5,0



Na podstawie 2 opinii
Goldwell Dualsenses Color Repair & Radiance Balm 75 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
55,21 zł
736,13 zł / 1l
+ 13,35 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Odżywki do włosów i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Loreal Vitamino Color Spectrum Odżywka 750ml143,99 zł/1l
107,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
Goldwell, Dualsenses Color, Hair Conditioner, For Repairing, 1000 ml97,99 zł/1l
97,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
Goldwell Dualsenses Curls & Waves Nawilżająca odżywka do włosów kręconych, 1000 ml91,99 zł/1l
91,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
Olaplex, No.5 Bond Maintenance , Hair Conditioner, Repairing & Strengthening, 1000 ml212,15 zł/1l
212,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Goldwell Elumen Color Conditioner odżywka do włosów farbowanych 1000 ml
213,85 zł/1l
213,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Londa Professional Visible Repair Leave-In Conditioning Balm 250 ml
128,40 zł/1l
32,10 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Elvive Total Repair 5 Odżywka von L'oreal 300 ml
18,85 zł/100ml
56,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Indola Care Colour Conditioner 1000 ml
112,54 zł/1l
112,54 zł
Sprzedawca: somnia24

Rene Furterer Color Glow Repairing Glow Conditioner odżywka do włosów farbowanych i z pasemkami 100 ml
1 311,40 zł/1l
131,14 zł
Sprzedawca: Parfumtoi

Elseve Odżywka do włosów Total Repair, 200 ml
111,09 zł/1kg
25,55 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Goldwell Dualsenses Ultra Volume Conditioner 1000 ml
91,08 zł/1l
91,08 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Goldwell Dualsenses Color Brilliance Odżywka 200ml
693,65 zł/1l
138,73 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Rene Furterer Volumea Odywka zwikszajca objto 150 ml
716,00 zł/1l
107,40 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Goldwell, Dualsenses Rich Repair, Hair Conditioner, For Regeneration, 200 ml
229,95 zł/1l
45,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Redken Color Extend Blondage Conditioner 300 ml
302,67 zł/1l
90,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Goldwell, Dualsenses, Hair Conditioner, For Revitalisation, 200 ml
259,95 zł/1l
51,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Wella Ultimate Smooth Conditioner 1000 ml
155,50 zł/1l
155,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Goldwell - Dualsenses Color Extra Rich Detangling Conditioner 1000ml
96,49 zł/1l
96,49 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

