5,0



Na podstawie 1 opinii
GRANOLA CZARNA PORZECZKA KETO200 g - DIET-FOOD
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
18,99 zł
94,95 zł / 1kg
+ 19,57 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Musli i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Kölln 805866 Kölln Frucht ohne Zucker Müsli 500,0 g41,70 zł/1kg
20,85 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
GRANOLA KETO200 g - DIET-FOOD237,30 zł/1kg
47,46 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop

Więcej informacji o reklamie
Kölln Musli owsiane Crunchy Mango-Marakuja 400 g50,95 zł/1kg
20,38 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
GRANOLA Z ORZECHAMI LASKOWYMI I MIGDAŁAMI200 g - DIET-FOOD117,50 zł/1kg
23,50 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Lizis Granola Niskocukrowa 500g
215,46 zł/1kg
112,04 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

GRANOLA ORZECHY - NASIONA BEZGLUTENOWA350 g - TURTLE
87,31 zł/1kg
30,56 zł
Sprzedawca: taleoo

Fit Truskawka Malina Wiśnia 225g Sante
44,50 zł/1kg
10,68 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Błonnik z Czarnej Porzeczki 500 g
26,98 zł/1kg
13,49 zł
Sprzedawca: SklepPromienie

CRUNCHY ORKISZOWE400 g - BOHLSENER MUEHLE
39,15 zł/1kg
15,66 zł
Sprzedawca: taleoo

MUSLI OWOCOWE300 g - NATURAVENA
45,90 zł/1kg
13,77 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

PINSA PROTEINOWA BEZGLUTENOWA 250 g - GLUTEN OUT
132,04 zł/1kg
33,01 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Granola czekoladowa320g (musli z prażoną czekoladą)
19,03 zł
Sprzedawca: Nutrisslim

CRUNCHY CZEKOLADOWE Z TRUSKAWKAMI I CZARNĄ PORZECZKĄ400 g - BOHLSENER MUEHLE
40,50 zł/1kg
16,20 zł
Sprzedawca: taleoo

OneDayMore Musli Proteinowe 400g
55,55 zł/1kg
26,11 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Barnhouse 136241, Owsianka, 600 g
31,72 zł/1kg
19,03 zł
Sprzedawca: taleoo

Barnhouse 136239, Owsianka, 375 g
71,68 zł/1kg
26,88 zł
Sprzedawca: taleoo

CRUNCHY OWSIANE WANILIOWE BEZGLUTENOWE325 g - BAUCK HOF
45,26 zł/1kg
18,77 zł
-21%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
14,71 zł
Sprzedawca: taleoo

