Dior - Diorshow 24H Wear Buildable Volume Mascara - Objętościowy tusz do rzęs z naturalną formułą 10 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
214,53 zł
30 647,14 zł / 1l
+ 6,15 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Nasze najlepszeoferty
Tusze do rzęs i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
NUTRALASH Eyelash Formula ADVANCED Serum wzmacniające rzęsy 3ml121 836,67 zł/1l
365,51 zł
Sprzedawca: Nutralash

Więcej informacji o reklamie
Wodoodporny tusz do rzęs NUTRALASH - 5 ml22 812,00 zł/1l
114,06 zł
Sprzedawca: Nutralash

Więcej informacji o reklamie
NUTRALASH maskara - 5 ml18 240,00 zł/1l
91,20 zł
Sprzedawca: Nutralash

Więcej informacji o reklamie
Revitalash - RevitaLash Advanced Eyelash Conditioner - Eyelash Serum 2 ml273,99 zł/1kg
273,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Tusz do rzęs Dior Diorshow 24H Wear Buildable Volume
26 714,28 zł/1l
187,00 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Dior Diorshow Ironic Overcurl Volume & Corl tusz do rzęs 2x6g
27 090,83 zł/1kg
325,09 zł
Sprzedawca: BeautyShop

Dermacol Bombastick Mascara Tusz do rzes, 12 ml
2 960,80 zł/1l
38,57 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
37,01 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Nanolash Wydłużający i podkręcający tusz do rzęs, 10 ml
10 900,00 zł/1kg
109,00 zł
Sprzedawca: TD-Markt

Paese Eyegasm Mascara Tusz do rzęs z odżywką, 8 ml
1 775,00 zł/1kg
35,50 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

Dr. Hauschka - ( Volume Mascara) 8 ml
12 553,75 zł/1l
100,43 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Lavera Volume Mascara, Czarny, Zwiększanie objętości, 9 ml, Kobiety
2 687,78 zł/1l
24,19 zł
Sprzedawca: taleoo

Tusz do rzęs Dior Diorshow Iconic Overcurl Volume Mascara
17 755,00 zł/1l
213,06 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Heimish Dailism Smudge Stop Mascara 9g - tusz do rzęs
2 593,33 zł/1kg
43,91 zł
-11%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
38,90 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

Heimish Dailism Smudge Stop Mascara Volume New 8 g - Maskara zwiększająca objętość
4 862,50 zł/1l
44,90 zł
-13%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
38,90 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

Annemarie Borlind Długotrwały tusz do rzęs zwiększający objętość 10 ml
10 384,00 zł/1l
103,84 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Isadora Lash Styler Podkręcający tusz do rzęs 50 Black, 9 ml
7 080,00 zł/1kg
70,80 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Dermacol Wydłużająco-podkręcający tusz do rzęs Black, 13ml
4 768,00 zł/1kg
47,68 zł
Sprzedawca: MANADA

Eveline Cosmetics Volumix Fiberlast – tusz do rzęs, precyzyjna aplikacja
3 214,44 zł/1l
28,93 zł
Sprzedawca: MANADA

Naj Oleari Wear The Volume tusz do rzęs 01 Black 10ml
9 450,71 zł/1l
132,31 zł
Sprzedawca: somnia24

