5,0



Na podstawie 1 opinii
Rochas Girl woda toaletowa dla kobiet Refill 150 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
114,09 zł
760,60 zł / 1l
+ 12,70 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Wody toaletowe i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Dior (Christian Dior) Eau Sauvage woda toaletowa dla mężczyzn 400 ml2 648,20 zł/1l
1 059,28 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Korres Sikinos EDT 50 ml UNISEX2 625,00 zł/1l
131,25 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Bourjois Masculin 2 woda toaletowa dla mężczyzn 112 ml776,79 zł/1l
87,00 zł
Sprzedawca: Inaris_International

Więcej informacji o reklamie
Annick Goutal Eau D´Hadrien woda toaletowa unisex 100 ml5 756,20 zł/1l
575,62 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Rochas, Madame Rochas, Eau De Toilette, For Women, 100 ml
1 865,50 zł/1l
186,55 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Rochas Girl woda toaletowa dla kobiet Refillable 75 ml
1 533,73 zł/1l
115,03 zł
Sprzedawca: somnia24

Rochas, Girl Blooming, Eau De Toilette, For Women, 40 ml
2 793,25 zł/1l
111,73 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Rochas Fraiche, Kobiety, 100 ml
3 986,20 zł/1l
398,62 zł
Sprzedawca: VogueVista

Rochas Girl Woda toaletowa, 4,5 ml
11 868,89 zł/1l
53,41 zł
Sprzedawca: somnia24

Diptyque Ofresia woda toaletowa dla kobiet 100 ml
6 998,20 zł/1l
699,82 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Cartier Rivieres Allegresse woda toaletowa dla kobiet 100 ml
4 170,00 zł/1l
417,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Floris Chypress woda toaletowa spray 100ml dla kobiet
2 262,30 zł/1l
226,23 zł
Sprzedawca: Glampact

Hermès Terre D'Hermes woda toaletowa dla mężczyzn 100 ml
2 878,90 zł/1l
287,89 zł
Sprzedawca: Sykz

Rochas Tocade woda toaletowa dla kobiet 100 ml
1 903,20 zł/1l
190,32 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Rasasi Saher woda toaletowa dla kobiet 100 ml
1 037,20 zł/1l
103,72 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Annayake Undo Pour Homme woda toaletowa dla mężczyzn 100 ml
347,40 zł
Sprzedawca: ADI_Global_Store

Hermès 24 Faubourg Eau Delicate woda toaletowa dla kobiet 100 ml
5 530,00 zł/1l
657,00 zł
-104,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
553,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Hermès Eau D'Hermès EDT 100 ml UNISEX
3 068,90 zł/1l
306,89 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Annayake Kiji for her woda toaletowa 100 ml
2 519,70 zł/1l
251,97 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Abercrombie & Fitch Away Man woda toaletowa dla kobiet 50 ml
3 640,40 zł/1l
182,02 zł
Sprzedawca: Denpoli-Venda
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Woda toaletowa dla kobiet - uzupełnienie
neroli, czarna porzeczka, różowy pieprz
kwiat pomarańczy, jaśmin, orchidea
wanilia, cedr, drzewo sandałowe
Woda toaletowa Girl ma kwiatowo-drzewno-cytrusową kompozycję, która jest minimalistyczna i radosna. Motto zapachu to "Spray Good, Feel Good". Rochas Girl to nowoczesny manifest kobiecej siły, wolności i radości. Ten świeży i wibrujący zapach celebruje spontaniczność i naturalność - idealny dla kobiety, która jest sobą i nie boi się błyszczeć. Od pierwszych nut oczaruje Cię musująca neroli, soczysta czarna porzeczka i subtelnie pikantny różowy pieprz - połączenie, które sprawia wrażenie przypływu pozytywnej energii. W sercu rozwija się odurzające piękno kwiatów: elegancki kwiat pomarańczy, zmysłowy jaśmin i delikatna orchidea tworzą kobiece i wyrafinowane centrum. Baza składa się z miękkich nut wanilii, kremowego drzewa sandałowego i cedru, które dodają zapachowi ciepła i długotrwałej miękkości. Girl by Rochas to zapach idealnie współgrający z duchem współczesności - lekki, etycznie zaprojektowany i pełen optymistycznego nastroju. Dla każdej dziewczyny i kobiety, która chce pachnieć świeżo, a jednocześnie wyjątkowo. Zapach ma wegańską formułę z 90% składników pochodzenia naturalnego. Wkład ułatwia ponowne napełnienie oryginalnej butelki wielokrotnego napełniania ulubionym zapachem.
Rochas Girl woda toaletowa spray 150 ml uzupełnienie
Pozwól, aby w Parfum Rochas Girl EDT 150 ml Refill zaskoczyły Cię i podkreśliły Twoją kobiecość dzięki tym ekskluzywnym perfumom damskim o wyjątkowym, osobistym zapachu. Odkryj w produkty Rochas!
- Właściwości:
- Waporyzator
- Naturalne składniki
- Możliwość ładowania
- Typ:
- EDT (woda toaletowa)
- Wkład
- Nazwa zapachu: Girl
- Płeć: Dama
- Typ zapachu: EDT
- Pojemność: 150 ml
Ogólne informacje dotyczące bezpieczeństwa produktów:
Interparfums
10 rue de Solferino
75007 - Paris
+332129832640
[email protected]
Woda toaletowa Girl marki Rochas została stworzona specjalnie dla kobiet. Zapach znajduje się we flakonie o pojemności 150 ml.
Kwiatowe, drzewne i cytrusowe perfumy dla zaangażowanego pokolenia. W nucie głowy świetliste nuty neroli o właściwościach relaksujących łączą się ze świeżością różowych jagód i czarnej porzeczki. W nucie serca zapach rozwija się dzięki aromatom kwiatu pomarańczy i jaśminu, które emanują kobiecością. Na koniec białe drewno i wanilia pozostawiają miękki, strukturalny ślad.
- Model
- Girl
- Waga
- 0.313 kg
- Zawartość
- 150 ml
- Składniki
- W opisie
- Producent
- Grupy docelowe
- KobietyUnisex
- EAN
- 3386460130875
- Model
- Girl
- Waga
- 0.313 kg
- Zawartość
- 150 ml
- Składniki
- W opisie
- Producent
- Grupy docelowe
- KobietyUnisex
- EAN
- 3386460130875
Instrukcje bezpieczeństwa
Pasuje również do tego

