Anchois w oleju słonecznikowym 78 g Arco

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

13,69 zł

76,06 zł / 1kg

+ 15,00 zł za wysyłkę

Dostawa do domu lub do punktu odbioru

pt. 2 – pon. 5 października
Złóż zamówienie w ciągu
15h 59m 30s
Łap promocję, póki trwa!
Antipasti i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Papryczki nadziewane Peperoncini Ripieni 1 kg
Papryczki nadziewane Peperoncini Ripieni 1 kg
78,98 zł/1l
78,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Rio Mare 13.007.01, Tuńczyk, Oliwa z oliwek, 1 szt., 180 g
Rio Mare 13.007.01, Tuńczyk, Oliwa z oliwek, 1 szt., 180 g
153,28 zł/1kg
27,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Rio Mare 57022CH, 100 g, Włochy, 236,5 kcal, 18,5 g, 2,4 g, 4 g
Rio Mare 57022CH, 100 g, Włochy, 236,5 kcal, 18,5 g, 2,4 g, 4 g
165,70 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
16,57 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla La Costena Jalapeno Nachos 440 g
La Costena Jalapeno Nachos 440 g
59,20 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
26,05 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Kapary w occie winnym 95g - Iposea
Kapary w occie winnym 95g - Iposea
77,91 zł/1kg
8,57 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Kanakis | Zielone oliwki - 300 G - Z pestką - Gorzkie, słodkie i wytrawne - Ręcznie zbierane oliwki
Kanakis | Zielone oliwki - 300 G - Z pestką - Gorzkie, słodkie i wytrawne - Ręcznie zbierane oliwki
124,67 zł/1l
37,40 zł
Sprzedawca: GreekBox
Zdjęcie produktu dla Artyczoki w oleju słonecznikowym, 1530 g - Demetra
Artyczoki w oleju słonecznikowym, 1530 g - Demetra
134,34 zł/1kg
205,54 zł
Sprzedawca: italia-genuss
Zdjęcie produktu dla Bruschetta z oliwkami 200g
Bruschetta z oliwkami 200g
67,05 zł/1kg
13,41 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Papryka nadziewana anchois i tuńczykiem, 1550 g - Demetra
Papryka nadziewana anchois i tuńczykiem, 1550 g - Demetra
155,81 zł/1kg
241,51 zł
Sprzedawca: italia-genuss
Zdjęcie produktu dla Oliwki Kalamata z pestkami, 320g | EPIKOUROS
Oliwki Kalamata z pestkami, 320g | EPIKOUROS
65,44 zł/1kg
20,94 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Grzyby steinpilate, pokrojone, w oleju słonecznikowym, 1600 g - Demetra
Grzyby steinpilate, pokrojone, w oleju słonecznikowym, 1600 g - Demetra
216,17 zł/1kg
345,88 zł
Sprzedawca: italia-genuss
Zdjęcie produktu dla Pasta z oliwek i pomidorów Citres 200 g
Pasta z oliwek i pomidorów Citres 200 g
59,85 zł/1l
11,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Grzyby pieczarkowe trifolati Camapesino, 1700 g - Demetra
Grzyby pieczarkowe trifolati Camapesino, 1700 g - Demetra
157,61 zł/1kg
267,94 zł
Sprzedawca: italia-genuss
Zdjęcie produktu dla Bruschetta Mediterranea, 190 g
Bruschetta Mediterranea, 190 g
142,89 zł/1l
27,15 zł
Sprzedawca: ItalianGourmetShop
Zdjęcie produktu dla Rapunzel 369015, Kapary, 120 g, Niemcy, 322 kcal, 34 g, 6,3 g
Rapunzel 369015, Kapary, 120 g, Niemcy, 322 kcal, 34 g, 6,3 g
193,58 zł/1kg
23,23 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Kapary w occie 180g
Kapary w occie 180g
85,06 zł/1kg
15,31 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Artychoki w oleju oliwnym, 800 g - Demetra
Artychoki w oleju oliwnym, 800 g - Demetra
155,11 zł/1kg
124,09 zł
Sprzedawca: italia-genuss
Zdjęcie produktu dla LaSelva LS_0219, Karczoch, 180 g, 135 kcal, 560 kJ, 7,3 g, 3,1 g
LaSelva LS_0219, Karczoch, 180 g, 135 kcal, 560 kJ, 7,3 g, 3,1 g
125,67 zł/1kg
22,62 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Grzyby niejadek w oliwie z oliwek, 800 g - Demetra
Grzyby niejadek w oliwie z oliwek, 800 g - Demetra
344,46 zł/1kg
275,57 zł
Sprzedawca: italia-genuss
Zdjęcie produktu dla Oliwki w plasterkach w zalewie 210g
Oliwki w plasterkach w zalewie 210g
88,43 zł/1kg
18,57 zł
Sprzedawca: taleoo

