4,8



Na podstawie 18 opinii
Już tylko 2 sztuki w tej cenie
Caffè Borbone MISCELA ROSSA, 1 kg, ziarna kawy
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
115,67 zł
115,67 zł / 1kg
+ 39,99 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Ziarna kawy i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Kawa ziarnista Illy Classico Espresso Arabica, 3 kg159,33 zł/1kg
478,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Zyrafka

Więcej informacji o reklamie
KAWA ZIARNISTA BEZKOFEINOWA ARABICA 100 % PERU1 kg - QUBA CAFFE189,90 zł/1kg
189,90 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Więcej informacji o reklamie
Caffè Borbone Miscela Nobile, 1 kg, Kawa, 24 mies., Caffe Borbone, 1 szt., Torba73,06 zł/1kg
88,00 zł
-13%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
75,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Lavazza Crema e Gusto Forte 1 kg94,99 zł/1kg
94,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Caffè Borbone MISCELA BLU, 1 kg, ziarna kawy
120,90 zł/1kg
120,90 zł
Sprzedawca: Sotel

Zanzibar Caffe Crema całe ziarno 1000g
127,72 zł/1kg
127,72 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Mövenpick DER HIMMLISCHE, 500g fasoli
91,58 zł/1kg
45,79 zł
Sprzedawca: Zyrafka

Lavazza Crema e Aroma | całe ziarna | 1000g
97,11 zł/1kg
97,11 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Caffè Borbone MISCELA TOP, 1 kg, ziarna kawy
159,24 zł/1kg
159,24 zł
Sprzedawca: Sotel

Caffé Borbone Selection Espresso Intenso 1kg | całe ziarna kawy 100% Robusta | w pełni automatyczne ekspresy i portafiltry
147,72 zł/1kg
147,72 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Drago Mocambo Gran Bar Fasola 1kg
129,00 zł/1kg
129,00 zł
Sprzedawca: SpanischeBodega

Segafredo - Intermezzo Ziarna kawy - 1 kg
61,99 zł/1kg
61,99 zł
Sprzedawca: WestTrading

Joerges Gorilla Crema No 1 Espresso Kaffeebohnen 1kg
130,65 zł/1kg
130,65 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Starbucks PIKE PLACE ROAST, 200 g, Kawa, Średnie palona, 1 szt., Torba
260,55 zł/1kg
52,11 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Joerges Espresso Delicato, 1 kg, Kawa, Espresso, Ciemna palona, 1 szt., Torba
147,74 zł/1kg
147,74 zł
Sprzedawca: somnia24

Jacobs Barista Editions Crema, 1 kg, Caffe creme, Caffe latte, Średnie palona
75,62 zł/1kg
89,39 zł
-15%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
75,62 zł
Sprzedawca: Katomix

Zestaw mieszanek kawy ziarnistej 6x250g Los Gustos
99,33 zł/1kg
149,00 zł
Sprzedawca: LosGustos

Kawa ziarnista Gimoka Gran Bar 1 kg.
63,10 zł/1kg
63,10 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Caffè Borbone Selection Crema Superiore 1kg | całe ziarna kawy 60% Arabica- 40% Robusta | w pełni automatyczne ekspresy i portafiltry
174,33 zł/1kg
174,33 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Caffè Borbone Selection 100% Arabika całe ziarna kawy 1 kg | owocowy smak średni stopień palenia kawy 100% Arabika ziarna 1 kg worek | średni stopień palenia kawy
194,98 zł/1kg
194,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Caffè Borbone Miscela Rossa 1kg cała kawa ziarnista Vending
Kawa Borbone Miscela Rossa produkowana jest w 100% z ziaren robusta. Intensywny aromat i zrównoważony słodki smak sprawiają, że każdy łyk to prawdziwa przyjemność. Ta wyjątkowa włoska kawa produkowana jest w pobliżu Neapolu i jest idealnym dodatkiem do espresso lub cappuccino.
Niezależnie od tego, czy używasz ekspresu z filtrem, w pełni automatycznego ekspresu czy ekspresu do kawy - dzięki Rossa możesz wyczarować kawę pierwszej klasy w mgnieniu oka.
Caffè Borbone to renomowany włoski producent kawy z siedzibą w pobliżu Neapolu, który jest synonimem najwyższej jakości od XVIII wieku.
Poczuj autentyczny smak Włoch dzięki Caffè Borbone Miscela Rossa.
Mocny, głęboki i bezkompromisowy: kawa o pełnym smaku, z intensywnymi aromatami prażenia. Ciemne palenie zapewnia gęstą strukturę i niską kwasowość, a nuty ciemnej czekolady, kakao i subtelnych przypraw tworzą wyjątkowy bukiet smakowy. Ta kawa zachwyci wszystkich, którzy preferują mocny, klasyczny włoski espresso o wyrazistym charakterze. 100% ziarna kawy, mieszanka Arabica i Robusta
- Lista składników
- Palone ziarna kawy
- Waga
- 1000 g
- Zawartość robusty
- 100 %
- Firma spożywcza
- Caffè Borbone S.r.l., Zona ASI, Loc. Pascarola, 80023 Caivano, IT
- Nazwa handlowa
- Mieszanka palonych ziaren kawy
- Producent
- Caffé Borbone
- Liczba sztuk
- 1
- Numer producenta
- CO-52136
- EAN
- 8034028330360
- Lista składników
- Palone ziarna kawy
- Waga
- 1000 g
- Zawartość robusty
- 100 %
- Firma spożywcza
- Caffè Borbone S.r.l., Zona ASI, Loc. Pascarola, 80023 Caivano, IT
- Nazwa handlowa
- Mieszanka palonych ziaren kawy
- Producent
- Caffé Borbone
- Liczba sztuk
- 1
- Numer producenta
- CO-52136
- EAN
- 8034028330360
Pasuje również do tego

