4,4



Na podstawie 16 opinii
Revlon RVDR5298E, Czarny, 4 lat(a), 1 szt., Pudełko
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
222,73 zł
+ 6,15 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Łap promocję, póki trwa!
Suszarki do włosów i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Shark HD334CH, Biały, 2,44 m, 1700 W, 750 g, 1 szt., Pudełko1 162,65 zł/1kg
871,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FlatPrime

Więcej informacji o reklamie
Zestaw DIGITALYON SILVER 2 szt765,54 zł/1kg
995,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Suszarka do włosów Revamp DR-4000-EU czarna475,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Suszarka z jonizacją BEAUTIFLY CandyFlow869,19 zł/1kg
299,00 zł
Sprzedawca: Beautifly

Revlon RVDR5292E Glaettungsbuerste schwarz
347,03 zł/1kg
182,54 zł
Sprzedawca: egenta-shop

Revlon RVDR5282UKE, Czarny, 3 m, 512 g, 287 mm, 104 mm, 255 mm
560,72 zł/1kg
287,09 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Revlon RVDR5222 Salon One-StepTM Suszarka do włosów i lokówka z grzebieniem do rozdzielania włosów
397,74 zł/1kg
353,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BestDealsPL

Revlon RVDR5333E, Multistyler, Ciepły, Przyciski, Do wszystkich włosów, 90 °C, Czarny, Czerwony
216,96 zł/1kg
288,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BestDealsPL

Szczotka do włosów Revlon RVDR5222T Salon Warm Air Pink
160,22 zł/1kg
160,22 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Grundig HS 6220, Szczotka z gorącym powietrzem, Ciepły, Suwak, Szary, Różowy, Oczko do wieszania, 1,8 m
811,75 zł/1kg
413,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Suszarka do włosów i środek zwiększający objętość Titanium RVDR5279
255,81 zł/1kg
314,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Adler Hair Styler AD 2026
104,26 zł/1kg
70,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ROTTWELL

Imetec Brush Beautiful BHS4 1100 Hot Air Rotation Automatic Black Rose Gold 1000 W
602,30 zł/1kg
262,00 zł
Sprzedawca: Apollo_store

Philips 3000 series Seria 3000 BHA303/00 Lokówko-suszarka, Szczotka z gorącym powietrzem, Ciepły, Biały, Oczko do wieszania, 1,8 m, 800 W
280,66 zł/1kg
140,33 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Suszarko-lokówka Dreame Airstyle Pro Złoty
3 093,60 zł/1kg
899,00 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Suszarka do włosów, wielofunkcyjna szczotka z gorącym powietrzem do stylizacji i zwiększania objętości włosów Prostownica do włosów z jonami ujemnymi Suszarka do włosów Szczotka Generator jonów Curly
75,00 zł/1kg
49,00 zł
-8%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
45,00 zł
Sprzedawca: TanningParadise

Remington AS8901, Szczotka z gorącym powietrzem, Ciepły, Proste w kształcie beczki, PTC grzałka ceramiczna, Czarny, Złoto różowe, Biały, 1200 W
324,27 zł/1kg
181,00 zł
-61,02 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
119,98 zł
Sprzedawca: TR8

Suszarko-lokówka HD446SLEU SHARK
1 208,57 zł/1kg
846,00 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Revlon RVDR5823E1, Czarny, 2000 W, 180 mm, 100 mm, 248 mm, 810 g
151,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FlatPrime

