4,9



Na podstawie 42 opinii
Neutrogena - Visibly Clear Pore & Shine Daily Wash 200ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
85,32 zł
42,66 zł / 100ml
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Kremy do twarzy i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Embryolisse, Lait Cream Concentre, Hydrating, Cream, For Face, 75 ml86,65 zł/100ml
64,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
Novexpert Clear Skin Foaming Gel 150 g1 075,00 zł/1kg
161,25 zł
Sprzedawca: Drogisterijplus-nl

Więcej informacji o reklamie
SkinCeuticals Phyto A+ – serum rozjaśniające50 474,00 zł/100ml
504,74 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Annemarie Borlind Anti-Aging Cream Mask 50ml698,72 zł/100ml
349,36 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Neutrogena 7765660, 50 ml, Kobiety, Skóra mieszana, Skóra normalna, Odżywiający, Słoiczek
141,68 zł/100ml
70,84 zł
Sprzedawca: apohealth

Medik8 Calmwise Colour Correct 50ml
613,48 zł/100ml
306,74 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Aveeno - Dermexa Daily Emollient Cream (dry and itchy skin) 200ml
9 559,00 zł/100ml
95,59 zł
Sprzedawca: VISO

Phyto Phytocolor Shine Activating Care 150 ml
383,89 zł/1kg
69,10 zł
Sprzedawca: MANADA

Endocare Radiance C Oil Free 10 ampułek
8 146,50 zł/100ml
162,93 zł
Sprzedawca: somnia24

Eucerin dermo pure gel limpiador 200ml
38,70 zł/100ml
77,40 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Medik8 Daily Radiance Vitamin C
522,50 zł/100ml
261,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Dermalogica, Stabilizing, Repairing, Cream, For Face, 50 ml
659,50 zł/100ml
329,75 zł
Sprzedawca: somnia24

Thalgo Lumiére Marine Brightening Fluid 50 ml
507,94 zł/100ml
253,97 zł
Sprzedawca: VISO

Lactacyd - Sensitive Intimate Wash Emulsion 300ml
7,45 zł/100ml
22,36 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Babor Vitalizing Cream Rich
386,14 zł/100ml
193,07 zł
Sprzedawca: VISO

Guinot Hydra Sensitive Cream 50 ml
485,36 zł/100ml
242,68 zł
Sprzedawca: somnia24

COSRX The Hyaluronsä ure 3 20 ml
515,55 zł/100ml
103,11 zł
Sprzedawca: Tersorte

A-Derma Dermalibour + Cica Repair Cream 15ml
463,00 zł/100ml
69,45 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

COSRX The Retinol 0.1 Cream 20 ml
2 356,80 zł/1kg
117,84 zł
Sprzedawca: somnia24

Kiehl's Ultra Facial Oil Free Gel Cream 125 ml
199,18 zł/100ml
248,97 zł
Sprzedawca: somnia24
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Neutrogena Oil Balancing płyn do mycia twarzy - 200 ml
Neutrogena - Visibly Clear Pore & Shine Daily Wash 200ml Cosmetics. Unisex.
Kosmetyki do skóry i ciała w naszej ofercie noszą nazwy najbardziej znanych marek kosmetycznych. Produkt tej marki jest sklasyfikowany jako żele oczyszczające, pianki i został stworzony specjalnie dla kobiet. To opakowanie zawiera 200 ml wybranego produktu. Oczyszczanie i złuszczanie skóry jest o krok łatwiejsze!
Widocznie oczyszczający pory i nadający połysk codzienny detergent, 200 ml
- Zawartość
- 200 ml
- Składniki
- Zobacz opis
- Producent
- PADU
- Grupy docelowe
- Unisex
- EAN
- 3574661039725
- Zawartość
- 200 ml
- Składniki
- Zobacz opis
- Producent
- PADU
- Grupy docelowe
- Unisex
- EAN
- 3574661039725
Pasuje również do tego

Neutrogena Hydro Boost Żel do twarzy, 200 ml
148,74 zł/1kg
34,21 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Neutrogena 7765660, 50 ml, Kobiety, Skóra mieszana, Skóra normalna, Odżywiający, Słoiczek
141,68 zł/100ml
70,84 zł
Sprzedawca: apohealth

Neutrogena, Anti-Pickel, Żel oczyszczający do twarzy, 200ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
60,34 zł
Sprzedawca: TR8

Masażer wibracyjny InnovaGoods 5 w 1 z podczerwienią - zwalcza cellulit i ujędrnia skórę - 5 wymiennych nasadek
137,99 zł
Sprzedawca: QIKtech

