5,0



Na podstawie 2 opinii
Już tylko 1 sztuka w tej cenie
Pistolet do baniek mydlanych w kolorze białym
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
26,23 zł
262,30 zł / 1l
+ 25,00 zł za wysyłkę
Nasze najlepszeoferty
Bańki mydlane i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Pistolet na bańki + oświetlenie LED, Pistolet na bańki, Bańki dla dzieci - wytwarza ponad 7000 baniek na minutę, Pistolety na bańki - BUBBLEPUFF Pink14 060,00 zł/1l
70,30 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mormark

Więcej informacji o reklamie
Pistolet do baniek mydlanych „Jednorożec” z podświetleniem – nie wymaga baterii562,38 zł/1l
73,11 zł
Sprzedawca: Volksfestartikel-Berlin

Więcej informacji o reklamie
Kosiarka Dla Dzieci Na Bańki Mydlane Pchacz Jeździ Puszcza Bańki Płyn456,78 zł/1l
53,90 zł
Sprzedawca: MALIS

Więcej informacji o reklamie
Kosiarka do baniek mydlanych do generatora baniek mydlanych364,41 zł/1l
43,00 zł
Sprzedawca: Dareknaklik

Płyn do baniek mydlanych Pustefix w kanistrze 2,5 l
39,25 zł/1l
98,13 zł
Sprzedawca: somnia24

Pistolet na bańki + oświetlenie LED, Pistolet na bańki, Bańki dla dzieci - wytwarza ponad 7000 baniek na minutę, Pistolety na bańki - BUBBLEPUFF Czarny
13 118,00 zł/1l
69,04 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
65,59 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mormark

PUSTEFIX® 420869872 PUSTEFIX® Seifenblasenflüssigkeit Nachfüllflasche XXL-Bubbles 1000 ml
47,74 zł/1l
47,74 zł
Sprzedawca: TR8

Pustefix XXL-Bubbles
97,98 zł
Sprzedawca: somnia24

Zewnętrzna aktywna maszyna do baniek
1 126,61 zł/1l
132,94 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: collect-it-de

OA Pistolet do baniek mydlanych LED, 59 ml
727,90 zł/1l
72,79 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Tuban TU3603, Przezroczysty
12,44 zł/1l
62,19 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Pistolet do baniek mydlanych z 69 otworami i diodami LED, maszyna do baniek mydlanych dla dzieci
0,74 zł/1l
100,99 zł
-5,05 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
95,94 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mormark

Pistolet do baniek Pustefix
1 527,86 zł/1l
106,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

Pistolet do dmuchania baniek Simba
919,50 zł/1l
110,34 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Pustefix Party-Bubbler 1lPUSTEFIX
180,43 zł/1l
180,43 zł
Sprzedawca: conquestgmbh

Pistolet Do Baniek Maszyna Bańki Mydlane Generator Wyrzutnia + Płyn
28,00 zł
Sprzedawca: DODO-TOYS

Tg57809 Maszynka Do Robienia Baniek Mydlanych Żabka Bańki Mydlane + Płyn
350,80 zł/1l
35,08 zł
Sprzedawca: ZakupyTV

Urządzenie do produkcji baniek, wielokrotnego użytku.
Urządzenie do produkcji baniek, wielokrotnego użytku.
Świetlny pokaz LED, wielokrotnego użytku.
Urządzenia do produkcji baniek – BUBBLEXPLODER
195,80 zł/1l
53,49 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
51,30 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mormark

Simba Toys BF Pistolet do baniek mydlanych
2 853,64 zł/1l
156,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