Musli owsiane Bircher niesłodzone 425g
218,20 zł/1kg
21,82 zł
Sprzedawca: taleoo

Kölln 252736 Kölln Bircher Müsli 500,0 g
154,90 zł/1kg
77,45 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Bircher Müsli, 500g | BURGERMÜHLE
35,80 zł/1kg
17,90 zł
Sprzedawca: taleoo
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
SKŁADNIKI
Wiórki kokosowe*, chia* - nasiona szałwii hiszpańskiej (Salvia hispanica), nasiona słonecznika*, pestki dyni*, brązowe siemię lniane*, orzechy laskowe*, liofilizowane czarne porzeczki* 3%, substancja słodząca: erytrytol*, substancja zagęszczająca: guma ksantanowa.
OPIS
Diet-Food Granole to świetny produkt śniadaniowy. Można go polać ulubionym mlekiem, jogurtem lub dowolnym sokiem owocowym, ale można go również zjeść prosto z opakowania jako przekąskę.
Zawiera substancję słodzącą.
WARTOŚĆ ODŻYWCZA NA 100 g
Wartość kaloryczna: 2167 kJ/519 kcal
Tłuszcz: 44 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 5,2 g
Węglowodany: 10,6 g
w tym cukier: 3,6 g
Błonnik: 16,8 g
Białko: 15 g
Sól: 0,03 g
INFORMACJA O ALERGENACH
Produkt może zawierać inne orzechy i gluten.
ZALECANE WARUNKI PRZECHOWYWANIA
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po użyciu szczelnie zamknąć opakowanie.
Diet-Food Granole to świetny produkt śniadaniowy zalej go ulubionym mlekiem, jogurtem bądź dowolnym sokiem owocowym, lecz możesz go jeść bezpośrednio z opakowania jako formę przekąski. Zawiera substancję słodzącą.
- Lista składników
- chipsy kokosowe*, chia* - nasiona szałwii hiszpańskiej (Salvia hispanica), ziarna słonecznika*, pestki dyni*, siemię lniane brązowe*, ORZECHY LASKOWE*, czarna porzeczka liofilizowana* 3 %, substancja słodząca: erytrytol*, substancja zagęszczająca: guma ksantanowa. (*certyfikowany składnik ekologiczny)
- Informacja o wartościach odżywczych
- W 100 g Wartość energetyczna: 2167 kJ/519 kcal Tłuszcz: 44 g w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 5,2 g Węglowodany: 10,6 g w tym cukry: 3,6 g Błonnik: 16,8 g Białko: 15 g Sól: 0,03 g
- Waga
- 200 g
- Firma spożywcza
- MIPAMA E.Z. SZAFARZ SPÓŁKA JAWNA, ROGATKA 7A, 62-860 OPATÓWEK
- Nazwa handlowa
- GRANOLA CZARNA PORZECZKA KETO 200 g - DIET-FOOD
- Producent
- DIET-FOOD
- Etykietowanie żywności – dane ilościowe
- 200 g
- EAN
- 5901549275001
- Lista składników
- chipsy kokosowe*, chia* - nasiona szałwii hiszpańskiej (Salvia hispanica), ziarna słonecznika*, pestki dyni*, siemię lniane brązowe*, ORZECHY LASKOWE*, czarna porzeczka liofilizowana* 3 %, substancja słodząca: erytrytol*, substancja zagęszczająca: guma ksantanowa. (*certyfikowany składnik ekologiczny)
- Informacja o wartościach odżywczych
- W 100 g Wartość energetyczna: 2167 kJ/519 kcal Tłuszcz: 44 g w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 5,2 g Węglowodany: 10,6 g w tym cukry: 3,6 g Błonnik: 16,8 g Białko: 15 g Sól: 0,03 g
- Waga
- 200 g
- Firma spożywcza
- MIPAMA E.Z. SZAFARZ SPÓŁKA JAWNA, ROGATKA 7A, 62-860 OPATÓWEK
- Nazwa handlowa
- GRANOLA CZARNA PORZECZKA KETO 200 g - DIET-FOOD
- Producent
- DIET-FOOD
- Etykietowanie żywności – dane ilościowe
- 200 g
- EAN
- 5901549275001
Pasuje również do tego

CIASTKA Z CYNAMONEM KETO80 g - DIET-FOOD
181,63 zł/1kg
14,53 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

CIASTKA KAKAOWE KETO80 g - DIET-FOOD
115,38 zł/1kg
9,57 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
9,23 zł
Sprzedawca: Katomix

GRANOLA KETO200 g - DIET-FOOD
237,30 zł/1kg
47,46 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop

GRANOLA KAKAO KETO200 g - DIET-FOOD
118,80 zł/1kg
24,68 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
23,76 zł
Sprzedawca: Katomix

CZEKOLADA Z OLEJEM MCT BEZ DODATKU CUKRÓW BEZGLUTENOWA KETO40 g - COCOA
516,25 zł/1kg
20,65 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

GRANOLA ORZECHY - NASIONA BEZGLUTENOWA350 g - TURTLE
87,31 zł/1kg
30,56 zł
Sprzedawca: taleoo

Chleb niskowęglowodanowy - mocny 200g
92,85 zł/1kg
18,57 zł
Sprzedawca: taleoo

Makaron Shirataki Rice Style 270g - Miyata
32,11 zł/1kg
8,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

GRANOLA MALINA KETO200 g - DIET-FOOD
107,50 zł/1kg
21,50 zł
Sprzedawca: Bionic

GRANOLA Z ORZECHAMI LASKOWYMI I MIGDAŁAMI200 g - DIET-FOOD
117,50 zł/1kg
23,50 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

MAKARON (KONJAC) LASAGNE BEZGLUTENOWY270 g (200 g) - KETO CHEF
34,81 zł/1kg
9,40 zł
Sprzedawca: Katomix

TRUSKAWKI W CZEKOLADZIE CIEMNEJ BEZ DODATKU CUKRÓW KETO40 g - COCOA
661,00 zł/1kg
26,44 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Kölln 805866 Kölln Frucht ohne Zucker Müsli 500,0 g
41,70 zł/1kg
20,85 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

KASZA GRYCZANA PALONA1 kg -PLANET
18,18 zł/1kg
18,18 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Kölln 30293 Kölln Knusper Klassik Müsli 600,0 g
32,68 zł/1kg
19,61 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
![Zdjęcie produktu dla [400g/ 200g ATG ] City Aroma Cognac Noodles Shirataki "Udon-Form" LOW CARB](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/ab8d0e502a59f6d20efb05612ebc562a.webp)
[400g/ 200g ATG ] City Aroma Cognac Noodles Shirataki "Udon-Form" LOW CARB
39,15 zł/1kg
8,11 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
7,83 zł
Sprzedawca: Katomix

