Odkurzacz piorący Kanwod Superwash 2000W, odkurzacz do dywanów i mebli tapicerowanych na sucho i mokro z pojemnikiem na chemię

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.

329,00 zł

Darmowa wysyłka

Prosto do Twojego domu

sob. 3 – wt. 6 października

Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni

Łap promocję, póki trwa!
Odkurzacze do pracy na mokro i sucho i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Tineco Floor ONE S7 Stretch Ultra odkurzacz bezprzewodowy 2w1 na mokro i sucho, FlashDry 85°C, 180° antysplątanie, 50 min pracy Flashdry 85℃
Tineco Floor ONE S7 Stretch Ultra odkurzacz bezprzewodowy 2w1 na mokro i sucho, FlashDry 85°C, 180° antysplątanie, 50 min pracy Flashdry 85℃
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 51
2 099,00 zł
Rabat 3% od 2 szt.
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tineco
Zdjęcie produktu dla Odkurzacz piorący do dywanów Olvy 17 000 PA - Wydajny odkurzacz na mokro do sof, samochodów i dywanów z akcesoriami i środkiem czyszczącym
Odkurzacz piorący do dywanów Olvy 17 000 PA - Wydajny odkurzacz na mokro do sof, samochodów i dywanów z akcesoriami i środkiem czyszczącym
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 381
269,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Olvy
Zdjęcie produktu dla Odkurzacz przemysłowy Maxblast 90L 3000W
Odkurzacz przemysłowy Maxblast 90L 3000W
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
1 877,04 zł
Sprzedawca: MonsterShop
Zdjęcie produktu dla Klarstein Reinraum Odkurzacz przemysłowy - Odkurzacz na mokro, Odkurzacz na sucho, 60 litrów, 2000 W, Wyłącznik ochronny, Filtr HEPA, Zintegrowane gniazdko, Pojemnik ze stali, IP44, srebrno-czerwony
Klarstein Reinraum Odkurzacz przemysłowy - Odkurzacz na mokro, Odkurzacz na sucho, 60 litrów, 2000 W, Wyłącznik ochronny, Filtr HEPA, Zintegrowane gniazdko, Pojemnik ze stali, IP44, srebrno-czerwony
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
1 195,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Klarstein
Zdjęcie produktu dla Odkurzacz do prania tapicerki i dywanów HYDRO 7500 - odkurzacz 4w1 do pracy na mokro i sucho - moc 1200 W - pojemność 20 l - siła ssania 22 kPa - odkurzacz do prania tapicerki - odkurzacz do prania dywanów - urządzenie czyszczące Profesjonalne przetwarzanie
Odkurzacz do prania tapicerki i dywanów HYDRO 7500 - odkurzacz 4w1 do pracy na mokro i sucho - moc 1200 W - pojemność 20 l - siła ssania 22 kPa - odkurzacz do prania tapicerki - odkurzacz do prania dywanów - urządzenie czyszczące Profesjonalne przetwarzanie
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 113
1 028,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla Einhell TC-VC 1812 S, 1250 W, Cylinder próżniowy, Suchy i Mokry, 12 l, 80 dB, Czarny, Czerwony, Srebrny
Einhell TC-VC 1812 S, 1250 W, Cylinder próżniowy, Suchy i Mokry, 12 l, 80 dB, Czarny, Czerwony, Srebrny
4,1Średnia ocena: 4,1 z 5Liczba wystawionych ocen: 121
253,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: omtools
Zdjęcie produktu dla Bissell CrossWave Pet Pro, Odkurzacz pionowy, Bez worka, Czarny, Niebieski, Srebrny, 0,82 l, 0,62 l, Suchy i Mokry
Bissell CrossWave Pet Pro, Odkurzacz pionowy, Bez worka, Czarny, Niebieski, Srebrny, 0,82 l, 0,62 l, Suchy i Mokry
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 87
1 816,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla CLEANMAXX środek do czyszczenia tapicerki i dywanów 360W
CLEANMAXX środek do czyszczenia tapicerki i dywanów 360W
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 33
305,40 zł
10% zniżki
Sprzedawca: DS_e-Sales_GmbH
