5,0



Na podstawie 2 opinii
Alka Elephant Baked Squeezed Pretzels Black and White Sesam 80g
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
5,74 zł
71,75 zł / 1kg
Hit cenowy
w ogólnokrajowym porównaniu
+ 56,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Słone przekąski i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Taralli cebulowe 400 g Tesori d'Apulia30,37 zł/1kg
12,45 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Precle Elephant Twisted z karmelizowaną cebulą opakowanie 180g53,22 zł/1kg
9,58 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Alka Elephant Baked Squeezed Pretzels Sea Salt Pretzels 80g71,50 zł/1kg
5,72 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Opakowanie precli Elephant Pretzels z chili i limonką 70 g81,71 zł/1kg
5,72 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Pieczone precle wyciskane Elephant z musztardą miodową i cebulą 160 g
145,94 zł/1kg
23,35 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Lorenz Saltletts krakersy pełnoziarniste chrupiące precle 100g
355,40 zł/1kg
35,54 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Precle Pieces Cinnamon Brown Sugar suess knusprig und aromatisch 160g
104,31 zł/1kg
16,69 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

XOX Crunchy Pretzels Cheddar Cheese Kawałki precla z serem cheddar 125g
64,56 zł/1kg
8,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Saltletts 67793 Saltletts Maxi Sticks Kekse 125,0 g
498,72 zł/1kg
62,34 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Hosta Grissini Rosemary, Savoury snacks, Inne, Sól, Rozmaryn, Mąka pszenna, 125 g, 1732 kJ, 411 kcal
53,15 zł/1kg
6,91 zł
Sprzedawca: Katomix

Lorenz 527351 Lorenz PartyClubs Cracker 200g
330,45 zł/1kg
66,09 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Crackzel Pretzel Pieces Hot Buffalo Wings 85 g
58,35 zł/1kg
5,28 zł
-6%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
4,96 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Prinzessbrezeln mit Salz 125g | HUOBER
55,60 zł/1kg
6,95 zł
Sprzedawca: taleoo

Maretti Bruschette Chips Slow Roasted Garlic 150g
69,93 zł/1kg
10,49 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Schwäbische Knusperbrezeln 175g | HUOBER
47,20 zł/1kg
8,26 zł
Sprzedawca: taleoo

XOX Asia Lounge Mix o pikantnym smaku idealny do podjadania i dzielenia się 500g
95,64 zł/1kg
47,82 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Chipsy krewetkowe pikantne 75g - Nong Shim
80,88 zł/1kg
6,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Wilthagen Knabbelspek naturel 150g – chrupiąca, pikantna przekąska z bekonem
149,40 zł/1kg
22,41 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Krakersy serowe 100g - Krokodyl
59,90 zł/1kg
5,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Alka Elephant Baked Squeezed Pretzels Black and White Sesame 80g
Chrupiąca przekąska z najlepszych precli! Alka Elephant Baked Squeezed Pretzels oferują idealną chrupkość dzięki aromatycznemu połączeniu białego i czarnego sezamu. Wyjątkowa przekąska między posiłkami!
Alka Elephant Baked Squeezed Pretzels w szczegółach
Chrupiące i złocistobrązowe - starannie wypiekane w celu uzyskania idealnej tekstury.
Najlepsze precle - pikantne w smaku, lekkie i przewiewne.
Z białym i czarnym sezamem - dla subtelnego orzechowego smaku.
Doskonałe w podróży - idealna przekąska na każdą okazję.
Dla kogo przeznaczone są precelki Alka Elephant?
Miłośnicy chrupiących przekąsek.
Fani sezamu, którzy cenią orzechowe smaki.
Koneserów, którzy chcą odkryć wyjątkowe smaki herbatników.
Najlepsze zastosowania
Jako przekąska - idealne jako przekąska między posiłkami.
Z napojami - idealne do piwa, wina lub napojów bezalkoholowych.
Do dzieleniasię - chrupiący przysmak na spotkania towarzyskie.
teraz wyciskane precle Alka Elephant Baked Squeezed Pretzels
Zdobądź idealną chrupiącą przekąskę! Zamów teraz i ciesz się połączeniem ciasta precla i nasion sezamu - idealne na każdą okazję!
Denany GmbHSimoniusstrasse 11
88239 Wangen
- Przechowywanie i użytkowanie
- Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu
- Lista składników
- MĄKA PSZENNA, olej roślinny (rzepakowy), cukier, EKSTRAKT SŁODU JĘCZMIENNEGO, nasiona sezamu białego i czarnego (5%), sól morska, emulgator (LECYTYNA SOJOWA), substancja spulchniająca (węglan sodu), regulator kwasowości (E 524).
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość energetyczna / kaloryczna 1776 kJ / 420 kcal Tłuszcz 8,5 g nasycone kwasy tłuszczowe 1 g węglowodany 77,9 g w tym cukier 4,6 g białko 7,1 g sól 2,4 g
- Waga
- 80 g
- Firma spożywcza
- Denany GmbHSimoniusstrasse 11 88239 Wangen
- Nazwa handlowa
- Bułki precla z sezamem
- Producent
- Denany Produktentwicklungs- und Vermarktungsgesellschaft mbH
- Numer producenta
- 000905
- EAN
- 5949040201068
- Przechowywanie i użytkowanie
- Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu
- Lista składników
- MĄKA PSZENNA, olej roślinny (rzepakowy), cukier, EKSTRAKT SŁODU JĘCZMIENNEGO, nasiona sezamu białego i czarnego (5%), sól morska, emulgator (LECYTYNA SOJOWA), substancja spulchniająca (węglan sodu), regulator kwasowości (E 524).
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość energetyczna / kaloryczna 1776 kJ / 420 kcal Tłuszcz 8,5 g nasycone kwasy tłuszczowe 1 g węglowodany 77,9 g w tym cukier 4,6 g białko 7,1 g sól 2,4 g
- Waga
- 80 g
- Firma spożywcza
- Denany GmbHSimoniusstrasse 11 88239 Wangen
- Nazwa handlowa
- Bułki precla z sezamem
- Producent
- Denany Produktentwicklungs- und Vermarktungsgesellschaft mbH
- Numer producenta
- 000905
- EAN
- 5949040201068
Pasuje również do tego