ORZECHY LASKOWE W CZEKOLADZIE KETO Z OLEJEM MCT BEZ DODATKU CUKRÓW BEZGLUTENOWE70 g - COCOA
387,14 zł/1kg
27,10 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

MAKARON (KONJAC) PAPPARDELLE BEZGLUTENOWY270 g (200 g) - KETO CHEF
100,93 zł/1kg
27,25 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop

Snickers Protein Powder 875g
187,84 zł/1kg
165,30 zł
Sprzedawca: EFIGlobalStoreDE

Fit Truskawka Malina Wiśnia 225g Sante
44,50 zł/1kg
10,68 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Keto Pasta Konjac Konjac USUI bezglutenowy organiczny ryż konjac w zalewie | 270 g (5 kcal, 0 g węglowodanów)
225,52 zł/1kg
60,89 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

MAKARON (KONJAC) W KSZTAŁCIE RYŻU BEZGLUTENOWY270 g (200 g) - KETO CHEF
100,93 zł/1kg
27,25 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop

Mestemacher fitness chleb razowy żytnio-owsiany z kiełkami pszenicy 500g
26,20 zł/1kg
13,10 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Kölln 493848 Kölln Honig-Nuss Müsli 500,0 g
44,64 zł/1kg
22,32 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Herbata Matcha w proszku 80g | Zielona herbata w proszku od Tian Hu Shan | Zielona herbata
271,88 zł/1kg
22,56 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
21,75 zł
Sprzedawca: Katomix

Kölln Crispy Oatmeal Classic 72% pełnoziarniste 375g
45,01 zł/1kg
16,88 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Bauckhof płatki gryczane demeter 250g
59,40 zł/1kg
14,85 zł
Sprzedawca: taleoo

Czekolada GymBeam ZERO SYRUP - bezcukrowy, polewowy, beztuszczowy syrop, idealny do uszlachetniania potraw i deserw, bezglutenowy, bezlaktozowy, wegetariaski i wegaski
78,63 zł/1l
25,16 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Mąka migdałowa 200 g
269,07 zł/1kg
54,89 zł
Sprzedawca: taleoo
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 25 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

GymBeam | Płatki owsiane błyskawiczne 1000 g bez smaku
35,85 zł
Sprzedawca: FIT1EU
35,85 zł/1kg

GymBeam | Instant Oats 1000 g Vanilia
35,85 zł
Sprzedawca: FIT1EU
35,85 zł/1kg

GRANOLA KETO200 g - DIET-FOOD



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
47,46 zł
Sprzedawca: superbrandshop
237,30 zł/1kg

PINSA BEZGLUTENOWA 250 g - GLUTEN OUT
27,85 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
111,40 zł/1kg

Kölln chrupiące poduszeczki owsiane classic 70% pełnoziarniste 300g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
14,36 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
47,87 zł/1kg

Kölln Cereals Zauberfleks czekolada o obniżonej zawartości cukru w kształcie kwiatu 375g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
17,05 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
45,47 zł/1kg

Kölln Crispy Crunchy Oat Bran Fleks z chrupiącymi płatkami owsianymi 250g
13,12 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
52,48 zł/1kg

Kellogg Company Tresor Milk Choco, Poduszki, 410 g, Czekolada



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
66,79 zł
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
162,90 zł/1kg

OWSIANKA Z JAGODAMI GOJI I NASIONAMI CHIA BEZ DODATKU CUKRÓW BEZGLUTENOWA400 g - TURTLE



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
31,42 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
78,55 zł/1kg

Chrupiące musli Ovomaltine ze słodu jęczmiennego i kakao 450 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
29,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
66,38 zł/1kg

Vitalis musli jogurtowe 0,6 kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
25,16 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
41,93 zł/1kg

Vitalis Crunchy Plus Miodowo-Migdałowy 0,45 kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
25,16 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
55,91 zł/1kg

Vitalis Crunchy Plus Multi Fruit 0,45 kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
25,23 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
56,07 zł/1kg

Dr Oetker Vitalis Crunchy Chocolate Muesli z mleczną czekoladą1500g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
57,02 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
57 020,00 zł/1kg

GRANOLA Z ORZECHAMI LASKOWYMI I MIGDAŁAMI200 g - DIET-FOOD
23,50 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
117,50 zł/1kg

RUF Porridge Chocolate 65g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
4,21 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
64,77 zł/1kg

RUF Owsianka Chia Mandel 65g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
4,21 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
64,77 zł/1kg

Dr Oetker Vitalis Porridge Classic do ciepłego posiłku owsianego 58g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
6,19 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
103,17 zł/1kg

Vitalis Less Sweet Crunchy Raspberry 0,425 kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
25,16 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
59,20 zł/1kg

NESTLE NESQUIK DUO Płatki zbożowe 325g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
23,44 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
72,12 zł/1kg