4,7



Na podstawie 9 opinii
Just For Men Control GX 2w1 Szampon i odżywka do siwych włosów 118 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
64,51 zł
64 510,00 zł / 1kg
+ 17,18 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Szampony i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Szampon Softto Plus do włosów czarnych, 350 ml298,51 zł/1l
104,48 zł
Sprzedawca: mk-tronic

Więcej informacji o reklamie
Goldwell Dualsenses Ultra Volume Shampoo 250 ml163,96 zł/1l
40,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
Mens Master Professional – szampon regenerujący do włosów siwych 120 ml908,25 zł/1l
108,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

Szampon redukujący CONTROL GX 118ml
1 243,90 zł/1l
146,78 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dragondo_Europe

Just For Men Control Gx Szampon Redukujący Siwą Brodę 118ml
779,49 zł/1l
91,98 zł
Sprzedawca: somnia24

Just For Men Szampon koloryzujący dla mężczyzn H35 Średni brąz 66 ml
652,73 zł/1l
43,08 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Glovis Dye Shampoo Ginger 500ml - Imbirowy Szampon Koloryzujący Farba bez Amoniaku Odsiwiacz Czarne Włosy
99,80 zł/1l
49,90 zł
Sprzedawca: FiberSpa

Moroccanoil Frizz Control Shampoo szampon przeciw puszeniu się włosów 70 ml
743,43 zł/1l
52,04 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Head & Shoulders, Szampon do włosów Classic, 400 ml
42,55 zł/1l
25,17 zł
-32%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
17,02 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Vichy Dercos Anti-Dandruff 2w1 szampon odżywczy i odżywka przeciwłupieżowa 200 ml
67 200,00 zł/1kg
67,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Somnis&Hair Hair Growth Szampon i maska do włosów 2w1, 250 ml
438,33 zł/1kg
131,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ELFEZONE

Szampon Indola Care Scalp & Hair Therapy 1000 ml
110,20 zł/1l
110,20 zł
Sprzedawca: somnia24

Indola Be Care Instastrong Szampon 1 L
148,00 zł/1l
148,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Revlon, Purifying Shampoo, Hair Shampoo, Sebum Control, 650 ml
38,35 zł/1l
24,93 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Szampon HEAD&SHOULDERS 250 ml DERMA X PRO
91,60 zł/1l
22,90 zł
Sprzedawca: Di-Life

Indola Care Silver Shampoo 300 ml
203,77 zł/1l
61,13 zł
Sprzedawca: somnia24

Szampon Do Włosów Blond, Rozjaśnianych I Siwych Joanna Ultra 400 Ml
72,45 zł/1l
28,98 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Schauma Men, Szampon do włosów, Charcoal, 400 ml
28,47 zł/1l
11,39 zł
Sprzedawca: Dolmoshop

Lakmé Teknia Scalp Care Pure Shampoo szampon do włosów przetłuszczających się 1000 ml
113,64 zł/1l
113,64 zł
Sprzedawca: Tersorte
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Kosmetyki do włosów w naszej ofercie noszą nazwy najbardziej znanych marek fryzjerskich. Szampony z kolekcji Just For Men zostały stworzone z myślą o siwych włosach specjalnie dla mężczyzn. To fryzjerskie cudo ma pojemność 118 ml.
Kosmetyki do włosów w naszej ofercie pochodzą od najsławniejszych marek fryzjerskich. Szampony marki Just For Men z kolekcji zostały stworzone specjalnie dla mężczyzn mających włosy siwe.
Opracowane przez naszych ekspertów szampony Control GX® to przełomowe, opatentowane formuły, które sprawiają, że usuwanie siwizny jest tak proste, jak mycie włosów szamponem - z niewiarygodnie miękkimi, naturalnie wyglądającymi rezultatami. Stosuj jako zwykły szampon do momentu uzyskania pożądanego efektu (zwykle w ciągu 2-4 tygodni), a następnie używaj go kilka razy w tygodniu w celach pielęgnacyjnych. Szampon należy pozostawić na włosach przez 1-2 minuty pod prysznicem.
Kosmetyki do włosów w naszej ofercie pochodzą od najsławniejszych marek fryzjerskich. Szampony marki Just For Men z kolekcji zostały stworzone specjalnie dla mężczyzn mających włosy siwe.
Opracowane przez naszych ekspertów szampony Control GX® to przełomowe, opatentowane formuły, które sprawiają, że usuwanie siwizny jest tak proste, jak mycie włosów szamponem - z niewiarygodnie miękkimi, naturalnie wyglądającymi rezultatami. Stosuj jako zwykły szampon do momentu uzyskania pożądanego efektu (zwykle w ciągu 2-4 tygodni), a następnie używaj go kilka razy w tygodniu w celach pielęgnacyjnych. Szampon należy pozostawić na włosach przez 1-2 minuty pod prysznicem.
- Waga
- 1 g
- Zawartość
- 118 ml
- Składniki
- W opisie
- Producent
- Just For Men
- EAN
- 5010934005120
- Numer producenta
- 480991
- Waga
- 1 g
- Zawartość
- 118 ml
- Składniki
- W opisie
- Producent
- Just For Men
- EAN
- 5010934005120
- Numer producenta
- 480991
Pasuje również do tego

