5,0



Na podstawie 3 opinii
Już tylko 2 sztuki w tej cenie
Aquafresh Senses Refreshing Odświeżająca pasta Watermelon & Cucumber & Mint, 75ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
21,00 zł
28,00 zł / 100ml
+ 19,49 zł za wysyłkę
Nasze najlepszeoferty
Pasty do zębów i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Pasta do zębów SPLAT PASTA BIOMED CITRUS FRESH 100g139,90 zł/1l
15,99 zł
-12%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
13,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Więcej informacji o reklamie
Pasta do zębów wybielająca SPLAT BIOCALCIUM 100ml189,90 zł/1l
18,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Więcej informacji o reklamie
ApaCare & Repair żel do remineralizacji zębów 30ml z hydroxyapatytem2 415 000,06 zł/1kg
48,30 zł
Sprzedawca: apohealth

Więcej informacji o reklamie
75Ml Odol-Med 3 Original128,27 zł/1l
9,62 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Aquafresh Advance Pasta do zębów, 75 ml
301,07 zł/1l
23,91 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
22,58 zł
Sprzedawca: Katomix

Aquafresh Active White Wybielajaca pasta do zebow, 100 ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
78,80 zł/1l
7,88 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Aquafresh Senses Revitalising Toothpaste Rewitalizujaca pasta do zebow Eucalyptus & Lime & Mint, 75ml
712,67 zł/1l
53,45 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Marvis Anise Mint Fluoride Pasta do zębów 85 ml
1 148,35 zł/1l
97,61 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Auromre - Zioowa pasta do zbw 75ml
289,60 zł/1l
21,72 zł
Sprzedawca: taleoo

HiSkin Pasta do zębów z fluorem Watermelon, 30ml
603,43 zł/1kg
42,24 zł
Sprzedawca: somnia24

Lavera Complete Care Pasta do zębów 75 ml
185,47 zł/1l
13,91 zł
Sprzedawca: taleoo

Pasta do zębów - Whitening Mint 75ml
346,40 zł/1l
25,98 zł
Sprzedawca: TR8

Marvis Smokers Whitening Mint Pasta do zębów, 85 ml
161 369,99 zł/1l
161,37 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Parodontax Whitening Toothpaste wybielająca pasta do zębów, 75ml
205,00 zł/1kg
20,50 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Pasta do zbw Parodont Active
641,47 zł/1l
48,11 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Marvis Smokers Whitening Mint Wybielająca pasta do zębów, 25 ml
38 050,00 zł/1l
44,03 zł
-13%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
38,05 zł
Sprzedawca: MANADA

Pasta Elmex 75Ml Sensitive
263,47 zł/1l
19,76 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Dent Colgate B Triple Accion 75ml
715,07 zł/1l
53,63 zł
Sprzedawca: somnia24