Revlon RVDR5229E, Różowy, 2200 W
172,83 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Lokówko-suszarka REVLON RVDR5298E
Dzięki mniejszej o 30% owalnej zdejmowanej końcówce ta suszarka do włosów oferuje większą objętość, umożliwiając stylizację bliżej nasady włosów. Jej większa wszechstronność sprawia, że doskonale nadaje się do różnych długości włosów.
Dzięki udoskonalonej funkcji silnika gwarantuje wyjątkową objętość nawet przy krótszym czasie suszenia, a włosy stają się o 75% bardziej lśniące. Efekt fryzury przypominającej tę z salonu jest zauważalny, a ekspozycja na wysokie temperatury jest mniejsza o 50%.
Owalna szczotka
Nowa owalna końcówka o średnicy 6,4 cm umożliwia precyzyjną stylizację bliżej nasady włosów. Doskonale sprawdzi się zarówno przy włosach krótkich, jak i długich, zapewniając większą wszechstronność stylizacji oraz zwiększoną objętość.
Specjalna powłoka
Powłoka ceramiczno-tytanowo-turmalinowa gwarantuje równomierne rozprowadzenie ciepła oraz trwałe utrwalenie fryzury. Zapewnia długotrwałą objętość włosów, jednocześnie redukując uszkodzenia spowodowane nadmierną stylizacją
4 ustawienia temperatury
- niska
- średnia
- wysoka
- chłodny nawiew
Wygodne podróżowanie
Dzięki przyciskowi zwalniającemu można łatwo odłączyć końcówkę szczotki od uchwytu. Ta funkcja ułatwia przechowywanie szczotki i doskonale sprawdza się w podróży.
Suszenie i stylizacja w jednym kroku
Odkryj szczotkę z gorącym powietrzem REVLON One-Step Volumiser Plus RVDR5298E i uzyskaj pełne objętości i lśniące włosy w mgnieniu oka! Dzięki owalnej główce o długości 6,4 cm i zdejmowanej tytanowo-ceramicznej powłoce turmalinowej włosy są delikatnie układane i zyskują idealną objętość.
Mieszane włosie do stylizacji ze szpilkami z węglem aktywnym zapewnia gładkie i gładkie rezultaty. Technologia jonowa zapobiega elektryzowaniu się włosów i sprawia, że wyglądają one zdrowo i promiennie.
Wybierz spośród 4 różnych ustawień ciepła i dostosuj temperaturę do rodzaju włosów. Ergonomiczny uchwyt i chłodna końcówka zapewniają bezpieczną i wygodną obsługę podczas stylizacji.
Dzięki kablowi z obrotowym przegubem masz pełną swobodę ruchów i możesz łatwo przesuwać szczotkę we wszystkich kierunkach. Ułóż włosy jak profesjonalista i nadaj im objętość i połysk dzięki szczotce z gorącym powietrzem REVLON One-Step Volumiser Plus RVDR5298E!
Cechy produktu:
- Nowa owalna główka 6,4 cm dla lepszej stylizacji bliżej nasady
- włosów Idealna do wszystkich długości włosów dla większej wszechstronności stylizacji i większej objętości
- Tytanowo-ceramiczna powłoka turmalinowa
- Odłączana główka dla łatwiejszego przechowywania w domu i w
- podróży Kombinowane włosie, mieszane włosie do stylizacji ze szpilkami z aktywnym węglem
- 4 ustawienia ciepła dla lepszej kontroli temperatury
- Technologia jonowa
- Ergonomiczny uchwyt, chłodna końcówka, lekka
- konstrukcja Przewód z obrotowym przegubem
- Nowa owalna głowica 6,4 cm dla lepszej stylizacji bliżej nasady
- włosów Idealna do wszystkich długości włosów dla większej wszechstronności stylizacji i większej objętości
- Tytanowo-ceramiczna powłoka turmalinowa