Just For Men Control GX Beard Shampoo koloryzujący szampon do brody 118 ml
64 510,00 zł/1kg
64,51 zł
Sprzedawca: barberkosmetik

Just For Men Shampoo-in Haircolour Szampon koloryzujący dla mężczyzn H60 Natural Jet Black 66 ml
479,70 zł/1l
31,66 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Szampon redukujący CONTROL GX 118ml
1 243,90 zł/1l
146,78 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dragondo_Europe

Just For Men Szampon koloryzujący dla mężczyzn H10 Sandy Blond 66 ml
652,73 zł/1l
43,08 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Just For Men Control Gx Szampon Redukujący Siwą Brodę 118ml
779,49 zł/1l
91,98 zł
Sprzedawca: somnia24

Just For Men Shampoo-in Haircolour Szampon koloryzujący dla mężczyzn H30 Light Medium Brown 66 ml
652,73 zł/1l
43,08 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Just For Men Szampon koloryzujący dla mężczyzn H40 Średni ciemny brąz 66 ml
652,73 zł/1l
43,08 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Just For Men Gel Color farba do włosów dla mężczyzn H35 Średni brąz
806,52 zł/1l
53,23 zł
Sprzedawca: barberkosmetik

Szampon Softto Plus do włosów czarnych, 350 ml
298,51 zł/1l
104,48 zł
Sprzedawca: mk-tronic

Just For Men Szampon koloryzujący dla mężczyzn H35 Średni brąz 66 ml
652,73 zł/1l
43,08 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Zestaw stołowy Verso 921353 „La Musica”, biały, dla 6 osób, 30-częściowy
1 331,11 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Tefal Duetto+ G719S735, Zestaw do gotowania, Stal nierdzewna, Stal nierdzewna, Bez powłoki, Stal nierdzewna, 250 °C
375,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Just For Men szampon koloryzujący do włosów Jasny Brąz 66ml
1 413,64 zł/1l
93,30 zł
Sprzedawca: somnia24

Podnośnik samochodowy hydrauliczny piesek LEHMANN LEAD udźwig 2500 kg z 2 gumowymi podkładkami, podnośnik żaba, lewarek niskoprofilowy punktowy
199,00 zł
-30,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
169,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lehmann

Aga Wentylator domowy 41 cm Biały
269,69 zł
Sprzedawca: Aga24

Just For Men Szampon koloryzujący dla mężczyzn H25 Jasny Brąz 66 ml
65,27 zł/100ml
43,08 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Royal Tiger 18 kg ryż zapachowy o zapachu jaśminu, ziarna całe | Jakość AAA
21,87 zł/1kg
393,67 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Glovis Dye Shampoo Ginger 500ml - Imbirowy Szampon Koloryzujący Farba bez Amoniaku Odsiwiacz Czarne Włosy
99,80 zł/1l
49,90 zł
Sprzedawca: FiberSpa

EISL Deska sedesowa, deska sedesowa z wkładką bidetową, deską prysznicową i mechanizmem cichego domykania, biała
458,35 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Xiaomi XM220002 Xiaomi Mi Smart Standing Fan 1C
663,63 zł
Sprzedawca: Dragtek-com

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
923,80 zł/1l
99,55 zł
-7,17 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
92,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Apple iPhone 16 , 15,5 cm (6.1"), 2556 x 1179 px, 128 GB, 48 MP, iOS 18, Czarny
4 027,08 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: B.
Sprzedawca: evomag

Urządzenie diagnostyczne OBD2 Narzędzia diagnostyczne do samochodów Uniwersalny ręczny skaner diagnostyczny do samochodów Skaner kodów OBDII Czytnik kodów usterek pojazdu Retoo
94,89 zł
Sprzedawca: Retoo

Apple MUWA3ZM/A, Tablet, Apple, Biały, 20,5 g, 8,9 mm, 8,9 mm
395,00 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Adler AD 8051, Od góry, 3 kg, Niebieski, Biały
235,58 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: avenido