Caffè Borbone MISCELA BLU, 1 kg, ziarna kawy
120,90 zł/1kg
120,90 zł
Sprzedawca: Sotel

Z-LINE TT-EV35, 35 l, Czarny, Wolnostojący, obrotowy, 100 - 230 °C, Stal nierdzewna
412,26 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: RetroStore24

Płyn do prania Lavatrice Liquido Marsiglia 28 prań 1,26l - Chante Clair
15,07 zł/1l
18,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Elektryczny spieniacz do mleka Tchibo, nieprzywierająca powłoka, ciepła i zimna pianka mleczna, do latte macchiato, cappuccino i kakao, obudowa ze stali nierdzewnej
173,08 zł
Sprzedawca: Metler

Zestaw 2 poduszek z mikrofibry | 40 x 80 cm | DREAMSTAR | Nadają się dla alergików
67,58 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TBFurnitureGmbH

Felce Azzurra Pavimenti Classico 1l, 1000 ml
9,79 zł/1l
9,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Felce Azzurra, Odświeżacz w żelu White Musk, 140g
42,20 zł/1kg
8,44 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Bosch TSM6A017C, Młynek z ostrzami, 75 g, Kremowy, Plastik, 180 W, 220 - 240 V
90,58 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Suszarka do włosów Suszarka do włosów 800 W Suszarka do włosów z dyszami do stylizacji i dyfuzorem Stylizacja Prędkości wiatru Poziomy temperatury Tryb zimnego powietrza Retoo
21,89 zł
-26%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
16,19 zł
Sprzedawca: Retoo

Kimbo 03KIM008, 250 g, Kawa, Ciemna palona, 1 szt., Torba
215,88 zł/1kg
53,97 zł
Sprzedawca: PolisElectro

Saupiquet Rio Mare Thunfisch Filets in Olive Oil Preserve 185g
141,08 zł/1kg
26,10 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dyon 32 VX, 81,3 cm (32"), 1366 x 768 px, HD, Smart TV, Wi-Fi, Czarny
1 528,72 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: E.
Sprzedawca: NovaMBSmart

SODA KAUSTYCZNA wodorotlenek sodu do rur syfonu 5kg NUVIO
67,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FonderhillSp

Dnia 1.2508.6028, Czarny, 5 W, 5 W, USB Typu-A, USB Type-C, 76 mm, 43 mm
139,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FatBat

Bauli Pandoro Di Verona Włoskie ciasto drożdżowe z cukrem pudrem 500g
90,29 zł/1kg
52,91 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Caffè Borbone Cialda, Podstawka pod kawę, Kawa, 9.5/10, 4/10, Caffe Borbone, 7,2 g
18 025,00 zł/1kg
129,78 zł
Sprzedawca: Sotel

Philips 2200 series Automatyczne ekspresy do kawy z serii 2200 EP2224/10, Ekspres do espresso, 1,8 l, Ziarna kawy, Wbudowany młynek, 1500 W
1 192,38 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Waga Łazienkowa Elektroniczna Szklana Lcd Do 180kg Grundig
146,88 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MaxiMondo

Krzesełko do karmienia Baby Vivo Design 2w1 - Oscar Turquoise
319,00 zł
-20,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
299,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MA-Trading

Felce Azzurra 8001280409578, 1 szt.
15,59 zł/1l
24,87 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Caffè Borbone Miscela Rossa, pady do systemu ESE, 44 mm, 150 sztuk, waga 7,2 g na pad
182,96 zł/1kg
197,60 zł
Sprzedawca: Sotel