- Odłączana głowica dla łatwiejszego przechowywania w domu i w podróży
- Połączone włosie, mieszane włosie
- stylizacji z aktywnymi szpilkami węglowymi
- 4 ustawienia ciepła dla lepszej kontroli temperatury
- Technologia jonowa
- Ergonomiczny uchwyt, chłodna końcówka, lekka konstrukcja
- Przewód z obrotowym przegubem
opisy produktów
Revlon One-Step Volumiser PLUS - Czy odważysz się nawiązać współpracę z Team Volumiser? Wejdź do świata popularnego *Revlon One-Step Volumiser, idealnego narzędzia do suszenia w stylu salonu w czasie nawet o połowę krótszym**.
Oto nowe narzędzie, które zmieni wszystko: Revlon One-Step Volumiser PLUS Dzięki udoskonalonym funkcjom, Volumiser Plus oferuje suszenie włosów w stylu salonowym w czasie nawet o połowę krótszym z dodatkową objętością** dla 75% bardziej lśniących stylizacji przy 50% mniejszej ilości ciepła***.
Oto niektóre z korzyści: WIĘKSZA objętość dzięki o 30% mniejszej, odłączanej owalnej głowicy do stylizacji u nasady i większej wszechstronności stylizacji - fantastyczna do wszystkich długości włosów.
NOWA CERAMICZNA POWŁOKA Z TURMALINU TYTANOWEGO pomaga zmniejszyć uszkodzenia spowodowane nadmierną stylizacją, równomiernie rozprowadza ciepło, a włosy pozostają gładkie i lśniące dzięki
TECHNOLOGII JONOWEJ. Jednocześnie zapobiega puszeniu się i elektryzowaniu włosów, zapewniając im lśniący i zdrowy wygląd. Lepsze ciepło, mniej uszkodzeń.
Zdejmowana głowica ułatwia przechowywanie i podróżowanie.
FANTASTYCZNA DO ODŚWIEŻANIA DRUGIEGO DNIA Odśwież włosy dzięki mieszanemu włosiu do stylizacji ze szpilkami z węglem aktywnym.
LEPSZA KONTROLA STYLU I TEMPERATURY dzięki smuklejszemu uchwytowi i czterem ustawieniom temperatury - Wysoka/Średnia/Niska i Chłodna, aby utrwalić stylizację. Silnik o ponad 40% DŁUŻSZEJ ŻYWOTNOŚCI***.
(*) 4,6 gwiazdki dla modelu RVDR5222UK na podstawie 17 665 recenzji z dnia 17/02/2022 na Amazon.co.uk (**)W porównaniu do oddzielnego suszenia i stylizacji (***)Na podstawie testów wewnętrznych (****)W porównaniu do One-Step Volumiser RVDR5222UK/E
Pudełko zawiera: 1 x Revlon One-Step Volumiser Plus (1 głowica + 1 uchwyt)
Odkryj rewolucję w pielęgnacji włosów dzięki Revlon One-Step Volumiser Plus RVDR5298E, innowacyjnej suszarce i szczotce dodającej objętości. To profesjonalne narzędzie w eleganckiej czerni zostało zaprojektowane z myślą o zapewnieniu rezultatów jak z salonu fryzjerskiego.
Suszarka Revlon One-Step Volumiser Plus wyróżnia się zaawansowanymi funkcjami:
- 4 prędkości dla optymalnej wszechstronności
- 3 ustawienia ciepła dla wszystkich rodzajów włosów
- Ceramiczna powłoka turmalinowa dla równomiernego rozprowadzania ciepła
- Funkcja jonizacji zapewniająca gładkie, puszące się włosy
- Strumień zimnego powietrza dla utrwalenia fryzury
Ta szczotko-suszarka łączy w sobie moc profesjonalnej suszarki do włosów z praktycznością szczotki zwiększającej objętość, umożliwiając tworzenie idealnych fryzur za pomocą tylko jednego narzędzia. Ergonomiczna, lekka konstrukcja sprawia, że jest wygodna w użyciu nawet podczas długich sesji stylizacji.
Zintegrowana technologia jonowa Revlon One-Step zmniejsza puszenie się włosów i zwiększa ich połysk, a turmalinowa powłoka ceramiczna zapewnia równomierne rozprowadzanie ciepła, chroniąc włosy przed uszkodzeniami termicznymi.