Pistolet na bańki mydlane maszyna do baniek jednorożec różdżka światło dźwięk
259,90 zł/1l
25,99 zł
Sprzedawca: ZakupyTV
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
PISTOLET GENERATOR DO ROBIENIA BANIEK MYDLANYCH
Kolorowe bańki mydlane są nieodłącznym elementem każdego dzieciństwa.
Każdy maluch kocha tęczowe bąbelki mydlane, a jeszcze bardziej uwielbia je wytwarzać.
Kosmiczny pistolet strzelający bańkami przypominający lunetę przeniesie dziecko w magiczny świat niekończącej się zabawy.
Zabawka została wyposażona w 5 pierścieni, które podczas przyciskania spustu zanurzają się w płynie, a mały wiatraczek powodujący delikatny podmuch sprawia, że wylatują setki kolorowych bąbelków mydlanych.
Zabawę urozmaicą dodatkowe efekty świetlne i dźwiękowe, które w zależności od potrzeb można wyłączyć lub włączyć przy pomocy przycisku umieszczonego z tyłu zabawki.
Tęczowe bańki unoszące się w powietrzu uczynią świat piękniejszym i sprawią wiele radości dziecku.
Pistolet na bańki to propozycja wciągającej, kreatywnej zabawy wspierającej prawidłowy rozwój pociechy.
W zestawie:
pistolet
2 pojemniczki z płynem
Parametry techniczne:
• Kolor:biały, czarny
• Zasilanie: 3 x bateria AA 1,5V (brak w zestawie)
• Zbiorniki na płyn: 2 × 120 ml
• Wym.pistoletu: 20 x 7,5 x 18 cm
• Wym.opakowania: 22 x 8 x 22 cm
Produkt zapakowany w estetyczne, kartonowe opakowanie.
Pistolet do puszczania baniek z efektami świetlnymi i dźwiękowymi, który olśniewa dzieci pięknymi bańkami. Wkręć pojemnik z roztworem do pistoletu na bańki, pociągnij za spust i obserwuj piękny pokaz światła i dźwięku.
W zestawie:
- pistolet
- 2 pojemniki z płynem
Zasilanie: 3 baterie AA 1,5 V (brak w zestawie)
Rozmiar pistoletu: 20 cm x 7,5 cm x 18 cm
Rozmiar opakowania: 22 cm x 8 cm x 22 cm
Pistolet na bańki - kosmiczna maszyna do baniek
Przenieś swoje dziecko do magicznego świata kolorowych baniek dzięki naszemu kosmicznemu pistoletowi do baniek w kształcie teleskopu. Ta zabawka została zaprojektowana tak, aby nawet najmłodsze dzieci mogły cieszyć się tworzeniem tęczowych baniek. Pistolet jest wyposażony w 5 pierścieni, które zanurzają się w płynie po naciśnięciu spustu oraz mały wentylator, który tworzy chmurę setek kolorowych bąbelków. Dodatkowe efekty świetlne i dźwiękowe nadają zabawie nowy wymiar i można je łatwo włączyć lub wyłączyć.
Dzięki temu pistoletowi do baniek Twoje dziecko może cieszyć się godzinami kreatywnej zabawy, która promuje zdrowy rozwój i wyobraźnię. Maszyna do baniek jest dostarczana z 2 pojemnikami z płynem i ma wymiary 20 cm x 7,5 cm x 18 cm. Do działania wymagane są 3 baterie AA 1,5 V (brak w zestawie). Produkt jest dostarczany w atrakcyjnym kartonowym opakowaniu, idealnym na prezent dla małych poszukiwaczy przygód.
Pistolet do baniek mydlanych KIK biały
- Kolorowe bańki mydlane to nieodłączny element każdego dzieciństwa.
- Każdy maluch uwielbia tęczowe bańki mydlane, a jeszcze bardziej uwielbia je robić.
- Kosmiczny pistolet do baniek w kształcie teleskopu przeniesie Twoje dziecko do magicznego świata niekończącej się zabawy.
- Zabawka posiada 5 pierścieni, które po naciśnięciu spustu zanurzają się w płynie oraz mały wentylator, który powoduje delikatną eksplozję, powodując wylatywanie setek kolorowych baniek mydlanych.
- Zabawę urozmaicają dodatkowe efekty świetlne i dźwiękowe, które można wyłączyć lub włączyć przyciskiem z tyłu zabawki.
- Tęczowe bańki unoszące się w powietrzu sprawią, że świat stanie się piękniejszy, a dziecku przyniosą wiele radości.
- Dmuchawka oferuje wciągającą i kreatywną zabawę, która wspiera zdrowy rozwój dziecka.
Niesamowity generator baniek mydlanych. Przypadnie do gustu każdemu maluchowi. Zabawę uatrakcyjniają dodatkowe efekty świetlne i dźwiękowe. Zestaw zawiera: pistolet, 2 pojemniki z płynem. Zasilanie: 3 baterie AA 1,5 V. Wymiary pistoletu: 20x7,5x18cm.
- Skład materiału
- 100%
- EAN
- 5903039722125
- Kolor
- Biały
- Liczba sztuk
- 100
- Waga
- 1 kg
- Producent
- Pricenet
- Numer producenta
- KX5906
- Rodzaj baterii
- AA
- Zawartość
- 100 ml
- Skład materiału
- 100%
- EAN
- 5903039722125
- Kolor
- Biały
- Liczba sztuk
- 100
- Waga
- 1 kg
- Producent
- Pricenet
- Numer producenta
- KX5906
- Rodzaj baterii
- AA
- Zawartość
- 100 ml
Instrukcje bezpieczeństwa
Pasuje również do tego