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Anchois z sardeli w oleju słonecznikowym 78g - Arco

Tradycyjne anchois w oleju słonecznikowym - słony przysmak

Anchois powstają z sardeli, która najpierw jest oczyszczana i filetowana. Niewielkie, pozbawione ości filety są obficie solone, a następnie przez dłuższy czas dojrzewają. Gdy są gotowe, pakuje się je do słoików albo puszek i zalewa olejem roślinnym. W ten sposób nie anchois w oleju słonecznikowym nie zawierają żadnych zbędnych konserwantów i sztucznych dodatków, a swój niezwykły smak zawdzięczają tradycyjnemu procesowi przygotowania. Szczelne zamknięcie gwarantuje, że aromat pozostanie intensywny aż do momentu, gdy postanowisz skorzystać z tego dodatku. Oferowane anchois jest używane w restauracji Schronisko Bukowina.

Zobacz, do czego wykorzystasz oryginalne anchois

Anchois w oleju słonecznikowym to doskonały dodatek lub baza do sosu. Może to być sos przygotowany z myślą o świeżych, warzywnych sałatkach, na przykład sałatce Cezar. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, abyś wykorzystał je do stworzenia sosu podawanego wraz z makaronem. Sprawdzą się też w przygotowaniu past kanapkowych. W niewielkiej ilości dodadzą aromatu farszom, zarówno mięsnym, jak i rybnym. Możesz dodać je też na pizzę.

Zobacz, co wyróżnia anchois w oleju słonecznikowym spośród innych produktów

Wyróżnia się wysoką jakością składników, a także prostą recepturą wolną od konserwantów, barwników i aromatów. Produkt został stworzony wyłącznie z sardeli, a nie, jak tańsze zamienniki, ze szprotek i sardynek. To sprawia, że możesz cieszyć się jego wyjątkowym smakiem.

Składniki: filety z anchois, olej słonecznikowy, sól, Wartość odżywcza w 100g: Wartość energetyczna 799kJ/191kcal Tłuszcz 10g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 2,2g Węglowodany 0,6g w tym cukry 0g Białko 24g Sól 16g Masa netto: 78g Kraj pochodzenia: Włochy Sposób przechowywania: przechowywać w suchym i chłodnym miejscu z dala od promieni słonecznych Data ważności:
Lista składników
Składniki: filety z anchois, olej słonecznikowy, sól, Wartość odżywcza w 100g: Wartość energetyczna 799kJ/191kcal Tłuszcz 10g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 2,2g Węglowodany 0,6g w tym cukry 0g Białko 24g Sól 16g Masa netto: 78g Kraj pochodzenia: Włochy Sposób przechowywania: przechowywać w suchym i chłodnym miejscu z dala od promieni słonecznych Data ważności:
Informacja o wartościach odżywczych
Na liście składników
Waga
180 g
Firma spożywcza
Arco
Nazwa handlowa
Anchois z sardeli w oleju słonecznikowym 78g - Arco
Producent
EAN
8026053260149

