Granola czekoladowa320g (musli z prażoną czekoladą)
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
19,03 zł
+ 20,00 zł za wysyłkę
Dostępny rabat przy zakupie większej liczby sztuk:
Nasze najlepszeoferty
Musli i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Chrupiące musli Ovomaltine ze słodu jęczmiennego i kakao 450 g66,38 zł/1kg
29,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Kölln Chrupiące musli owsiane z czekoladą i karmelem, pełnoziarniste, chrupiące, 450 g45,38 zł/1kg
20,42 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Chrupiące musli czekoladowe Hammermühle organic 250g
80,60 zł/1kg
20,15 zł
Sprzedawca: taleoo

Musli niesłodzone - czekoladowe 500g
41,80 zł/1kg
20,90 zł
Sprzedawca: taleoo

Kölln 349978 Musli czekoladowo-biszkoptowe 500,0 g
105,28 zł/1kg
52,64 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

MUSLI ŚNIADANIOWE300 g - NATURAVENA
39,70 zł/1kg
11,91 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Musli owsiane Bircher niesłodzone 425g
218,20 zł/1kg
21,82 zł
Sprzedawca: taleoo

Musli owsiane - białko niesłodzone 425g
58,26 zł/1kg
24,76 zł
Sprzedawca: taleoo

Jordans Crunchy Chocolate Granola 450g – Chrupiące musli z czekoladą
83,13 zł/1kg
37,41 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Musli owsiane - czekolada + płatki 425g
46,19 zł/1kg
19,63 zł
Sprzedawca: taleoo

CRUNCHY OWSIANE KAKAOWE BEZGLUTENOWE325 g - BAUCK HOF
45,26 zł/1kg
17,32 zł
-15%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
14,71 zł
Sprzedawca: taleoo

Sechskorn - Musli orkiszowe 750g
26,63 zł/1kg
19,97 zł
Sprzedawca: taleoo

Bircher Müsli, 500g | BURGERMÜHLE
35,80 zł/1kg
17,90 zł
Sprzedawca: taleoo

Bauck Mühle Owies Crunchy Berries organic 300g
69,67 zł/1kg
20,90 zł
Sprzedawca: taleoo

Musli z amarantusem i czekoladą, 375g | RAPUNZEL
49,52 zł/1kg
18,57 zł
Sprzedawca: taleoo

Pełnoziarnista komosa ryżowa - bezglutenowa 125 g
143,60 zł/1kg
17,95 zł
Sprzedawca: taleoo

CRUNCHY OWSIANE WANILIOWE BEZGLUTENOWE325 g - BAUCK HOF
45,26 zł/1kg
18,77 zł
-21%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
14,71 zł
Sprzedawca: taleoo

Barnhouse 136238, Owsianka, 375 g, Czekolada
43,79 zł/1kg
16,42 zł
Sprzedawca: taleoo

