4,8



Na podstawie 4 opinii
Alka Elephant Baked Squeezed Pretzels Sea Salt Pretzels 80g
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
5,72 zł
71,50 zł / 1kg
Hit cenowy
w ogólnokrajowym porównaniu
+ 56,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Słone przekąski i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Taralli cebulowe 400 g Tesori d'Apulia30,37 zł/1kg
12,45 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Alka Elephant Baked Squeezed Pretzels Honey Mustard Onion 70g81,71 zł/1kg
5,72 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Opakowanie precli Elephant Pretzels z chili i limonką 70 g81,71 zł/1kg
5,72 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Elephant Twisted Pretzels miód i sól morska opakowanie 180g53,22 zł/1kg
9,58 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Pieczone precle wyciskane Elephant z musztardą miodową i cebulą 160 g
145,94 zł/1kg
23,35 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Lorenz Saltletts krakersy pełnoziarniste chrupiące precle 100g
355,40 zł/1kg
35,54 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

XOX Crunchy Pretzels Cheddar Cheese Kawałki precla z serem cheddar 125g
64,56 zł/1kg
8,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Saltletts 67793 Saltletts Maxi Sticks Kekse 125,0 g
498,72 zł/1kg
62,34 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Crackzel Pretzel Pieces Hot Buffalo Wings 85 g
58,35 zł/1kg
5,28 zł
-6%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
4,96 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Fonzies The Original, kukurydziana przekąska z serem 100g torebka
546,10 zł/1kg
54,61 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

Hosta Grissini Rosemary, Savoury snacks, Inne, Sól, Rozmaryn, Mąka pszenna, 125 g, 1732 kJ, 411 kcal
53,15 zł/1kg
6,91 zł
Sprzedawca: Katomix

Lorenz 527351 Lorenz PartyClubs Cracker 200g
330,45 zł/1kg
66,09 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Maretti Bruschette Chips Slow Roasted Garlic 150g
69,93 zł/1kg
10,49 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Pretzel Pieces Honey Mustard and Onion smak pikantny 160g
104,69 zł/1kg
16,75 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Huober Organic Big Crunchy Pretzel Original Flavour 5 x 2 sztuki 200g
69,60 zł/1kg
13,92 zł
Sprzedawca: taleoo

Prinzessbrezeln mit Salz 125g | HUOBER
55,60 zł/1kg
6,95 zł
Sprzedawca: taleoo

Hellma 70103472 Krakersy precle 28 x 35 g
121,38 zł/1kg
118,95 zł
Sprzedawca: somnia24