GLISS COLOR PERFECTOR Odżywka 200 ml
247,70 zł/1l
49,54 zł
Sprzedawca: somnia24

Wella Professionals, Nutricurls Curlixir, Hair Balm, Defining, 150 ml
594,33 zł/1l
89,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Balzám na vlasy
Goldwell Dualsenses Colour Repair & Shine Balm 75 ml
Balsam do wszystkich rodzajów włosów
Uszlachetniony kompleksem Inter-Amino-Bond-Builder, Luminescine i microPROtec. Wszechstronny balsam o natychmiastowym działaniu: Wspomaga sieć białek spajających. Do 99% mniej rozdwojonych końcówek. Zapewnia blask koloru i skuteczną ochronę koloru włosów przed promieniowaniem UV. Chroni przed szkodliwym wpływem środowiska.
Czy wiesz, że balsam nie tylko zmniejsza rozdwajanie się końcówek nawet o 99%, ale także wzmacnia włosy od wewnątrz dzięki proteinom wiązań i jednocześnie chroni kolor włosów przed promieniowaniem UV, dzięki czemu masz absolutnie wszechstronny produkt na nadchodzące lato?
Stosowanie:
- Rozprowadź ilość wielkości orzecha laskowego na suchych lub osuszonych ręcznikiem włosach. Nie spłukiwać.
Woda/Aqua/Eau, Trisiloxane, Dimethicone, Phenyl
Trimethicone, Polyquaternium-37, Dicaprylyl Carbonate, Amodimethicone,
Dimethiconol, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Cetrimonium
Chloride, Panthenol, Ethylhexylglycerin, Lauryl Glucoside, Tocopheryl
Acetate, Hydroxypropyl Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride,
Trideceth-15, Trideceth-3, Hydrolysed Rice Bran Protein, Glycerin,
Octyldodecyl PCA, Disodium Distyrylbiphenyl Disulfonate,
Hydrolysed Soy Protein, Kappaphycus Alvarezii Extract, Alcohol,
Laminaria Saccharina Extract, Sodium PCA, Hydrolyzed Verbascum
Thapsus Flower, glicyna, tokoferol, chlorek sodu,
Glycoproteins, Salix Nigra (Willow) Bark Extract, Phenoxyethanol,
Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Fragrance/Parfum, Amyl
Cinnamal, Benzyl Salicylate, Limonene, Linalool.
GoldwellDualSenses Color Repair | Recovery Lotion do włosów farbowanych 75ml
Odkryj sekret lśniących, zdrowo wyglądających włosów z Goldwell DS Colour Repair Radiance Balm. Ta wyjątkowa odżywka do włosów farbowanych intensywnie regeneruje i wzmacnia pasma oraz chroni kolor przed blaknięciem. Wzbogacona w składniki odżywcze formuła intensywnie nawilża oraz przywraca włosom jędrność i elastyczność. Balsam ma delikatny, przyjemny zapach i łatwo się aplikuje, nie obciążając włosów.
Odkryj korzyści:
- Intensywna regeneracja i wzmocnienie włosów farbowanych.
- Chroni kolor przed blaknięciem.
- Nawilża i przywraca włosom elastyczność.
- Delikatny, przyjemny zapach.
- Nie obciąża włosów.
Pojemność:
75ml
-
Nałóż Goldwell DS Colour Repair Radiance Balm na umyte, wilgotne włosy,
rozprowadźrównomiernie na włosach, koncentrując się na końcówkach.
pozostawić na 2-3 minuty, a następnie dokładnie spłukać
istosować regularnie po każdym myciu włosów
.Balsam bez spłukiwania odpowiedni do włosów farbowanych. Chroni je przed szkodliwym wpływem środowiska i promieniowaniem UV. Natychmiast przywraca naturalną elastyczność włosów, regeneruje i ułatwia rozczesywanie. Nadaje włosom olśniewający połysk.
Goldwell Dualsenses Colour Repair & Shine Balm 75ml
Do wszystkich rodzajów włosów. Uszlachetniony kompleksem Inter-Amino-Bond-Builder, Luminescine i microPROtec.
Balsam rozświetlający o natychmiastowym działaniu
- Wspiera sieć białek spajających.
- Do 99% mniej rozdwojonych końcówek.
- Zapewnia blask koloru i skuteczną ochronę koloru włosów przed promieniowaniem UV.
- Chroni przed szkodliwym wpływem środowiska.
Stosowanie
Nałożyć ilość wielkości orzecha laskowego na suche lub osuszone ręcznikiem włosy. Nie spłukiwać.
Odżywczy balsam bez spłukiwania odpowiedni do wszystkich rodzajów włosów. Wzmacnia włosy i zmniejsza ich łamliwość. Rozdwojone końcówki są zredukowane nawet o 99%. Chroni kolor włosów przed promieniami UV i nadaje włosom połysk.
GW DS Colour Repair & Shine Balm 75ml Dualsenses
- Waga
- 86 g
- Zawartość
- 75 ml
- Składniki
- W opisie
- Producent
- EAN
- 4044897062419
- Numer producenta
- 206241
- Waga
- 86 g
- Zawartość
- 75 ml
- Składniki
- W opisie
- Producent
- EAN
- 4044897062419
- Numer producenta
- 206241
Pasuje również do tego

