Wd-40 Präparat czyszczący 250ml

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

26,83 zł

8,94 zł / 1kg

+ 26,60 zł za wysyłkę

Dostawa do domu lub do punktu odbioru

śr. 7 – pt. 9 października
Nasze najlepszeoferty
Środki do czyszczenia styków elektrycznych i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla BALLISTOL Olej uniwersalny 400 ml spray 27 języków
BALLISTOL Olej uniwersalny 400 ml spray 27 języków
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
259,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
Zdjęcie produktu dla Teslanol 26026, 400 ml, Czerwony, Srebrny
Teslanol 26026, 400 ml, Czerwony, Srebrny
95,00 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
38,00 zł
Sprzedawca: AkkuShop
Zdjęcie produktu dla Butelka SchlossFit 50 ml
Butelka SchlossFit 50 ml
508,40 zł/1l
25,42 zł
Sprzedawca: KOKA
Zdjęcie produktu dla SONAX PROFESSIONAL SX90 PLUS z EasySpray 100 ml
SONAX PROFESSIONAL SX90 PLUS z EasySpray 100 ml
23,18 zł
Sprzedawca: eu-bay_de
Zdjęcie produktu dla WD-40® 90.9818 WD-40® Lösungsmittel-Universalreiniger 250,0 ml
WD-40® 90.9818 WD-40® Lösungsmittel-Universalreiniger 250,0 ml
409,52 zł/1l
102,38 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla WD-40® 90.9819 WD-40® Kontaktspray 300,0 ml
WD-40® 90.9819 WD-40® Kontaktspray 300,0 ml
344,77 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
103,43 zł
Sprzedawca: somnia24
Bestseller
Zdjęcie produktu dla WD-40® 90.9815 WD-40® Schlossspray 100,0 ml
WD-40® 90.9815 WD-40® Schlossspray 100,0 ml
384,90 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
38,49 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FC-Moto
Zdjęcie produktu dla WD-40® 90.9816 WD-40® Silikonspray 100,0 ml
WD-40® 90.9816 WD-40® Silikonspray 100,0 ml
495,60 zł/1l
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
49,56 zł
Sprzedawca: M_plus_L
Zdjęcie produktu dla WD 40 - uniwersalny smar 100 ml
WD 40 - uniwersalny smar 100 ml
19,39 zł
Sprzedawca: LAVONIO
Zdjęcie produktu dla WD-40 – spray smarujący, 250 ml
WD-40 – spray smarujący, 250 ml
283,80 zł/1l
70,95 zł
Sprzedawca: Le-Coq-Wielerartikelen
Zdjęcie produktu dla BALLISTOL 25500 STARTWUNDER Starthilfespray
BALLISTOL 25500 STARTWUNDER Starthilfespray
284,74 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
65,49 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Pollin-Electronic
Zdjęcie produktu dla Smar uniwersalny 400ml WD-40
Smar uniwersalny 400ml WD-40
107,38 zł/1kg
34,36 zł
Sprzedawca: VISO
Zdjęcie produktu dla ADDINOL Smar W - 500 ml
ADDINOL Smar W - 500 ml
109,18 zł/1l
54,59 zł
Sprzedawca: Amracing
Zdjęcie produktu dla WD-40 Specialist® Contact Spray 250 ml
WD-40 Specialist® Contact Spray 250 ml
293,96 zł/1l
73,49 zł
Sprzedawca: Le-Coq-Wielerartikelen
Zdjęcie produktu dla Środek Wielofunkcyjny 250Ml / Wd40
Środek Wielofunkcyjny 250Ml / Wd40
94,84 zł/1l
23,71 zł
Sprzedawca: AutoTuning
Zdjęcie produktu dla BALLISTOL 21718 BALLISTOL Universalöl Schmiermittel 200,0 ml
BALLISTOL 21718 BALLISTOL Universalöl Schmiermittel 200,0 ml
229,60 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
45,92 zł
Sprzedawca: Eoshop
Zdjęcie produktu dla Środek Wielofunkcyjny 150Ml / Wd40
Środek Wielofunkcyjny 150Ml / Wd40
219,27 zł/1l
32,89 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: IMET
Zdjęcie produktu dla WD-40 – suchy spray smarujący 250 ml
WD-40 – suchy spray smarujący 250 ml
670,00 zł/1kg
3,7Średnia ocena: 3,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
123,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino
Zdjęcie produktu dla WD-40 Specjalistyczny spray silikonowy 100 ml
WD-40 Specjalistyczny spray silikonowy 100 ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
96,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino
Zdjęcie produktu dla Contactol 300ml
Contactol 300ml
113,93 zł/1l
34,18 zł
Sprzedawca: VISO