XOX Asia Lounge Mix o pikantnym smaku idealny do podjadania i dzielenia się 500g
95,64 zł/1kg
47,82 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Hosta Paluszki Grissini Z Sezamem 125G
54,46 zł/1kg
7,08 zł
Sprzedawca: Katomix
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Alka Elephant Baked Squeezed Pretzels Sea Salt Pretzels 80g
Poznaj nowy wymiar przyjemności z jedzenia przekąsek! Chrupiące precelki Alka Ele phant Baked Squeezed Pretzels Sea Salt zachwycą Cię wyjątkowym smakiem i doskonałym doprawieniem. Lekkie, chrupiące i nieodparcie pyszne - idealne na przekąski lub okazje towarzyskie.
Alka Elephant Baked Squeezed Pretzels Sea Salt w szczegółach
Nasza kreacja precli to atrakcja dla każdego, kto uwielbia chrupiące przysmaki:
Wyjątkowo chrupiąca konsystencja dzięki technice "baked squeezed".
Drobno doprawione solą morską dla harmonijnego smaku.
Lekka przyjemność, idealna jako przekąska.
Bez sztucznych aromatów i konserwantów - czysty smak!
Dla kogo przeznaczone są wyciskane precelki Alka Elephant Baked Squeezed Pretzels Sea Salt?
Niezależnie od tego, czy jesteś fanem pikantnych przekąsek, czy szukasz odmiany - te precle są idealne dla:
Smakoszy, którzy uwielbiają lekkie, chrupiące przekąski.
Każdego, kto ceni naturalny smak i jakość.
Idealne na imprezy, wieczory filmowe lub z dipami i pastami do smarowania.
Najlepsze sposoby wykorzystania
Niezależnie od tego, czy są czyste, czy połączone - Alka Elephant Baked Squeezed Pretzels Sea Salt można spożywać na wiele sposobów:
Przekąska między posiłkami - prosto z opakowania.
Idealne wpodróży - lekkie i praktyczne.
W połączeniu z dipami - np. serowym, guacamole lub hummusem.
teraz Alka Elephant Baked Squeezed Pretzels Sea Salt
Spróbuj chrupiącej zabawy z Alka Elephant Baked Squeezed Pretzels Sea Salt - przekąską, która Cię zachwyci!
Denany GmbHSimoniusstrasse 11
88239 Wangen
ELEPHANT Pretzels Sea Salt to idealna przekąska dla wszystkich fanów najlepszych precli. Płaskie krążki wykonane są z drobno sprasowanego, chrupiącego i delikatnego ciasta precla. Delikatna przyprawa soli morskiej zapewnia pikantne doznania smakowe.
Producent:Denamy GmbH
Simoniusstrasse 11
88239 Wangen
Marka: ELEPHANT
Zawartość: 80g
Smak: herbatniki preclowe z solą morską
Informacje o produkcie:
Nie ponosimy odpowiedzialności za poniższe informacje. Prosimy o sprawdzenie informacji na opakowaniu, ponieważ tylko one są wiążące
Nie ponosimy odpowiedzialności za poniższe informacje. Prosimy o sprawdzenie informacji na opakowaniu, ponieważ tylko one są wiążące
Składniki (zgodnie z instrukcją na opakowaniu):
MĄKA PSZENNA, olej rzepakowy, cukier, EKSTRAKT Z MLEKA JĘCZMIENNEGO, sól morska 2,8%, emulgator: lecytyny (z SOJI); substancja spulchniająca: wodorowęglan sodu, przeciwutleniacz: ekstrakt z rozmarynu. Może zawierać śladowe ilości sezamu.
Wartości odżywcze na 100 g (zgodnie z instrukcją na opakowaniu):
- Energia 1753 kJ / 416 kcal
- Tłuszcz 9,2 g (w tym nasycone kwasy tłuszczowe 0,8 g)
- Węglowodany 72g (w tym: cukier 6,6g)
- Białko 9,0g
- Sól 2,8g
Produkt jest pakowany w atmosferze ochronnej i powinien być przechowywany w chłodnym, suchym miejscu z dala od światła.
- Przechowywanie i użytkowanie
- Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu
- Lista składników
- MĄKA PSZENNA, olej rzepakowy, cukier, EKSTRAKT SŁODU JĘCZMIENNEGO, sól morska 2,8%, emulgator: lecytyny (z SOJI); substancja spulchniająca: wodorowęglan sodu, przeciwutleniacz: ekstrakt z rozmarynu. Może zawierać śladowe ilości SESAME i MUSTARD.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość energetyczna / kaloryczna 1753 kJ / 416 kcal Tłuszcz 9,2 g nasycone kwasy tłuszczowe 0,8 g węglowodany 72 g w tym cukier 6,6 g białko 9 g sól 2,8 g
- Waga
- 80 g
- Firma spożywcza
- Denany GmbHSimoniusstrasse 11 88239 Wangen
- Nazwa handlowa
- Precle z solą
- Producent
- Denany Produktentwicklungs- und Vermarktungsgesellschaft mbH
- Numer producenta
- 000900
- EAN
- 5949040201044
- Przechowywanie i użytkowanie
- Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu
- Lista składników
- MĄKA PSZENNA, olej rzepakowy, cukier, EKSTRAKT SŁODU JĘCZMIENNEGO, sól morska 2,8%, emulgator: lecytyny (z SOJI); substancja spulchniająca: wodorowęglan sodu, przeciwutleniacz: ekstrakt z rozmarynu. Może zawierać śladowe ilości SESAME i MUSTARD.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość energetyczna / kaloryczna 1753 kJ / 416 kcal Tłuszcz 9,2 g nasycone kwasy tłuszczowe 0,8 g węglowodany 72 g w tym cukier 6,6 g białko 9 g sól 2,8 g
- Waga
- 80 g
- Firma spożywcza
- Denany GmbHSimoniusstrasse 11 88239 Wangen
- Nazwa handlowa
- Precle z solą
- Producent
- Denany Produktentwicklungs- und Vermarktungsgesellschaft mbH
- Numer producenta
- 000900
- EAN
- 5949040201044
Instrukcje bezpieczeństwa
Pasuje również do tego