Goldwell - Stylesign Texture Roughman Texturizing Paste 100ml
66,99 zł/1kg
66,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Goldwell Dualsenses Blondes & Highlights Anti-Yellow Shampoo 250 ml
147,96 zł/1l
36,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Goldwell Dualsenses Blondes & Highlights 60-sekundowa kuracja dla włosów, 200ml
236,70 zł/1l
47,34 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Goldwell Dualsenses Szampon głęboko oczyszczający, 1000ml
94,99 zł/1l
94,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Goldwell, Dualsenses Just Smooth, Hair Conditioner, Taming, 1000 ml
98,99 zł/1l
98,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Goldwell - Stylesign Lagoom Jam Styling Gel 150ml
45,99 zł/1kg
45,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Goldwell - Light Dimensions Oxycur Platin 9+ Powder 500.0g
89,99 zł/1kg
89,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Goldwell Dualsenses Just Smooth 60sec Wygładzająca kuracja, 200ml
236,70 zł/1l
47,34 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Goldwell RESTORING SERUM, Serum do włosów, 150 ml, Kobiety, Włosy normalne, Przeciw plątaniu, Świecący, Spray
392,80 zł/1l
58,92 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, 500 ml
197,98 zł/1l
98,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Wella Professionals Koleston Perfect Me+ Rich Naturals profesjonalna permanentna farba do włosów 10/16 60 ml
516,50 zł/1l
30,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Goldwell Dualsenses Color Brilliance Shampoo 250 ml
155,96 zł/1l
38,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Goldwell Dualsenses Blondes & Highlights Anti-Yellow Conditioner 1000 ml
91,99 zł/1l
91,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Goldwell Style Sign Soft Volumizer, Lakier do włosów, Unisex, Do wszystkich włosów, 200 ml, Zwiększanie objętości, 1 szt.
274,95 zł/1l
54,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Goldwell StyleSign Texture Roughman Texturizing Paste pasta do stylizacji zapewniająca matowy efekt 150 ml
959,67 zł/1l
143,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Goldwell Dualsenses Serum w ampułkach do włosów zniszczonych, 12x18ml
1 338,06 zł/1l
289,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NutraBestBG

Goldwell Dualsenses Just Smooth 60sec Wygładzająca kuracja, 500ml
171,98 zł/1l
87,95 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
85,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Goldwell Dualsenses Blondes & Highlights Serum intensywnie odżywiające 12 x 18 ml
640,32 zł/1l
138,31 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Goldwell Goldwell Stylesign Elastyczny lakier do włosów 300 ml
229,40 zł/1l
68,82 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Goldwell StyleSign Volume Bodifying Control Mousse pianka do włosów bez objętości 300 ml
205,60 zł/1kg
68,67 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Goldwell, Dualsenses, Hair Conditioner, For Revitalisation, 200 ml
259,95 zł/1l
51,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Goldwell, Bond Pro, Hair Treatment Cream Mask, Booster, Day & Night, 75 ml
778,93 zł/1l
58,42 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Goldwell, Dualsenses Rich Repair, Hair Conditioner, For Regeneration, 200 ml
229,95 zł/1l
45,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Goldwell Dualsenses Color, 1000 ml, Szampon, Unisex, Włosy zniszczone, Włosy normalne, Wszystkie kolory, Ochrona koloru, Zagęszczanie, Nawilżający, Odżywianie, Ochrona, Naprawa, Wzmacniający, Leczenie
116,98 zł/1l
116,98 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Goldwell Dualsenses Rich Repair Restoring Shampoo szampon do włosów suchych i zniszczonych 1000 ml
100,10 zł/1l
100,10 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Goldwell - Dualsenses Dualsenses Just Smooth (Taming Shampoo) 1000ml
92,99 zł/1l
92,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Goldwell Dualsenses Curls & Waves Intensywne serum 12x18ml
11 012,78 zł/1l
198,23 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