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu


Specjalistyczny środek do czyszczenia styków WD-40 250 ml

Szybkoschnący środek do czyszczenia styków w sprayu to nieprzewodzący spray odpowiedni do stosowania na wszystkich wrażliwych elementach elektrycznych.

  • Zapewnia doskonałe czyszczenie przy minimalnym wysiłku i łatwo usuwa brud, kurz, kondensację i pozostałości topnika.
  • Wystarczy spryskać i pozostawić produkt do wyschnięcia przed włączeniem zasilania.
  • Szybkoschnący środek do czyszczenia styków elektrycznych w sprayu jest idealny do stosowania na płytkach drukowanych, przełącznikach, a nawet świecach zapłonowych. Usuwa wszelkie zanieczyszczenia, które powodują wycieki prądu i awarie podzespołów.
  • W wilgotnych warunkach może pomóc usunąć kondensację, zapewniając lepszy i bardziej wydajny kontakt elektryczny, taki jak świece zapłonowe i połączenia elektryczne w samochodach.
  • Szybkoschnący środek do czyszczenia styków można bezpiecznie stosować na tworzywach sztucznych, gumie i metalu.
  • Dzięki aplikatorowi Smart Straw można rozpylać środek na dwa sposoby: w trudno ch miejscach, takich jak wnętrza łańcuchów, zamków lub rolek, należy użyć składanej słomki, a następnie obrócić ją w dół i użyć szerokokątnego rozpylacza do pokrycia powierzchni. Niezależnie od tego, w jaki sposób chcesz rozpylać, możesz polegać na zaworze 360°, który działa skutecznie pod dowolnym kątem, nawet do góry nogami.

  • Pojemność: 250 ml



WD-40 Quick Dry Contact Cleaner Spray to nieprzewodzący spray, który nadaje się do wszystkich wrażliwych elementów elektrycznych. Zapewnia doskonałe czyszczenie przy minimalnym wysiłku i bez wysiłku usuwa brud, kurz, kondensację i pozostałości topnika. Usuwa olej, brud, kurz, pozostałości topnika i kondensat z elementów elektrycznych.


- szybko wysycha i nie pozostawia śladów
- bezpieczny do stosowania na wrażliwym sprzęcie elektrycznym
- penetruje trudno dostępne miejsca na płytkach drukowanych i punktach styku
- inteligentna słomka i zawór 360 umożliwiają precyzyjną aplikację w ograniczonych przestrzeniach
- może być stosowany w wielu różnych aplikacjachbr/>- czyszczenie płytek drukowanych
- usuwanie kurzu z elementów elektrycznych
- czyszczenie drukarek i kopiarek
- czyszczenie przełączników i elementów sterujących
- usuwanie skroplin ze świec zapłonowych i elementów elektrycznych.

Używaj produktu bezpiecznie. Zawsze czytaj etykietę i informacje o produkcie przed użyciem.

Niebezpieczeństwa:

H304 Połknięcie i dostanie się przez drogi oddechowe może grozić śmiercią.
H319 Działa drażniąco na oczy.
H315 Działa drażniąco na skórę.
H336 Może wywoływać uczucie senności lub zawroty głowy.
H222 Skrajnie łatwopalny aerozol.
H229 Pojemnik pod ciśnieniem: Może pęknąć po podgrzaniu.
H411 Działa toksycznie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki.