Błonnik Owsiany 500 g
30,18 zł/1kg
15,09 zł
Sprzedawca: SklepPromienie
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Czekoladowa Granola- Nutrisslim zmienia się w Nature's Finest!
 ,
SpecjalnaGranola dla wszystkich miłośników czekolady! Połączenie płatków owsianych, surowego kakao, oleju kokosowego z pierwszego tłoczenia, syropu z agawy, cukru z palmy kokosowej, płatków kokosowych, gorącej czekolady, nasion chia i migdałów w jednym musli, które jest pieczone według tradycyjnej receptury. Cukier kokosowy i syrop z agawy dodają pysznego słodkiego smaku.
 ,
Może być mieszana z jogurtem, mlekiem lub używana w smoothie. Czekoladowa granola to pyszny i odżywczy sposób na rozpoczęcie dnia.
 ,
Główne korzyści:
 ,
- 100% organiczna
- wysoka zawartość błonnika
- bogaty czekoladowy smak
- słodzony naturalnymi substancjami słodzącymi
- odpowiedni dla wegan
 ,
O marce Nature's Finest
 ,
Nutrisslim zmienia nazwę na Nature's Finest! Słoweńska firma Nutrisslim zmieniła nazwę na Nature's Finest. Poza nazwą jednak wszystko pozostaje bez zmian, Nature's Finest nadal kieruje się zasadą oferowania przystępnych cenowo ,suplementów diety, o akceptowalnej jakości i czystości. Dlatego kupuje składniki ze sprawdzonych źródeł, a także jest partnerem Friends of the Earth, globalnej sieci firm ekologicznych zaangażowanych w odpowiedzialność za środowisko.
 ,
 ,
Opakowanie: ,320 g
 ,
Ostrzeżenie: ,Zawiera suche orzechy. Może zawierać śladowe ilości orzeszków ziemnych, soi i sezamu. Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu. Odpowiedni dla wegan. Nie zaleca się przekraczania dziennej dawki 15 g nasion chia.
 ,
 ,
Informacje o wartościach odżywczych:
 ,
|  , | 100 g |
|  ,Wartość energetyczna |  ,1921 kJ / 460 kcal |
|  ,Tłuszcze |  ,21 g |
|  , W tym kwasy tłuszczowe nasycone |  ,15 g |
|  ,Węglowodany |  ,39 g |
| w tym cukry |  ,14 g |
|  ,Błonnik |  ,15 g |
|  ,Białko |  ,19 g |
| sól |  ,<,0,5 g |
 ,
 ,
Składniki: organiczne płatki owsiane (54%), organiczne kakao w proszku (Theobroma cacao) (8%), olej kokosowy extra virgin w ,jakości organicznej (Cocos Nucifera) (8%), organiczny syrop z agawy (8%), organiczny cukier z palmy kokosowej (Cocos Nucifera) (7%), organiczne płatki kokosowe (Cocos Nucifera) (6%), organiczna czekolada z 70% miazgi kakaowej (masa kakaowa, cukier, masło kakaowe, lecytyna słonecznikowa) (5%), organiczne nasiona chia (Salvia hispanica) (2%), organiczne migdały (2%).
 ,
 ,
Czekoladowe musli w ekologicznej jakości.
- Lista składników
- Płatki owsiane* (54%), olej kokosowy nierafinowany* (10%), syrop agawy* (10%), cukier z palmy kokosowej (Cocos Nucifera)* (7%), wiórki kokosowe (Cocos Nucifera) * (6%), czekolada o zawartości kakao 70% (masa kakaowa, cukier, masło kakaowe) * (5%), kakao w proszku (Theobroma cacao) * (4%), nasiona chia (Salvia hispanica) * (2%), MIGDAŁY* (2%). * Produkt ekologiczny. Może zawierać śladowe ilości: ORZECHÓW, ORZECHÓW LASKOWYCH, SOJI, MLEKA i SEZAMU
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość odżywcza (100 g): Wartość energetyczna 1921 kJ / 460 kcal, tłuszcz 21 g, w tym tłuszcze nasycone 15 g, węglowodany 50 g, w tym cukry 14 g, błonnik 10 g, białko 11 g, sól 0,4 g. Data produkcji i data ważności: (
- Waga
- 320 g
- Firma spożywcza
- Nutrisslim d.o.o., Obrtniska ulica 4, 1292 Ig, Slovenia
- Nazwa handlowa
- Granola czekoladowa
- Producent
- nutrisslim
- Liczba sztuk
- 100
- Numer producenta
- 5036
- EAN
- 3830052950360
- Lista składników
- Płatki owsiane* (54%), olej kokosowy nierafinowany* (10%), syrop agawy* (10%), cukier z palmy kokosowej (Cocos Nucifera)* (7%), wiórki kokosowe (Cocos Nucifera) * (6%), czekolada o zawartości kakao 70% (masa kakaowa, cukier, masło kakaowe) * (5%), kakao w proszku (Theobroma cacao) * (4%), nasiona chia (Salvia hispanica) * (2%), MIGDAŁY* (2%). * Produkt ekologiczny. Może zawierać śladowe ilości: ORZECHÓW, ORZECHÓW LASKOWYCH, SOJI, MLEKA i SEZAMU
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość odżywcza (100 g): Wartość energetyczna 1921 kJ / 460 kcal, tłuszcz 21 g, w tym tłuszcze nasycone 15 g, węglowodany 50 g, w tym cukry 14 g, błonnik 10 g, białko 11 g, sól 0,4 g. Data produkcji i data ważności: (
- Waga
- 320 g
- Firma spożywcza
- Nutrisslim d.o.o., Obrtniska ulica 4, 1292 Ig, Slovenia
- Nazwa handlowa
- Granola czekoladowa
- Producent
- nutrisslim
- Liczba sztuk
- 100
- Numer producenta
- 5036
- EAN
- 3830052950360
Pasuje również do tego

