Zawartość:

90 ml

Trussardi Pure Jasmine Woda perfumowana, 90 ml

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

163,35 zł

1 815,00 zł / 1l

+ 16,89 zł za wysyłkę

Prosto do Twojego domu

sob. 3 – wt. 6 października
Łap promocję, póki trwa!
Wody perfumowane i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Annayake Kogai For Her woda perfumowana 100 ml
Annayake Kogai For Her woda perfumowana 100 ml
2 924,40 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 17
292,44 zł
Rabat 3% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
Zdjęcie produktu dla Xerjoff Laylati Woda perfumowana, 100 ml
Xerjoff Laylati Woda perfumowana, 100 ml
9 068,50 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
906,85 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
Zdjęcie produktu dla Penhaligon's Empressa Woda perfumowana, 100 ml
Penhaligon's Empressa Woda perfumowana, 100 ml
11 744,90 zł/1l
1 174,49 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
Zdjęcie produktu dla Tiziana Terenzi Foconero Unisex Woda perfumowana, 100 ml
Tiziana Terenzi Foconero Unisex Woda perfumowana, 100 ml
5 146,00 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 14
514,60 zł
Rabat 2% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
Zdjęcie produktu dla TRUSSARDI Pure Jasmine EDP 30ml
TRUSSARDI Pure Jasmine EDP 30ml
3 154,00 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 17
94,62 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup
Zdjęcie produktu dla Trussardi Donna, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Cytryna, Yuzu, Kwiatowy, Jaśmin, Kwiat pomarańczy, Lilia wodna, Drewniany
Trussardi Donna, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Cytryna, Yuzu, Kwiatowy, Jaśmin, Kwiat pomarańczy, Lilia wodna, Drewniany
2 732,90 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 36
273,29 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dragondo_Europe
Zdjęcie produktu dla Trussardi Ruby Red, Kobiety, 90 ml, Butelka jednorazowa, Spray, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LINALOOL, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE,..., 62 mm
Trussardi Ruby Red, Kobiety, 90 ml, Butelka jednorazowa, Spray, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LINALOOL, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE,..., 62 mm
1 751,67 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
157,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Trussardi, Le Vie Di Milano - Musc Noir Perfume Enhancer, Eau De Parfum, Unisex, 100 ml
Trussardi, Le Vie Di Milano - Musc Noir Perfume Enhancer, Eau De Parfum, Unisex, 100 ml
4 601,90 zł/1l
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 16
460,19 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Parfumart
Zdjęcie produktu dla Trussardi Feminine Woda perfumowana, 30ml
Trussardi Feminine Woda perfumowana, 30ml
3 116,00 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 17
93,48 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup
Zdjęcie produktu dla Trussardi Primo, Mężczyźni, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LINALOOL, COUMARIN, LIMONENE, BUTYL..., 82 mm, 82 mm
Trussardi Primo, Mężczyźni, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LINALOOL, COUMARIN, LIMONENE, BUTYL..., 82 mm, 82 mm
2 035,00 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 30
203,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Trussardi Trussardi Eau De Parfum Spray 90ml Zestaw 3 artykułów
Trussardi Trussardi Eau De Parfum Spray 90ml Zestaw 3 artykułów
141 603,33 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
424,81 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Dkny Pure Rose woda perfumowana atomizer 100 ml
Dkny Pure Rose woda perfumowana atomizer 100 ml
6 919,00 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
691,90 zł
Sprzedawca: PerfumeriaMarzen
Zdjęcie produktu dla Afnan Pure Musk woda perfumowana unisex 100 ml
Afnan Pure Musk woda perfumowana unisex 100 ml
1 064,10 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
106,41 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup
Zdjęcie produktu dla Prada - Prada Candy EDP 80ml
Prada - Prada Candy EDP 80ml
4 612,50 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 76
369,00 zł
Sprzedawca: MultiVendo
Zdjęcie produktu dla Gritti Tangerina Woda perfumowana, 100 ml
Gritti Tangerina Woda perfumowana, 100 ml
6 115,60 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
611,56 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Profumeriaideale
Zdjęcie produktu dla Franck Olivier Oud Vanille Woda perfumowana, 100 ml
Franck Olivier Oud Vanille Woda perfumowana, 100 ml
799,00 zł/1l
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
79,90 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Lattafa Musamam Woda perfumowana, 100 ml
Lattafa Musamam Woda perfumowana, 100 ml
1 399,90 zł/1l
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 21
139,99 zł
Sprzedawca: Indizio
Zdjęcie produktu dla Prada Infusion d'Iris Woda perfumowana, 100 ml
Prada Infusion d'Iris Woda perfumowana, 100 ml
5 139,00 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 14
513,90 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Byredo Sundazed Woda perfumowana, 50 ml
Byredo Sundazed Woda perfumowana, 50 ml
20 600,00 zł/1l
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
1 030,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