Alka Elephant Baked Squeezed Pretzels Honey Mustard Onion 70g
81,71 zł/1kg
5,72 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Alka Elephant Baked Squeezed Pretzels Black and White Sesam 80g
71,75 zł/1kg
5,74 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Alka Słonie Wyciskane Precle Pomidorowe z Ziołami 70g
82,00 zł/1kg
5,74 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Goldbaren Mini żelki 1 kg
59,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Włoskie ciasto drożdżowe Bauli z kremem cytrynowym Limoncello 400 g
90,60 zł/1kg
36,24 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero Kinder Country, Czekolada mleczna, 211 g, Czekolada, Mleko, 1675 kJ, 400 kcal, 0,7 g
246,19 zł/1kg
52,07 zł
Sprzedawca: somnia24

filtr 3X do odkurzacza bezprzewodowego Dyson V11 Absolute Pro Animal Torque Drive Extra
96,70 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MSMTECHNOLOGIES

Funny Fresh Pom Bear Original solone chipsy ziemniaczane 75g
152,40 zł/1kg
11,43 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Persil Color Kraft-Gel 100WL 4500ml
6,56 zł/1l
64,90 zł
-9%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
59,00 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
133,14 zł/1kg
95,86 zł
Sprzedawca: somnia24

Szczotka Mopująca do Dyson V7/V8/V10/V11/V15,
Mop elektryczny do odkurzacza, wyjmowany zbiornik na wodę - zestaw z 10 nakładkami
161,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CSVK

Alka Elephant Honey Mustard ciastka precle słodkie i pikantne 125g
76,64 zł/1kg
9,58 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Alka Elephant Sriracha Cheese Pretzel Pieces hot 125g
76,64 zł/1kg
9,58 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Pieczone precle wyciskane Elephant z musztardą miodową i cebulą 160 g
145,94 zł/1kg
23,35 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Meica parówki drobiowe w skórce extra delikatne 6 sztuk 180g
82,11 zł/1kg
14,78 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Lorenz Peanut Curls Classic Przekąska kukurydziana z mielonymi orzeszkami ziemnymi 30g
129,00 zł/1kg
3,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

funny frisch Chipsy węgierskie o smaku wędzonej papryki 215g
74,19 zł/1kg
15,95 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero 120963005 Schokoriegel Kinder Riegel 36 Stück x 21 g
117,45 zł/1kg
88,79 zł
Sprzedawca: somnia24

El Sabor Movie Time Nachosy O Smaku Chili & Dip 175 G
64,06 zł/1kg
11,53 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Varta 04006 211 354-40P, Jednorazowa bateria, AA, Alkaliczny, 1,5 V, 40 szt., 2970 mAh
54,59 zł
Sprzedawca: Baltrade

Pieczone wyciskane precle Elephant z solą morską 180 g
129,72 zł/1kg
23,35 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Hosta Grissini Rosemary, Savoury snacks, Inne, Sól, Rozmaryn, Mąka pszenna, 125 g, 1732 kJ, 411 kcal
53,15 zł/1kg
6,91 zł
Sprzedawca: Katomix

Fonzies The Original, kukurydziana przekąska z serem 100g torebka
546,10 zł/1kg
54,61 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

Ferrero Kinder Creamy Milk and Crunchy 19 gr
738,95 zł/1kg
14,04 zł
Sprzedawca: Heartforcards

Elephant Pieczone Wyciskane Precle Pomidory i Zioła 160g
145,94 zł/1kg
23,35 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