Idealna do wszystkich rodzajów włosów, od prostych po kręcone, ta suszarka do włosów Revlon pozwala z łatwością uzyskać objętość, objętość i ruch. Niezależnie od tego, czy chcesz uzyskać gładki, jedwabisty wygląd, czy miękkie, naturalne fale, Volumiser Plus jest idealnym narzędziem do każdej stylizacji.
Ponadto opakowanie zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby od razu zacząć korzystać z tego niezwykłego narzędzia kosmetycznego.
Nie przegap okazji, aby odmienić swoją rutynę stylizacji dzięki Revlon One-Step Volumiser Plus RVDR5298E. teraz i odkryj, jak osiągnąć idealne włosy każdego dnia z łatwością i profesjonalizmem, które może zaoferować tylko Revlon.
- Funkcja jonizacji:
- Tak
- Ustawienia ciepła:
- 3
- Prędkości:
- 4
- Funkcja strumienia chłodnego powietrza:
- Tak
- Kolor produktu:
- Czarny
- Turmalinowa powłoka ceramiczna:
- Tak
- 4 lat(a)
- Ilość na paczkę:
- 1 szt.
- Rodzaj opakowania:
- Pudełko
- Końcówka koncentratora:
- Nie
- Nakładka dyfuzora:
- Nie
Revlon RVDR 5298 E One-Step Volumizer Plus
Właściwości:
- Szczotka z gorącym powietrzem i lokówka do włosów o salonowej jakości
- Zdejmowana owalna główka szczotki o średnicy 2,4 cala do tworzenia pięknych fal i objętości
- Cztery poziomy temperatury
- Technologia tytanowo-turmalinowo-ceramiczna zapewniająca równomierne rozprowadzanie ciepła
- Węgiel aktywny ułatwia i optymalizuje suszenie oraz stylizację
- smukła rączka i konstrukcja przyjazna w podróży
Jeśli szukasz nowości na rynku, przedstawiamy Ci Masażer do włosów Revlon RVDR5298EONE Czarny!
- Rodzaj:
- Masażer
- Jonowy
- Szczotka do prostowania i falowania
- Szczotka do stylizacji
- Fen do włosów
- Unisex
- Typ wtyczki: Kontakt UE
- Produkt z wtyczką: tak
- Cechy:
- Płytki ceramiczne
- Jonowy
- Funkcja jonowa
- Kolor:
- rouge
- Czarny
- Liczba sztuk: 1 sztuka
- Prędkość: 4
- Zasilanie: Kabel elektryczny
- Zalecane zastosowanie: Wszystkie typy włosów
SZU
Dodaje objętości
Lokówka statyczna na gorące powietrze i szczotka w jednym. Suszy włosy, jednocześnie modelując je w pożądane fale. Dodaje brakującej objętości i chroni przed przesuszeniem dzięki funkcji jonizacji. Trzy ustawienia temperatury i dwa ustawienia prędkości powietrza oferują szeroki zakres opcji stylizacji dla wszystkich rodzajów włosów. Statyczna głowica umożliwia kształtowanie fryzury w zależności od prędkości. Włosie szczotki jest wzbogacone aktywnym węglem drzewnym, który dodaje włosom blasku. Ceramiczna siatka tytanowo-turmalinowa zapewnia równomierne suszenie włosów. Dzięki temu, że kształtuje się włosy natychmiast po umyciu z mokrych włosów, utrzymuje się dłużej niż przy użyciu konwencjonalnej lokówki. Ponadto oszczędza czas oczekiwania na wyschnięcie włosów. Funkcja jonizacji nadaje włosom miękkość, gładkość i połysk.
W porównaniu z poprzednim modelem, wersja Plus ma węższy ergonomiczny uchwyt, więcej ustawień temperatury i prędkości oraz funkcję automatycznego wyłączania w przypadku dłuższej bezczynności. Głowica szczotki jest również zdejmowana, aby ułatwić czyszczenie i transport lokówki. Końcówka jest ścięta, aby zapobiec poparzeniu palców.