Neutrogena Hydro Boost, Żel oczyszczający, Unisex, Skóra uniwersalna, Oczyszczenie, Ochrona, Buteleczka z pompką, Olej, Paraben
26,95 zł
Sprzedawca: apohealth

Skye Decor, Luxe - antracyt, czarny, szafka pod TV, antracyt, 180 x 50 x 30 cm
618,55 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kaufland

Zestaw 2 poduszek z mikrofibry | 80 x 80 cm | DREAMSTAR | Nadają się dla alergików
97,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TBFurnitureGmbH

Makaron błyskawiczny Mi Goreng 80g - Indomie
32,13 zł/1kg
2,57 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Neutrogena Hydro Boost Cleanser Gel e Milk 200ml L
90,87 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Neutrogena FN Ochronny Sztyft do ust SPF20, 4.8g
288,86 zł/1kg
20,22 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Tribesigns Nowoczesny stół jadalniany dla 6 osób, stół do salonu, 160 x 80 x 75 cm, prostokątny, stół kuchenny, stół jadalniany, nowoczesny design, biało-złoty
789,00 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Tribesigns

WENKO regulowany kątownik uniwersalny w kolorze czarnym Prysznice łazienkowe aluminiowe Łazienka
4 867,00 zł/1m
101,15 zł
-3,81 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
97,34 zł
Sprzedawca: EDAXO_pl

Neutrogena - Visibly Clear Pink Grapefruit Facial Wash 200ml
73,84 zł/1kg
73,84 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

SONNI Czarna gablota o wysokim połysku z oświetleniem LED i szufladą 55x35x172cm Gabloty szklane
698,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: sonni24

BETTSO Szafa przesuwna elegancka szafa do sypialni ze złotymi listwami TIARA 250 Zielony
2 809,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Bettso

Manner 835927 Manner Törtchen Haselnuss Kekse 400,0 g
132,20 zł/1kg
52,88 zł
Sprzedawca: somnia24

Siemens KF96RSBEA, Wolnostojący, Drzwi francuskie, Czarny, 572 l, SN-T, C
13 599,00 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: E.
Sprzedawca: Gastromark

Hisense RQ760N4IFE, Wolnostojący, Drzwi wielofunkcyjne, Czarny, Na drzwiach, R600A, Stal
9 799,00 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: C.
Sprzedawca: Gastromark

Neutrogena Hydro Boost, 50 ml, Unisex, Skóra mieszana, Skóra normalna, Nawilżający, 24 h, Słoiczek
147,66 zł/100ml
73,83 zł
Sprzedawca: somnia24

CDGlobal szafa, szafa 69 x 136 x 50 cm (szer. x wys. x gł.), łatwy montaż, składana szafa wielofunkcyjna z drzwiami magnetycznymi, szafa do salonu, sypialni, biała
504,29 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: UnboxGermany

Neutrogena Hydro Boost Żelowe mleczko oczyszczające 200ml
566,00 zł/1l
113,20 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ELFEZONE

NIVEA 83611, Żel pod prysznic, 250 ml, Dorośli, Mężczyźni, Ciało, Ochrona
237,00 zł/1l
59,25 zł
Sprzedawca: Drogisterijplus-nl

Peeling żelowy (Skin Detox) 150 ml
760,27 zł/1l
114,04 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Fanola No Yellow, 1000 ml, Szampon, Unisex, Rozjaśnione włosy, Włosy blond, Szare włosy, Blond, Przeciwdziałanie żółknięciu, Świecący
64,99 zł/1l
64,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Gablota SONNI czarna wysoki połysk 55x35x172cm z oświetleniem LED i szufladą,gablota szklana,gabloty
728,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: sonni24

Samsung SM-F721B Galaxy Z Flip4 Dual Sim 8+128GB bora purple DE
5 598,60 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: G-Electronics

Apple iPhone 16 Pro Max , 17,5 cm (6.9"), 2868 x 1320 px, 256 GB, 48 MP, iOS 18, Czarny
5 461,34 zł
-261,34 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
5 200,00 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: B.
Sprzedawca: nbmobile

Clairefontaine Rhodia Notatnik Le Carré w kratkę pomarańczowy 5,2x7,5 cm
48,92 zł
Sprzedawca: Fotoalben-Discount

Zestaw 2 poduszek z mikrofibry | 40 x 80 cm | DREAMSTAR | Nadają się dla alergików
67,58 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TBFurnitureGmbH