Alka Słonie Wyciskane Precle Pomidorowe z Ziołami 70g
82,00 zł/1kg
5,74 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Alka Elephant Baked Squeezed Pretzels Honey Mustard Onion 70g
81,71 zł/1kg
5,72 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Alka Elephant Baked Squeezed Pretzels Sea Salt Pretzels 80g
71,50 zł/1kg
5,72 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Finn Crisp Original Cienkie pełnoziarniste żytnie pieczywo chrupkie na zakwasie 200g
49,05 zł/1kg
9,81 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Włoskie ciasto drożdżowe Bauli z kremem cytrynowym Limoncello 400 g
90,60 zł/1kg
36,24 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Varta 04006 211 354-40P, Jednorazowa bateria, AA, Alkaliczny, 1,5 V, 40 szt., 2970 mAh
54,59 zł
Sprzedawca: Baltrade

Alka Elephant Honey Mustard ciastka precle słodkie i pikantne 125g
76,64 zł/1kg
9,58 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Alka Elephant Sriracha Cheese Pretzel Pieces hot 125g
76,64 zł/1kg
9,58 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Pistacje Kluth prażone i lekko solone, jakość premium 150g
153,07 zł/1kg
22,96 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero 120963005 Schokoriegel Kinder Riegel 36 Stück x 21 g
117,45 zł/1kg
88,79 zł
Sprzedawca: somnia24

Toffifee® 762273-00 Toffifee® Pralinen 125,0 g
103,13 zł/1kg
15,47 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Pieczone precle wyciskane Elephant z musztardą miodową i cebulą 160 g
145,94 zł/1kg
23,35 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Lorenz 527351 Lorenz PartyClubs Cracker 200g
330,45 zł/1kg
66,09 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Schogetten Stracciatella biała czekolada z wiórkami kakaowymi 100g
96,60 zł/1kg
9,66 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero Kinder Country, Czekolada mleczna, 211 g, Czekolada, Mleko, 1675 kJ, 400 kcal, 0,7 g
246,19 zł/1kg
52,07 zł
Sprzedawca: somnia24

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
133,14 zł/1kg
95,86 zł
Sprzedawca: somnia24

Czekolada Mleczna z Miodem Nugatem Toblerone Szwajcarska 100g
8,46 zł/1kg
8,46 zł
Sprzedawca: AllSafe

kinder Tronky 5er wafle kakaowe z nadzieniem mlecznym opakowanie 90g
182,22 zł/1kg
16,40 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Salami Meksykańskie Bell kiełbasa wieprzowa 250g
89,22 zł/1kg
24,09 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