Kölln Blossom Tender Kölln Flakes 10010000 Płatki owsiane pełnoziarniste 500g 15szt
660,34 zł/1kg
330,17 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Sante Granola czekoladowo-orzechowa 300 g
62,57 zł/1kg
18,77 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Płatki migdałowe – bezglutenowe, 250g | SPIELBERGER MÜHLE
45,94 zł/1kg
21,82 zł
Sprzedawca: taleoo

GRANOLA ORZECHY - NASIONA BEZGLUTENOWA350 g - TURTLE
87,31 zł/1kg
30,56 zł
Sprzedawca: taleoo

Oero Oðs
392,00 zł/1kg
137,20 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Bauck Mühle 300838, Owsianka, 475 g
34,21 zł/1kg
16,25 zł
Sprzedawca: taleoo

Kellogg's Coco Pops Płatki śniadaniowe 330g - Chrupiące płatki ryżowe z czekoladą
110,52 zł/1kg
36,47 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Kölln Crispy Crunchy Oat Bran Fleks z chrupiącymi płatkami owsianymi 250g
52,48 zł/1kg
13,12 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Just Taste - tagliatelle ze słodkich ziemniaków - 250g
70 720,00 zł/1kg
17,68 zł
Sprzedawca: taleoo

Allos 136347, 1,5 kg, Gluten, Ziarenka sezamu, Niemcy, 1694 kJ, 402 kcal, 9,3 g
46,53 zł/1kg
69,79 zł
Sprzedawca: taleoo

Holie's Granola Low Carb Crunch Nuts & Seeds, 350 g - Muesli o niskiej zawartości węglowodanów
106,89 zł/1kg
37,41 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Musli orkiszowe - Dzień dobry 375g
39,01 zł/1kg
14,63 zł
Sprzedawca: taleoo

Eat Natural Super Granola Gluten Free 400g – Chrupiące, bezglutenowe musli
98,22 zł/1kg
39,29 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Nestlé 4742688003 Nestlé Clusters Mandel Müsli 325,0 g
208,03 zł/1kg
67,61 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: VaVaDo

Weetabix 24 Pełnoziarniste Formy Pszenne 430 G
51,16 zł/1kg
22,00 zł
Sprzedawca: SanmartiniStore

Lizis Granola Niskocukrowa 500g
215,46 zł/1kg
112,04 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Weetabix Alpen Musli bez cukru 560 g
232,37 zł/1kg
138,01 zł
-7,88 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
130,13 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

San Granola brownie z wiśniami 300 g
61,07 zł/1kg
18,32 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Bauckhof, płatki owsiane organiczne, format duży, certyfikat Demeter - 1 opakowanie
21,32 zł/1kg
10,66 zł
Sprzedawca: taleoo

Płatki żytnie 500g | SPIELBERGER MÜHLE
21,32 zł/1kg
10,66 zł
Sprzedawca: taleoo

Dr. Oetker 20529 Dr. Oetker Vitalis Schoko Müsli 1125,0 g
63,85 zł/1kg
71,83 zł
Sprzedawca: somnia24

Niederegger nugat poinsecja duo orzech i krem opakowanie 125g
274,51 zł/1kg
36,51 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

KULKI KUKURYDZIANE O SMAKU WANILIOWYM BEZGLUTENOWE 375 g - JERRY GLUTEN OUT
47,84 zł/1kg
17,94 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