Zdjęcie produktu dla Clatronic BSS 1309, 1200 W, Cylinder próżniowy, Suchy i Mokry, Bez worka, Woda, Filtrowanie wody
Clatronic BSS 1309, 1200 W, Cylinder próżniowy, Suchy i Mokry, Bez worka, Woda, Filtrowanie wody
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 37
846,09 zł
Sprzedawca: EFIGlobalStoreDE
Zdjęcie produktu dla Kärcher SE 4002, Do jazdy, Suchy i Mokry, 70 L/s, 210 mbar, 4 l, 4 l
Kärcher SE 4002, Do jazdy, Suchy i Mokry, 70 L/s, 210 mbar, 4 l, 4 l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 14
1 898,50 zł
Sprzedawca: Dragtek-com
Zdjęcie produktu dla Achaté Mocny Odplamiacz - Dywany - Materace - Kanapy - Podłogi
Achaté Mocny Odplamiacz - Dywany - Materace - Kanapy - Podłogi
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 16
467,75 zł
-126,96 zł
340,79 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Achateshop
Zdjęcie produktu dla Tineco Floor One S5, Odkurzacz stojący 2 w 1, Bez worka, Czarny, Przezroczysty, Biały, Suchy i Mokry, 78 dB, LED
Tineco Floor One S5, Odkurzacz stojący 2 w 1, Bez worka, Czarny, Przezroczysty, Biały, Suchy i Mokry, 78 dB, LED
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 100
1 287,53 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at
Zdjęcie produktu dla CLEANmaxx Odkurzacz do dywanów Odkurzacz do podłóg twardych Odkurzacz piorący Odkurzacz do tapicerki Szczotki wibracyjne i boczne oraz szczotka zapasowa Odświeżanie mebli
CLEANmaxx Odkurzacz do dywanów Odkurzacz do podłóg twardych Odkurzacz piorący Odkurzacz do tapicerki Szczotki wibracyjne i boczne oraz szczotka zapasowa Odświeżanie mebli
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 68
698,11 zł
10% zniżki
Sprzedawca: DS_e-Sales_GmbH
Zdjęcie produktu dla Genius Invictus X Water 2.0 (zestaw 6-częściowy) | Przystawka do czyszczenia na mokro
Genius Invictus X Water 2.0 (zestaw 6-częściowy) | Przystawka do czyszczenia na mokro
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
541,66 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at
Zdjęcie produktu dla Scheppach Odkurzacz 20L 1600W  5In1 Sprayvac20
Scheppach Odkurzacz 20L 1600W 5In1 Sprayvac20
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 25
417,44 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla Kärcher 1.628-009.0 Kärcher WD 2 Plus V-12/4/18/C
Kärcher 1.628-009.0 Kärcher WD 2 Plus V-12/4/18/C
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 45
317,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla UWANT B100-S, Do jazdy, 1800 l, 1600 l, 450 W, Biały, 4,7 kg
UWANT B100-S, Do jazdy, 1800 l, 1600 l, 450 W, Biały, 4,7 kg
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 17
569,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Twopoint
Zdjęcie produktu dla Odkurzacz do oczka wodnego Wiltec 1400 W, pojemność 30 l, z 2 wężami, odkurzacz do basenu odkurzacz do szlamu odkurzacz do szlamu w oczku wodnym odkurzacz do pracy na mokro i sucho z automatycznym systemem opróżniania
Odkurzacz do oczka wodnego Wiltec 1400 W, pojemność 30 l, z 2 wężami, odkurzacz do basenu odkurzacz do szlamu odkurzacz do szlamu w oczku wodnym odkurzacz do pracy na mokro i sucho z automatycznym systemem opróżniania
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 29
593,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WilTec
Zdjęcie produktu dla Einhell TE-VC 18/10 Li-Solo, 10 l, Torba, Czarny, Czerwony, Plastik, 2 m, Plastik
Einhell TE-VC 18/10 Li-Solo, 10 l, Torba, Czarny, Czerwony, Plastik, 2 m, Plastik
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 15
264,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Więcej o produkcie