Odświeżająca pasta do zębów Dr. Hauschka Med Mint
3 523,33 zł/1l
264,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Marvis Ginger Mint Pasta do zębów 25 ml
787,20 zł/100ml
196,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
 /
Opis:
CO TO JEST AQUAFRESH SENSES ORZEŹWIAJĄCY ARBUZ, OGÓREK I MIĘTA:
Jest to pasta do zębów o arbuzowym smaku, zrównoważona subtelnym aromatem ogórka i orzeźwiającą miętą, która pobudza zmysły i zapewnia długotrwałe uczucie świeżości.
DLACZEGO WARTO WYBRAĆ AQUAFRESH SENSES ORZEŹWIAJĄCY ARBUZ, OGÓREK I MIĘTA:
Pasta do zębów wnosi rewitalizujący zastrzyk i zapewnia przyjemną odmianę Twojej codziennej rutynie czyszczenia zębów, łącząc pobudzające smaki z ochroną 3 w 1, utrzymując pobudzone zmysły i świeży oddech.
JAK TO SMAKUJE:
Orzeźwiająca mieszanka smaku aromatycznego arbuza, delikatnego ogórka i wyrazistej mięty zapewnia długotrwałe uczucie chłodu, dzięki czemu rutynowa pielęgnacja jamy ustnej staje się przyjemna i angażująca.
DO CZEGO SŁUŻY:
Pasta do zębów Aquafresh zawiera aktywny fluorek, który jest wchłaniany przez powierzchnię szkliwa, wzmacniając zęby od wewnątrz, przyjemny smak pobudza zmysły, a codzienne szczotkowanie zębów staje się ekscytujące.
SPOSÓB UŻYCIA:
Szczotkuj zęby przez co najmniej 2 minuty dwa razy dziennie, aby uzyskać całodobową ochronę *. Zawsze przeczytaj etykietę przed użyciem.
JAK UTRZYMAĆ ZDROWIE JAMY USTNEJ:
Stosowana zgodnie z instrukcją pasta Aquafresh zapewnia czystość i ochronę jamy ustnej. Nowy, zwariowany smak pobudza zmysły i daje uczucie świeżości natomiast aktywny fluorek wzmacnia Twoje zęby.
* Przestrzegaj zdrowej diety i szczotkuj zęby dwa razy dziennie pastą z fluorkiem. Poziom ochrony może spaść między szczotkowaniami.
 /
Skład:
Aqua, Hydrated Silica, Sorbitol, Glycerin, Sodium Lauryl Sulfate, Xanthan Gum, Aroma, Titanium Dioxide, PEG-6, Sodium Fluoride, Carrageenan, Sodium Saccharin, Benzyl Alcohol, Limonene, CI 77492, CI 73360, CI 74260. Contains: Sodium Fluoride 0.315% w/w (1450 ppm Fluoride)
AQUAFRESH_Senses Odświeżająca pasta do zębów Arbuz & Ogórek & Mięta 75ml
- Waga
- 90 g
- Zawartość
- 75 ml
- Składniki
- W składzie pasty do zębów Aquafresh Senses Refreshing Odświeżająca Watermelon & Cucumber & Mint znajdziesz: woda, gliceryna, krzemian diamentowy, karbomer, guma celulozowa, mentol, ekstrakt z ogórka, aromat, laurylosiarczan sodu, dwutlenek tytanu, sacharynian sodu, kopolimer PEG-12, limonen, sorbitol, ksylozyd, kwas cytrynowy, eugenol, cytral, cytronelol.
- Producent
- EAN
- 5054563089199
- Waga
- 90 g
- Zawartość
- 75 ml
- Składniki
- W składzie pasty do zębów Aquafresh Senses Refreshing Odświeżająca Watermelon & Cucumber & Mint znajdziesz: woda, gliceryna, krzemian diamentowy, karbomer, guma celulozowa, mentol, ekstrakt z ogórka, aromat, laurylosiarczan sodu, dwutlenek tytanu, sacharynian sodu, kopolimer PEG-12, limonen, sorbitol, ksylozyd, kwas cytrynowy, eugenol, cytral, cytronelol.
- Producent
- EAN
- 5054563089199
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Pasuje również do tego

Aquafresh Advance Pasta do zębów, 75 ml
301,07 zł/1l
23,91 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
22,58 zł
Sprzedawca: Katomix

Airzeen R7 Robot Odkurzający , odkurzacz robot 3 w 1 3000Pa, duża moc ssania, cichy robot odkurzacz, aplikacja/WiFi, czas pracy 120 min
479,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Honiture_DE

75Ml Odol-Med 3 Original
128,27 zł/1l
9,62 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Gillette Fusion náhradní břity na holení 8 ks
106,99 zł
Sprzedawca: Ston-shop

Lattafa Yara, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Heliotrop, Orchidea, Mandarynka, egzotyczne owoce
580,00 zł/1l
58,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

BRUBAKER 101-częściowy zestaw bombek choinkowych z czubkiem na choinkę Kremowo-białe ozdoby choinkowe
149,99 zł
Sprzedawca: BRUBAKER

ZMH Lampa Stołowa LED Ściemniana Bateryjnie Dymna Szara Lampa Nocna Lampa Stołowa Nowoczesna Do Sypialni Salonu Biura
168,99 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: E.
Sprzedawca: ZMH

d&n Travel Line 6874 wózek 4-kołowy 76 cm
399,00 zł
-63,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
336,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WE-LOVE-BAGS

Kabanos exclusive wieprzowy 105 g Tarczyński
100,18 zł/1kg
11,02 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