OWSIANKA Z OWOCAMI LEŚNYMI BEZ DODATKU CUKRÓW BEZGLUTENOWA DEMETER400 g - BAUCK HOF
35,12 zł/1kg
18,01 zł
-21%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
14,05 zł
Sprzedawca: taleoo

Dr Oetker Vitalis KnusperPlus Double Choc chrupiące musli opakowanie 420g
59,64 zł/1kg
25,05 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ritter Sport Whisky chrupiące kawałki nadziewane mleczną czekoladą opakowanie 200g
115,85 zł/1kg
23,17 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Zupa Barszcz Czerwony MASPEX KRAKUS MV 401 w proszku 1kg
25,97 zł/1kg
27,86 zł
-6%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
25,97 zł
Sprzedawca: VendingSklep

RUF Porridge Cranberry Kokos 65g
64,77 zł/1kg
4,21 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kellogg Company Tresor Milk Choco, Poduszki, 410 g, Czekolada
162,90 zł/1kg
66,79 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

GRANOLA KETO200 g - DIET-FOOD
237,30 zł/1kg
47,46 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop
Brak opinii klientów
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

GymBeam | Płatki owsiane błyskawiczne 1000 g bez smaku
35,85 zł
Sprzedawca: FIT1EU
35,85 zł/1kg

GymBeam | Instant Oats 1000 g Vanilia
35,85 zł
Sprzedawca: FIT1EU
35,85 zł/1kg

GRANOLA KAKAO KETO200 g - DIET-FOOD



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
56,30 zł
Sprzedawca: superbrandshop
281,50 zł/1kg

GRANOLA CZARNA PORZECZKA KETO200 g - DIET-FOOD



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
46,32 zł
Sprzedawca: superbrandshop
231,60 zł/1kg

GRANOLA KETO200 g - DIET-FOOD



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
47,46 zł
Sprzedawca: superbrandshop
237,30 zł/1kg

PINSA BEZGLUTENOWA 250 g - GLUTEN OUT
27,85 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
111,40 zł/1kg

OWSIANKA Z JAGODAMI GOJI I NASIONAMI CHIA BEZ DODATKU CUKRÓW BEZGLUTENOWA400 g - TURTLE



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
31,42 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
78,55 zł/1kg

Kellogg Company Tresor Milk Choco, Poduszki, 410 g, Czekolada



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
66,79 zł
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
162,90 zł/1kg

Chrupiące musli Ovomaltine ze słodu jęczmiennego i kakao 450 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
29,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
66,38 zł/1kg

Kölln chrupiące poduszeczki owsiane classic 70% pełnoziarniste 300g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
14,36 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
47,87 zł/1kg

Kölln Cereals Zauberfleks czekolada o obniżonej zawartości cukru w kształcie kwiatu 375g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
17,05 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
45,47 zł/1kg

Kölln Crispy Crunchy Oat Bran Fleks z chrupiącymi płatkami owsianymi 250g
13,12 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
52,48 zł/1kg

RUF Porridge Chocolate 65g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
4,21 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
64,77 zł/1kg

RUF Owsianka Chia Mandel 65g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
4,21 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
64,77 zł/1kg

Vitalis musli jogurtowe 0,6 kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
25,16 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
41,93 zł/1kg

Vitalis Crunchy Plus Miodowo-Migdałowy 0,45 kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
25,16 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
55,91 zł/1kg

Dr Oetker Vitalis Crunchy Chocolate Muesli z mleczną czekoladą1500g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
57,02 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
57 020,00 zł/1kg

Open Food 4000956026693, Olej palmowy, 203 g, C, e322, 1975 kJ, 473 kcal



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
55,73 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
274,53 zł/1kg

Vitalis Crunchy Plus Multi Fruit 0,45 kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
25,23 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
56,07 zł/1kg

RYŻ BRĄZOWY EKSPANDOWANY75 g - BIOMINKI
9,62 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
128,27 zł/1kg