png TRUSSARDI Pure Jasmine EDP 90ml Trussardi 8058045433064

Producent: Trussardi
Rodzaj:
woda perfumowana
Pojemność:
90ml


Pure Jasmine
 marki Trussardi to kompozycja dla kobiet wydana w 2022 roku. Stworzyli ją Violaine Collas i Julie Massé.


Nuty zapachowe:

Nuty głowy: Pistacja, Neroli i Bergamotka;

Nuty serca:  Jaśmin, Magnolia champaka i Molekuła Mugane;

Nuty bazy: Wanilia, Drzewo sandałowe i Paczula.



Woda perfumowana Trussardi Pure Jasmine to kompozycja złożona z kwiatowo-drzewnych nut, które tworzą wypełnioną sensualnością i kobiecością całość.&nbsp/


Nuty zapachowe:

Nuta głowy: bergamotka, neroli, pistacja
Nuta serca: molekuła mugane, magnolia champaka, jaśmin
Nuta bazy: paczula, drzewo sandałowe, wanilia



Trussardi Pure Jasmine woda perfumowana spray 90 ml



Pozwól, aby w Parfum Trussardi Pure Jasmine EDP 90 ml zaskoczyły Cię i podkreśliły Twoją kobiecość dzięki tym ekskluzywnym perfumom damskim o wyjątkowym, osobistym zapachu. Odkryj w produkty Trussardi!



  • Typ: EDP (Eau de Parfum)
  • Nazwa zapachu: Pure Jasmine
  • Właściwości: Waporyzator
  • Płeć:
    • Kobieta
    • Unisex
  • Rodzaj zapachu: EDP
  • Pojemność: 90 ml
Od 86,26 / 100ml

Ogólne informacje dotyczące bezpieczeństwa produktu:
Trussardi Milano S.p.A.
w Mediolanie - 20135 - Italia, Via Burlamacchi Francesco n. 4
20135 - Mediolan
+3928068821
[email protected]



Woda perfumowana Pure Jasmine marki Trussardi została stworzona specjalnie dla kobiet. Zapach znajduje się we flakonie o pojemności 90 ml.

Perfumy damskie Trussardi Pure Jasmine EDP 90 mlWyjątkowe i eleganckie perfumy należące do rodziny Chypre Floral White. Woda perfumowana Pure Jasmine ma czysty, słodki i odurzający aromat złożony z oryginalnych i bogatych nut. Jego górne nuty są świeże i ciekawe, składają się z bergamotki, świeżego solonego akordu pistacjowego i neroli. Jego serce to pożądany rodzaj magnolii, jaśminu i mugane. Bazę stanowią nuty paczuli, drzewa sandałowego i wanilii, które dodają ciepła i słodyczy.

