5,0



Na podstawie 2 opinii
Zawartość:
125 ml- 100 ml
- 125 ml
Iceberg Twice Nero Woda toaletowa, 125 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
83,95 zł
671,60 zł / 1l
+ 36,00 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Wody toaletowe i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty
Bestseller




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1




4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(18)Liczba wystawionych ocen: 18Rabat 3% od 2 szt.




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2




4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11





5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1




4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(19)Liczba wystawionych ocen: 19Rabat 5% od 2 szt.





5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1




4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4

Więcej informacji o reklamie
Loewe 7 woda toaletowa dla mężczyzn 150 ml3 919,33 zł/1l
587,90 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Diptyque Olene Woda toaletowa, 100 ml7 922,90 zł/1l
792,29 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Floris No. 89 woda toaletowa 50 ml7 740,60 zł/1l
387,03 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
s.Oliver For Her Woda toaletowa, 50 ml2 543,40 zł/1l
127,17 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Iceberg Change The Flow For Him Woda toaletowa, 100ml
972,30 zł/1l
97,23 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Iceberg Twice For Man, Mężczyźni, 125 ml, Butelka jednorazowa, Spray, ALCOHOL DENAT., AQUA (WATER), PARFUM (FRAGRANCE), LIMONENE, LINALOOL, COUMARIN, ALPHA-ISOMETHYL..., 1 szt.
684,32 zł/1l
85,54 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Iceberg Effusion Man Woda toaletowa, 75ml
938,67 zł/1l
70,40 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Iceberg CHANGE THE FLOW, Mężczyźni, 30 ml, Spray, 1 szt.
1 417,67 zł/1l
42,53 zł
Sprzedawca: MANADA

Iceberg Twice pour Homme woda toaletowa dla mężczyzn 125 ml
832,00 zł/1l
104,00 zł
Sprzedawca: FragrancesBg

