4,7



Na podstawie 3 opinii
Zawartość:
180 ml- 90 ml
- 180 ml
Wars Expert Classic Woda kolońska dla mężczyzn 90 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
30,38 zł
168,78 zł / 1l
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Wody kolońskie i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Woda kolońska Brut 147 ml408,10 zł/1l
59,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Więcej informacji o reklamie
Creed Eladaria EDP 30 ml W18 555,67 zł/1l
556,67 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Baldessarini Concentree Woda kolońska, 50ml6 892,80 zł/1l
344,64 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Acca Kappa Spray 1869 woda kolońska3 163,20 zł/1l
316,32 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Lider Classic Woda kolońska, 100ml
353,10 zł/1l
35,31 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Halston - Classic EDC 100ml
985,80 zł/1l
98,58 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Halston Z-14 woda kolońska dla mężczyzn 125 ml
999,52 zł/1l
124,94 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

J' Fenzi Businessman City for men woda perfumowana dla mężczyzn - 100 ml
399,90 zł/1l
39,99 zł
Sprzedawca: BeautyOK

4711 Original Woda kolońska, 90 ml
1 942,89 zł/1l
174,86 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WAYS

Baldessarini Woda kolońska, 50 ml
2 916,40 zł/1l
145,82 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

S-3 CLASSIC FRESH woda kolońska 25% + 600ml
72,65 zł/1l
43,59 zł
Sprzedawca: EasoMagno

Tabac Original Woda kolońska, 50ml
1 436,20 zł/1l
71,81 zł
Sprzedawca: Katomix

Alpa Maiglöckchen woda kolońska 50ml
131,80 zł/1l
6,59 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

4711 Original Woda kolońska, 100ml
1 017,50 zł/1l
101,75 zł
Sprzedawca: somnia24

Baldessarini woda kolońska 75ml
1 989,20 zł/1l
149,19 zł
Sprzedawca: Tersorte

S-3 CLASSIC FRESH woda kolońska 240ml
202,92 zł/1l
48,70 zł
Sprzedawca: somnia24

Chique For Women Woda kolońska spray, 100ml
447,50 zł/1l
44,75 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Thierry Mugler Angel - Refillable Star woda perfumowana dla kobiet 15 ml
15 415,33 zł/1l
231,23 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Woda po goleniu Szumawa 100 ml
1 497,20 zł/1l
149,72 zł
Sprzedawca: VISO

La Rive Brutal Classic Woda kolońska, 100ml
404,90 zł/1l
40,49 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
jpg Wars Classic woda kolońska 90ml WARS 5900793002814
Woda kolońska posiada lekki, orzeźwiający i uniwersalny zapach. Przynosi przyjemne ukojenie w gorące letnie dni i otula podczas jesiennych wieczorów.
Nuty zapachowe:
Nuta serca:cedr
Nuta bazy:drzewo sandałowe
Poczuj klasyczny zapach! Zamów już dziś i ciesz się elegancją!
WARS Classic EDC woda kolońska 90ml
- Waga
- 0.25 kg
- Zawartość
- 180 ml
- Składniki
- w Opisie
- Producent
- Grupy docelowe
- Mężczyźni
- EAN
- 5900793002814
- Waga
- 0.25 kg
- Zawartość
- 180 ml
- Składniki
- w Opisie
- Producent
- Grupy docelowe
- Mężczyźni
- EAN
- 5900793002814
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Pasuje również do tego

Wars Fresh Woda kolońska, 90ml
399,33 zł/1l
35,94 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Lider Classic Woda kolońska, 100ml
353,10 zł/1l
35,31 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Lattafa Yara, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Heliotrop, Orchidea, Mandarynka, egzotyczne owoce
580,00 zł/1l
58,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

WARS Fresh Chłodzący płyn po goleniu, 90ml
287,78 zł/1l
25,90 zł
Sprzedawca: Katomix

Bentley for Men Intense - woda toaletowa spray 100 ml
1 539,10 zł/1l
153,91 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

La Rive Brutal Classic Woda kolońska, 100ml
404,90 zł/1l
40,49 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Dior Fahrenheit, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Mandarynka, Sicilian mandarin, Fioletowy
3 080,30 zł/1l
308,03 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ePubIsland

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
923,80 zł/1l
99,55 zł
-7,17 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
92,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Parfüm Agua Florida (221 ml)
158,33 zł/1l
34,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Mont St Michel Ambrée Authentique EDC 250 ml UNISEX
135,20 zł/1l
33,80 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Armaf Le Parfait Pour Homme EDP 100ml
633,00 zł/1l
63,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Nenuco Cologne - Original Spray 240 ml
230,25 zł/1l
55,26 zł
Sprzedawca: somnia24

Nenuco Classic Agua De Colonia 650ml
92,95 zł/1l
60,42 zł
Sprzedawca: somnia24

Mont Blanc Individuel for Men Woda toaletowa, 75ml
1 586,67 zł/1l
119,00 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Vanderbilt - Vanderbilt EDT 100ml
57,28 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Chopard, Miel d'Arabie, Eau De Parfum, Unisex, 100 ml
687,45 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Creed Aventus, Woda perfumowana, 100ml
13 365,00 zł/1l
1 336,50 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Paco Rabanne, Paco, Eau De Toilette, Unisex, 100 ml
869,00 zł/1l
86,90 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Wars Classic Płyn po goleniu, 90 ml
265,89 zł/1l
23,93 zł
Sprzedawca: Katomix