Cechy
funkcja jonizacji
4 ustawienia temperatury
2 prędkości
ceramiczna powierzchnia tytanowo-turmalinowa
szybkie nagrzewanie
statyczna konstrukcja
włosie z węglem aktywnym
owalny kształt
automatyczne wyłączanie
przewód z przegubowym skrętem
odłączana główka
Zawartość opakowania
lokówka
instrukcja
- 75% GŁADSZE, BŁYSZCZĄCE STYLIZACJE JAK W SALONIE W PÓŁ CZASU(*) Z 50 PROCENTOWO MNIEJSZĄ ILOŚCIĄ CIEPŁA(**) - Suszenie i stylizacja w jednym kroku, osiągnięcie 75% bardziej błyszczących rezultatów/stylizacji jak w salonie w czasie krótszym nawet o połowę i przy mniejszej ilości uszkodzeń
- FANTASTYCZNA DLA WSZYSTKICH DŁUGOŚCI WŁOSÓW - Nowa owalna głowica 6,4 cm zapewnia lepszą stylizację bliżej nasady włosów i większą objętość. Idealna do wszystkich długości włosów dla większej różnorodności stylizacji
- ZDEJMOWANA GŁOWICA - Łatwe przechowywanie dla większej przestrzeni podczas podróży
- CERAMICZNA PŁYTKA TYTANOWA - Ceramiczna tytanowo-turmalinowa powłoka pomaga zmniejszyć uszkodzenia spowodowane nadmierną stylizacją, równomiernie rozprowadza ciepło, zapewniając lepszy poślizg
- TECHNOLOGIA TURMALINE IONIC - Jony ujemne nasycają strumień powietrza, aby zmniejszyć rozmiar kropelek wody i przyspieszyć suszenie. Dzięki temu włosy są odżywione i gładkie, a jednocześnie mniej się puszą i elektryzują
Szczegóły techniczne
Konstrukcja
- Kolor produktu: czarny
Wydajność
- Liczba prędkości:4
- Liczba poziomów grzania:3
- Funkcja jonowa:Tak
- Powłoka ceramiczna z turmalinem:Tak
- Funkcja chłodnego strzału:Tak
Szczegóły opakowania
- Rodzaj opakowania: pudełko
- Ilość w opakowaniu: 1 szt
Zawartość opakowania
- D
- ysza dyfuzora:
- koncentratora: Nie
Revlon On- Step RVDR5298E. Kolor produktu: czarny. Ilość na działkę: 1 szt., Rodzaj opakowania: Pole
Uzyskaj profesjonalną stylizację w swoim domu dzięki Revlon One Step Volumiser Plus! To innowacyjne narzędzie do stylizacji łączy w sobie potężną suszarkę do włosów i okrągłą szczotkę w jednym urządzeniu i zapewnia pełne objętości, gładkie i lśniące włosy. Odłączana głowica umożliwia łatwe czyszczenie i wszechstronne opcje stylizacji. Dzięki ceramiczno-tytanowej płytce ta suszarko-lokówka nadaje się zarówno do włosów prostych, jak i kręconych. Zafunduj sobie idealne włosy każdego dnia dzięki Revlon One Step Volumiser Plus! Aby uzyskać najlepsze rezultaty, przed użyciem należy dokładnie wysuszyć włosy. Nie stosować na mokre włosy.
Zakres dostawy jak na zdjęciach. Produkt jest w idealnym stanie. Wykazuje jedynie niewielkie oznaki zużycia.
REVLON RVDR5298E
- Wymiary
- Długość: 36 cm Szerokość: 6 cm Wysokość: 6 cm
- Kolor
- Czarny
- Model
- REVLON One-Step Volumiser Plus
- Waga
- 1000 g
- Składniki
- NC
- Producent
- Zakres dostawy
- 3
- Moc
- 800 W
- EAN
- 7613182986630761318298663
- Numer producenta
- RVDR5298E
- Wymiary
- Długość: 36 cm Szerokość: 6 cm Wysokość: 6 cm
- Kolor
- Czarny
- Model
- REVLON One-Step Volumiser Plus
- Waga
- 1000 g
- Składniki
- NC
- Producent
- Zakres dostawy
- 3
- Moc
- 800 W
- EAN
- 7613182986630761318298663
- Numer producenta
- RVDR5298E
Instrukcje bezpieczeństwa
Pasuje również do tego