MAOAM 10004497 MAOAM MaoMixx Kaubonbons 250,0 g
197,08 zł/1kg
49,27 zł
Sprzedawca: somnia24
![Zdjęcie produktu dla [ 210 g ] Bamboo House Taro Mochi | Taro | Ciastko z kleistego ryżu z taro | W stylu japońskim](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/5d6e9d1030816f4cbf0730030c6dc25d.webp)
[ 210 g ] Bamboo House Taro Mochi | Taro | Ciastko z kleistego ryżu z taro | W stylu japońskim
69,19 zł/1kg
14,53 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Haribo Maoam Frucht Kracher gumy owocowe 1,2 kg
43,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Kinder bueno White 6 pojedynczo pakowanych batonów waflowych z nadzieniem 132g
358,63 zł/1kg
41,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Huober Organic Big Crunchy Pretzel Original Flavour 5 x 2 sztuki 200g
69,60 zł/1kg
13,92 zł
Sprzedawca: taleoo

STORCK Merci Petits, 1 kg, Czekolada mleczna, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g
96,07 zł/1kg
96,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Prinzessbrezeln mit Salz 125g | HUOBER
55,60 zł/1kg
6,95 zł
Sprzedawca: taleoo

YumYum Torebka azjatyckiej zupy błyskawicznej z makaronem o smaku kurczaka 60 g
64,17 zł/1kg
3,85 zł
Sprzedawca: Katomix

Lorenz Peanut Curls Classic Przekąska kukurydziana z mielonymi orzeszkami ziemnymi 30g
129,00 zł/1kg
3,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Intenso 7501520 - Energy Ultra Alkaline Batterie AA Mignon 40er-Pack - Batterie, Jednorazowa bateria, AA, Alkaliczny, 1,5 V, 40 szt., 2600 mAh
71,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Pollin-Electronic

Pieczone wyciskane precle Elephant z solą morską 180 g
129,72 zł/1kg
23,35 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta









Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 27 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.at i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.at i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wszystko na najwyższym poziomie
Wszystko na najwyższym poziomie – od zamówienia, przez dostawę i opakowanie, aż po oczywiście pyszny produkt
Oceniono dnia 19 listopada 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Alka Elephant Baked Squeezed Pretzels Honey Mustard Onion 70g
Super smaczne
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Taralli cebulowe 400 g Tesori d'Apulia
12,45 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
30,37 zł/1kg

Pretzel Pieces Smokey Bacon Cheddar pikantna pyszna przekąska 160g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
16,75 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
104,69 zł/1kg

Yildriz Knoflook Kebab Turecki 265g – Czosnek pikantny, idealny do grillowania
90,55 zł
Sprzedawca: Kpictiah
341,70 zł/1kg

Granforno Grissini Pizza z oliwą z oliwek 125g opakowanie 12 sztuk



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
112,50 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
900,00 zł/1kg

funny fresh Kruspers Sour Cream Style o pysznym wegetariańskim smaku 120g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
11,04 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
92,00 zł/1kg

Tuc Cheese Cracker pikantne herbatniki o delikatnym serowym smaku 100g Smak serowy
52,88 zł
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
480,73 zł/1kg

Granforno Grissini Salz



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
8,01 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
64,08 zł/1kg

Granforno Grissini Włoskie paluszki przekąskowe pesto 125g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
8,14 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
65,12 zł/1kg

Cool Puffed Corn Litter Przekąska kukurydziana o smaku owocowym 1100g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
91,99 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
83,63 zł/1kg

XOX Ottifanten – przekąska ziemniaczana z solą morską, opakowanie 75 g
7,14 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
95,20 zł/1kg

TUC Sweet Chilli Cracker lekko pikantne, chrupiące i aromatyczne 100g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
6,92 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
69,20 zł/1kg

XOX Baguette pyszna i chrupiąca przekąska z pieczywa Bruscetta od 150g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
9,98 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
66,53 zł/1kg

XOX Chilli Cheese Corn Snack z pikantną mieszanką przypraw 100g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
10,01 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
100,10 zł/1kg

XOX Party XOXys Cheese Style Corn Snack z tartym serem 400g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
15,91 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
35,36 zł/1kg

XOX Pretzels & Stixx 88784 300g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
13,16 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
43,87 zł/1kg

XOX Przekąska kukurydziana z solą chrupiąca lekka w smaku i przewiewna 140g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
10,01 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
71,50 zł/1kg

XOX Asia Lounge Mix o pikantnym smaku idealny do podjadania i dzielenia się 500g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
47,82 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
95,64 zł/1kg

XOX Cracker Sól jodowana 88900 200g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
7,33 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
36,65 zł/1kg

XOX Party Cocktailmix solone precle i ciastka pszenne 1000g



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
33,55 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
33,55 zł/1kg

XOX Salt Stixx paluszki z chrupiącą solą morską 250g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
5,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
20,28 zł/1kg