  • NAPRAWIA JAK MAGIA: Szybko dociera do trudno ch miejsc wewnątrz urządzeń elektrycznych, ten szybko działający, nieprzewodzący środek czyszczący szybko penetruje i nie pozostawia śladów. Idealny do usuwania oleju, brudu, kurzu, zanieczyszczeń, topnika i kondensatu.
  • BEZPIECZNY DLA ELEKTRONIKI: bezpieczny do stosowania na wrażliwym sprzęcie elektrycznym i elektronicznym. Uwalnia kontrolowaną ilość płynu w każdym rozpyleniu, idealny do wrażliwych płytek drukowanych. Szybko wysycha i nie pozostawia śladów, 100 zastosowań domowych i hobbystycznych - do płytek drukowanych, komponentów elektrycznych, drukarek, przełączników. Stosowany w czujnikach MAF i układach elektronicznych wtrysku paliwa samochodowego, zaciskach akumulatora, kontrolerach gier komputerowych, pilotach i zabawkach, potencjometrach gitarowych lub suwakach mikserów DJ-skich
  • WD-40 SMART STRAW: Nigdy więcej nie zgub słomki! Obróć w górę, aby rozpylić, w dół, aby rozpylić. Zapewnia precyzyjne i dokładne rozpylanie. Zawór 360° umożliwia użycie w pionie lub nad głową, dzięki czemu możliwe jest wykonanie każdego zadania.
Model
undefined
Producent
Wd-40
Wersja
niezdefiniowany
Zawartość
0.25 l
Wymiary
niezdefiniowany
Waga
3 kg
Zakres dostawy
niezdefiniowany
Liczba sztuk
1
Składniki produktu
niezdefiniowany
EAN
5032227447165
Numer producenta
AMTRA_03-119

