Nivea Cellular Luminous 630 Serum 2w1 na przebarwienia i zmarszczki, 30ml
191,67 zł/100ml
57,50 zł
Sprzedawca: Metler

Braun Face FS1000, 1 głowic(e), Biały, Bateria, AA, Alkaliczny, 97 g
176,22 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

NIVEA 4006000130132, Krem na dzień, Kobiety, Skóra uniwersalna, Twarz, Anti-pigmentation, Zapobiega powstawaniu plam starczych, 40 ml
322,35 zł/100ml
128,94 zł
Sprzedawca: M_plus_L

NIVEA 4006000088150, Krem CC, 40 ml, Wszystkie odcienie skóry, Kobiety, Skóra uniwersalna, Równomierna cera, Anti-stains
266,07 zł/100ml
106,43 zł
Sprzedawca: Schulgin-Shop

Nivea Luminous 630 Anti-Spot Serum 2 w 1 30ml
458,40 zł/100ml
137,52 zł
Sprzedawca: somnia24

Nivea, Cellular Luminous 630, Krem przeciw przebarwieniom na noc, 50ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
111,98 zł/100ml
55,99 zł
Sprzedawca: Metler

NIVEA 4006000088198, Krem CC, 40 ml, Wszystkie odcienie skóry, Unisex, Skóra uniwersalna, Buteleczka z pompką
348,50 zł/100ml
139,40 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Nivea Cellular Luminous 630 Serum na przebarwienia po trądziku, 30ml
109,97 zł/100ml
39,99 zł
-17%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
32,99 zł
Sprzedawca: Metler

Nature's Finest Kolagen Skincare w Proszku – Z Naticol® i Witaminą C
665,00 zł/1l
79,80 zł
Sprzedawca: Nutrisslim

NIVEA 4006000130170, Kobiety, 30 ml
550,33 zł/100ml
177,84 zł
-12,74 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
165,10 zł
Sprzedawca: TR8

Nivea Cellular Luminous630 Serum przeciw ciemnym plamom 30ml
436,30 zł/100ml
130,89 zł
Sprzedawca: somnia24

NIVEA 4005900925770, Krem pod oczy, Kobiety, Przeciw cieniom, Energetyzujący, Nawilżający, Wzmacniający, Kwas hialuronowy, Tubka, 15 ml
338,00 zł/100ml
50,70 zł
Sprzedawca: Metler

Nivea Cellular Luminous 630 Anti-Fleck Tagescreme Spf50 40ml
321,35 zł/100ml
128,54 zł
Sprzedawca: somnia24

Wkrętarka akumulatorowa | Zestaw wiertarko-wkrętarek akumulatorowych 21V | z 2 akumulatorami 2000mAh | Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa | Moment obrotowy 35Nm | 2 prędkości | Oświetlenie LED | Poziomica
109,00 zł
Sprzedawca: Home-and-Fashion

Masseno Narożnik NOLA L-S z funkcją spania i pojemnikiem na pościel Kształt L, Rozkładana sofa, Rogówka - Szary, MONOLITH 85
2 999,00 zł
Sprzedawca: masseno

FunLife F1 – składany bieżnia do chodzenia, 3-w-1, z uchwytem, prędkość 1–8 km/h, kompaktowa i cicha, idealna do domu, biura i pracy zdalnej
549,99 zł
Sprzedawca: FunLife

Kołdra 135x200 cm całoroczna kołdra 2. wyboru - ciepły koc do spania
27,99 zł
Sprzedawca: Amazinggirl

Oral-B Vitality Pro, Dorosły, Obrotowa szczoteczka do zębów, Codzienna pielęgnacja, Delikatny, Czarny, 2 min, Bateria
249,40 zł/1kg
112,23 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Masażer wibracyjny InnovaGoods 5 w 1 z podczerwienią - zwalcza cellulit i ujędrnia skórę - 5 wymiennych nasadek
137,99 zł
Sprzedawca: QIKtech

Einhell GC-ET 4530 Set, 30 cm, 1,4 mm, 10 m, 8800 RPM, Aluminium, Czarny, Pomarańczowy, Elektryczny
179,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Szczotka Mopująca do Dyson V7/V8/V10/V11/V15,
Mop elektryczny do odkurzacza, wyjmowany zbiornik na wodę - zestaw z 10 nakładkami
161,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CSVK