Revlon RVDR5222E, Czarny, Różowy, 285 mm, 100 mm, 250 mm, 1 kg
148,60 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

REVLON Warmluftbürste 3Temp/Gebl Ionic Keramikb DualSt EU/GB swpink RVDR5292UKE
238,16 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Ekspres do kawy GRÄWE ze stali nierdzewnej na 4 filiżanki
500,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Zeegma Puur wielofunkcyjny odkurzacz parowy 1500W, lekki 2,6 kg
645,00 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Nusuk Fawah woda perfumowana unisex 80 ml
990,75 zł/1l
79,26 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Hugo Boss Deep Red Woda perfumowana, 90ml
5 877,67 zł/1l
528,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Hantle krótkie 2 x 10 kg, sześciokątne, do gimnastyki, fitness, aerobiku
472,33 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Andriez

VASAGLE szafka łazienkowa, szafka łazienkowa, szafka boczna z 4 szufladami, 30 x 30 x 82 cm, do łazienki, salonu, jadalni, kuchni, nowoczesna
287,99 zł
Sprzedawca: Lumarko

Deuba 995167, Metalowa szopa, Pojedyńczy, Dach jednospadowy, Stal, Antracyt, Stal
996,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Ręcznie Wykonany Dywanik, Juta, Biały I Naturalny, 90 Cm Lumarko!
139,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: vidaXL

Arebos 4260627421947, 2 szt.
250,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AREBOS

Revlon RVDR5282UKE, Czarny, 3 m, 512 g, 287 mm, 104 mm, 255 mm
560,72 zł/1kg
287,09 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Heilmetz lusterko do makijażu Φ48cm Okrągłe lusterko do makijażu LED z 3 kolorami światła Lusterko stołowe z przełącznikiem dotykowym Biały
338,99 zł
-59,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
279,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Heilmetz

Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
1 102,50 zł/1l
66,15 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Zestaw lokówkoków 5 w 1 z 3 wymiennymi końcówkami, idealny do tworzenia dużych loków. Lokówki z regulacją temperatury, w zestawie również prostownica. Posiadają powłokę ceramiczną i służą do kręcenia włosów
184,23 zł
-3,69 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
180,54 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BorlinGmbH

Revlon RVDR5292E Glaettungsbuerste schwarz
347,03 zł/1kg
182,54 zł
Sprzedawca: egenta-shop

Elektryczna szczotka do włosów, szczotka do suszenia włosów, szczotka do prostowania i zwiększania objętości włosów, suszarka do włosów, 1000 W, szczotki do włosów - STYLOOM
49,00 zł
-8%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
45,00 zł
Sprzedawca: TanningParadise

VITALmaxx – Szczotka do stylizacji włosów – 3 nasadki – antracyt/różowe złoto. Elektryczna szczotka do stylizacji, lokówka, szczotka z ciepłym powietrzem
152,67 zł
Sprzedawca: DS_e-Sales_GmbH

Fleau Beauty Hairbrush - PRO Edition - Multistyler - Pędzel do loków - Airstyler - Pędzel do stylizacji - Hairstyler - Zestaw 6 w 1 - Biały
359,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Fleaugoods

BaByliss Air Style 1000, Zestaw do stylizacji włosów, Ciepły, W kształcie stożka, Suche/Mokre włosy, Czarny, Miedziany, Pallad, Chiny
203,20 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Revlon RVDR5222 Salon One-StepTM Suszarka do włosów i lokówka z grzebieniem do rozdzielania włosów
397,74 zł/1kg
353,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BestDealsPL

Braun ThermoScan 3, Kontaktowy, Biały, Ucho, °C, °F, 34 - 42,2 °C, 1 s
110,32 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Apple iPhone 15 Pro Max 256 GB Naturalny tytan
5 951,52 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Motorola edge 60, 16,9 cm (6.67"), 12 GB, 512 GB, 50 MP, Android 15, Zielony
1 580,99 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Sprzedawca: SuperTechPL

BaByliss AS960E, Szczotka z gorącym powietrzem, Ciepły, Do wszystkich włosów, Złoto różowe, 2,25 m, 1000 W
328,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Samsung Galaxy S24 , 15,8 cm (6.2"), 8 GB, 128 GB, 50 MP, Android 14, Czarny
3 467,99 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Sprzedawca: Dealsupply

Sony WH-CH720N, Przewodowy i Bezprzewodowy, 7 - 20000 Hz, Połączenia/muzyka, 192 g, Zestaw słuchawkowy, Czarny
309,26 zł
Sprzedawca: VISO

Apple MLWK3ZM/A Apple AirPods Pro
2 328,97 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NovaMBSmart

Samsung Galaxy Tab S10 FE 5G Entreprise Edition, 27,7 cm (10.9"), 2304 x 1440 px, 128 GB, 8 GB, 500 g, Szary
2 928,77 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: F.
Sprzedawca: evomag

Motorola edge 60, 16,9 cm (6.67"), 12 GB, 512 GB, 50 MP, Android 15, Niebieski
1 981,24 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Sprzedawca: PolisElectro
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta














Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 18 marca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Świetna część!
Urządzenie jest bardzo poręczne, a włosy bardzo dobrze się układają. stylizacja . Gorąco polecam. Kupiłbym to jeszcze raz i jeszcze raz kupić.
Oceniono dnia 3 czerwca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 19 maja 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