Model
undefined
Producent
Wd-40
Wersja
niezdefiniowany
Zawartość
0.25 l
Wymiary
niezdefiniowany
Waga
3 kg
Zakres dostawy
niezdefiniowany
Liczba sztuk
1
Składniki produktu
niezdefiniowany
EAN
5032227447165
Numer producenta
AMTRA_03-119
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Środek Wielofunkcyjny 450Ml Aplikator / Wd40
Środek Wielofunkcyjny 450Ml Aplikator / Wd40
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
52,49 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: IMET
Zdjęcie produktu dla WD40 49004, Metal, Plastik, 400 ml, Aerozolu
WD40 49004, Metal, Plastik, 400 ml, Aerozolu
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
112,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BRIXIAMOTO
Zdjęcie produktu dla Spray do konserwacji styków elektrycznych Nigrin Contact Spray, 300ml
Spray do konserwacji styków elektrycznych Nigrin Contact Spray, 300ml
273,62 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
109,45 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Olej Castrol 5W30 5L Edge Ll Titanium / C3 / Ll04 / 229.31 229.51 / 504.00 507.00 / Porsche C30 / 505.00
Olej Castrol 5W30 5L Edge Ll Titanium / C3 / Ll04 / 229.31 229.51 / 504.00 507.00 / Porsche C30 / 505.00
49,00 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 15
244,99 zł
Sprzedawca: Metler
Zdjęcie produktu dla Smar Silikonowy 400Ml Aplikator / Wd40 Specialist
Smar Silikonowy 400Ml Aplikator / Wd40 Specialist
123,75 zł/1l
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
49,50 zł
Sprzedawca: SamSerwisuje
Zdjęcie produktu dla 8-calowa mini piła łańcuchowa z akumulatorem 8000 mAh 1200 W do przycinania, prac rzemieślniczych i majsterkowania
8-calowa mini piła łańcuchowa z akumulatorem 8000 mAh 1200 W do przycinania, prac rzemieślniczych i majsterkowania
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 13
351,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: LUMIDRA
Zdjęcie produktu dla WD-40 Specjalistyczny spray do kontaktu 100 ml
WD-40 Specjalistyczny spray do kontaktu 100 ml
107,40 zł/1l
107,40 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Mobil 1 SUPER 3000 XE 5W-30 5 litrów puszka Opony
Mobil 1 SUPER 3000 XE 5W-30 5 litrów puszka Opony
55,07 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 13
275,35 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
Zdjęcie produktu dla Gillette Fusion náhradní břity na holení 8 ks
Gillette Fusion náhradní břity na holení 8 ks
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 137
106,99 zł
Sprzedawca: Ston-shop
Zdjęcie produktu dla Olej WD-40 Classic 100 ml spray
Olej WD-40 Classic 100 ml spray
186,60 zł/1l
18,66 zł
Sprzedawca: VISO
Zdjęcie produktu dla California Scents Odświeżacz powietrza Monterey Vanilla – karta ekspozycyjna
California Scents Odświeżacz powietrza Monterey Vanilla – karta ekspozycyjna
2 578,33 zł/1kg
108,29 zł
Sprzedawca: Fieldyards
Zdjęcie produktu dla WD-40 SPECIALIST, Smar do wysokich temperatur, Guma, 311 ml, Aerozolu, 260 °C
WD-40 SPECIALIST, Smar do wysokich temperatur, Guma, 311 ml, Aerozolu, 260 °C
185,23 zł/1l
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
55,57 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FC-Moto
Zdjęcie produktu dla Ściereczki do czyszczenia tapicerki Armor All
Ściereczki do czyszczenia tapicerki Armor All
18,73 zł
Sprzedawca: AutoTuning
Zdjęcie produktu dla Repeater 600, Wzmacniacz sieciowy, 600 Mbit/s, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Jedna częstotliwości (2,4 GHz), WPA2
Repeater 600, Wzmacniacz sieciowy, 600 Mbit/s, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Jedna częstotliwości (2,4 GHz), WPA2
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 392
273,52 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Środek Biobójczy Do Czyszczenia Klimatyzacji Clean Air Fresh 150Ml / Granat Pkuiw 20.20.14.0
Środek Biobójczy Do Czyszczenia Klimatyzacji Clean Air Fresh 150Ml / Granat Pkuiw 20.20.14.0
112,87 zł/1l
16,93 zł
Sprzedawca: AutoTuning
Zdjęcie produktu dla CCS-12302CT California Scents Verri Berry
CCS-12302CT California Scents Verri Berry
488,10 zł/1kg
20,50 zł
Sprzedawca: AutoTuning
Zdjęcie produktu dla Zapach California Scents Newport New Car - Puszka Zapachowa 42G
Zapach California Scents Newport New Car - Puszka Zapachowa 42G
16,47 zł
Sprzedawca: AutoTuning
Zdjęcie produktu dla Środek Wielofunkcyjny 5L / Wd40
Środek Wielofunkcyjny 5L / Wd40
73,56 zł/1l
367,79 zł
Sprzedawca: Mandarin
Zdjęcie produktu dla Uniwersalny zasilacz sieciowy Ładowarka Zasilacz wtyczkowy z 7 wtyczkami 3V-12V 3A 3000mA AC DC 30W Załączniki Kabel do ładowania Zasilacz Notebook Laptop Retoo
Uniwersalny zasilacz sieciowy Ładowarka Zasilacz wtyczkowy z 7 wtyczkami 3V-12V 3A 3000mA AC DC 30W Załączniki Kabel do ładowania Zasilacz Notebook Laptop Retoo
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 341
25,89 zł
-5%
24,39 zł
Sprzedawca: Retoo
Zdjęcie produktu dla Odświeżacz Powietrza 3D Hanging Freshener Dark Temptation
Odświeżacz Powietrza 3D Hanging Freshener Dark Temptation
997,69 zł/1kg
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
25,94 zł
Sprzedawca: TR8
Zdjęcie produktu dla California Scents Wisząca fiolka Lavender Grove do auta 5 ml
California Scents Wisząca fiolka Lavender Grove do auta 5 ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
15,16 zł
-3%
14,59 zł
Sprzedawca: Glamperfeu
Zdjęcie produktu dla Mini Membrana Do Nawiewu Samochodowego 3Ml Axe Africa
Mini Membrana Do Nawiewu Samochodowego 3Ml Axe Africa
2,5Średnia ocena: 2,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
34,11 zł
Sprzedawca: SamSerwisuje
Zdjęcie produktu dla Środek Do Konserwacji I Nabłyszczania Opon Pianka 400Ml / Moje Auto
Środek Do Konserwacji I Nabłyszczania Opon Pianka 400Ml / Moje Auto
18,19 zł
Sprzedawca: AutoTuning
Zdjęcie produktu dla Zapach Choinka Mai-Tai / Wunder-Baum
Zapach Choinka Mai-Tai / Wunder-Baum
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
8,61 zł
Sprzedawca: DomoDomo
Zdjęcie produktu dla Wunder-Baum Arctic White, Biały, Samochód, Cytrus, 1 szt.
Wunder-Baum Arctic White, Biały, Samochód, Cytrus, 1 szt.
8,55 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
8,55 zł
Sprzedawca: DomoDomo
Zdjęcie produktu dla Środek Biobójczy Do Czyszczenia Klimatyzacji Clean Air Arctic 150Ml / Granat Pkuiw 20.20.14.0
Środek Biobójczy Do Czyszczenia Klimatyzacji Clean Air Arctic 150Ml / Granat Pkuiw 20.20.14.0
112,87 zł/1l
3,5Średnia ocena: 3,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
16,93 zł
Sprzedawca: AutoTuning
Zdjęcie produktu dla Zapach Woreczek Zapachowy 20G Insenti Vanilia / Moje Auto
Zapach Woreczek Zapachowy 20G Insenti Vanilia / Moje Auto
588,50 zł/1kg
3,5Średnia ocena: 3,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
11,77 zł
Sprzedawca: SamSerwisuje
Zdjęcie produktu dla Środek do czyszczenia hamulców Środek do czyszczenia części Środek do czyszczenia hamulców BREMSENSPRAY 500 ml
Środek do czyszczenia hamulców Środek do czyszczenia części Środek do czyszczenia hamulców BREMSENSPRAY 500 ml
29,92 zł/1l
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
15,50 zł
-3%
14,96 zł
Sprzedawca: Loechel_Industriebedarf