Trussardi Pure Jasmine Eau De Perfume Spray 90ml
Model
Pure Jasmine
Waga
0.12 kg
Zawartość
90 ml
Składniki
Trussardi Pure Jasmine Woda perfumowana, 90 ml
Producent
Grupy docelowe
Unisex
Kobiety
EAN
8058045433064
Numer producenta
R9TWLUGXGY

Model
Pure Jasmine
Waga
0.12 kg
Zawartość
90 ml
Składniki
Trussardi Pure Jasmine Woda perfumowana, 90 ml
Producent
Grupy docelowe
Unisex
Kobiety
EAN
8058045433064
Numer producenta
R9TWLUGXGY
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Basen Power Steel™ Frame kompletny zestaw, owalny, z pompą filtrującą, drabinką bezpieczeństwa i plandeką 488 x 305 x 107 cm, basen, pływanie, baseny
Basen Power Steel™ Frame kompletny zestaw, owalny, z pompą filtrującą, drabinką bezpieczeństwa i plandeką 488 x 305 x 107 cm, basen, pływanie, baseny
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 12
2 878,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: vidaXL
Zdjęcie produktu dla Trussardi Feminine Woda perfumowana, 90ml
Trussardi Feminine Woda perfumowana, 90ml
1 933,33 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 17
174,00 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Drapak FEANDREA większy, 141cm, gruba kolumna, stabilny, antyprzechyłowy czarny
Drapak FEANDREA większy, 141cm, gruba kolumna, stabilny, antyprzechyłowy czarny
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 738
554,99 zł
Sprzedawca: Lumarko
Zdjęcie produktu dla Feandrea drapak 206 cm, XXL, z 13 drapakami, 2 platformy jasnoszary
Feandrea drapak 206 cm, XXL, z 13 drapakami, 2 platformy jasnoszary
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 900
414,09 zł
Sprzedawca: Frizlo
Zdjęcie produktu dla TRUSSARDI Pure Jasmine EDP 30ml
TRUSSARDI Pure Jasmine EDP 30ml
3 154,00 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 17
94,62 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup
Zdjęcie produktu dla Trussardi Pure Jasmine woda perfumowana 60 ml dla kobiet
Trussardi Pure Jasmine woda perfumowana 60 ml dla kobiet
2 305,83 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 17
138,35 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Trussardi Donna, Kobiety, 30 ml, Butelka jednorazowa, Kwiatowy, Jaśmin, Kwiat pomarańczy, Lilia wodna, Drewniany, Spray
Trussardi Donna, Kobiety, 30 ml, Butelka jednorazowa, Kwiatowy, Jaśmin, Kwiat pomarańczy, Lilia wodna, Drewniany, Spray
3 347,67 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 21
100,43 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup
Zdjęcie produktu dla Lacoste Woda toaletowa spray dla kobiet
Lacoste Woda toaletowa spray dla kobiet
1 848,89 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 366
166,40 zł
Sprzedawca: Glampact
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Yves Saint Laurent YSL Libre Woda perfumowana 90 ml
Yves Saint Laurent YSL Libre Woda perfumowana 90 ml
3 833,33 zł/1l
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 825
345,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Estilo
Zdjęcie produktu dla Burberry For Women, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Jabłko, Czarna porzeczka, Cedr, Jaśmin, Moss, Drzewo sandałowe, Piżmo, Wanilia
Burberry For Women, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Jabłko, Czarna porzeczka, Cedr, Jaśmin, Moss, Drzewo sandałowe, Piżmo, Wanilia
1 317,20 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 41
150,00 zł
-18,28 zł
131,72 zł
Sprzedawca: Novada-Shop
Zdjęcie produktu dla Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Czarna porzeczka, Różowy pieprz, Karmel, Agar (oud), Piwonia
Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Czarna porzeczka, Różowy pieprz, Karmel, Agar (oud), Piwonia
945,00 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2419
94,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Aigner Icon woda perfumowana dla kobiet 100 ml
Aigner Icon woda perfumowana dla kobiet 100 ml
2 603,60 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
260,36 zł
Rabat 4% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
Zdjęcie produktu dla Płyn Do Kąpieli Tesori D'oriente Aegyptus 500 Ml
Płyn Do Kąpieli Tesori D'oriente Aegyptus 500 Ml
45,94 zł/1l
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
22,97 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop
Zdjęcie produktu dla poduszka grzewcza sinnlein electric antracyt do brzucha i pleców | pas grzewczy z 3 poziomami temperatury i automatycznym wyłączaniem | pas grzewczy z regulowanym paskiem i zapięciem na rzepy
poduszka grzewcza sinnlein electric antracyt do brzucha i pleców | pas grzewczy z 3 poziomami temperatury i automatycznym wyłączaniem | pas grzewczy z regulowanym paskiem i zapięciem na rzepy