REVENTO® Suszarka do włosów z jonizacją AeroFlow 2200W + 3 nakładki dyfuzor zimny nawiew



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
89,90 zł
Sprzedawca: REVENTO
74,92 zł/1kg

Wielofunkcyjny styler 7 w 1 moc 1400 W kolor czarny
379,99 zł
Sprzedawca: RESTEQ

Suszarka do włosów hotelowa naścienna MO EL Elephon 320TR 700W IPX4 do łazienki hotelu basenu
418,94 zł
Sprzedawca: Przydasie
322,26 zł/1kg

Suszarka do włosów hotelowa naścienna 700W MO EL Elephon 320TC łazienkowa basenowa IPX4 biała
418,94 zł
Sprzedawca: Przydasie
349,12 zł/1kg

BaByliss PRO 4rtists Gold FXBDG1E



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
923,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
715,72 zł/1kg

Neno Beauty Vio, 110000 RPM, Różowy, 1,7 m, Przyciski, 1200 W, 220 - 240 V



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
799,00 zł
Sprzedawca: Neno_Official
2 282,86 zł/1kg

Suszarka dla psów DEWINNER 3200W z funkcją próżniową, regulowanym przepływem powietrza i temperaturą, z 5 różnymi dyszami, 1 elastycznym wężem
393,09 zł
Sprzedawca: AIgroup

Webber Suszarka do włosów i ubrań z regulacją temperatury



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
507,74 zł
Sprzedawca: webbereurope
2 538,70 zł/1kg

Profesjonalna suszarka do włosów z jonizacją i regulacją temperatury



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
489,99 zł
Sprzedawca: webbereurope
979,98 zł/1kg

Suszarka do włosów Parlux 3200 Plus 1900 W #czarny



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
494,21 zł
Sprzedawca: CasaDelRasoioSAS
493,72 zł/1kg

Suszarka do Włosów Loków Wygładzania z Jonizacją i Regulacją 5w1 1300W



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
259,90 zł
Sprzedawca: NUVIO
577,56 zł/1kg

COSTWAY profesjonalna maska do suszenia, suszarka do włosów do salonu fryzjerskiego, maska do suszarki do włosów z regulacją wysokości stojaka



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
485,00 zł
-59,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
426,00 zł
Sprzedawca: FDSGmbH
60,86 zł/1kg

Suszarka BaByliss CARUSO-HQ, zasilanie sieciowe, prędkość powietrza 47,7777778 m/s, moc 1366 W, wydajność 83 m³/h, kolor czarny, monochromatyczna



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(69)Liczba wystawionych ocen: 69
253,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
474,75 zł/1kg

Adler | Suszarka Do Włosów | Ad 2267 | 2100 W | Liczba Ustawień Temperatury 3 | Dysza Dyfuzora | Czarny



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(22)Liczba wystawionych ocen: 22
71,44 zł
Sprzedawca: ROTTWELL
119,07 zł/1kg

ADLER Wielokolorowa Suszarka do Włosów Jeden Rozmiar Aluminiowe Lokówki Wałki Creative



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(13)Liczba wystawionych ocen: 13
44,85 zł
Sprzedawca: ROTTWELL
65,96 zł/1kg

Suszarka Do Włosów Mała Podróżna Turystyczna 1200W



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
47,01 zł
Sprzedawca: ROTTWELL
151,65 zł/1kg

Mocna suszarka 2400W z jonizatorem dyfuzorem zimnym nadmuchem elegancka



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
96,80 zł
Sprzedawca: ROTTWELL
107,56 zł/1kg

Hotelowa Suszarka do Włosów na Ścianę 2000W – Suszarka Łazienkowa z Wtyczką EU, Zimny i Ciepły Nawiew, Cicha Suszarka z Ochroną Przed Przegrzaniem
340,00 zł
Sprzedawca: Baskany

Lokówko-suszarka Multistyler Havit HD634 (4 końcówki)
572,99 zł
-173,99 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
399,00 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Suszarka do Włosów Loków Wygładzania z Jonizacją i Regulacją 5w1 1300W Mocna RÓŻOWA
269,90 zł
Sprzedawca: NUVIO
299,89 zł/1kg