Rochas, Madame Rochas, Eau De Toilette, For Women, 100 ml
1 865,50 zł/1l
186,55 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Rochas Girl woda toaletowa dla kobiet Refillable 75 ml
1 533,73 zł/1l
115,03 zł
Sprzedawca: somnia24

Rochas, Girl Blooming, Eau De Toilette, For Women, 40 ml
2 793,25 zł/1l
111,73 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Rochas, Girl, Eau De Toilette, For Women, 40 ml
2 042,50 zł/1l
81,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Rochas Fraiche, Kobiety, 100 ml
3 986,20 zł/1l
398,62 zł
Sprzedawca: VogueVista

Bentley for Men Intense - woda toaletowa spray 100 ml
1 539,10 zł/1l
153,91 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Rochas, Femme, Eau De Toilette, For Women, 100 ml
1 286,50 zł/1l
133,45 zł
-4,80 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
128,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Rochas - Eau De Rochas pour Homme EDT 200ml
1 546,45 zł/1l
309,29 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Lattafa Yara, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Heliotrop, Orchidea, Mandarynka, egzotyczne owoce
580,00 zł/1l
58,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Dior Sauvage, Mężczyźni, 100 ml, Bergamotka, Lavander, Pieprz, Wanilia, Spray
2 281,40 zł/1l
228,14 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Prada Prada L´Homme woda toaletowa dla mężczyzn 100 ml
4 015,00 zł/1l
401,50 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Rochas, L'Homme Rochas, Eau De Toilette, For Men, 60 ml
1 619,17 zł/1l
97,15 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Rochas, Rochas Man, Eau De Toilette, For Men, 100 ml
1 377,50 zł/1l
137,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Dolce&Gabbana The One for Men, Mężczyźni, 50 ml, 1 szt.
5 100,00 zł/1l
255,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Rochas, Rochas Man, Eau De Toilette, For Men, 50 ml
2 530,00 zł/1l
126,50 zł
Sprzedawca: PerfumeriaMarzen

Rochas, Girl, Eau De Toilette, For Women, 100 ml
1 927,60 zł/1l
192,76 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Prada L'Homme Woda toaletowa, 150ml
3 760,53 zł/1l
564,08 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Rochas Eau de, Kobiety, 50 ml, Spray, 1 szt.
3 352,40 zł/1l
167,62 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Mont Blanc Individuel for Men Woda toaletowa, 75ml
1 586,67 zł/1l
119,00 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Dior Fahrenheit, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Mandarynka, Sicilian mandarin, Fioletowy
3 080,30 zł/1l
308,03 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ePubIsland