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 79
Używany
166,20 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ScorpionElektro
Zdjęcie produktu dla Roberto Cavalli Paradiso, Kobiety, 75 ml, Spray, 1 szt.
Roberto Cavalli Paradiso, Kobiety, 75 ml, Spray, 1 szt.
2 282,27 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 54
171,17 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup
Zdjęcie produktu dla Yves Saint Laurent Libre Pour Femme Woda perfumowana, 50ml
Yves Saint Laurent Libre Pour Femme Woda perfumowana, 50ml
8 322,40 zł/1l
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 825
416,12 zł
Rabat 2% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Dior J'adore Eau de Parfum, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Damask rose,Jasmine
Dior J'adore Eau de Parfum, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Damask rose,Jasmine
1 800,00 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 1132
180,00 zł
Sprzedawca: Novada-Shop
Zdjęcie produktu dla Tesori d'Oriente Royal Oud Dello Yemen Perfumy, 100ml
Tesori d'Oriente Royal Oud Dello Yemen Perfumy, 100ml
203,90 zł/1l
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 78
20,39 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop
Zdjęcie produktu dla Robot planetarny o mocy 1700 W
Robot planetarny o mocy 1700 W
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 101
355,90 zł
Sprzedawca: Ellano
Zdjęcie produktu dla ProfiCook PC-MPS 3016, Bateria, AA, 1.5 V, 190 mm, 110 mm, 60 mm
ProfiCook PC-MPS 3016, Bateria, AA, 1.5 V, 190 mm, 110 mm, 60 mm
4,1Średnia ocena: 4,1 z 5Liczba wystawionych ocen: 30
80,83 zł
Sprzedawca: VISO
Zdjęcie produktu dla Clatronic KM 3765, 10 l, Czerwony, Stal nierdzewna, Stal nierdzewna, 1500 W, 220 - 240 V, 50 - 60 Hz
Clatronic KM 3765, 10 l, Czerwony, Stal nierdzewna, Stal nierdzewna, 1500 W, 220 - 240 V, 50 - 60 Hz
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 125
1 554,91 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NovaMBSmart
Zdjęcie produktu dla Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Kardamon, Cynamon, Imbir, 1 szt.
Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Kardamon, Cynamon, Imbir, 1 szt.
923,80 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2419
92,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE
Zdjęcie produktu dla Magnetyczne klocki konstrukcyjne MK-34 "Samochód" z kołami, 34 szt
Magnetyczne klocki konstrukcyjne MK-34 "Samochód" z kołami, 34 szt
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 10
296,36 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia
Zdjęcie produktu dla Gillette Fusion náhradní břity na holení 8 ks
Gillette Fusion náhradní břity na holení 8 ks
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 137
106,99 zł
Sprzedawca: Ston-shop
Zdjęcie produktu dla Lattafa Badee Al Oud – Oud Amethyest, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Różowy pieprz, Jaśmin, Różowy
Lattafa Badee Al Oud – Oud Amethyest, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Różowy pieprz, Jaśmin, Różowy
1 031,50 zł/1l
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 421
103,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Trussardi Sound of Donna, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Migdał, Heliotrop, Magnolia, Mandarynka, Tuberoza, Spray
Trussardi Sound of Donna, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Migdał, Heliotrop, Magnolia, Mandarynka, Tuberoza, Spray
1 828,00 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 17
188,95 zł
-6,15 zł
182,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Trussardi Feminine Woda perfumowana, 30ml
Trussardi Feminine Woda perfumowana, 30ml
3 116,00 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 17
93,48 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup
Zdjęcie produktu dla Linder Exclusiv parasol przeciwsłoneczny Knick 250 cm Taupe
Linder Exclusiv parasol przeciwsłoneczny Knick 250 cm Taupe
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 27
120,37 zł
Sprzedawca: Aga24
Zdjęcie produktu dla Lattafa Perfumes - Pride of Lattafa Fakhar Lattafa EDP 100ml
Lattafa Perfumes - Pride of Lattafa Fakhar Lattafa EDP 100ml
918,00 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 663
91,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Materac dmuchany Bestway "Aqua Lounge", 160 x 84 cm, 43103, 1 sztuka, różne kolory. Kolory
Materac dmuchany Bestway "Aqua Lounge", 160 x 84 cm, 43103, 1 sztuka, różne kolory. Kolory
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 81
111,41 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Teosmart