Odkurzacz piorący Kanwod Superwash 2000W, odkurzacz do dywanów i mebli tapicerowanych na sucho i mokro z pojemnikiem na chemię
Odkurzacz piorący Kanwod Superwash 2000W, odkurzacz do dywanów i mebli tapicerowanych na sucho i mokro z pojemnikiem na chemię
Odkurzacz piorący Kanwod Superwash 2000W, odkurzacz do dywanów i mebli tapicerowanych na sucho i mokro z pojemnikiem na chemię
Odkurzacz piorący Kanwod Superwash 2000W, odkurzacz do dywanów i mebli tapicerowanych na sucho i mokro z pojemnikiem na chemię

Opis i dane produktu

Odkurzacz piorący Kanwod SuperWash 2000 W

Kanwod SuperWash to nowoczesny, wielofunkcyjny odkurzacz piorący, który doskonale nadaje się do czyszczenia dywanów, tapicerek i twardych podłóg. Zaawansowane funkcje prania i odkurzania sprawiają, że jest to niezastąpione urządzenie w każdym gospodarstwie domowym.

Dane techniczne:

  • Producent: Kanwod

  • Model: Super Wash

  • Moc: 2000W

  • Regulacja mocy: 700 - 2000W

  • Pojemność zbiornika: 20 litrów

  • Pojemność zbiornika na detergent: 3,5 litra

  • Długość przewodu: 5m

  • Waga: 10 kg

  • Przepływ powietrza: 33,3l/s

  • Ciśnienie próżni: >18 kPa

  • Filtr gąbkowy: Tak

  • Filtr wylotowy: Tak

  • Filtr HEPA: Tak

  • Pływak zapobiegający zamoczeniu turbiny: Tak

  • Wymiary: 330x370x500 mm

  • Napięcie: 220-240 V, 50-60 Hz

  • Zbiornik: 20 litrów

  • Kabel zasilający: 5 m

  • Waga bez akcesoriów: 10 kg

  • Napięcie: 220-240 V

  • Wąż: 2 m, średnica 35 mm

  • Rury ssące: 2 szt. 0,5 m, średnica 35 mm

  • Ogranicznik wody: tak

  • Filtr: gąbka, Hepa, powietrze wylotowe

  • Odkurzanie: na sucho/mokro

Wszechstronność urządzenia - Odkurzacz Kanwod Super Wash pokazuje, jak technologia może ułatwić prace domowe. Za jego pomocą można nie tylko szybko wyczyścić różne powierzchnie, ale także dokładnie wyprać dywany czy tapicerkę. Metoda ekstrakcji umożliwia dogłębne czyszczenie tekstyliów i twardych podłóg w jednej operacji.

Komfort użytkowania - Kanwod Super Wash został zaprojektowany z myślą o maksymalnej łatwości użytkowania. Łatwo zbiornik na wodę, intuicyjne sterowanie zasilaniem i ergonomiczne dysze sprawiają, że czyszczenie jest łatwiejsze, mniej męczące i bardziej wydajne.

Funkcjonalność i wszechstronność - Urządzenie łączy w sobie funkcje odkurzacza na mokro/sucho oraz prania dywanów i tapicerki, oszczędzając miejsce i pieniądze oraz eliminując potrzebę stosowania wielu urządzeń czyszczących.

Technologia dostarczania powietrza - Dodatkowa funkcja nadmuchu jest idealna do usuwania kurzu i liści z trudno ch miejsc. Pokazuje to, jak nowoczesna technologia może ułatwić codzienne zadania i uczynić życie bardziej komfortowym.

Bezpieczeństwo użytkowania - Odkurzacz posiada zabezpieczenia takie jak pływak, który chroni przed przepełnieniem zbiornika. Zapewnia to bezpieczeństwo i spokój podczas użytkowania oraz chroni urządzenie przed uszkodzeniem.

Wygodne przechowywanie - Kanwod Super Wash oferuje inteligentne rozwiązania do przechowywania akcesoriów i przewodu zasilającego, utrzymując je w porządku i ułatwiając szybkie przygotowanie odkurzacza do pracy.