Bourjois Volume Glamour Wydłużający i unoszący tusz do rzęs, 12 ml
1 401,50 zł/1kg
28,03 zł
Sprzedawca: MANADA
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Dior - Diorshow 24H Wear Buildable Volume Mascara - Objętościowy tusz do rzęs z naturalną formułą 10 ml Kosmetyki. Dla kobiet.
w 2015 roku Diorshow, profesjonalny tusz do rzęs Dior, został opracowany na nowo. Innowacyjna formuła została wzbogacona o mikrowłókna wydłużające rzęsy, których wizażyści używają podczas pokazów mody. Dzięki opatentowanej szczoteczce Air-Lock formuła praktycznie nie ma kontaktu z tlenem, więc tusz nie wysycha w butelce. Nowa formuła Diorshow dopasowuje się do rzęs i naturalnie pogrubia linię rzęs bez ich sklejania. Ultra-kompaktowa formuła wosku pokrywa rzęsy za każdym pociągnięciem, pozostawiając spersonalizowaną objętość. Odżywka do rzęs pomaga wygładzić rzęsy, zapewniając im idealne pokrycie i niesamowitą objętość.
#090 Czarny tusz do rzęs Dior Diorshow 24H Wear Buildable Volume
Tusz do rzęs Dior Diorshow 10 ml
w 2015 roku Diorshow, profesjonalny tusz do rzęs Dior, został opracowany na nowo. Innowacyjna formuła została wzbogacona o mikrowłókna wydłużające rzęsy, których wizażyści używają podczas pokazów mody. Dzięki opatentowanej szczoteczce Air-Lock formuła praktycznie nie ma kontaktu z tlenem, więc tusz nie wysycha w butelce. Nowa formuła Diorshow dopasowuje się do rzęs i naturalnie pogrubia linię rzęs bez ich sklejania. Ultra-kompaktowa formuła wosku pokrywa rzęsy za każdym pociągnięciem, pozostawiając spersonalizowaną objętość. Odżywka do rzęs pomaga wygładzić rzęsy, zapewniając im idealne pokrycie i niesamowitą objętość.
#090 Czarny tusz do rzęs Dior Diorshow 24H Wear Buildable Volume
Tusz do rzęs Dior Diorshow 10 ml
- Wymiary
- 0,34 g
- Kolor
- Czarny
- Zawartość
- 7 ml
- Składniki
- ETYLOHEKSANIAN CETEARYLU | SYNTETYCZNY FLUOROFLOGOPIT | GLICERYNA | KROSSPOLIMER HDI/TRIMETYLOLO-HEKSYLAKTONU | ESTER PEG-8 KWASU C12-20 | SKWALAN | GLIKOL KAPRYLOWY | DIMETIKON | STEARYNIAN CYNKU | ETYLOHEKSYLOGLICERYNA
- Producent
- EAN
- 3348901591898
- Numer producenta
- 026425090
- Wymiary
- 0,34 g
- Kolor
- Czarny
- Zawartość
- 7 ml
- Składniki
- ETYLOHEKSANIAN CETEARYLU | SYNTETYCZNY FLUOROFLOGOPIT | GLICERYNA | KROSSPOLIMER HDI/TRIMETYLOLO-HEKSYLAKTONU | ESTER PEG-8 KWASU C12-20 | SKWALAN | GLIKOL KAPRYLOWY | DIMETIKON | STEARYNIAN CYNKU | ETYLOHEKSYLOGLICERYNA
- Producent
- EAN
- 3348901591898
- Numer producenta
- 026425090
Pasuje również do tego

#288 Niebieski tusz do rzęs Dior Diorshow 24H Wear Buildable Volume
25 588,57 zł/1l
179,12 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
4 181,90 zł/1l
418,19 zł
Sprzedawca: Sykz

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Karmel, Mleko, Cukier, Miodowy, Biały kwiat
990,00 zł/1l
99,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Dior Sauvage, Mężczyźni, 100 ml, Bergamotka, Lavander, Pieprz, Wanilia, Spray
2 859,90 zł/1l
285,99 zł
Sprzedawca: motivoo

Lacoste Woda toaletowa spray dla kobiet
1 894,44 zł/1l
170,50 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Dior J'adore, Kobiety, 50 ml, Butelka jednorazowa, Ylang-ylang, Ylang-ylang, Różowy
5 822,20 zł/1l
291,11 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ePubIsland

Tusz do rzęs Dior Diorshow 24H Wear Buildable Volume
26 714,28 zł/1l
187,00 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Odkurzacz na mokro/sucho JONR ED12, zbiornik 850 ml, 35 min, szczotka krawędziowa 6 mm, samoczyszczący, do podłóg twardych i sierści zwierząt domowych
739,99 zł
-94,99 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
645,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WohnWunder