Lista składników
Składniki: filety z anchois, olej słonecznikowy, sól, Wartość odżywcza w 100g: Wartość energetyczna 799kJ/191kcal Tłuszcz 10g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 2,2g Węglowodany 0,6g w tym cukry 0g Białko 24g Sól 16g Masa netto: 78g Kraj pochodzenia: Włochy Sposób przechowywania: przechowywać w suchym i chłodnym miejscu z dala od promieni słonecznych Data ważności:
Informacja o wartościach odżywczych
Na liście składników
Waga
180 g
Firma spożywcza
Arco
Nazwa handlowa
Anchois z sardeli w oleju słonecznikowym 78g - Arco
Producent
EAN
8026053260149
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Filety z anchois Zarotti 380 g
Filety z anchois Zarotti 380 g
77,59 zł/1kg
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Ortiz Sardele w oliwie z oliwek Sardellen in Olivenöl 29g
Ortiz Sardele w oliwie z oliwek Sardellen in Olivenöl 29g
787,58 zł/1kg
37,41 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla ANCHOIS (SARDELE) FILETY WOLIWIE Z OLIWEK EXTRA VIRGIN 78 g - LAIDEA
ANCHOIS (SARDELE) FILETY WOLIWIE Z OLIWEK EXTRA VIRGIN 78 g - LAIDEA
389,74 zł/1kg
30,40 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
Zdjęcie produktu dla Winiary Majonez Dekoracyjny 300 Ml
Winiary Majonez Dekoracyjny 300 Ml
39,73 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
11,92 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
SARDYNKI EUROPEJSKIE W BIO OLIWIE Z OLIWEK EXTRA VIRGIN 120 g - PAN DO MAR
SARDYNKI EUROPEJSKIE WOLIWIE Z OLIWEK EXTRA VIRGIN 120 g - PAN DO MAR
156,67 zł/1kg
1,0Średnia ocena: 1,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
18,80 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
Zdjęcie produktu dla Filety z anchois w oleju słonecznikowym 140 g
Filety z anchois w oleju słonecznikowym 140 g
73,16 zł/1kg
18,29 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Malizia Uomo, Musk, Dezodorant dla mężczyzn, 150ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
Malizia Uomo, Musk, Dezodorant dla mężczyzn, 150ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
92,80 zł/1kg
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
13,92 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop
Zdjęcie produktu dla Heinz 5000157073020, 150 ml
Heinz 5000157073020, 150 ml
67,53 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 17
11,89 zł
-14%
10,13 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Malizia Uomo, Amber, Dezodorant, 150ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
Malizia Uomo, Amber, Dezodorant, 150ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
264,27 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
39,64 zł
Sprzedawca: MANADA
Zdjęcie produktu dla Sardele filety w oleju 80g Zarotti
Sardele filety w oleju 80g Zarotti
83,50 zł/1kg
11,69 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Mutti Polpa Pomidory drobno krojone bez skórek 400 g
Mutti Polpa Pomidory drobno krojone bez skórek 400 g
11,76 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 15
5,29 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Filety z sardeli z Morza Kantabryjskiego, 50 g
Filety z sardeli z Morza Kantabryjskiego, 50 g
518,00 zł/1kg
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
25,90 zł
Sprzedawca: ItalianGourmetShop
Zdjęcie produktu dla Filety anchois z truflami letnimi, 90 g
Filety anchois z truflami letnimi, 90 g
644,44 zł/1kg
58,00 zł
Sprzedawca: ItalianGourmetShop
Zdjęcie produktu dla JH Foods Yaki Nori wodorosty zielone prażone 10 liści wodorostów 25g
JH Foods Yaki Nori wodorosty zielone prażone 10 liści wodorostów 25g
794,00 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
19,85 zł
Sprzedawca: LAVONIO
ANCHOIS (SARDELE) FILETY W BIO OLIWIE Z OLIWEK EXTRA VIRGIN 50 g (30 g) - PAN DO MAR
ANCHOIS (SARDELE) FILETY WOLIWIE Z OLIWEK EXTRA VIRGIN 50 g (30 g) - PAN DO MAR
339,80 zł/1kg
1,0Średnia ocena: 1,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
16,99 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Filety ZAROTTI FILETTI DI ALICI 720 GR
Filety ZAROTTI FILETTI DI ALICI 720 GR
83,19 zł/1kg
1,0Średnia ocena: 1,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
85,69 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Sos Worcestershire Lea and Perrin mocno przyprawiony 150ml
Sos Worcestershire Lea and Perrin mocno przyprawiony 150ml
110,73 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 17
16,61 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Filet z anchois Monte Mare 720 g
Filet z anchois Monte Mare 720 g
62,72 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
66,34 zł
-3%
63,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Filety z anchois Monte Mare 80 g
Filety z anchois Monte Mare 80 g
69,94 zł/1kg
11,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Anchois Filety z sardeli kantabryjskiej z pietruszką Alici del Cantabrico Prezzemolo 70g - Di Dio
Anchois Filety z sardeli kantabryjskiej z pietruszką Alici del Cantabrico Prezzemolo 70g - Di Dio
271,14 zł/1kg
18,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Filet anchois w oleju 45g Helcom
Filet anchois w oleju 45g Helcom
193,11 zł/1kg
8,69 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla filety Anchovies w oleju roślinnym Lorea 50g
filety Anchovies w oleju roślinnym Lorea 50g
210,17 zł/1kg
12,61 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla GymBeam Sardynki w solance – wysokiej jakości źródło białka, sardynki w solance z Maroka, 100 g zawiera 21,7 g białka i 2,2 g tłuszczu, praktyczne opakowanie, idealne do sałatek i past do smarowania pieczywa.
GymBeam Sardynki w solance – wysokiej jakości źródło białka, sardynki w solance z Maroka, 100 g zawiera 21,7 g białka i 2,2 g tłuszczu, praktyczne opakowanie, idealne do sałatek i past do smarowania pieczywa.
60,96 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
7,62 zł
Sprzedawca: LAVONIO
Zdjęcie produktu dla Sos Worcestershire Delicpol 290 ml
Sos Worcestershire Delicpol 290 ml
73,55 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
21,33 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Filety z sardeli kantabryjskiej Di Dio 70 g
Filety z sardeli kantabryjskiej Di Dio 70 g
177,67 zł/1kg
15,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Robot kuchenny AREBOS 1500 W czarny | 6 L miska ze stali nierdzewnej z akcesoriami
Robot kuchenny AREBOS 1500 W czarny | 6 L miska ze stali nierdzewnej z akcesoriami
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 293
380,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AREBOS
Zdjęcie produktu dla Pasta z anchois Zarotti 60 g
Pasta z anchois Zarotti 60 g
106,70 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
10,67 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Delicatessen Dittmann kapary łagodnie pikantne marynowane ATG 60g słoik 90 g
Delicatessen Dittmann kapary łagodnie pikantne marynowane ATG 60g słoik 90 g
113,49 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
12,03 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Recenzje klientów