Recenzje klientów

Na podstawie 21 opinii

Zdjęcia klientów

Oceniono dnia 12 czerwca 2025 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Marzenie
Zawartość 0,03 l
Oceniono dnia 5 lutego 2025 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Lata 80 te Currara
Zawartość 0,03 l
Oceniono dnia 27 września 2026 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Wszystko super
Zawartość 0,03 l
Oceniono dnia 30 marca 2026 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Kvalitet super
Zawartość 0,09 l
Oceniono dnia 23 czerwca 2025 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Bardzo dobry
Zawartość 0,03 l
Oceniono dnia 26 grudnia 2022 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Świetny
Zawartość 0,03 l
Oceniono dnia 7 listopada 2023 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
. Klasa
Zawartość 0,03 l
Oceniono dnia 21 maja 2026 na
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,09 l
Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla Kilian Fiévre Verte woda perfumowana Refill 100 ml
Kilian Fiévre Verte woda perfumowana Refill 100 ml
1 202,79 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
12 027,90 zł/1l
Zdjęcie produktu dla PRADA Paradoxe Virtual Flower EDP 90ml
PRADA Paradoxe Virtual Flower EDP 90ml
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 14
538,66 zł
Rabat 2% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
5 985,11 zł/1l
Bestseller
Zdjęcie produktu dla M.Micallef Secrets of Love Délice EDP 100 ml UNISEX
M.Micallef Secrets of Love Délice EDP 100 ml UNISEX
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
489,37 zł
Rabat 2% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
4 893,70 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Lalique - Electric Purple EDP 100ml
Lalique - Electric Purple EDP 100ml
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 23
301,88 zł
Rabat 3% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
3 018,80 zł/1l
Zdjęcie produktu dla TOM FORD Black Orchid, Kobiety, 50 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Czarna porzeczka, Gardena, Jaśmin, Cytryna, Mandarynka, Ylang-ylang, Gardena, Jaśmin, Kwiat lotosu, Orchidea, Przyprawy, Ylang-ylang, Ambra, Kakao, Incense, Paczula, Drzewo sandałowe, Wanilia, Wetiwer, Białe piżmo
TOM FORD Black Orchid, Kobiety, 50 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Czarna porzeczka, Gardena, Jaśmin, Cytryna, Mandarynka, Ylang-ylang, Gardena, Jaśmin, Kwiat lotosu, Orchidea, Przyprawy, Ylang-ylang, Ambra, Kakao, Incense, Paczula, Drzewo sandałowe, Wanilia, Wetiwer, Białe piżmo
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 16
404,51 zł
Rabat 2% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
8 090,20 zł/1l
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Paco Rabanne Lady Million Fabulous Woda perfumowana, 50 ml
Paco Rabanne Lady Million Fabulous Woda perfumowana, 50 ml
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
374,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Parfumart
7 480,00 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Sisley Soir de Lune, Kobiety, 50 ml, Spray
Sisley Soir de Lune, Kobiety, 50 ml, Spray
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 15
542,20 zł
Rabat 2% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
10 844,00 zł/1l
Zdjęcie produktu dla VERSET Eau de Parfum Perfumy damskie Helena 50ml
VERSET Eau de Parfum Perfumy damskie Helena 50ml
67,40 zł
5% zniżki
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 348,00 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Roberto Cavalli Nero Assoluto Woda perfumowana spray (75 ml)
Roberto Cavalli Nero Assoluto Woda perfumowana spray (75 ml)
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
179,05 zł