ANUA - Niacinamide 10% + TXA 4% Serum, 30ml
4 001,00 zł/1l
120,03 zł
Sprzedawca: somnia24
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 93% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
93%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 7% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
7%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 15 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Mój ulubiony krem
Drobne zmarszczki znikają, a krem jest przyjemny w dotyku – używam go już od 4 lat
Oceniono dnia 17 grudnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Przyjemnie lekki
Przyjemnie lekki krem, po zastosowaniu skóra nie jest już napięta. Nie pozostawia tłustego połysku.
Oceniono dnia 4 marca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
PO PROSTU SUPER!!!
Ten żel-krem nawilża i ujędrnia skórę, szczególnie polecany dla skóry po 50 ...
Oceniono dnia 23 sierpnia 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Piękny krem na lato
Od kilku lat używam produktów Thalgo. Jestem z nich w pełni zadowolona.
Oceniono dnia 15 lutego 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Szybka dostawa
To świetny odświeżający krem do twarzy, który uwielbiam od dawna!
Oceniono dnia 11 lipca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Świetny produkt!
Thalgo to bardzo wysoka jakość i świetny produkt do pielęgnacji skóry!
Oceniono dnia 6 marca 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Thalgo Hyalu- Procollagene
Super krem szybko się wchłania i sprawia, że skóra wygląda świeżo
Oceniono dnia 28 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Super
Thalgo – dokładnie tak, jak można było się spodziewać
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Embryolisse Lait Creme Concentre | Krem odżywczy i nawilżający 3x75ml



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(55)Liczba wystawionych ocen: 55
188,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
84,00 zł/100ml

Babor Doctor Babor Regeneration The Cure Cream 50ml - Przeciwzmarszczkowy krem do twarzy



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(30)Liczba wystawionych ocen: 30
584,95 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
116,99 zł/100ml

Visadore – Nawilżający i pielęgnujący krem do twarzy – 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
166,12 zł
Sprzedawca: MyPremiumShop
3 322,40 zł/1kg

Strivectin Anti-Wrinkle Wrinkle Recode Moisture Rich Barrier Cream 50 ml
316,32 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
632,64 zł/100ml

LA MER krem morski 250ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(19)Liczba wystawionych ocen: 19
4 897,99 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 959,20 zł/100ml

Zestaw Mary Kay TimeWise® Ultimate „Cudowny zestaw” do skóry normalnej/suchej + serum C+E – prezent



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
896,08 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
179,22 zł/100ml

MARY KAY TimeWise Ultimate Miracle Zestaw do pielęgnacji skóry mieszanej/tłustej z kremem pod oczy Nowość



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
806,02 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
2 808,43 zł/1kg

MK TimeWise Ultimate „Miracle Set” – skóra normalna/sucha, 5 sztuk
806,02 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
806,02 zł/100ml

La Roche-Posay Hydraphase HA BB krém BB Cream SPF15 Medium 40 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
101,51 zł
Sprzedawca: apohealth
253,77 zł/100ml

CHEPLAPHARM PC 30 krem pielęgnacyjny do skóry suchej i zestresowanej, 75 ml
58,79 zł
Sprzedawca: apohealth
699,88 zł/1kg

Zestaw matujący do pielęgnacji skóry Mary Kay
382,75 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
1 275,83 zł/1kg

Embryolisse Lait Creme Concentre | Krem odżywczy i nawilżający 3x30ml



3,5Średnia ocena: 3,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
121,99 zł
-20,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
101,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
169,98 zł/100ml

PRIME REGENERA II Super Restructuring Cell Cream 50 ml
822,85 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 645,70 zł/100ml

Krem BB VEZE, Podkład w płynie Cushion VEZE kolor 01 Natural
99,99 zł
Sprzedawca: RESTEQ

Krem BB Podkład w płynie Cushion kolor Ivory 02 kosmetyk do makijażu twarzy
79,99 zł
Sprzedawca: RESTEQ
159,98 zł/1kg

41S701 La Mer Tonik równoważący



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
668,32 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
445,55 zł/100ml

Thalgo Flash-Nude BB Cream Illuminating Multi-Perfection - Naturalna emulsja tonująca i nawilżająca dla jednolitej i rozświetlonej cery 40 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(13)Liczba wystawionych ocen: 13
400,07 zł
Sprzedawca: VogueVista
1 000,17 zł/100ml

SKIN79 BB Cream Golden Snail Intensive Beblesh Balm Cream SPF50+ PA+++ 45g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
99,00 zł
Sprzedawca: Skin79
220,00 zł/100ml

Mary Kay Intensywnie nawilżający krem 51 g
193,17 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
386,34 zł/100ml

Limba Cosmetics INSTANT TRANSFORMATION Peptide Hair Mask 30 ml
99,99 zł
Sprzedawca: Keratinshop
333,30 zł/100ml