BiFi Original Roll 24 x 45g salami w osłonce z ciasta Kiełbasa przekąska
208,60 zł/1kg
238,92 zł
-13,63 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
225,29 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Oreo Wafer Roll Vanilla Rurki Wafelkowe Z Kremem Waniliowym 54 G
175,19 zł/1kg
9,46 zł
Sprzedawca: Unicat-Candy

Lorenz 527351 Lorenz PartyClubs Cracker 200g
330,45 zł/1kg
66,09 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Maretti Bruschette Chips Warzywa Śródziemnomorskie feine Brotchips 150g
69,93 zł/1kg
10,49 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

funny-frisch Salzstangen Sticks 4262 200g
45,30 zł/1kg
9,06 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta



















Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 75% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
75%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 25% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
25%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 13 sierpnia 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
super smaczne
Uwielbiam te precelkowe przekąski - szczególnie te z solą! Ale wszystkie smakują świetnie - niestety są też bardzo uzależniające ;D Otwarta torebka jest pusta w mgnieniu oka. Ale zdecydowanie polecam. Ale sprawdź też rozmiar opakowania! Ja tego nie zrobiłam. Paczki w moim lokalnym Kauflandzie mają ponad dwa razy więcej zawartości, a podczas obecnej promocji kosztują mniej niż te w sklepie internetowym!
Oceniono dnia 23 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.pl. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.pl.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 2 grudnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.sk. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.sk.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 10 października 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Taralli cebulowe 400 g Tesori d'Apulia
12,45 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
30,37 zł/1kg

Pretzel Pieces Smokey Bacon Cheddar pikantna pyszna przekąska 160g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
16,75 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
104,69 zł/1kg

Yildriz Knoflook Kebab Turecki 265g – Czosnek pikantny, idealny do grillowania
90,55 zł
Sprzedawca: Kpictiah
341,70 zł/1kg

Granforno Grissini Pizza z oliwą z oliwek 125g opakowanie 12 sztuk



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
112,50 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
900,00 zł/1kg

funny fresh Kruspers Sour Cream Style o pysznym wegetariańskim smaku 120g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
11,04 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
92,00 zł/1kg

Tuc Cheese Cracker pikantne herbatniki o delikatnym serowym smaku 100g Smak serowy
52,88 zł
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
480,73 zł/1kg

Granforno Grissini Salz



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
8,01 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
64,08 zł/1kg

Granforno Grissini Włoskie paluszki przekąskowe pesto 125g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
8,14 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
65,12 zł/1kg

Cool Puffed Corn Litter Przekąska kukurydziana o smaku owocowym 1100g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
91,99 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
83,63 zł/1kg

XOX Ottifanten – przekąska ziemniaczana z solą morską, opakowanie 75 g
7,14 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
95,20 zł/1kg

TUC Sweet Chilli Cracker lekko pikantne, chrupiące i aromatyczne 100g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
6,92 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
69,20 zł/1kg

XOX Baguette pyszna i chrupiąca przekąska z pieczywa Bruscetta od 150g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
9,98 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
66,53 zł/1kg

XOX Chilli Cheese Corn Snack z pikantną mieszanką przypraw 100g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
10,01 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
100,10 zł/1kg

XOX Party XOXys Cheese Style Corn Snack z tartym serem 400g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
15,91 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
35,36 zł/1kg

XOX Pretzels & Stixx 88784 300g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
13,16 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
43,87 zł/1kg

XOX Przekąska kukurydziana z solą chrupiąca lekka w smaku i przewiewna 140g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
10,01 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
71,50 zł/1kg

XOX Asia Lounge Mix o pikantnym smaku idealny do podjadania i dzielenia się 500g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
47,82 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
95,64 zł/1kg

XOX Cracker Sól jodowana 88900 200g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
7,33 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
36,65 zł/1kg

XOX Party Cocktailmix solone precle i ciastka pszenne 1000g



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
33,55 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
33,55 zł/1kg

XOX Salt Stixx paluszki z chrupiącą solą morską 250g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
5,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
20,28 zł/1kg