Wymiary
33 x 37 x 50 cm
Długość
50 cm
Waga
10 kg
Długość kabla
5 m
Zawartość
20 l
Pojemność
20 l
Moc
1400 W
Model
Super Wash
Napięcie
230 V
Akcesoria odkurzacza
Z workiem
EAN
5903299926400
Numer producenta
SUPERWASH10W1V1
Producent
KANWOD

Wymiary
33 x 37 x 50 cm
Długość
50 cm
Waga
10 kg
Długość kabla
5 m
Zawartość
20 l
Pojemność
20 l
Moc
1400 W
Model
Super Wash
Napięcie
230 V
Akcesoria odkurzacza
Z workiem
EAN
5903299926400
Numer producenta
SUPERWASH10W1V1
Producent
KANWOD
Pasuje również do tego
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Sidolux Dywany Płyn do czyszczenia, kwiatowy 500 ml
Sidolux Dywany Płyn do czyszczenia, kwiatowy 500 ml
32,98 zł/1l
16,49 zł
Sprzedawca: MPsklepKROPKA
Zdjęcie produktu dla Ajax, Płyn uniwersalny, cytryna, 5l (PRODUKT Z NIEMIEC)
Ajax, Płyn uniwersalny, cytryna, 5l (PRODUKT Z NIEMIEC)
14,22 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
71,09 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Hoover Zeegma Zonder Base Jet Bezworkowy z zestawem nasadek Czarny 900W Odkurzacz podłogowy   Moc szczytowa 4000 W
Hoover Zeegma Zonder Base Jet Bezworkowy z zestawem nasadek Czarny 900W Odkurzacz podłogowy Moc szczytowa 4000 W
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 655
659,70 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at
Zdjęcie produktu dla ! BiOHY szampon do dywanów, środek do czyszczenia dywanów, koncentrat organiczny, 1l BY01012001
! BiOHY szampon do dywanów, środek do czyszczenia dywanów, koncentrat organiczny, 1l BY01012001
100,40 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
100,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BiOHY
Zdjęcie produktu dla Krzesełko do karmienia Baby Vivo Design 2w1 - Oscar Turquoise
Krzesełko do karmienia Baby Vivo Design 2w1 - Oscar Turquoise
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 98
319,00 zł
-20,00 zł
299,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MA-Trading
Zdjęcie produktu dla Tabwee K10 Kids 10.1" Blau Tablet, Google Kids Space, 4GB RAM+64GB ROM, Android 15 WiFi Tablet für Kind mit Kindgerechte Hülle und Stift, 5000mAh
Tabwee K10 Kids 10.1" Blau Tablet, Google Kids Space, 4GB RAM+64GB ROM, Android 15 WiFi Tablet für Kind mit Kindgerechte Hülle und Stift, 5000mAh
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 200
389,21 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BVODEShop
Zdjęcie produktu dla Proszek do prania dywanów i tapicerki Karcher RM Carpetpro 760 0,8l do Puzzi
Proszek do prania dywanów i tapicerki Karcher RM Carpetpro 760 0,8l do Puzzi
105,50 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
94,95 zł
Sprzedawca: DomoDomo
Zdjęcie produktu dla Zestaw 12 sztuk naczyń ze stali nierdzewnej, w tym garnki i patelnie, kompatybilne z płytami indukcyjnymi. Zestaw garnków do gotowania, szklane pokrywki. Zestaw patelni o średnicach: 16, 18, 20, 21,8 i 24 cm. Kolor: srebrny. Marka: Retoo
Zestaw 12 sztuk naczyń ze stali nierdzewnej, w tym garnki i patelnie, kompatybilne z płytami indukcyjnymi. Zestaw garnków do gotowania, szklane pokrywki. Zestaw patelni o średnicach: 16, 18, 20, 21,8 i 24 cm. Kolor: srebrny. Marka: Retoo
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 525
99,89 zł
-20,00 zł
79,89 zł
Sprzedawca: Retoo
Zdjęcie produktu dla COSTWAY odkurzacz parowy 2000W, mobilna maszyna czyszcząca ze zbiornikiem o pojemności 1,8 litra i 13 zestawami akcesoriów, szczotka parowa do dywanów, okien, szkła i zasłon, żółta
COSTWAY odkurzacz parowy 2000W, mobilna maszyna czyszcząca ze zbiornikiem o pojemności 1,8 litra i 13 zestawami akcesoriów, szczotka parowa do dywanów, okien, szkła i zasłon, żółta
216,64 zł/1l
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 170