Tuban TU3603, Przezroczysty
12,44 zł/1l
62,19 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Płyn do baniek mydlanych Pustefix w kanistrze 2,5 l
39,25 zł/1l
98,13 zł
Sprzedawca: somnia24

PUSTEFIX® 420869872 PUSTEFIX® Seifenblasenflüssigkeit Nachfüllflasche XXL-Bubbles 1000 ml
47,74 zł/1l
47,74 zł
Sprzedawca: TR8

Pistolet na bańki + oświetlenie LED, Pistolet na bańki, Bańki dla dzieci - wytwarza ponad 7000 baniek na minutę, Pistolety na bańki - BUBBLEPUFF Czarny
13 118,00 zł/1l
69,04 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
65,59 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mormark

OA Pistolet do baniek mydlanych LED, 59 ml
727,90 zł/1l
72,79 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Navaris 2.2 litrowa butelka fitness do picia - butelka XXL na siowni - sportowa butelka na wod - wytrzymaa butelka sportowa ze stali nierdzewnej - nie zawiera BPA
126,86 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Brandslandia

nabbi Stojak na parasol MPOR 10 l - antracyt
31,33 zł
Sprzedawca: DIKEL

Intenso 7501520 - Energy Ultra Alkaline Batterie AA Mignon 40er-Pack - Batterie, Jednorazowa bateria, AA, Alkaliczny, 1,5 V, 40 szt., 2600 mAh
71,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Pollin-Electronic

PUSTEFIX 869750, 5000 ml, 4 lat(a), Nieodpowiedni dla dzieci poniżej 3 r.ż.
29,91 zł/1l
149,54 zł
Sprzedawca: somnia24

Rowerek biegowy od 2 lat do 25 kg Rowerek biegowy dla dzieci Rowerek biegowy dla ucznia Kółka Kierownica Siodełko Regulowana wysokość Lekki dla dzieci 1-3 lat Niebieski Retoo
27,49 zł
-9%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
24,79 zł
Sprzedawca: Retoo

Urządzenie do produkcji baniek, wielokrotnego użytku.
Urządzenie do produkcji baniek, wielokrotnego użytku.
Świetlny pokaz LED, wielokrotnego użytku.
Urządzenia do produkcji baniek – BUBBLEXPLODER
195,80 zł/1l
53,49 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
51,30 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mormark

Esperanza EKH010K, Czarny, Blat, 2 stref(y), 2 stref(y), Okrągły, Lewy
63,60 zł
Sprzedawca: FANEO

Nakładka z zimnej pianki 180x200 odpowiednia dla alergików - Nakładka na materac do wszystkich łóżek i materacy
369,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mister_Sandman

Zewnętrzna aktywna maszyna do baniek
1 126,61 zł/1l
132,94 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: collect-it-de

Gourmetmaxx 07329, Czerwony, Biały, Plastik, Stal nierdzewna, 500 W, 240 V, 50 Hz, 1,05 m
196,31 zł
Sprzedawca: DS_e-Sales_GmbH

Wózek do grillowania na węgiel drzewny Tepro "Toronto Click", powierzchnia grillowania: 56x42cm
885,29 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Zestaw mebelków dla dzieci: stolik + 2 krzesełka, KESPER
236,68 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Topchances Inteligentny zegarek dla dzieci z odtwarzaczem muzyki, grami SOS, aparatem, kalkulatorem, budzikiem i czatem głosowym dla chłopców i dziewczynek, niebieski
161,85 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Hangtong-DE

EASYMAXX Moskitonetz mit 12 Magnetbefestigung für Fenster 150x130cm schwarz
34,87 zł/1m
52,31 zł
Sprzedawca: DS_e-Sales_GmbH

Xiaomi Redmi 9AT 32 GB Dual-Sim Granite Grey
972,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

TABWEE T80 Tablet 10 cali, Android 15, 64 GB ROM, 1280 x 800 pikseli, bateria 6000 mAh, aparat 5 MP, WiFi 5G, Bluetooth, tablet Gemini AI
369,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BVODEShop

Oryginalna ładowarka sieciowa Samsung + kabel USB C do ładowania EP-TA200 Fast Charger kabel do transmisji danych ładowarka sieciowa adapter ładowania Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus Czarny
424,49 zł
Sprzedawca: G-Electronics

VASAGLE Toaletka z lustrem 2 szuflady 3 otwarte schowki biała Nowoczesna
331,00 zł
Sprzedawca: Jurhan

Ergonomiczny 7-strefowy materac z zimnej pianki | 90 x 200 cm | 11 cm | H2 & H3 | DREAMSTAR Easy Flex
212,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TBFurnitureGmbH

Hulajnoga elektryczna z homologacją drogową ABE E-scooter 20 km/h aluminiowa hulajnoga elektryczna z homologacją eKFV składana hulajnoga EScooter - czarna
1 347,00 zł
-348,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
999,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: EveMotionGmbH