Na podstawie 1 opinii
Oceniono dnia 25 kwietnia 2026 na
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla Papryczki nadziewane Peperoncini Ripieni 1 kg
Papryczki nadziewane Peperoncini Ripieni 1 kg
78,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
78,98 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Oliwki zielone z pestką świeże Olive Verdi Grandi 1690g/900g - Miccio
Oliwki zielone z pestką świeże Olive Verdi Grandi 1690g/900g - Miccio
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
37,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
42,21 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Rio Mare 13.007.01, Tuńczyk, Oliwa z oliwek, 1 szt., 180 g
Rio Mare 13.007.01, Tuńczyk, Oliwa z oliwek, 1 szt., 180 g
27,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
153,28 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Bomba Calabrese sos warzywny z chilli 180 g
Bomba Calabrese sos warzywny z chilli 180 g
19,77 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
109,83 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Passata pomidorowa Rosso Gargano 290 g
Passata pomidorowa Rosso Gargano 290 g
6,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
22,38 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Oliwki Itrana 300g - d'Amico
Oliwki Itrana 300g - d'Amico
15,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
30,75 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Włoska sałatka z karczochów - Le Olive Miccio
Włoska sałatka z karczochów - Le Olive Miccio
12,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
51,96 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Kapary w occie winnym 95g - Iposea
Kapary w occie winnym 95g - Iposea
8,57 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
77,91 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Ogórki lekko ostre z chilli 870g - Schronisko Bukowina
Ogórki lekko ostre z chilli 870g - Schronisko Bukowina
16,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
19,30 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Bakłażan marynowany w paski 280 g D'Amico
Bakłażan marynowany w paski 280 g D'Amico
15,37 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
54,89 zł/1l
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Divella Pomodori Pelati, Pomidor, 400 g, Włochy, 19 kcal, 82 kJ, 0,1 g
Divella Pomodori Pelati, Pomidor, 400 g, Włochy, 19 kcal, 82 kJ, 0,1 g
4,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
12,42 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Dittmann Teufli papryka czerwona z serkiem śmietankowym 650g
Dittmann Teufli papryka czerwona z serkiem śmietankowym 650g
44,86 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
118,05 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla La Costena Jalapeno Nachos 440 g
La Costena Jalapeno Nachos 440 g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
26,05 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
59,20 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Rio Mare Paté Salmon/Rose Lachscreme 100 gr.
Rio Mare Paté Salmon/Rose Lachscreme 100 gr.
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
16,75 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
167,50 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Sos do makaronu z czosnkiem i chili
Sos do makaronu z czosnkiem i chili
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
21,28 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
112,00 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Rio Mare 57022CH, 100 g, Włochy, 236,5 kcal, 18,5 g, 2,4 g, 4 g
Rio Mare 57022CH, 100 g, Włochy, 236,5 kcal, 18,5 g, 2,4 g, 4 g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
16,57 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
165,70 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Anchois w oleju słonecznikowym 78 g Arco
Anchois w oleju słonecznikowym 78 g Arco
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
13,69 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
76,06 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Oliwki zielone Liakada z czosnkiem ATG 200g
Oliwki zielone Liakada z czosnkiem ATG 200g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
24,60 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
123,00 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Liakada Pfefferoni scharf ATG 125g
Liakada Pfefferoni scharf ATG 125g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
13,76 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
110,08 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Kanakis | Oliwki Kalamata - 210 G - Ręcznie zbierane - Ciemnofioletowe - Z pestką - W słoiku
Kanakis | Oliwki Kalamata - 210 G - Ręcznie zbierane - Ciemnofioletowe - Z pestką - W słoiku
49,50 zł
Sprzedawca: GreekBox
235,71 zł/1l