5,0



Na podstawie 1 opinii
Valentino - Uomo Born In Roma Coral Fantasy EDT 50ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
283,09 zł
5 661,80 zł / 1l
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Łap promocję, póki trwa!
Wody toaletowe i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Dior - Sauvage EDT 100ml5 220,10 zł/1l
522,01 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Valentino Uomo Born in Roma Green Stravaganza Woda toaletowa, 100ml3 700,00 zł/1l
370,00 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Sisley L'Eau Revee D'Alma edt 50ml7 038,00 zł/1l
351,90 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Dolce & Gabbana 3 L'Imperatrice 100ml edt3 819,70 zł/1l
381,97 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Parfumart

Valentino - Uomo Born In Roma Coral Fantasy EDT 100ml
3 900,00 zł/1l
390,00 zł
Sprzedawca: MultiVendo

Valentino - Uomo Born in Roma Intense woda perfumowana 100 ml
3 893,90 zł/1l
389,39 zł
Sprzedawca: ParfumerieMarjoAmsterdam

Valentino - Valentino Uomo Born In Roma EDT 100ml
3 575,00 zł/1l
357,50 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Valentino Uomo Woda toaletowa, 150 ml
3 263,33 zł/1l
624,18 zł
-134,68 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
489,50 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Armaf Le Parfait Pour Homme EDP 100ml
622,00 zł/1l
62,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Valentino Uomo Acqua woda toaletowa spray 75ml
6 931,07 zł/1l
519,83 zł
Sprzedawca: mein-Lieblingsduft

Valentino - Valentino Donna EDP 50ml
8 438,60 zł/1l
421,93 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Parfumart

LAURA BIAGIOTTI Roma Rosa 50ml
1 647,00 zł/1l
82,35 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

LAURA BIAGIOTTI Roma Rosa EDT 25ml
2 478,00 zł/1l
61,95 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Hermès H24 EDT plnitelný 175 ml M
2 755,60 zł/1l
482,23 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Mandarina Duck For Him EDT 100 ml M
1 106,20 zł/1l
110,62 zł
Sprzedawca: somnia24

Nina Ricci Nina Rouge EDT 80 ml W
3 627,50 zł/1l
290,20 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Roberto Cavalli Paradise Found For Men EDT 50 ml M
2 656,00 zł/1l
132,80 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Jennifer Lopez - Glow by JLo EDT 50ml
2 298,40 zł/1l
114,92 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Rasasi Blue For Men EDT 100 ml M
1 145,50 zł/1l
114,55 zł
Sprzedawca: Inaris_International

Carolina Herrera Bad Boy Gold Fantasy EDT 100 ml M
4 239,00 zł/1l
423,90 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Uomo Born In Roma Coral Fantasy to Woda toaletowa od marki Valentino. Drzewno-aromatyczna kompozycja zapachowa wydana w 2022 roku. Zmysłowy zapach zbudowany wokół akordu czerwonego jabłka podkręconego aromatem liści tytoniu.
Nuty zapachowe:
Nuta głowy: kalabryjska bergamotka, kardamon, czerwone jabłko
Nuta serca: szałwia muszkatołowa, lawenda, geranium bourbon
Nuta bazy: liść tytoniu, paczula, haitańska wetyweria
Valentino - Uomo Born In Roma Coral Fantasy EDT 50ml Standard package. For men.
Woda toaletowa Uomo Born in Roma Coral Fantasy marki Valentino została stworzona specjalnie dla mężczyzn. Zapach znajduje się we flakonie o pojemności 50 ml.
- Model
- Valentino Uomo Born In Roma Coral Fantasy
- Waga
- 0.1 kg
- Rodzaj zapachu
- drzewny, aromatyczny
- Zawartość
- 50 ml
- Składniki
- NIE DOTYCZY
- Producent
- Grupy docelowe
- MężczyźniMężczyźni
- EAN
- 3614273672122
- Numer producenta
- LD498300
- Model
- Valentino Uomo Born In Roma Coral Fantasy
- Waga
- 0.1 kg
- Rodzaj zapachu
- drzewny, aromatyczny
- Zawartość
- 50 ml
- Składniki
- NIE DOTYCZY
- Producent
- Grupy docelowe
- MężczyźniMężczyźni
- EAN
- 3614273672122
- Numer producenta
- LD498300
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Pasuje również do tego
Bestseller




4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(383)Liczba wystawionych ocen: 383




4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(429)Liczba wystawionych ocen: 429




4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(51)Liczba wystawionych ocen: 51




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8




4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(820)Liczba wystawionych ocen: 820