389,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FDSGmbH
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Odkurzacz piorący LEHMANN ULTRAWASH All-in-One, odkurzacz do dywanów i mebli tapicerowanych, na mokro/sucho zbiornik 20-l
Odkurzacz piorący LEHMANN ULTRAWASH All-in-One, odkurzacz do dywanów i mebli tapicerowanych, na mokro/sucho zbiornik 20-l
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 448
319,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lehmann
Zdjęcie produktu dla Odkurzacz cyklonowy bezworkowy LEHMANN TYPHOON 2x HEPA, regulacja mocy, ultra system ssania
Odkurzacz cyklonowy bezworkowy LEHMANN TYPHOON 2x HEPA, regulacja mocy, ultra system ssania
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 990
279,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lehmann
Zdjęcie produktu dla Odkurzacz akumulatorowy Aiibot 8w1, bezprzewodowy, 37000 Pa, 500 W, wymienny akumulator, 50 min, ręczny 5w1, system filtrów, pojemność 1,6 L
Odkurzacz akumulatorowy Aiibot 8w1, bezprzewodowy, 37000 Pa, 500 W, wymienny akumulator, 50 min, ręczny 5w1, system filtrów, pojemność 1,6 L
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 703
429,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Aihong-KF
Zdjęcie produktu dla Lionelo Pascal babywippe babyschauke babynest baby wippe kinder schaukel bouncer Grau
Lionelo Pascal babywippe babyschauke babynest baby wippe kinder schaukel bouncer Grau
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 39
297,12 zł
Sprzedawca: T3S_Shop
Zdjęcie produktu dla Bissell CrossWave Pet Pro, Odkurzacz pionowy, Bez worka, Czarny, Niebieski, Srebrny, 0,82 l, 0,62 l, Suchy i Mokry
Bissell CrossWave Pet Pro, Odkurzacz pionowy, Bez worka, Czarny, Niebieski, Srebrny, 0,82 l, 0,62 l, Suchy i Mokry
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 87
1 816,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla Odkurzacz akumulatorowy Authmic, 60000 Pa/55 minut pracy/pojemnik 1,8L, bezprzewodowy, z wyświetlaczem, szczotka zapobiegająca splątywaniu włosów, bardzo cichy, idealny do sierści zwierząt, dywanów, podłóg i samochodów
Odkurzacz akumulatorowy Authmic, 60000 Pa/55 minut pracy/pojemnik 1,8L, bezprzewodowy, z wyświetlaczem, szczotka zapobiegająca splątywaniu włosów, bardzo cichy, idealny do sierści zwierząt, dywanów, podłóg i samochodów
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 673
499,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Aihong-KF
Zdjęcie produktu dla Vileda Steam XXL Plus Tragbarer Dampfreiniger 0,4 l 1550 W Schwarz (168936)
Vileda Steam XXL Plus Tragbarer Dampfreiniger 0,4 l 1550 W Schwarz (168936)
762,47 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 227
304,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
Zdjęcie produktu dla Zestaw mebelków dla dzieci: stolik + 2 krzesełka, KESPER
Zestaw mebelków dla dzieci: stolik + 2 krzesełka, KESPER
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 582
236,68 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at
Zdjęcie produktu dla Xiaomi 28592 Xiaomi Mi True Wireless Earbuds 2 Basic schwarz
Xiaomi 28592 Xiaomi Mi True Wireless Earbuds 2 Basic schwarz
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 121
127,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: GrupaGSM
Zdjęcie produktu dla Zestaw mopów Vileda Turbo Easy Wring & Clean z wirówką elektryczną i pedałem nożnym, kolor szary
Zestaw mopów Vileda Turbo Easy Wring & Clean z wirówką elektryczną i pedałem nożnym, kolor szary
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 820
144,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
Zdjęcie produktu dla HP DeskJet 2720e Bezprzewodowe All-in-One W kolorze Drukarka, Instant Ink; Kopiarka, skaner, Termiczny druk atramentowy, Drukowanie w kolorze, 4800 x 1200 DPI, Kopiowanie w kolorze, A4, Szary