Brak opinii klientów

Produkt nie ma jeszcze recenzji.

Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla Spray kontaktowy Caig DeoxIT DN5S-6N
Spray kontaktowy Caig DeoxIT DN5S-6N
216,73 zł
Rabat 2% od 2 szt.
Sprzedawca: keepdrum-Store
1 329,63 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Caig DeoxIT G5S-6 Złoty spray do styków
Caig DeoxIT G5S-6 Złoty spray do styków
189,75 zł
Sprzedawca: keepdrum-Store
1 336,27 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Środek do czyszczenia styków Caig DeoxIT G100PS-2 Złoty spray do styków metalowych
Środek do czyszczenia styków Caig DeoxIT G100PS-2 Złoty spray do styków metalowych
189,75 zł
Rabat 2% od 2 szt.
Sprzedawca: keepdrum-Store
3 328,95 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Caig DeoxIT D5S-6 spray kontaktowy ze ściereczką
Caig DeoxIT D5S-6 spray kontaktowy ze ściereczką
176,48 zł
Sprzedawca: keepdrum-Store
1 260,57 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Che1507 Kontakt U 300Ml.ag
Che1507 Kontakt U 300Ml.ag
92,65 zł
Sprzedawca: Drogisterijplus-nl
Zdjęcie produktu dla BALLISTOL Olej uniwersalny 400 ml spray 27 języków
BALLISTOL Olej uniwersalny 400 ml spray 27 języków
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
259,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
Zdjęcie produktu dla Teslanol 26026, 400 ml, Czerwony, Srebrny
Teslanol 26026, 400 ml, Czerwony, Srebrny
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
38,00 zł
Sprzedawca: AkkuShop
95,00 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Crc 31913-Ae
Crc 31913-Ae
159,72 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
319,44 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Butelka SchlossFit 50 ml
Butelka SchlossFit 50 ml
25,42 zł
Sprzedawca: KOKA
508,40 zł/1l
Zdjęcie produktu dla SONAX PROFESSIONAL SX90 PLUS z EasySpray 100 ml
SONAX PROFESSIONAL SX90 PLUS z EasySpray 100 ml
23,18 zł
Sprzedawca: eu-bay_de
Zdjęcie produktu dla presto PTFE-Spray trocken 150ml
presto PTFE-Spray trocken 150ml
33,71 zł
-5%
32,02 zł
Sprzedawca: NGSStores
Zdjęcie produktu dla Środek Do Czyszczenia Wtryskiwaczy 250Ml Dodatek Do Paliwa
Środek Do Czyszczenia Wtryskiwaczy 250Ml Dodatek Do Paliwa
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
30,99 zł
Sprzedawca: ItalyRacing