Stacja ładująca do iPhone'a, Apple Watch i AirPods – bezprzewodowa ładowarka do urządzeń Apple
270,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Olearia Desantis 8009113014166, Oliwa z oliwek, 1000 ml, Szklana butelka, Europa, 824 kcal, 3451 kJ
47,97 zł/1l
47,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Armaf Club De Nuit Heritage Lionheart Women Edp 100ml
1 243,60 zł/1l
124,36 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Ipae-Progarden King, Antracyt, Polipropylen (PP), Kształt prostokątny, 4 x noga, 790 mm, 790 mm
354,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Remington S7710, Prostownica, Ciepły, 150 °C, 230 °C, PTC grzałka ceramiczna, 15 s
131,24 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Zewnętrzny napęd CD/DVD USB 2.0, przenośny, smukły, cichy, nagrywarka RW, odtwarzacz, kompatybilny z laptopami, komputerami stacjonarnymi i systemem Windows – Retoo
36,99 zł
-11%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
32,89 zł
Sprzedawca: Retoo

Felce Azzurra 8001280062117, Rąk, Mydło w płynie, Buteleczka z pompką, Sosna, Różowy, Pomarańczowy, Różowy, Sosna, Pomarańczowy, Paczula, Lawenda
19,94 zł/1l
9,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Ergonomiczny 7-strefowy odwracalny materac XXL I 180 x 200 cm I 22 cm I H2 & H3 I Ergo Flex XXL
807,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TBFurnitureGmbH
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 75% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
75%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 25% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
25%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 24 maja 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Espresso Borbone
Bardzo zadowolony
Oceniono dnia 4 lutego 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Kawa
Bardzo dobra
Oceniono dnia 7 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 30 listopada 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 22 maja 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 15 kwietnia 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 21 października 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 11 grudnia 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Passalacqua Gold Vulcan 0,5 kg
48,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
93,21 zł/1kg

KOPI LUWAK Arabika Aceh Gayo - kawa ziarnista 500 g
749,99 zł
Sprzedawca: LEZATCOFFEE
1 499,98 zł/1kg

Dallmayr Crema d Oro intensa kawa ziarnista palona całe ziarna 1000g opakowanie 8 szt
1 084,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kawa ziarnista Illy Classico Espresso Arabica, 3 kg
478,00 zł
Sprzedawca: Zyrafka
159,33 zł/1kg

Dallmayr Espresso d Oro całe ziarna mocny smak 1000g opakowanie 8 sztuk



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
1 084,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dallmayr Kawa Crema d Oro Całe ziarna aksamitnie drobne 1000g 8 opakowań
1 084,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

KOPI LUWAK Arabika Aceh Gayo - kawa ziarnista 200 g
299,99 zł
Sprzedawca: LEZATCOFFEE
1 499,95 zł/1kg

Dallmayr Crema d Oro intensa całe ziarna 1000g kawa palona 4 opakowania
542,03 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dallmayr Crema d Oro Selection of the Year Africa 1000g 3-pak



1,0Średnia ocena: 1,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
452,11 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

KOPI LUWAK Arabika Aceh Gayo - kawa ziarnista 100 g
149,99 zł
Sprzedawca: LEZATCOFFEE
1 499,90 zł/1kg

Dallmayr Kaffee d'Oro, całe ziarna, aksamitna crema, opakowanie zawierające 3 sztuki po 1000g
367,06 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
122,35 zł/1kg

Lavazza Aroma Top, 1 kg, Americano, Cappuccino, Kawa, Espresso, Średnie palona



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
119,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
119,97 zł/1kg

Lavazza Crema e Gusto, 1 kg, 150 mm, 80 mm, 240 mm, 1 kg



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
136,93 zł
-20,54 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
116,39 zł
Sprzedawca: Caffarro
116,39 zł/1kg

KAWA ZIARNISTA BEZKOFEINOWA ARABICA 100 % PERU1 kg - QUBA CAFFE
189,90 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
189,90 zł/1kg

Caffè Vergnano Espresso, 1 kg, Kawa, Średnie palona, 24 mies., Arabica, robusta, 1 szt.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
109,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
109,99 zł/1kg

KAWA ZIARNISTA ARABICA/ROBUSTA WYSOKOGÓRSKA FAIR TRADE1 kg - OXFAM
173,35 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
173,35 zł/1kg

Dallmayr Kawa Crema d Oro Całe ziarna aksamitnie drobne 1000g opakowanie 2 szt
271,02 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Caffè Haiti Roma Biocaffè Gran Miscela, ziarna, 100% organiczne/Fairtrade, 1 kg, certyfikowane przez ISTITUTO ESPRESSO ITALIANO. Palone ręcznie
150,78 zł
Sprzedawca: Caffe-Haiti-Roma
150,78 zł/1kg

Caffè Haiti Roma Biocaffè Mogoh, wysokiej jakości espresso, 100% organiczne, w opakowaniu 1 kg. Palone ręcznie
148,63 zł
Sprzedawca: Caffe-Haiti-Roma
148,63 zł/1kg

Caffè Haiti Roma Gran Riserva, kawa espresso ziarnista, wyprodukowana we Włoszech, palona ręcznie, w opakowaniu po 1 kg
146,09 zł
Sprzedawca: Caffe-Haiti-Roma
146,09 zł/1kg