7-strefowy materac ergonomiczny 140x200 H2 / H3 – najwyższa jakość
494,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mister_Sandman

Microsoft Xbox Series X, Xbox Series X, Czarny, 16000 MB, GDDR6, AMD, AMD Ryzen Zen 2
4 600,00 zł
Sprzedawca: Weinzierl_Warenhandel

Pistolet do baniek mydlanych „Jednorożec” z podświetleniem – nie wymaga baterii
562,38 zł/1l
73,11 zł
Sprzedawca: Volksfestartikel-Berlin

3x1M 100LEDs LED wróżki kurtyny kolorowe z 8 trybów i timer wewnątrz party ogród okno ściany Boże Narodzenie dekoracji PVC kurtyny światła
109,74 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Sprzedawca: DDP-Fashion

Tuban Hel Do Balonów Crazy Hel, Pompka do balonów, Wielobarwny, Obraz, Zabawka nieodpowiednia dla dzieci poniżej 36. miesiąca życia, Drobne części. Zagrożenie..., 1 szt., Polska
49,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta









Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 9 kwietnia 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Szybka dostawa
Dokładnie tak, jak opisano
Oceniono dnia 25 września 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Dudu-Osun Czarne mydło afrykańskie, 150g



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23
8,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
59,93 zł/1kg

Pistolet na bańki + oświetlenie LED, Pistolet na bańki, Bańki dla dzieci - wytwarza ponad 7000 baniek na minutę, Pistolety na bańki - BUBBLEPUFF Pink



3,5Średnia ocena: 3,5 z 5(26)Liczba wystawionych ocen: 26
70,30 zł
Sprzedawca: Mormark
14 060,00 zł/1l

Maszynka do baniek mydlanych automat generator kwiatek bańki światła



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
46,00 zł
Sprzedawca: EwaToys

Samochód śmieciarka Kiddygo z podświetleniem i dźwiękami, 19,5 cm
95,09 zł
Sprzedawca: Bambule

Zestaw do dmuchania baniek mydlanych, duży, 53,3 cm, 12 sztuk, z płynem do baniek mydlanych dla dzieci
269,47 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion

Orbico Bing Przytulony
113,19 zł
Sprzedawca: 3DToys

Tuban TU3641, Bubble wand



1,0Średnia ocena: 1,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
242,58 zł
Sprzedawca: MATFEL

Relaxdays 10042393, 1 szt.



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
66,90 zł
Sprzedawca: Relaxdays
33,45 zł/1l

Zabawkowy pistolet do baniek mydlanych, dmuchawa do baniek mydlanych, zabawka do robienia baniek mydlanych, wytwarza setki bąbelków - Bubblegun
39,00 zł
Sprzedawca: OnetDigital
78,00 zł/1l

Zestaw baniek JOYIN, 18-częściowa różdżka i 6 rozwiązań dla dzieci na imprezy plenerowe
248,43 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion

Dziecięca maszyna do baniek z aparatem na szelkach, zabawka do baniek na świeżym powietrzu z muzyką świetlną
77,99 zł
Sprzedawca: Ladenza
1 949,75 zł/1l

Fru Blu Róża do robienia baniek mydlanych z płynem 2 x 40 ml
53,12 zł
Sprzedawca: MATFEL
664,00 zł/1l

TMT FRU BLU zest traktor+płyn 0,4l DKF0396 00039
75,77 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
71,58 zł
Sprzedawca: MATFEL
178,95 zł/1l

Maszyna do baniek mydlanych w kształcie różdżki księżniczki
81,99 zł
Sprzedawca: Netsilla

Bańki mydlane ptaszek maszynka do robienia baniek + płyn
33,80 zł
Sprzedawca: MALIS
338,00 zł/1l

Ślubne bańki mydlane, 24 szt.
72,99 zł
Sprzedawca: Netsilla

Kosiarka Dla Dzieci Na Bańki Mydlane Pchacz Jeździ Puszcza Bańki Płyn



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
53,90 zł
Sprzedawca: MALIS
456,78 zł/1l

Lebula płyn do dużych baniek mydlanych 5l
97,27 zł
-4,79 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
92,48 zł
Sprzedawca: Lebula

Pistolet do baniek mydlanych „Jednorożec” z podświetleniem – nie wymaga baterii



1,0Średnia ocena: 1,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
73,11 zł
Sprzedawca: Volksfestartikel-Berlin
562,38 zł/1l

Zabawka helikopter bańkowy z wyrzutnią i butelką baniek
81,99 zł
Sprzedawca: Netsilla