L´Oréal Professionnel Série Expert Pro Longer Lengths Renewing Conditioner odżywka wzmacniająca do włosów długich 200 ml
61,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Goldwell StyleSign Lakier do włosów extra mocny 300 ml
166,63 zł/1l
49,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Wella Professionals Eimi Dynamic Fix Szybko utrwalający lakier do włosów, 500ml
111,20 zł/1l
55,60 zł
Sprzedawca: Glamperfeu
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta









Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 20 grudnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Super produkt
Ten balsam jest genialny. Włosy po zastosowaniu są piękne jak od fryzjera. Fryzura utrzymuje się przez kilka dni. Po prostu super!!!!
Oceniono dnia 17 listopada 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Matrix Biolage Full Rescue Conditioner odżywka wzmacniająca do włosów osłabionych 1000 ml
125,41 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
125,41 zł/1l

K18 Damage Shield Protective Conditioner odżywka dla ochrony i blasku włosów 250 ml



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
128,99 zł
-12,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
116,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
397,93 zł/1kg

Matrix Food For Soft Conditioner odżywka do włosów suchych i łamliwych 1000 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
91,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
91,99 zł/1l

Schwarzkopf Blondme, 1000 ml, Kobiety, Après-shampooing, rincer:Aqua (Water, Eau), Cetearyl Alcohol, Glycerin, Behenamidopropyl..., 1 szt.
95,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
95,99 zł/1l

Nioxin Scalp Recovery Moisturizing Conditioner 1000 ml
103,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
103,99 zł/1l

Schwarzkopf Bonacure, Kobiety, Odżywka do włosów nieprofesjonalna, Włosy suche, Wszystkie kolory, 1000 ml, Tubka
90,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
90,99 zł/1l

Kevin Murphy - Smooth.Again Treatment 200ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
143,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
719,95 zł/1l

Tresemmé | Odżywka - Przeciw łamliwości - Z witaminą B12 - Pielęgnacja włosów - Odżywka - 828 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
43,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
53,13 zł/1l

Tresemmé | Odżywka do włosów Revitalized Color - 828 ml - Ochrona koloru - Esencja z hibiskusa - Pielęgnacja włosów



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
89,99 zł
-52%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
42,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
51,92 zł/1l

Tresemmé | Odżywka do włosów kręconych - Z olejem kokosowym - Nawilżająca - Pielęgnacja loków - 828ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
39,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
48,30 zł/1l

Goldwell Dualsenses Rich Repair Odbudowująca odżywka do włosów, 1000 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(16)Liczba wystawionych ocen: 16
97,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
97,99 zł/1l

Alfaparf Milano - Semi Di Lino Diamond llluminating Conditioner - Rozświetlająca odżywka do włosów normalnych 1000ml



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
93,98 zł
-6%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
87,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
87,99 zł/1l

Alfaparf SDL Moisture odżywka bez spłukiwania do włosów suchych 1000ml
95,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
87,26 zł/1kg

Goldwell, Dualsenses Color, Hair Conditioner, For Repairing, 1000 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
97,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
97,99 zł/1l

TRESemmé Keratin Smooth odżywka 828ml | Odżywka wygładzająca anty-frizz z termoochroną
39,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
48,30 zł/1l

Goldwell Dualsenses Blondes & Highlights Anti-Yellow Conditioner 1000 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
91,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
91,99 zł/1l

Odżywka do włosów farbowanych Vitamino Color Spectrum (Professional Conditioner), 200 ml
82,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
414,95 zł/1l

Sisley Restructuring Conditioner, Unisex, Odżywka do włosów nieprofesjonalna, Do wszystkich włosów, Wszystkie kolory, Odżywiający, Świecący, Wygładzający, Zmiękczający, 500 ml
462,41 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
924,82 zł/1l

Schwarzkopf Blondme, 250 ml, Kobiety, Après-shampooing, rincer:Aqua (Water, Eau), Cetearyl Alcohol, Glycerin, Behenamidopropyl..., 1 szt.
52,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
211,96 zł/1l

Alfaparf Milano Semi Di Lino Moisture Nutritive Leave-in Conditioner 200 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
55,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
279,95 zł/1l