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Czarna porzeczka, Różowy pieprz, Karmel, Agar (oud), Piwonia
967,50 zł/1l
96,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

De’Longhi Magnifica S ECAM20.116.B, Ekspres do espresso, Ziarna kawy, Kawa mielona, Wbudowany młynek, 1450 W, Czarny
1 653,33 zł
Sprzedawca: Sotel

Wodoodporny tusz do rzęs Diorshow 698 Warm Brown 11,5ml
16 174,78 zł/1l
186,01 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Hugo Boss Boss The Scent For Her woda perfumowana dla kobiet Refillable 100 ml
5 086,00 zł/1l
254,30 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Dior Diorshow Waterproof, Czarny, Black, Zwiększanie objętości, 10 ml, Kobiety, #06991/A ISODODECANE ● CERA ALBA (BEESWAX) ● AQUA (WATER) ● EUPHORBIA CERIFERA...
18,89 zł/1l
207,84 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Profumeriaideale

Kompletna szafka RTV z frontami w kolorze białym połyskującym - szer. 201 cm
2 838,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CALICOSY

Apple iPhone 13, 15,5 cm (6.1"), 2532 x 1170 px, 128 GB, 12 MP, iOS 15, Czarny
Odnowiony
1 366,53 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: B.
Sprzedawca: JANADO

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
923,80 zł/1l
99,55 zł
-7,17 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
92,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

GIVENCHY Very Irresistible EDT 75ml
5 172,67 zł/1l
387,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Merax 2-osobowa rozkładana sofa z funkcją spania, regulowane oparcie, uchwyt na kubek, schowki, poduszki, sofa, rozkładana sofa, pościel, szary
2 279,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MERAX

ZWILLING Vitality, Stal nierdzewna, Stal nierdzewna, Stal nierdzewna, Stal nierdzewna, Szkło, Ceramika, Gaz, Halogen, Indukcja, Płyta jednolita
879,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TeKaPi

Robot planetarny kuchenny LEHMANN MASTIC, maszynka do mięsa, mikser, blender kielichowy 3w1, 1300 W, 6 prędkości, misa 5 l, 550x415x215, 7 kg, czarny
379,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lehmann

Giorgio Armani My Way Woda perfumowana, 90ml
3 305,44 zł/1l
297,49 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Sigma-Markt

ESCADA Celebrate N.O.W., Kobiety, 80 ml, Butelka jednorazowa, Cynamon, Tonkowiec wonny, Magnolia, Spray
1 266,25 zł/1l
101,30 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Tefal YS22Q25, 6 l, Ceramika, Gaz, Halogen, Indukcja, Płyta jednolita, Czarny, Stal nierdzewna, 22 cm, Stal nierdzewna, 6 os.
334,88 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Moschino Cheap & Chic I Love Love, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Grejpfrut, Cytryna, Pomarańczowy, Porzeczka, Cynamon, Konwalia, Różowy, Cedr, Piżmo, Drewniany
1 661,70 zł/1l
166,17 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Hugo Boss Boss Nuit Pour Femme Edp Spray
11 278,67 zł/1l
845,90 zł
Sprzedawca: PerfumeriaMarzen

SONNI szafki do salonu komody z oświetleniem led biały wysoki połysk kredens z 3 drzwiami 116x35x93cm
751,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: sonni24

Roberto Cavalli Paradiso, Kobiety, 75 ml, Spray, 1 szt.
2 187,33 zł/1l
164,05 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

zestaw naczyń alpina 8 osób 40-częściowe naczynia kamionkowe - zestaw talerzy z talerzem obiadowym, miskami i kubkiem do kawy - naczynia kempingowe - można myć w kuchence mikrofalowej i zmywarce - biały
494,34 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MaxiMondo

Tefal Duetto+ G732S3, Czarny, Stal nierdzewna, Stal nierdzewna, Tytan, Stal nierdzewna, Stal nierdzewna, 250 °C
292,28 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