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(12)Liczba wystawionych ocen: 12




4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(221)Liczba wystawionych ocen: 221




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8




4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(43)Liczba wystawionych ocen: 43




4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(50)Liczba wystawionych ocen: 50




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(117)Liczba wystawionych ocen: 117




4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(34)Liczba wystawionych ocen: 34




4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(84)Liczba wystawionych ocen: 84




4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(273)Liczba wystawionych ocen: 273




4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(390)Liczba wystawionych ocen: 390




4,2Średnia ocena: 4,2 z 5(318)Liczba wystawionych ocen: 318




4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(80)Liczba wystawionych ocen: 80




4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(118)Liczba wystawionych ocen: 118




4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(222)Liczba wystawionych ocen: 222




4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(189)Liczba wystawionych ocen: 189




4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(146)Liczba wystawionych ocen: 146




4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(979)Liczba wystawionych ocen: 979Bestseller




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10




4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2419)Liczba wystawionych ocen: 2419




4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2124)Liczba wystawionych ocen: 2124




4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(279)Liczba wystawionych ocen: 279




4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(252)Liczba wystawionych ocen: 252




4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(162)Liczba wystawionych ocen: 162Bestseller




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(955)Liczba wystawionych ocen: 955




3,9Średnia ocena: 3,9 z 5(48)Liczba wystawionych ocen: 48

Afnan - 9 pm EDP 100ml
1 342,10 zł/1l
134,21 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Afnan Supremacy Collector's Edition EDP 100 ml M
2 522,60 zł/1l
252,26 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Beautiful-Balance-Drogerie

Electronic Arts EA Sports FC 25, PlayStation 5, Tryb multiplayer, dla wszystkich, Nośnik fizyczny
156,89 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Valentino - Uomo Born In Roma Coral Fantasy EDT 100ml
3 900,00 zł/1l
390,00 zł
Sprzedawca: MultiVendo

Zestaw mopów Vileda Turbo Easy Wring & Clean z wirówką elektryczną i pedałem nożnym, kolor szary
144,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Armaf Le Parfait Pour Homme EDP 100ml
622,00 zł/1l
62,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Afnan Perfumes Turathi Blue, Mężczyźni, 90 ml, Bergamotka, Mandarynka, Bursztyn, Drewniany, Piżmo, Paczula, Spray
2 279,33 zł/1l
205,14 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Valentino Uomo Born in Roma woda toaletowa dla mężczyzn 50 ml
6 132,40 zł/1l
306,62 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Armaf Club de Nuit White Imperiale Woda perfumowana, 105ml
176,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

DOLCE&GABBANA The One For Men EDP 100ml
2 848,90 zł/1l
284,89 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Versace - Eros Energy EDP 100ml
2 659,90 zł/1l
265,99 zł
Sprzedawca: motivoo

Acqua di Parma Blu Mediterraneo Fico di Amalfi, Unisex, 30 ml, Bergamotka, Grejpfrut, Cytryna, Italian Lemon, Italian Bergamot, Grapefruit, Nektar figowy, Różowy pieprz, Jaśmin, Fig Nectar, Pink Pepper, Jasmine Petals
7 706,67 zł/1l
231,20 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Afnan 9 Pm Rebel 100Ml Woda Perfumowana Unisex Perfumy Damskie Męskie
1 672,40 zł/1l
167,24 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Rasasi Hawas For Him Woda perfumowana, 100 ml
1 006,50 zł/1l
100,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

French Avenue Vulcan Feu 100ml EDP
1 545,00 zł/1l
154,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
7 708,50 zł/1l
770,85 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BestBuyPerfumes

French Avenue Aether czyste perfumy unisex 100 ml
1 676,10 zł/1l
167,61 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Beautiful-Balance-Drogerie

Riiffs Freeze czyste perfumy unisex 100 ml
1 077,00 zł/1l
107,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Maison Alhambra Kismet Magic Woda perfumowana, 100 ml
1 230,20 zł/1l
123,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Gisada Ambassador Men 100ml edp
3 937,60 zł/1l
393,76 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Lattafa Jasoor, Kobiety, 100 ml
984,50 zł/1l
98,45 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

French Avenue Liquid Brun 100ml EDP
1 396,00 zł/1l
139,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

HOME DELUXE Klimatyzator przenośny KIMO - 9000 BTU | klimatyzator przenośny, klimatyzator mobilny, klimatyzator przenośny
1 827,99 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerKlasa efektywności energetycznej produktu: A.
Od A+++ do DSprzedawca: Home-Deluxe-GmbH