Iceberg Twice Nero For Him, woda toaletowa, pojemność 125 ml (dla mężczyzn)
1 745,20 zł/1l
218,15 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Iceberg Eau de Iceberg For Him EDT 100 ml M
780,00 zł/1l
78,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Cuba Royal Fortune woda toaletowa dla mężczyzn 100 ml
280,40 zł/1l
28,04 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Iceberg Twice For Woman, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Spray, ALCOHOL DENAT., AQUA (WATER), PARFUM (FRAGRANCE), HYDROXYCITRONELLAL, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE,..., 1 szt.
802,40 zł/1l
80,24 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Iceberg Twice pour Homme Woda toaletowa dla mężczyzn 75 ml
1 854,00 zł/1l
139,05 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Iceberg Twice Pour Homme Edt Spray 125ml
1 004,40 zł/1l
125,55 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Iceberg Effusion Man woda toaletowa dla mężczyzn 75 ml
1 934,93 zł/1l
145,12 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Iceberg Twice, woda toaletowa, pojemność 75 ml (dla kobiet)
1 546,67 zł/1l
116,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Iceberg Be Wonderfully You woda toaletowa dla kobiet 50 ml
2 080,00 zł/1l
104,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Iceberg Effusion Woman Woda toaletowa, 75 ml
1 934,93 zł/1l
145,12 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Iceberg, Twice Rosa, Eau De Toilette, For Women, 125 ml
752,00 zł/1l
94,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Twice Nero to orientalno-drzewna kompozycja zapachowa wydana w 2021 roku. Intensywny zapach stanowiący manifest radosnego i odważnego życia.
Twice Nero For Him to nieodparcie ciepła, drzewna woda toaletowa dla mężczyzn. Ten dynamiczny, pełen emocji zapach otwiera się orzeźwiającymi nutami mięty i słodkim, energetycznym zapachem mandarynki. Drzewo cedrowe i ziemiste nuty mchu dębowego łączą się z ciepłem żywicy i słodkimi nutami bobu tonka, tworząc kluczowy składnik tej żywej kompozycji. Matowy czarny flakon ozdobiony wzorem siatki przypomina o sportowym świecie. Ta ekscytująca woda toaletowa jest idealnym wyborem do noszenia na co dzień. Zapach został wprowadzony na rynek w 2021 roku.
Iceberg Twice Nero 125 ml Edt
Iceberg Twice Nero.
Woda toaletowa dla mężczyzn.
125 ml
Iceberg Twice marki Iceberg to drzewno - bursztynowe perfumy dla mężczyzn. Jest to nowy zapach. Iceberg Twice Nero został wydany w 2021 roku. Nutami głowy są mandarynka i mięta; nutami serca są cedr i żywica; nutami bazy są mech dębowy i fasolka tonka.
Iceberg Twice Nero For Him marki Iceberg to drzewno-ambrowy zapach dla mężczyzn, który pojawił się na rynku w 2021 roku i uosabia esencję świeżości i męskiej elegancji. Ta urzekająca kompozycja otwiera się rześkimi nutami mandarynki i mięty, które nadają zapachowi żywiołowy i energetyczny charakter. Ten orzeźwiający początek tworzy przyjazną atmosferę, idealną dla mężczyzn, którzy chcą podkreślić swój dynamiczny styl życia i witalność. W sercu Iceberg Twice Nero For Him rozwijają się ciepłe i ziemiste akcenty drzewnych żywic i drewna cedrowego. Ta harmonijna mieszanka nadaje kompozycji wyrafinowaną głębię, która emanuje zarówno siłą, jak i elegancją. Zastosowanie tych drzewnych nut tworzy wrażenie solidności i atrakcyjności, które przemawia do współczesnego mężczyzny. Nuty bazowe z fasoli tonka i mchu dębowego dodają zapachowi dodatkowej głębi, ciepła i zmysłowości, zapewniając długotrwałe i niezapomniane wykończenie. Ta bogata i zachęcająca baza tworzy aurę charyzmy i uwodzenia, dzięki czemu Iceberg Twice Nero For Him jest idealnym wyborem dla mężczyzn poszukujących nowoczesnego i wyrazistego zapachu o niepowtarzalnym charakterze. Niezależnie od tego, czy jest to zapach na co dzień, czy na specjalne okazje, podkreśli on Twoją obecność i pozostawi niezatarte wrażenie. Noś Iceberg Twice Nero For Him z dumą i pozwól, aby Twój zapach opowiadał historię Twojej elegancji i pewności siebie.
Woda toaletowa marki Iceberg została stworzona specjalnie dla mężczyzn. Zapach znajduje się we flakonie o pojemności 125 ml.
Woda toaletowa Iceberg została stworzona wyłącznie dla mężczyzn. Opakowanie zawiera 125 ml wybranego zapachu.
Zapach dla él podkreśla, naśladuje i ucieleśnia filozofię włoskiego luksusowego sportu Iceberg. Prowokujący i mocny, jest manifestem spełnionego i ekscytującego życia. Owocowe i mentolowe akcenty łączą się z witalnością drewna i mchu, tworząc prawdziwie energetyzujące i długotrwałe doświadczenie. Czarny, matowy flakon z antypoślizgową siateczką wzmacnia wspomnienie świata sportu. Nuty: Mandarynka, mięta, elemi, drzewo cedrowe, bób tonka, mech dębowy.
- Model
- Twice Nero For Him
- Waga
- 0.17 kg
- Zawartość
- 125 ml
- Składniki
- Iceberg Twice Nero Woda toaletowa, 125 ml
- Producent
- Grupy docelowe
- Mężczyźni
- EAN
- 8057714450333
- Numer producenta
- F30.4
- Model
- Twice Nero For Him
- Waga
- 0.17 kg
- Zawartość
- 125 ml
- Składniki
- Iceberg Twice Nero Woda toaletowa, 125 ml
- Producent
- Grupy docelowe
- Mężczyźni
- EAN
- 8057714450333
- Numer producenta
- F30.4
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Pasuje również do tego

Iceberg Change The Flow For Him Woda toaletowa, 100ml
972,30 zł/1l
97,23 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Iceberg Twice For Man, Mężczyźni, 125 ml, Butelka jednorazowa, Spray, ALCOHOL DENAT., AQUA (WATER), PARFUM (FRAGRANCE), LIMONENE, LINALOOL, COUMARIN, ALPHA-ISOMETHYL..., 1 szt.
684,32 zł/1l
85,54 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Tesori d'Oriente Royal Oud Dello Yemen Perfumy, 100ml
203,90 zł/1l
20,39 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Lattafa Winners Trophy Silver, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Spray, 1 szt.
1 299,90 zł/1l
129,99 zł
Sprzedawca: Indizio