Mäser 931880 Serwis kombinowany Lumaca dla 6 osób, kamionka (1 zestaw, 30 elementów)
637,84 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Armaf Le Parfait Pour Homme EDP 100ml
619,50 zł/1l
61,95 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Electrolux GR201SM, Worek na kurz, Cylinder próżniowy, Niebieski, Biały, Papier, Syntetyk, AEG, VX4 - 8
94,00 zł
Sprzedawca: Friseurtotal

Roleta podwójna 85x100cm biała Roleta Duo bez wiercenia Rolety okienne i drzwiowe
78,01 zł
Sprzedawca: Sekeymall
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 78% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
78%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 11% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
11%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 11% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
11%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 11 listopada 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo dobry
Zawartość 0,066 l
Bardzo dobry
Oceniono dnia 20 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,118 l
Oceniono dnia 20 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,066 l
Oceniono dnia 17 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,066 l
Oceniono dnia 8 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,066 l
Oceniono dnia 11 stycznia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,066 l
Oceniono dnia 22 lutego 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,066 l
Oceniono dnia 22 marca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,066 l
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Ziołowy szampon przeciwłupieżowy Tresan 6 ziół i pirocton olaminy 300 ml
26,80 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand
89,33 zł/1l

Tresan Szampon wzmacniający z pokrzywą przeciw wypadaniu włosów 300 ml
26,80 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand
89,33 zł/1l

Szampon Fanola No Yellow 6x1000ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
389,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
1 114,26 zł/1l

Ducray Sensinol Szampon do mycia włosów, 400 ml



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
62,59 zł
-10%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
56,33 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek

Szampon Nabłyszczający Do Włosów Z Olejkami Szlachetnymi 300 Ml Numero



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
35,82 zł
Sprzedawca: EDANTI
119,40 zł/1l

Szampon Fanola No Yellow 3 x 1000 ml srebrny



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
194,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
65,00 zł/1l

OWAY Hair & Body Invigorating Wash szampon i żel pod prysznic 2w1 rewitalizujący 240 ml
158,08 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
658,67 zł/1l

Goldwell DualSenses Blondes and Highlights Szampon 1000ml + Odżywka 1000ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
178,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
89,50 zł/1l

Zestaw Natureza Cosmeticos Biotin - Szampon i Odżywka 2 x 500 ml
180,99 zł
Sprzedawca: Keratinshop
180,99 zł/1l

Olaplex Salon Kit No.1 Bond Multiplier 525 ml + No.2 Bond Perfector 2 x 525 ml + dávkovač



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(614)Liczba wystawionych ocen: 614
1 119,95 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
317,72 zł/1l

Tresemmé | Szampon do włosów kręconych - z olejkiem kokosowym - nawilżający - pielęgnacja loków - 828 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
41,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
50,71 zł/1l

Tresemmé | Szampon przeciw łamaniu się włosów - 828 ml - Wzmacniający - Szampon przeciw łamaniu się włosów - Pielęgnacja włosów



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
39,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
48,30 zł/1l

L'Oréal Professionnel Absolut Repair: Szampon 1500ml + Pompka 1500ml



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
132,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
88,66 zł/1l

Tresemmé | Szampon - Keratin Smooth - 828 ml - Wygładzający - Z ochroną termiczną - Bez parabenów - Pielęgnacja włosów
39,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
48,30 zł/1l

Fanola No Yellow szampon 1000ml + maska 350ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
104,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
299,97 zł/1l

Schwarzkopf Bonacure Bond, 1000 ml, Szampon, Użytkownicy nieprofesjonalni, Kobiety, Champú:Aqua (Water, Eau), Cocamidopropyl Betaine, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Coco-Glucoside,..., 83 mm



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
96,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
96,99 zł/1l

Fanola No Yellow szampon 3x350ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
101,99 zł
-3,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
98,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
282,83 zł/1l

Schwarzkopf Bonacure Bond, 1000 ml, Szampon, Użytkownicy nieprofesjonalni, Kobiety, Shampoing:Aqua (Water, Eau), Cocamidopropyl Betaine, Lauryl Glucoside, Sodium Lauroyl Methyl..., 83 mm



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
91,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
91,99 zł/1l

Loreal Pro Longer Szampon 300ml + Loreal Pro Longer Odżywka 200ml NOWOŚĆ
111,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
373,30 zł/1l

Matrix Total Results Insta Cure Build-A-Bond Shampoo szampon wzmacniający do włosów bardzo suchych i zniszczonych 1000 ml
86,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
86,99 zł/1l