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
1 335,00 zł/1l
133,50 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Beautiful-Balance-Drogerie

2026 80000PA/680W Potężna moc ssania Odkurzacz bezprzewodowy SmartAI, odkurzacz 8 w 1, inteligentny wyświetlacz dotykowy, odkurzacz z filtrem powietrza, do sierści zwierząt domowych
499,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: 360deutschlandstore

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
4 169,50 zł/1l
416,95 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lonheo wysokociśnieniowa czarna bateria kuchenna Wyciągana bateria kuchenna z 2 rodzajami natrysku Obracana o 360° bateria zlewozmywakowa z natryskiem
4 521,28 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Granitan

Sony Playstation 5 Slim Disc Edition, 4K, HDR, 1TB SSD, biały
3 555,35 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Microsoft Xbox Series X, Xbox Series X, Czarny, 16000 MB, GDDR6, AMD, AMD Ryzen Zen 2
4 600,00 zł
Sprzedawca: Weinzierl_Warenhandel

Valentino - Uomo Born in Roma Intense woda perfumowana 100 ml
3 893,90 zł/1l
389,39 zł
Sprzedawca: ParfumerieMarjoAmsterdam
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 18 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,15 l
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Balmain Homme, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Skóra, Fioletowy, Cedr, Tonkowiec wonny
2 558,25 zł
Sprzedawca: Drogisterijplus-nl
25 582,50 zł/1l

Lanvin Eclat d'Arpege Pour Homme Woda toaletowa, 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
330,40 zł
Sprzedawca: VogueVista
3 304,00 zł/1l

Acqua di Parma Mirto Di Panarea, Kobiety, 150 ml, Butelka jednorazowa, Bazylia, Bergamotka, Cytryna, Mirt, Myrtle, Basil, Italian Lemon, Italian Bergamot, Jaśmin, Morski, Różowy



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
526,93 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 512,87 zł/1l

Dior Poison, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Kolendra, Tuberoza, Opoponax



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(28)Liczba wystawionych ocen: 28
546,30 zł
Sprzedawca: Parfumart
5 463,00 zł/1l

BVLGARI Pour Homme, Mężczyźni, 100 ml, Pepper, Bursztyn, Piżmo, Amber,Musk



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(37)Liczba wystawionych ocen: 37
511,73 zł
Sprzedawca: Parfumart

Trussardi Riflesso Blue Vibe, Mężczyźni, 50 ml, Butelka jednorazowa, Rum, Yuzu, Artemizja, Geranium, Rum, Bursztyn, Skóra, Tytoń



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(21)Liczba wystawionych ocen: 21
140,89 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 817,80 zł/1l

Dior (Christian Dior) Eau Sauvage woda toaletowa dla mężczyzn 400 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
1 058,31 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 645,77 zł/1l

Yves Saint Laurent Opium Pour Femme Woda toaletowa, 90ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(22)Liczba wystawionych ocen: 22
378,58 zł
Sprzedawca: Parfumart
4 206,44 zł/1l

John Richmond Viva Rock woda toaletowa spray 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
347,67 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 476,70 zł/1l

MEXX Fresh Woman EDT 15ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
172,77 zł
Sprzedawca: Parfumart
11 518,00 zł/1l

Creed Love in White Woda perfumowana, 75 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(17)Liczba wystawionych ocen: 17
927,14 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
12 361,87 zł/1l

Tous Touch Floral, Kobiety, 100 ml, 1 szt.
442,77 zł
Sprzedawca: VogueVista
4 427,70 zł/1l

Salvatore Ferragamo F by Ferragamo Black Woda toaletowa, 100ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23
288,51 zł
Sprzedawca: Parfumart
2 885,10 zł/1l

Tous Man Intense, Mężczyźni, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., AQUA/WATER/EAU, PARFUM/FRAGRANCE, METHYL CYCLODEXTRIN, ETHYLHEXYL SALICYLATE,..., 1 szt.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
405,88 zł
Sprzedawca: VogueVista
4 058,80 zł/1l

MARY KAY Woda toaletowa If you believe 60 ml
234,15 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
3 902,50 zł/1l

Dior Eau Fraiche, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Mandarynka, Petitgrain, Paczula
596,72 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 967,20 zł/1l

Dior Eau Sauvage Extreme Woda toaletowa, 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
567,62 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 676,20 zł/1l

Dior Hypnotic Poison, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Migdał, Jaśmin, Wanilia



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(32)Liczba wystawionych ocen: 32
558,38 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 583,80 zł/1l

Mexx Pure for Men woda toaletowa dla mężczyzn 75 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
260,70 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 476,00 zł/1l