Ergonomiczna nakładka na materac - nakładka z pianki termoelastycznej - wymiary 90x200 cm
279,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mister_Sandman

VIESTA® powerbank 10 000 mAh czarna szybkie ładowanie 22,5 W PD 20W ładowanie bezprzewodowe 15W USB-C USB-A Lightning magnetyczny
104,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Umbrella

Samsung Galaxy S23 SM-S911B, 15,5 cm (6,1"), 8 GB, 128 GB, 50 MP, Android 13, Schwarz
4 283,51 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: G-Electronics

Naipo MGF-836 NAIPO Fußmassagegerät mit Wärme- und Airbagmassage
537,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Skrzynia ogrodowa na poduszki 310 litrów o wyglądzie rattanu Zamykana na kółka Uchwyty Czarny
339,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MaxiMondo

Nowoczesny narożnik w kształcie litery U z podłokietnikami HORTENZIE – czarny / biały
2 054,00 zł
Sprzedawca: VenetiPL
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 4 kwietnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
kupować
wszystko super
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

By Terry Hyaluronic Global Serum, Kobiety, 30 ml
352,39 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 174,63 zł/100ml

NUTRABROW Wzmacniacz brwi 2.0 - 5 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
365,51 zł
Sprzedawca: Nutralash
7 310,20 zł/100ml

NUTRASKIN Serum z witaminą C - 30 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
182,64 zł
Sprzedawca: Nutralash
608,80 zł/100ml

NUTRASKIN Serum z witaminą C - 10 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
68,34 zł
Sprzedawca: Nutralash
683,40 zł/100ml

Babor Doctor Babor Lifting Collagen-Peptide Booster Cream 50ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(157)Liczba wystawionych ocen: 157
317,02 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
63,40 zł/100ml

Odmładzający krem odżywczy do skóry z bakuchiolem



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
191,53 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
383,06 zł/100ml

Vichy Neovadiol Longevity Pro Volumen Creme 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
312,54 zł
Sprzedawca: apohealth
31 254,00 zł/100ml

Koreański serum do twarzy przeciwstarzeniowe z witaminą C i niacynamidem, 50 ml. Działa przeciw przebarwieniom i zmarszczkom, zawiera stabilizowaną witaminę C, rozjaśnia i wyrównuje koloryt skóry
147,96 zł
Sprzedawca: BasketGuru
295,92 zł/100ml

Korean Blossom Crema do twarzy, koreańska, przeciwstarzeniowa, nawilżająca, do stosowania rano i wieczorem, 50 ml - koreańska pielęgnacja skóry, redukuje głębokie zmarszczki, nawilża i odżywia.
147,96 zł
Sprzedawca: BasketGuru
295,92 zł/100ml

MARY KAY Serum do twarzy Mary Kay Clinical Solutions Retinol 0.5 Serum 29ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
355,28 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
12 251,03 zł/1kg

MARY KAY Serum przeciwzmarszczkowe Volu-Firm Repair – zaawansowane serum liftingujące 29 ml
341,77 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
11 785,17 zł/1l

MARY KAY Serum przeciwzmarszczkowe TimeWise Replenishing C + E 44 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
328,26 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
746,05 zł/100ml

Sisley Supremÿa La Nuit, Krem pod oczy, Kobiety, Skóra uniwersalna, Przeciw cieniom, Krem przeciwzmarszczkowy, Nawilżający, Odżywiający, Wygładzający,..., Słoik, AQUA/WATER/EAU, GLYCERIN, PENTYLENE GLYCOL, DICAPRYLYL CARBONATE, BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA)...



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
1 000,88 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
6 672,53 zł/100ml

Pianka oczyszczająca TRUE TURMERIC
138,08 zł
-7,27 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
130,81 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
87,21 zł/100ml

Valmont V-Lift krem liftingujący do szyi 50 ml
890,41 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 780,82 zł/100ml

Tonik do skóry BIAŁA MIĘTA
129,17 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
129,17 zł/100ml

MARY KAY Serum przeciwzmarszczkowe Clinical Solutions Dynamic Wrinkle Limiter Krem przeciwzmarszczkowy 15 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
265,22 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
1 768,13 zł/100ml

Maseczka do twarzy na noc NEEM & TEA TREE
129,17 zł
-6,80 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
122,37 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
407,90 zł/100ml

Kedma PLATINUM ULTIMATE CREAM 50g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
223,00 zł
Sprzedawca: JERICHO
446,00 zł/100ml