HP DeskJet 2720e Bezprzewodowe All-in-One W kolorze Drukarka, Instant Ink; Kopiarka, skaner, Termiczny druk atramentowy, Drukowanie w kolorze, 4800 x 1200 DPI, Kopiowanie w kolorze, A4, Szary
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 803
Używany
213,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: RE-DRUK
Zdjęcie produktu dla Aigostar 8433325205089, Frytkownica na gorące powietrze, 7 l, 80 °C, 200 °C, 60 min, Pojedyńczy
Aigostar 8433325205089, Frytkownica na gorące powietrze, 7 l, 80 °C, 200 °C, 60 min, Pojedyńczy
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 1959
422,72 zł
-35,32 zł
387,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: GrupaGSM
Zdjęcie produktu dla Bramka ochronna 0-180cm bramka dla psa bramka dla dziecka bramka schodowa chowana, czarna
Bramka ochronna 0-180cm bramka dla psa bramka dla dziecka bramka schodowa chowana, czarna
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 210
176,60 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Yanwin
Zdjęcie produktu dla TABWEE T80 Tablet 10 cali, Android 15, 64 GB ROM, 1280 x 800 pikseli, bateria 6000 mAh, aparat 5 MP, WiFi 5G, Bluetooth, tablet Gemini AI
TABWEE T80 Tablet 10 cali, Android 15, 64 GB ROM, 1280 x 800 pikseli, bateria 6000 mAh, aparat 5 MP, WiFi 5G, Bluetooth, tablet Gemini AI
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 715
369,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BVODEShop
Zdjęcie produktu dla FableKids MIKA fotelik samochodowy dla niemowlątRóżowy | 76-150 cm | Od 15 miesięcy | ECE R129/03
FableKids MIKA fotelik samochodowy dla niemowlątRóżowy | 76-150 cm | Od 15 miesięcy | ECE R129/03
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 887
290,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AREBOS
Oferty łowców
Zdjęcie produktu dla Smartwatch z funkcją połączeń Bluetooth, wodoodporny zegarek fitness o stopniu ochrony IP68, z trybami sportowymi, monitorem tętna, monitorem snu dla systemów iOS i Android, czarny
Smartwatch z funkcją połączeń Bluetooth, wodoodporny zegarek fitness o stopniu ochrony IP68, z trybami sportowymi, monitorem tętna, monitorem snu dla systemów iOS i Android, czarny
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 36
176,80 zł
-3,54 zł
173,26 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Hangtong-DE
Zdjęcie produktu dla BRUBAKER 101-częściowy zestaw bombek choinkowych z czubkiem na choinkę Kremowo-białe ozdoby choinkowe
BRUBAKER 101-częściowy zestaw bombek choinkowych z czubkiem na choinkę Kremowo-białe ozdoby choinkowe
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 22
149,99 zł
Sprzedawca: BRUBAKER
Zdjęcie produktu dla Philips 2200 series Automatyczne ekspresy do kawy z serii 2200 EP2224/10, Ekspres do espresso, 1,8 l, Ziarna kawy, Wbudowany młynek, 1500 W
Philips 2200 series Automatyczne ekspresy do kawy z serii 2200 EP2224/10, Ekspres do espresso, 1,8 l, Ziarna kawy, Wbudowany młynek, 1500 W
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 378
1 192,38 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
Zdjęcie produktu dla Gorenje WPNEI84A1TS, Od przodu, 8 kg, B, 76 dB, 1400 RPM, A
Gorenje WPNEI84A1TS, Od przodu, 8 kg, B, 76 dB, 1400 RPM, A
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 50
4 137,99 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Sprzedawca: FlatPrime
Oferty łowców
Zdjęcie produktu dla EASYMAXX Moskitonetz mit 12 Magnetbefestigung für Fenster 150x130cm schwarz
EASYMAXX Moskitonetz mit 12 Magnetbefestigung für Fenster 150x130cm schwarz
34,87 zł/1m
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 677
52,31 zł
10% zniżki
Sprzedawca: DS_e-Sales_GmbH