Montblanc Explorer, Mężczyźni, 60 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Szałwia muszkatołowa, Różowy pieprz, Skóra, Wetiwer, Akigalawood, Ambroxan, Kakao, Paczula
3 011,67 zł/1l
180,70 zł
Sprzedawca: MANADA

Armaf - Club De Nuit Milestone EDP 105ml
1 234,57 zł/1l
129,63 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Iceberg, Twice Rosa, Eau De Toilette, For Women, 125 ml
752,00 zł/1l
94,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Ceramiczna Prostownica Do Włosów I Szczotka 2W1 Szybkie Nagrzewanie 20 Sekund Do Prostowania Falowania I Codziennej Stylizacji
60,80 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mormark

Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
1 122,33 zł/1l
67,34 zł
Sprzedawca: Tersorte

Zestaw hantli SONGMICS, hantle z łączącą stalową rurką, hantle 2 w 1, 2 x 15 kg, trening, trening fitness, podnoszenie ciężarów w domu
278,74 zł
Sprzedawca: Lumarko

Iceberg Effusion Man Woda toaletowa, 75ml
938,67 zł/1l
70,40 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Armaf Le Parfait Pour Homme EDP 100ml
818,90 zł/1l
81,89 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Nautica - Voyage EDT 100ml
631,50 zł/1l
63,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lalique Encre Noir Sport 100ml, Mężczyźni, 100 ml, Bergamotka, Grejpfrut, Lawenda, Bergamot,Grapefruit,Lavender, Gałka muszkatołowa, Wetiwer, Nutmeg,Vetiver
1 019,00 zł/1l
101,90 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Iceberg CHANGE THE FLOW, Mężczyźni, 30 ml, Spray, 1 szt.
1 417,67 zł/1l
42,53 zł
Sprzedawca: MANADA

Diesel, Fuel for Life, Eau De Toilette, For Men, 125 ml
1 403,44 zł/1l
175,43 zł
Sprzedawca: Tersorte

NIKOS Sculpture, Mężczyźni, 100 ml
1 484,10 zł/1l
148,41 zł
Sprzedawca: somnia24

Hugo Boss, Boss Number One, Eau De Toilette, For Men, 100 ml
1 393,30 zł/1l
139,33 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Dolce&Gabbana L’Imperatrice, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Spray
1 610,40 zł/1l
161,04 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Lalique Encre Noir, Mężczyźni, 100 ml, Wetiwer, Vetiver, Drewno kaszmirowe, Piżmo, Cashmere wood,Musk
1 059,50 zł/1l
105,95 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Versace, Eau Fraiche, Eau De Toilette, For Men, 100 ml
2 365,00 zł/1l
236,50 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Lanvin, L'Homme Sport, Eau De Toilette, For Men, 100 ml
1 014,50 zł/1l
101,45 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Cerruti Image Woman Woda toaletowa, 75ml
1 100,00 zł/1l
82,50 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Hugo Boss - Dark Blue EDT 75ml
1 596,67 zł/1l
119,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Bentley for Men Intense - woda toaletowa spray 100 ml
1 538,70 zł/1l
153,87 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Lattafa Yara, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Heliotrop, Orchidea, Mandarynka, egzotyczne owoce
580,00 zł/1l
58,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Versace Versense Woda toaletowa, 100ml
2 900,00 zł/1l
290,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Mandarina Duck Black Edt Spray
936,70 zł/1l
93,67 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Versace Blue Jeans Man Edt Spray
1 048,50 zł/1l
83,88 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Dior Fahrenheit, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Mandarynka, Sicilian mandarin, Fioletowy
3 080,30 zł/1l
308,03 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ePubIsland
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta









Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 8 lipca 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo przyjemny zapach w dobrej cenie
Zawartość 0,125 l
Po prostu uwielbiam ten EDT. Zapach można nosić zarówno w ciągu dnia, jak i wieczorem. Świeży, a jednocześnie z pewną głębią bez przytłaczania. Nawet po wielu godzinach zapach nie wyparował, jak ma to miejsce w przypadku wielu EDT. Gdyby była litrowa butelka, kupiłbym ją :-)
Oceniono dnia 13 września 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Kaufland bardzo dobra platforma do zamawiania.
Zawartość 0,125 l
Przedmiot zgodny z opisem, idealne podziękowania dla zespołu Kaufland, zawsze chętnie odwiedzam i zamawiam ponownie ..........
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Balmain Homme, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Skóra, Fioletowy, Cedr, Tonkowiec wonny
2 558,25 zł
Sprzedawca: Drogisterijplus-nl
25 582,50 zł/1l

Loewe 7 woda toaletowa dla mężczyzn 150 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
587,90 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 919,33 zł/1l

Dior Dune, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Mandarynka, Piwonia, Wanilia



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(83)Liczba wystawionych ocen: 83
479,99 zł
Sprzedawca: motivoo
4 799,90 zł/1l

Trussardi Riflesso Blue Vibe, Mężczyźni, 50 ml, Butelka jednorazowa, Rum, Yuzu, Artemizja, Geranium, Rum, Bursztyn, Skóra, Tytoń



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(21)Liczba wystawionych ocen: 21
140,98 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 819,60 zł/1l

Lanvin Eclat d'Arpege Pour Homme Woda toaletowa, 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
330,40 zł
Sprzedawca: VogueVista
3 304,00 zł/1l

Acqua di Parma Mirto Di Panarea, Kobiety, 150 ml, Butelka jednorazowa, Bazylia, Bergamotka, Cytryna, Mirt, Myrtle, Basil, Italian Lemon, Italian Bergamot, Jaśmin, Morski, Różowy



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
526,93 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 512,87 zł/1l

Dior Poison, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Kolendra, Tuberoza, Opoponax



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(28)Liczba wystawionych ocen: 28
546,30 zł
Sprzedawca: Parfumart
5 463,00 zł/1l

BVLGARI Pour Homme, Mężczyźni, 100 ml, Pepper, Bursztyn, Piżmo, Amber,Musk



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(37)Liczba wystawionych ocen: 37
511,73 zł
Sprzedawca: Parfumart

Acqua di Parma Bergamotto di Calabria, Unisex, 180 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, LINALYL ACETATE, TETRAMETHYL..., 1 szt.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
1 024,21 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 690,06 zł/1l

John Richmond Viva Rock woda toaletowa spray 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
347,67 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 476,70 zł/1l

Dior (Christian Dior) Eau Sauvage woda toaletowa dla mężczyzn 400 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
1 058,99 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 647,47 zł/1l

Yves Saint Laurent Opium Pour Femme Woda toaletowa, 90ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(22)Liczba wystawionych ocen: 22
378,58 zł
Sprzedawca: Parfumart
4 206,44 zł/1l

Tous Touch Floral, Kobiety, 100 ml, 1 szt.
442,77 zł
Sprzedawca: VogueVista
4 427,70 zł/1l

Tous Man Intense, Mężczyźni, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., AQUA/WATER/EAU, PARFUM/FRAGRANCE, METHYL CYCLODEXTRIN, ETHYLHEXYL SALICYLATE,..., 1 szt.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
405,88 zł
Sprzedawca: VogueVista
4 058,80 zł/1l

Bvlgari Aqva Pour Homme Marine woda toaletowa 100ml spray



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(16)Liczba wystawionych ocen: 16
290,00 zł
Sprzedawca: Estilo
2 900,00 zł/1l

Korres Sikinos EDT 50 ml UNISEX



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
131,21 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 624,20 zł/1l

MARY KAY Woda toaletowa If you believe 60 ml
234,15 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
3 902,50 zł/1l

Mexx Pure for Men woda toaletowa dla mężczyzn 75 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
260,70 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 476,00 zł/1l

Bruno Banani Absolute Man 75 ml, Mężczyźni, 75 ml, Butelka jednorazowa, Bazylia, Lawenda, Anyż, lavender, basil, star anise, Goździk, Kawa, Heliotrop



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
235,93 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 145,73 zł/1l