30W Ledowa Lampa Sufitowa Biała Ściemnialna Lampa Sufitowa RGB Z Pilotem Bluetooth WIFI Sterowanie Alexa Salon Sypialnia
124,96 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: F.
Sprzedawca: DDP-Fashion

iMoshion® Powerbank 20000 mAh Czarny Funkcja szybkiego ładowania USB, USB typu C i Micro USB
142,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Ploonk

Projektor gwiaździstego nieba w planetarium, projektor Galaxy na sufit w sypialni, projektor LED gwiaździstego nieba dla dzieci, prezent dla dorosłych
152,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kauf-CR07

Zestaw krzeseł do jadalni Velvet, ciemnoszary, 2 szt
540,00 zł
Sprzedawca: Kokiska

Samsung Galaxy Watch4 40 mm Bluetooth Czarny Neu
2 078,86 zł
Sprzedawca: G-Electronics

Odtwarzacz MP3/MP4 32 GB 1,8-calowy ekran Przenośny odtwarzacz MP3 z radiem FM i dyktafonem dla dzieci i dorosłych
121,18 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: funnyshopping

Walizka podróżna z twardą skorupą zestaw walizek zestaw wózków 3 szt. ABS szary
458,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dtboom

HOME DELUXE - Huśtawka Hollywood DESCANSO szara - 3-osobowa, szer./wys./gł. 115 cm x 195 cm x 198 cm, z uchwytem na kubek, poduszkami na siedzisko i oparcie I leżak ogrodowy leżak ogrodowy huśtawka leżak ogrodowy
2 442,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Home-Deluxe-GmbH

Flexot® F-2045 | Walizka 20 cali, rozmiar M, bagaż podręczny, walizka podróżna, walizka na kółkach z teleskopową rączką, walizka z twardą obudową, wytrzymała, kółka obracające się o 360°, zamek szyfrowy
152,29 zł
Sprzedawca: mdmw-shop24

HOME DELUXE - płytki WPC BAVARO - antracyt 1m² | płytki tarasowe, płytki balkonowe, płytki drewniane
213,99 zł/1m²
213,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Home-Deluxe-GmbH

SONGMICS Klatka dla małych zwierząt, zagroda zewnętrzna z panelami podłogowymi, 143 x 73 x 46 cm, biała
121,00 zł
-17,72 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
103,28 zł
Sprzedawca: Lumarko

Zestaw krzeseł do jadalni z plastikowym siedziskiem, 2 szt.,
745,00 zł
Sprzedawca: Kokiska

Materac 90x200 25 cm Zintegrowany topper Materac 7-strefowy materac sprężynowy H3/H4
469,99 zł
Sprzedawca: hatservice

Samsung GU55CU7179U, 139,7 cm (55"), 3840 x 2160 px, 4K Ultra HD, Smart TV, Wi-Fi, Czarny
9 573,68 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: G.
Sprzedawca: Technology-Germany

Kołdra z mikrofibry, polarowa, idealna do przytulania, narzuta na łóżko, wzór w paski, kolor czarny, wymiary 150x200 cm
47,77 zł
Sprzedawca: euromatshop

Zestaw Walizek Podróżnych, 5 Elementów, Kolor Czarny Lumarko!
526,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: vidaXL

Materac sprężynowy kieszeniowy - 180 x 200 cm - 24 cm - H3 H4 - wyprodukowany w Niemczech
1 074,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mister_Sandman

odkurzacz bezprzewodowy SMARTAI 650W 65000Pa, odkurzacz ręczny z 2 diodami LED, odkurzacz bezprzewodowy, odkurzacz bezworkowy 8 w 1, dotykowy, cichy odkurzacz z filtrem powietrza
699,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: 360deutschlandstore

Aquafresh Active White Wybielajaca pasta do zebow, 100 ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
78,80 zł/1l
7,88 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Russell Hobbs 23460-56 - Edelstahl - Keramik - Pfeffer - Salz - Edelstahl - AA (23460-56)
107,79 zł
Sprzedawca: FANEO

Kinkiet LED ZMH 80 cm, do wnętrz, ciepła biel, 27 W, oświetlenie korytarza, salonu, klatki schodowej, pokoju dziecięcego i sypialni, kolor czarny
159,99 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: F.
Sprzedawca: ZMH
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta














Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 13 lipca 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Lato
Zawartość 0,075 l
Ta pasta do zębów po prostu wprawia w dobry nastrój!
Oceniono dnia 23 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Pyszne
Zawartość 0,075 l
Pyszne
Oceniono dnia 20 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,075 l
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Pasta Do Zębów Wybielająca 1400 Ppm Fluoru Dla Dorosłych Essenta Whitening Action 75Ml
25,52 zł
Sprzedawca: EDANTI
340,27 zł/1l

Splat Professional Sensitive Pasta do zębów 100 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
19,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
199,90 zł/1l

Pasta do zębów SPLAT PASTA BIOMED CITRUS FRESH 100g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
15,99 zł
-12%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
13,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
139,90 zł/1l

Crest 3D White Radiant Mint Zahnpasta, 3,3 uncji (93 g), opakowanie 3 sztuki
309,97 zł
Sprzedawca: Eurosmart-Solutions
1 239,88 zł/1l

Pasta do zębów wybielająca SPLAT BIOMED SuperWhite 100g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
15,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
133 250,00 zł/1kg

Biomed Wybielająca pasta do zębów z węglem bez fluoru 100 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
15,29 zł
-8%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
13,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
139,90 zł/1l

Pasta Do Zębów Biomed Calcimax 100 Ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
15,99 zł
-10%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
14,29 zł
Sprzedawca: Lemonbite
57,16 zł/1kg

Biomed Sensitive Pasta do zębów wrażliwych 100 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
17,79 zł
-21%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
13,89 zł
Sprzedawca: Lemonbite
138,90 zł/1l

Arm&hammer | Pasta do zębów - Peroxicare - 170g - Głębokie czyszczenie i wybielanie zębów - Dla bielszych zębów



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
29,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
299,90 zł/1l

Pasta do zębów wybielająca SPLAT BIOCALCIUM 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
18,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
189,90 zł/1l

Splat Extreme white Pasta wybielająca 75 ml
26,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
269,90 zł/1kg

Advance White Arm & Hammer muntandpasta 170 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
39,99 zł
-40%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
23,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
239,90 zł/1l

BIOMED Superwhite Wybielająca Pasta do Zębów Bez Fluoru – Zestaw 3 sztuk - 3x100g
47,97 zł
Sprzedawca: Lemonbite
159,90 zł/1l

Crest - Wybielająca Pasta do Zębów z Węglem 130g - Charcoal Deep Clean



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(20)Liczba wystawionych ocen: 20
59,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
461,46 zł/1l

Crest | Wybielająca Pasta do Zębów, Żelowa Pasta, Miętowa, Pasta z Fluorem, Świeży Oddech, Na Kamień Nazębny | Mint Gel - 161g



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(20)Liczba wystawionych ocen: 20
24,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
155,22 zł/1l

Crest | Wybielająca Pasta do Zębów, Pasta z Fluorem, Wzmacnia Szkliwo, Świeży Oddech, Przeciw Próchnicy | Tartar Whitening - 161g



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(20)Liczba wystawionych ocen: 20
49,99 zł
-54%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
22,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
229,90 zł/1l

Crest | Pasta do Zębów, Ochrona przed Próchnicą, Pasta z Fluorem, Na Kamień Nazębny | Cavity Protection - 232g



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(20)Liczba wystawionych ocen: 20
20,99 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
19,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
86,16 zł/1l

Crest | Pasta do Zębów dla Dzieci, Długotrwała Ochrona, Przeciw Próchnicy, Delikatna, z Brokatem | Kid's Cavity - 130g



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(20)Liczba wystawionych ocen: 20
17,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
138,38 zł/1l

Crest | Wybielająca Pasta do Zębów, Pasta z Fluorem, Cynamonowa Pasta do Zębów, Świeży Oddech | Cinnamon - 153g



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(20)Liczba wystawionych ocen: 20
49,95 zł
-27%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
35,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
211 705,88 zł/1kg

Crest | Wybielająca Pasta do Zębów, Pasta z Fluorem, Świeży Oddech, Przeciw Próchnicy | Wybielająca Mięta - 232g



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(20)Liczba wystawionych ocen: 20
34,95 zł
-14%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
29,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
129,27 zł/1l