Recenzje klientów

Na podstawie 448 opinii

Zdjęcia klientów

Oceniono dnia 15 grudnia 2024 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Niewiarygodnie dobry!
Moc 1,4 kW
Oceniono dnia 27 maja 2026 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Zadowolenie
Moc 750 W
Oceniono dnia 4 września 2026 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Świetna wydajność
Moc 1,4 kW
Oceniono dnia 18 sierpnia 2026 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Odkurzacz do prania
Moc 1,6 kW
Oceniono dnia 15 sierpnia 2026 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Idealny
Moc 2,8 kW
Oceniono dnia 15 czerwca 2026 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Bardzo zadowolony
Moc 1,4 kW
Oceniono dnia 5 września 2026 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Super
Moc 2,8 kW
Oceniono dnia 11 marca 2026 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Jestem zachwycony
Moc 2 kW
Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla Tineco Floor ONE Switch S7 Stretch odkurzacz 5w1 na mokro i sucho, FlashDry 85°C, płaska konstrukcja 180°, antysplątanie
Tineco Floor ONE Switch S7 Stretch odkurzacz 5w1 na mokro i sucho, FlashDry 85°C, płaska konstrukcja 180°, antysplątanie
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 51
3 279,00 zł
Darmowa wysyłkaRabat 3% od 2 szt.
Sprzedawca: Tineco
Zdjęcie produktu dla Tineco PURE ONE A90S, Suchy, HEPA, Cykloniczna/filtrowana, Bez worka, Czarny, Szary, Beżowy, 0,8 l
Tineco PURE ONE A90S, Suchy, HEPA, Cykloniczna/filtrowana, Bez worka, Czarny, Szary, Beżowy, 0,8 l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
2 999,00 zł
Darmowa wysyłkaRabat 3% od 2 szt.
Sprzedawca: Tineco
Zdjęcie produktu dla Odkurzacz piorący do dywanów Olvy 17 000 PA - Wydajny odkurzacz na mokro do sof, samochodów i dywanów z akcesoriami i środkiem czyszczącym
Odkurzacz piorący do dywanów Olvy 17 000 PA - Wydajny odkurzacz na mokro do sof, samochodów i dywanów z akcesoriami i środkiem czyszczącym
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 381
269,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Olvy
Zdjęcie produktu dla Tineco Floor ONE S7 Stretch Ultra odkurzacz bezprzewodowy 2w1 na mokro i sucho, FlashDry 85°C, 180° antysplątanie, 50 min pracy Flashdry 85℃
Tineco Floor ONE S7 Stretch Ultra odkurzacz bezprzewodowy 2w1 na mokro i sucho, FlashDry 85°C, 180° antysplątanie, 50 min pracy Flashdry 85℃
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 51
2 099,00 zł
Darmowa wysyłkaRabat 3% od 2 szt.
Sprzedawca: Tineco
Zdjęcie produktu dla odkurzacz przemysłowy 80L na mokro i sucho
odkurzacz przemysłowy 80L na mokro i sucho
2 085,60 zł
Sprzedawca: MonsterShop
Zdjęcie produktu dla Profesjonalny odkurzacz uniwersalny Karcher NT 30/1 Ap Te M
Profesjonalny odkurzacz uniwersalny Karcher NT 30/1 Ap Te M
1 968,49 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Karcher_PL
Zdjęcie produktu dla Odkurzacz przemysłowy Maxblast 90L 3000W
Odkurzacz przemysłowy Maxblast 90L 3000W
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
1 877,04 zł
Sprzedawca: MonsterShop
Zdjęcie produktu dla Klarstein Reinraum Odkurzacz przemysłowy - Odkurzacz na mokro, Odkurzacz na sucho, 60 litrów, 2000 W, Wyłącznik ochronny, Filtr HEPA, Zintegrowane gniazdko, Pojemnik ze stali, IP44, srebrno-czerwony
Klarstein Reinraum Odkurzacz przemysłowy - Odkurzacz na mokro, Odkurzacz na sucho, 60 litrów, 2000 W, Wyłącznik ochronny, Filtr HEPA, Zintegrowane gniazdko, Pojemnik ze stali, IP44, srebrno-czerwony
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
1 195,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Klarstein
Zdjęcie produktu dla Kärcher NT 30/1 Ap Te L, Suchy i Mokry, Czarny, Szary, Żółty, Papier/polar, obrotowy, 30 l, 74 L/s
Kärcher NT 30/1 Ap Te L, Suchy i Mokry, Czarny, Szary, Żółty, Papier/polar, obrotowy, 30 l, 74 L/s