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
4 132,50 zł/1l
413,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Mercedes Benz - The Move Mercedes Benz EDT 100ml
1 643,70 zł/1l
164,37 zł
Sprzedawca: somnia24

Clinique Happy For Men, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Alcohol denat., water\aqua\eau, fragrance (parfum), limonene, linalool, benzyl salicylate,...
1 523,30 zł/1l
152,33 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Roberto Cavalli Just Cavalli for Men Woda toaletowa, 75ml
1 580,00 zł/1l
118,50 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Elizabeth Arden - Grean Tea Tropical EDT 100ml
664,40 zł/1l
66,44 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Zestaw upominkowy Cristiano Ronaldo CR7
813,11 zł/1l
146,36 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Trussardi Riflesso Blue Vibe, Mężczyźni, 50 ml, Butelka jednorazowa, Rum, Yuzu, Artemizja, Geranium, Rum, Bursztyn, Skóra, Tytoń
3 210,40 zł/1l
160,52 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Kenzo Homme, Woda toaletowa, 60ml
2 891,00 zł/1l
173,46 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Diesel - Plus Plus Masculine EDT 75ml
1 218,13 zł/1l
91,36 zł
Sprzedawca: somnia24

Kenzo L'eau Kenzo Pour Femme Woda toaletowa, 30 ml
3 499,67 zł/1l
104,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 12 maja 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Balmain Homme, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Skóra, Fioletowy, Cedr, Tonkowiec wonny
2 558,25 zł
Sprzedawca: Drogisterijplus-nl
25 582,50 zł/1l

Trussardi Riflesso Blue Vibe, Mężczyźni, 50 ml, Butelka jednorazowa, Rum, Yuzu, Artemizja, Geranium, Rum, Bursztyn, Skóra, Tytoń



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(21)Liczba wystawionych ocen: 21
160,52 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 210,40 zł/1l

Lanvin Eclat d'Arpege Pour Homme Woda toaletowa, 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
330,40 zł
Sprzedawca: VogueVista
3 304,00 zł/1l

Acqua di Parma Mirto Di Panarea, Kobiety, 150 ml, Butelka jednorazowa, Bazylia, Bergamotka, Cytryna, Mirt, Myrtle, Basil, Italian Lemon, Italian Bergamot, Jaśmin, Morski, Różowy



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
526,93 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 512,87 zł/1l

Dior Poison, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Kolendra, Tuberoza, Opoponax



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(28)Liczba wystawionych ocen: 28
546,30 zł
Sprzedawca: Parfumart
5 463,00 zł/1l

BVLGARI Pour Homme, Mężczyźni, 100 ml, Pepper, Bursztyn, Piżmo, Amber,Musk



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(37)Liczba wystawionych ocen: 37
511,73 zł
Sprzedawca: Parfumart

John Richmond Viva Rock woda toaletowa spray 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
347,67 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 476,70 zł/1l

MEXX Fresh Woman EDT 15ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
172,77 zł
Sprzedawca: Parfumart
11 518,00 zł/1l

Dior (Christian Dior) Eau Sauvage woda toaletowa dla mężczyzn 400 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
1 059,28 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 648,20 zł/1l

Yves Saint Laurent Opium Pour Femme Woda toaletowa, 90ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(22)Liczba wystawionych ocen: 22
378,58 zł
Sprzedawca: Parfumart
4 206,44 zł/1l

Tous Touch Floral, Kobiety, 100 ml, 1 szt.
442,77 zł
Sprzedawca: VogueVista
4 427,70 zł/1l

Tous Man Intense, Mężczyźni, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., AQUA/WATER/EAU, PARFUM/FRAGRANCE, METHYL CYCLODEXTRIN, ETHYLHEXYL SALICYLATE,..., 1 szt.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
405,88 zł
Sprzedawca: VogueVista
4 058,80 zł/1l

Bvlgari Aqva Pour Homme Marine woda toaletowa 100ml spray



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(16)Liczba wystawionych ocen: 16
290,00 zł
Sprzedawca: Estilo
2 900,00 zł/1l

Korres Sikinos EDT 50 ml UNISEX



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
131,25 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 625,00 zł/1l

MARY KAY Woda toaletowa If you believe 60 ml
234,15 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
3 902,50 zł/1l

Mexx Pure for Men woda toaletowa dla mężczyzn 75 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
260,70 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 476,00 zł/1l

Bruno Banani Absolute Man 75 ml, Mężczyźni, 75 ml, Butelka jednorazowa, Bazylia, Lawenda, Anyż, lavender, basil, star anise, Goździk, Kawa, Heliotrop



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
235,93 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 145,73 zł/1l