Dior Sauvage, Mężczyźni, 100 ml, Bergamotka, Lavander, Pieprz, Wanilia, Spray
2 281,40 zł/1l
228,14 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Jo Malone Mimosa & Cardamom Cologne, Kobiety, 100 ml, Spice, Kardamon, Cytryna, Mimoza, Tonkowiec wonny, Migdał, Wanilia, Tytoń, Alcohol Denat., Fragrance (Parfum), Water\Aqua\Eau, Benzyl Salicylate, Tocopherol, Dilauryl...
7 071,80 zł/1l
707,18 zł
Sprzedawca: somnia24

Guess Seductive Noir Women Woda toaletowa, 75 ml
1 238,67 zł/1l
92,90 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Jo Malone English Oak & Hazelnut EDC 30 ml UNISEX
9 546,67 zł/1l
286,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Hermes Eau de basilic pourpre, 100 ml, ALCOHOL • AQUA (WATER) • DIPROPYLENE GLYCOL • PARFUM (FRAGRANCE) • LIMONENE • LINALOOL..., Francja
2 027,40 zł/1l
202,74 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Acqua di Parma Colonia Essenza, Mężczyźni, 180 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Grejpfrut, Cytryna, Mandarynka, Neroli, Pomarańczowy, Petitgrain, Lemon, Orange, Bergamot, Mandarin, Grapefruit, Neroli, Petit Grain, Goździk, Jaśmin, Konwalia, Różowy, Rozmaryn, Tuberoza
2 608,61 zł/1l
469,55 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Hugo Boss, Hugo Extreme, Eau De Parfum, For Women, 75 ml
1 846,27 zł/1l
138,47 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Hugo Boss, Boss Orange, Eau De Toilette, For Women, 75 ml
1 888,40 zł/1l
141,63 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Chopard Vetiver D'Haiti Au The Vert woda perfumowana 50ml
18 633,00 zł/1l
931,65 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dragondo_Europe

Escada - Sorbetto Rosso EDT 100ml
1 305,30 zł/1l
130,53 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Abercrombie&Fitch Fierce Cologne Woda kolońska, 100 ml
1 401,90 zł/1l
149,25 zł
-9,06 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
140,19 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ePubIsland
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta














Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 67% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
67%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 33% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
33%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 15 grudnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,18 l
Oceniono dnia 17 października 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.at. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.at.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,18 l
Oceniono dnia 17 marca 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,18 l
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie
Bestseller
Rabat 2% od 2 szt.
Darmowa wysyłka
Darmowa wysyłka






Darmowa wysyłka

Rabat 2% od 2 szt.
Darmowa wysyłka
Rabat 2% od 2 szt.

Pure Perfume 30ml/Pure Perfume Refill 125ml Zestaw upominkowy Hermes Terre D'Hermes



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(19)Liczba wystawionych ocen: 19
502,94 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 244,77 zł/1l

Carolina Herrera Bad Boy Cobalt EDP 100 ml + EDP MINI 10 ml + SG 100 ml M



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
1 119,35 zł
Sprzedawca: VogueVista
373 116,66 zł/1l

Carolina Herrera Good Girl EDP 80 ml + BL 100 ml (kobieta)
717,82 zł
Sprzedawca: Parfumart

M.Micallef Mon Parfum Gold, Unisex, 100 ml, Jagody, Śliwkowy, Jaśmin, Kwiat pomarańczy, Tuberoza, Piżmo, Wanilia, Spray
581,38 zł
Sprzedawca: Parfumart
5 813,80 zł/1l

Armaf Club de Nuit Untold, woda perfumowana unisex, pojemność 105 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
129,75 zł
Sprzedawca: AromaVibe
1 235,71 zł/1l

Acqua di Parma Note di Colonia I, Unisex, 150 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Neroli, Bergamot, Neroli, Lawenda, Różowy, Fioletowy



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
1 757,91 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
11 719,40 zł/1l

Creed Pure White Cologne woda perfumowana unisex 75 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
1 585,79 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
21 143,87 zł/1l

Woda kolońska Jo Malone Amber Labdanum Intense Spray (100 ml)
713,09 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Jo Malone Myrrh & Tonka Cologne Intense Spray
691,88 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
6 918,80 zł/1l

Jo Malone Oud & Bergamot – woda kolońska o intensywnym zapachu w sprayu
686,95 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
6 869,50 zł/1l

Jo Malone Scarlet Poppy Cologne Intense - woda perfumowana
686,95 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Abercrombie&Fitch Fierce Cologne Woda kolońska spray, 200 ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(85)Liczba wystawionych ocen: 85
301,14 zł
Sprzedawca: pttonline
1 505,70 zł/1l

Dior Homme Cologne 2022 EDC 200 ml M



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
729,75 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 648,75 zł/1l

Jo Malone Cypress & Grapevine Cologne Intense Spray (50 ml)
566,54 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Jo Malone Honeysuckle & Davana Woda kolońska, 100 ml



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
538,16 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 381,60 zł/1l

Jo Malone Lime Basil & Mandarin EDC 100 ml UNISEX
524,93 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 249,30 zł/1l

Viktor & Rolf Bonbon Spring Summer woda toaletowa spray 50ml
412,14 zł
Sprzedawca: Parfumart
8 242,80 zł/1l

Jo Malone English Pear & Sweet Pea – woda toaletowa w sprayu, opakowanie zbiorcze
507,66 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 076,60 zł/1l

Jo Malone Jasmine Sambac & Marigold Intense Woda kolońska, 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
495,77 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
9 915,40 zł/1l

Jo Malone Blackberry & Bay – woda toaletowa w sprayu – opakowanie zbiorcze
498,03 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
4 980,30 zł/1l