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
1 827,00 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
Zdjęcie produktu dla Odkurzacz przemysłowy Maxblast 80 l, 4 nasadki i 3 worki do odkurzania
Odkurzacz przemysłowy Maxblast 80 l, 4 nasadki i 3 worki do odkurzania
1 459,91 zł
Sprzedawca: MonsterShop
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Odkurzacz piorący LEHMANN ULTRAWASH All-in-One, odkurzacz do dywanów i mebli tapicerowanych, na mokro/sucho zbiornik 20-l
Odkurzacz piorący LEHMANN ULTRAWASH All-in-One, odkurzacz do dywanów i mebli tapicerowanych, na mokro/sucho zbiornik 20-l
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 448
319,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lehmann
Zdjęcie produktu dla Kärcher WD 4-18 S Podwójny zestaw akumulatorów V-20/22 1.628-626.0 Akumulatorowy odkurzacz do pracy na mokro/sucho 20 litrów
Kärcher WD 4-18 S Podwójny zestaw akumulatorów V-20/22 1.628-626.0 Akumulatorowy odkurzacz do pracy na mokro/sucho 20 litrów
1 463,49 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Karcher_PL
Zdjęcie produktu dla Dreame H15 Mix, Odkurzacz stojący 2 w 1, Bez worka, Czarny, 0,78 l, 0,7 l, Suchy i Mokry
Dreame H15 Mix, Odkurzacz stojący 2 w 1, Bez worka, Czarny, 0,78 l, 0,7 l, Suchy i Mokry
2 528,90 zł
-178,90 zł
2 350,00 zł
Sprzedawca: EVELATUS
Zdjęcie produktu dla Odkurzacz przemysłowy na mokro i na sucho Werkberg mocny przewodowy dmuchawa uniwersalny 20L 1200W
Odkurzacz przemysłowy na mokro i na sucho Werkberg mocny przewodowy dmuchawa uniwersalny 20L 1200W
192,85 zł
-31,86 zł
160,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MegaMarketpl
Zdjęcie produktu dla CLEANmaxx Pro Steam Touch 15078 Odkurzacz piorący 3w1 1,5l 2000W
CLEANmaxx Pro Steam Touch 15078 Odkurzacz piorący 3w1 1,5l 2000W
737,38 zł
10% zniżki
Sprzedawca: DS_e-Sales_GmbH
Zdjęcie produktu dla Kärcher 1.629-951.0, Suchy, Czarny, Żółty, 17 l, 2 m, 3,5 cm, 4 szt.
Kärcher 1.629-951.0, Suchy, Czarny, Żółty, 17 l, 2 m, 3,5 cm, 4 szt.
1 251,39 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Karcher_PL
Zdjęcie produktu dla CLEANmaxx Odkurzacz do dywanów Odkurzacz do podłóg twardych Odkurzacz piorący Odkurzacz do tapicerki Szczotki wibracyjne i boczne oraz szczotka zapasowa Odświeżanie mebli
CLEANmaxx Odkurzacz do dywanów Odkurzacz do podłóg twardych Odkurzacz piorący Odkurzacz do tapicerki Szczotki wibracyjne i boczne oraz szczotka zapasowa Odświeżanie mebli
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 68
698,11 zł
10% zniżki
Sprzedawca: DS_e-Sales_GmbH
Zdjęcie produktu dla KlarsteinReinraum 3-in-1, odkurzacz przemysłowy, 1800 W, 30 l, stal nierdzewna
KlarsteinReinraum 3-in-1, odkurzacz przemysłowy, 1800 W, 30 l, stal nierdzewna
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
584,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Klarstein
Zdjęcie produktu dla Odkurzacz przemysłowy Wiltec 1600 W i 30-litrowy zbiornik, odkurzacz do pracy na mokro i sucho z 3-krotnym systemem filtracji i funkcją nadmuchu, wielofunkcyjny odkurzacz z akcesoriami
Odkurzacz przemysłowy Wiltec 1600 W i 30-litrowy zbiornik, odkurzacz do pracy na mokro i sucho z 3-krotnym systemem filtracji i funkcją nadmuchu, wielofunkcyjny odkurzacz z akcesoriami
1 134,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WilTec
Oferty łowców
Zdjęcie produktu dla Urządzenie do czyszczenia dywanów Lubluelu X3, 19 kPa, 1200 W, odkurzacz piorący z końcówką do węża, system podwójnych zbiorników, do czyszczenia tapicerki sof, dywanów i siedzeń samochodowych
Urządzenie do czyszczenia dywanów Lubluelu X3, 19 kPa, 1200 W, odkurzacz piorący z końcówką do węża, system podwójnych zbiorników, do czyszczenia tapicerki sof, dywanów i siedzeń samochodowych
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
653,99 zł
-19,00 zł
634,99 zł
Darmowa wysyłkaRabat 5% od 2 szt.
Sprzedawca: Lubluelu-DE