L'Occitane L'Occitan, Mężczyźni, 75 ml, Czarny pieprz, Lawenda, Cynamon, Gałka muszkatołowa, Tonkowiec wonny, ALCOHOL DENAT. - AQUA/WATER - PARFUM/FRAGRANCE - LIMONENE - ALPHA-ISOMETHYL IONONE - COUMARIN -...
6 231,33 zł/1l
467,35 zł
Sprzedawca: VogueVista
Brak opinii klientów
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Eveline Cosmetics Wonder Show – tusz do rzęs, długotrwały efekt, krycie – Karton 30 szt.
1 499,63 zł
Sprzedawca: Eveline_Cosmetics
7 141,10 zł/1l

Eveline Cosmetics Volume Celebrities – tusz do rzęs, precyzyjna aplikacja, pielęgnacja – Karton 48 szt.
1 079,40 zł
Sprzedawca: Eveline_Cosmetics
2 810,94 zł/1l

Eveline Cosmetics Celebrity – tusz do rzęs, długotrwały efekt, precyzyjna aplikacja – Karton 30 szt.
899,63 zł
Sprzedawca: Eveline_Cosmetics
4 283,95 zł/1l

Revitalash - RevitaLash Advanced Eyelash Conditioner - Eyelash Serum 2 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
273,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
273,99 zł/1kg

Aphro Celina serum do rzęs 3 ml produkt na porost rzęs



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(341)Liczba wystawionych ocen: 341
179,40 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
59 800,00 zł/1l

NUTRALASH Eyelash Formula ADVANCED Serum wzmacniające rzęsy 3ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
365,51 zł
Sprzedawca: Nutralash
121 836,67 zł/1l

NUVEGA maskara - 5 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
91,20 zł
Sprzedawca: Nutralash
18 240,00 zł/1l

NUTRALASH maskara - 5 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
91,20 zł
Sprzedawca: Nutralash
18 240,00 zł/1l

NUTRALASH Eyeliner z formułą do rzęs z formułą Nutra Peptide - 1,5 ml - čierna
182,64 zł
Sprzedawca: Nutralash
121 760,00 zł/1l

NUTRABROW Kształt brwi i wypełniacz - 4 ml - Żel do brwi jasny/jasny odcień włosów - ciemny
136,92 zł
Sprzedawca: Nutralash
34 230,00 zł/1l

NUTRABROW Wzmacniacz brwi 2.0 - 2 ml
136,92 zł
Sprzedawca: Nutralash
68 460,00 zł/1l

NUTRABROW Kształt brwi i wypełniacz - 4 ml - Żel do brwi jasny/jasne odcienie włosów - jasny
136,92 zł
Sprzedawca: Nutralash
34 230,00 zł/1l

Wodoodporny tusz do rzęs NUTRALASH - 5 ml
114,06 zł
Sprzedawca: Nutralash
22 812,00 zł/1l

Wodoodporny tusz do rzęs NUTRALASH - rozmiar podróżny 3 ml
68,34 zł
Sprzedawca: Nutralash
22 780,00 zł/1l

LiLash Purified Eyelash Serum 2 ml



1,0Średnia ocena: 1,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
892,34 zł
Sprzedawca: VogueVista
446 169,98 zł/1l

M2 Beauté Serum aktywujące rzęsy 4 ml



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15
318,07 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
15 903,50 zł/1kg

Mary Kay Great Heights Waterproof Mascara - CZARNY
103,11 zł
Sprzedawca: lithuaniashop

Sisley Phyto-Noir, Brązowy, Deep Brown, Definicja, Odżywiający, Wzmacniający, Zwiększanie objętości, 7 ml, AQUA/WATER/EAU, BUTYLENE GLYCOL, ORYZA SATIVA (RICE) BRAN WAX, GLYCERYL STEARATE, SYNTHETIC...
325,67 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
46 524,28 zł/1l

Helena Rubinstein - Sexy Lash Queen Mascara Waterproof (01 Scandalous Black) - wodoodporny tusz nadający rzęsom objętość



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
226,55 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
37 758,33 zł/1l

Tusz do rzęs Mary Kay Lash Love Fanorama, czarny
112,12 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
22 424,00 zł/1l