Rabat 4% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
2 387,33 zł/1l
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Nishane Wulong Cha X Ekstrakt perfum, 50 ml
Nishane Wulong Cha X Ekstrakt perfum, 50 ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
601,16 zł
Rabat 2% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
12 023,20 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Gucci Flora Gorgeous Gardenia, Kobiety, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, BENZYL SALICYLATE, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE,..., 1 szt.
Gucci Flora Gorgeous Gardenia, Kobiety, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, BENZYL SALICYLATE, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE,..., 1 szt.
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 91
240,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Estilo
2 400,00 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Maison Alhambra/Jean Lowe Vibe woda perfumowana 100ml
Maison Alhambra/Jean Lowe Vibe woda perfumowana 100ml
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 82
152,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 520,00 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Thierry Mugler Alien Goddess Intense Woda perfumowana, 60ml
Thierry Mugler Alien Goddess Intense Woda perfumowana, 60ml
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 45
249,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Uniqstone
4 165,00 zł/1l
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Bohoboco Eternal Lily Amber Extrait De Parfum 50 ml
Bohoboco Eternal Lily Amber Extrait De Parfum 50 ml
500,47 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 009,40 zł/1l
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Comme Des Garcons Blackpepper, Mężczyźni, 100 ml, Perfumy w płynie, Drzewo cedrowe, Pieprz, Agarwood, Paczula, Tonkowiec wonny, Piżmo
Comme Des Garcons Blackpepper, Mężczyźni, 100 ml, Perfumy w płynie, Drzewo cedrowe, Pieprz, Agarwood, Paczula, Tonkowiec wonny, Piżmo
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
573,99 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 739,90 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Chopard, Casmir, Eau De Parfum, For Women, 100 ml
Chopard, Casmir, Eau De Parfum, For Women, 100 ml
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 142
113,11 zł
Rabat 5% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
Zdjęcie produktu dla RASASI FS43032, Kobiety, 75 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Zielony, Mandarynka, Pomarańczowy, Bursztyn, Drzewo sandałowe, Białe piżmo
RASASI FS43032, Kobiety, 75 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Zielony, Mandarynka, Pomarańczowy, Bursztyn, Drzewo sandałowe, Białe piżmo
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
129,16 zł
Sprzedawca: Inaris_International
1 722,13 zł/1l
Zdjęcie produktu dla TOM FORD Ombre Leather, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Kardamon, Jaśmin, Skóra, Ambra, Moss, Paczula
TOM FORD Ombre Leather, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Kardamon, Jaśmin, Skóra, Ambra, Moss, Paczula
4,1Średnia ocena: 4,1 z 5Liczba wystawionych ocen: 74
642,71 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
6 427,10 zł/1l
Zdjęcie produktu dla VERSET Woda perfumowana dla kobiet Radiance 100 ml
VERSET Woda perfumowana dla kobiet Radiance 100 ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
113,08 zł
5% zniżki
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 130,80 zł/1l
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Maison Alhambra Jean Lowe Immortal edp 100ml
Maison Alhambra Jean Lowe Immortal edp 100ml
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 107
132,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE