5,0



Na podstawie 7 opinii
Bestseller
Avene Color Fluid SPF50+ 50 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
55,20 zł
110,40 zł / 100ml
+ 16,89 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Kremy do opalania i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Ultra Sunscreen Facial Gel SPF50+ 50 - Heliocare201,56 zł/100ml
100,78 zł
Sprzedawca: apohealth

Więcej informacji o reklamie
La Roche-Posay - Anthelios Dermo-Pediatrics SPF50+ 200ml53,74 zł/100ml
107,47 zł
Sprzedawca: apohealth

Więcej informacji o reklamie
Balsam przeciwsłoneczny SPF 30 Cetaphil Sun (Liposomale Lotion) 200 ml533,28 zł/1kg
131,72 zł
Sprzedawca: apohealth

Więcej informacji o reklamie
Roche anthelios age correct teinte spf50207,72 zł/100ml
103,86 zł
Sprzedawca: apohealth

Avene, Bardzo wysoka ochrona Fluid SPF 50+, 50 ml
1 406,00 zł/1kg
84,36 zł
Sprzedawca: VISO

Avene, Cleanance Krem Bardzo wysoka ochrona SPF 50+, 50 ml
81,90 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Avène Eau Thermale Tinted Sun Cream SPF 50+ 50 ml
17 895,00 zł/100ml
178,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Avene Avène Sonnenschutz, Kremowy, Ciało, 40 ml, Butelka, Pomarańczowy, Francja
164,90 zł/100ml
73,29 zł
-10%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
65,96 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek

Heliocare Color Gelcream Light SPF50 50 ml
207,98 zł/100ml
103,99 zł
Sprzedawca: apohealth

Bioderma Photoderm Spray Spf50 300 ml
51,53 zł/100ml
154,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Heliocare 360 Acnimat SPF 50+ 50 ml
278,68 zł/100ml
139,34 zł
Sprzedawca: somnia24

Eucerin Sun Creme Lsf 50+ 50 ml
10 195,00 zł/100ml
109,36 zł
-7,41 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
101,95 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Bioderma Photoderm Xdefense Ultra-Fluid SPF 50+(Shade 02) 40 ml
9 717,00 zł/100ml
97,17 zł
Sprzedawca: apohealth

Collistar Supertanning Concentrate Unguent SPF10
55,79 zł/100ml
111,58 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

ALTRUIST Sunscreen SPF 30, 200 ml
68,83 zł/100ml
137,66 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Bioderma Photoderm Mist SPF50+ 150 ml
8 900,00 zł/100ml
89,00 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

INTOLÉ RANCES SOLAIRES krem do twarzy 50 ml
429,80 zł/100ml
214,90 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Heliocare Color Gelcream Brown SPF50 50 ml
295,28 zł/100ml
147,64 zł
Sprzedawca: somnia24

BABY FLUID Mineral SPF50+ LICHTSCHUTZ 50 ml
302,64 zł/100ml
151,32 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Uriage Bariesun 100 Fluid SPF50+ (50 ml)
224,30 zł/100ml
112,15 zł
Sprzedawca: somnia24
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Barwiony fluid SPF 50+ jest odpowiedni dla skóry wrażliwej, normalnej i mieszanej. Zapewnia bardzo wysoką ochronę przed promieniowaniem UV, a jego lekka i lekko zabarwiona konsystencja pozostawia skórę promienną.
Składniki
WODA TERMALNA AVENE (AVENE AQUA), BENZOESAN C12-15 ALKILU, BENZOESAN DIETYLOAMINO-HYDROKSYBENZOILOHEKSYLU, TRIAZON ETYLOHEKSYLU, BIS-DIFENYLOTRIAZYNA FENYLENU, WODA (AQUA), GLICERYNA, BIS-ETYLOHEKSYFENOLOMETOKSYFENYLOTRIAZYNA, DWUTLENEK TYTANU (CI 77891), CETYLOWY FOSFORAN POTASU, SKROBIA Z ORYZA SATIVA (RYŻOWA), IZONONYLAN IZONONYLU, STEARYNIAN GLICEROLU, ALKOHOL STEARYLOWY, SKROBIA Z TAPIOKI, KOPOLIMER VP/EIKOZEN, TLENEK GLINU, KWAS BENZOESOWY, TRIGLICERYD KAPRYLOWY/KAPRYNOWY, GLIKOL KAPRYLOWY, ZAPACH (PARFUM), BEHENIAN GLICEROLU, DIBEHENIAN GLICEROLU, TLENKI ŻELAZA (CI 77492) (CI 77491) (CI 77499), MIRYSTYNIAN IZOPROPYLU, TRIIZOSTEARYNIAN IZOPROPYLU TYTANU, KWAS POLIHYDROKSYSTEARYNOWY, ETER GLIKOLU LAURYLOWEGO PPG-1-PEG-9, WĘGLAN PROPYLENU, HEKTORYT STEARALKONIOWY, GLUKOZYD TOKOFERYLU, TRIBEHENINA, GUMA KSANTANOWA.
- wysokiej jakości medyczny filtr przeciwsłoneczny
- do ochrony skóry przed promieniowaniem UV
- Krem do stosowania na skórę
- Dermokosmetyki z apteki
- Producent: Producent: Pierre Fabre Pharma GmbH, Niemcy (oryginalny produkt z Niemiec)
- PZN: 17293331
Avene Colour Fluid SPF50 50 ml
AVENE FLUID SPF50+ 50ML W KOLORZE
Avene High Protection Colour Fluid SPF50+
- Współczynnik ochrony przeciwsłonecznej
- 50
- Waga
- 69 g
- Zawartość
- 50 ml
- Składniki
- wysokiej jakości medyczny filtr przeciwsłoneczny
- Producent
- Pierre Fabre Dermo Kosmetik
- Grupy docelowe
- Unisex
- EAN
- 328277014911103282770149111
- Numer producenta
- 17293331
- Współczynnik ochrony przeciwsłonecznej
- 50
- Waga
- 69 g
- Zawartość
- 50 ml
- Składniki
- wysokiej jakości medyczny filtr przeciwsłoneczny
- Producent
- Pierre Fabre Dermo Kosmetik
- Grupy docelowe
- Unisex
- EAN
- 328277014911103282770149111
- Numer producenta
- 17293331
Pasuje również do tego

Avene, Cleanance Krem Bardzo wysoka ochrona SPF 50+, 50 ml
81,90 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Avene, Bardzo wysoka ochrona Fluid SPF 50+, 50 ml
1 406,00 zł/1kg
84,36 zł
Sprzedawca: VISO

Avène Eau Thermale Tinted Sun Cream SPF 50+ 50 ml
17 895,00 zł/100ml
178,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

K2 Łyżworolki dziecięce Marlee Pro 30F0225 : 35 - 40 Rozmiar - Buty: 35 - 40
595,00 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Avène Eau Thermale Fluid SPF 50+ 50 ml
156,20 zł/100ml
78,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Avene Avène Sonnenschutz, Kremowy, Ciało, 50 ml, Butelka, Pomarańczowy, Francja
150,76 zł/100ml
79,45 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
75,38 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek

Avene Mineral Cream SPF 50+, Krem z filtrem przeciwsłonecznym, Twarz, Tubka, 50 ml, Każda płeć, Dorośli
147,92 zł/100ml
73,96 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek

Avene, Bardzo wysoka ochrona przeciwsłoneczna Krem bez zapachu SPF 50+, 50 ml
71,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Avene sol anti-age spf50 color 50ml
213,56 zł/100ml
106,78 zł
Sprzedawca: somnia24

Odkurzacz automatyczny Roborock QV 35A z funkcją mopowania i mopem podnoszonym, 8000 Pa (aktualizacja z Qrevo/Qrevo S/Qrevo plus), szczotka zapobiegająca matowieniu, uniwersalna stacja dokująca
1 644,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WohnWunder

Avene, Bardzo wysoka ochrona przeciwsłoneczna Krem SPF 50+, 50 ml
73,09 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek

Avene Avène Sonnenschutz, Kremowy, Ciało, 40 ml, Butelka, Pomarańczowy, Francja
164,90 zł/100ml
73,29 zł
-10%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
65,96 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek

PKM 50622, 297 m³/h, Kanałowe / obiegowe, C, A, G, 68 dB
473,33 zł
-38,99 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
434,34 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Od A+++ do DSprzedawca: Stuebinger-Online

La Rosche Posay, Effaclar MAT krem nawilżający, 40ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
231,80 zł/100ml
92,72 zł
Sprzedawca: somnia24

Olaplex Intensive Bond Building Hair Treatment kuracja wygładzająca i odbudowująca do włosów zniszczonych No.0 155 ml
1 500,00 zł/1kg
75,00 zł
Sprzedawca: BIEN-COSMETICS

HOME DELUXE - Fotel wiszący CIELO - Szary, wysokość 200 cm - w komplecie pokrowiec przeciwdeszczowy, stelaż, poduszki na siedzisko i oparcie I Polirattanowy fotel wiszący huśtawka ogrodowa kosz wiszący
1 525,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Home-Deluxe-GmbH

Moroccanoil Moisture Repair Shampoo szampon do włosów suchych i zniszczonych 1000 ml
275,61 zł/1l
275,61 zł
Sprzedawca: Tersorte

Moroccanoil Hydration Hydrating Conditioner odżywka o działaniu nawilżającym 1000 ml
225,34 zł/1l
225,34 zł
Sprzedawca: Tersorte

Miękka i wygodna pościel, pluszowa narzuta z poszewkami na poduszki - SNUGGBED, kolor różowy
135,53 zł
-6,78 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
128,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mormark

SONGMICS Wieszak na ubrania 2 półki metalowa rama oszczędność miejsca
253,49 zł
-35,72 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
217,77 zł
Sprzedawca: Lumarko

Caudalie 3522931003723, Płyn do ochrony przeciwsłonecznej, Twarz, Tubka, Ochrona, Skóra uniwersalna, 40 ml
306,90 zł/100ml
122,76 zł
Sprzedawca: VISO

Brita 1023120, 3 szt., Brita, Kartridż
159,19 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Zestaw walizek z twardą skorupą, zestaw walizek podróżnych, zestaw walizek na kółkach, 3 szt., ABS, czarny
388,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dtboom

Elektryczna maszyna do szycia Przenośna mini maszyna do szycia 2 prędkości Mini i podróżna maszyna do szycia Maszyna do szycia z podwójnym gwintem Pedał nożny Pedał nożny Retoo
28,89 zł
-6%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
26,89 zł
Sprzedawca: Retoo

Yves Saint Laurent YSL Libre Woda perfumowana 90 ml
4 228,44 zł/1l
380,56 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: LOGNOW

Olaplex Nº.7 Bonding Oil, Olejek do włosów, 30 ml, Kobiety, Włosy suche, Naprawa, Wzmacniający, Butelka
2 955,67 zł/1l
88,67 zł
Sprzedawca: Tersorte

Esstisch >Bomuli< in Weiß - 180x75x90cm (BxHxT)
1 114,59 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: moebelando

Avène Mleczko Avène Solaires Gamme Blanche 100% Minérale Lait Minérale SPF50+ 100ml
73,96 zł/100ml
73,96 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek

Zestaw mebelków dla dzieci: stolik + 2 krzesełka, KESPER
236,68 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Zestaw 2 okrągły stolik kawowy okrągły nowoczesny marmurowy biały złoty | Wohnling
778,89 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FineBuy_de
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta


































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 25 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Dobry produkt
Dobry produkt – od lat najlepszy
Oceniono dnia 1 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo piękny
Jestem zadowolony
Oceniono dnia 19 lutego 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Dostarczone szybko, wszystko zgodnie z życzeniem. Z przyjemnością ponownie.
Bardzo dobrze.
Oceniono dnia 9 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 2 listopada 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 16 czerwca 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 15 czerwca 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Australian Gold Botanical Krem BB Z SPF50 Jasny



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
98,99 zł
-2,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
96,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
108,98 zł/100ml

Beauty of Joseon 8809782555508, Krem z filtrem przeciwsłonecznym, Twarz i ciało, Tubka, Nawilżający, Odżywiający, Skóra uniwersalna, 50 ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(94)Liczba wystawionych ocen: 94
52,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
105,98 zł/100ml

HAWAIIAN TROPIC | Spray przeciwsłoneczny SPF50 170g
69,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
41,17 zł/100ml

Australian Gold Żel W Sprayu Z Bronzerem SPF50



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
74,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
316,41 zł/1kg

Australian Gold Balsam Do Opalania Z Bronzerem SPF30



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
73,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
31,22 zł/100ml

Australian Gold Balsam Do Opalania Z Bronzerem SPF50



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
70,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
29,95 zł/100ml

Hawaiian Tropic | Spray do opalania SPF 50 - 170g - Wodoodporny - Lekka formuła - Vegan
64,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
38,23 zł/100ml

Australian Gold Żel W Sprayu Z Bronzerem SPF30
65,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
27,84 zł/100ml

Australian Gold SPF50 Face With Self Tanner 88ml
76,98 zł
-11%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
67,98 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
77,25 zł/100ml

Hawaiian Tropic | Krem do opalania SPF 30 - 236ml - UVA/UVB ochrona - Wodoodporny i lekki - Ważne do 02/2026
59,99 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
56,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
24,15 zł/100ml

Australian Gold SPF50 Lotion Wodoodporny Balsam
73,98 zł
-12%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
64,98 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
27,42 zł/100ml

Australian Gold Balsam Do Opalania Z Bronzerem SPF15



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
61,99 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
59,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
25,31 zł/100ml

Australian Gold Żel W Sprayu Z Bronzerem SPF6



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
61,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
26,16 zł/100ml

Banana Boat | Sun Spray Sport SPF 30 - 170g - Wodoodporny - Chroni przed promieniami UVA/UVB



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
74,98 zł
-19%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
59,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
35,29 zł/100ml

Banana Boat | Balsam do opalania SPF 50 - 177 ml - Sport Kids - Wodoodporny i lekki - Ważny do 02/2026



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
59,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
33,89 zł/100ml

Banana Boat | Spray przeciwsłoneczny dla dzieci SPF 50 - 170 ml - ochrona UVA/UVB - wodoodporny i lekki



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
57,89 zł
Sprzedawca: Lemonbite
34,05 zł/100ml

Banana Boat | Balsam do opalania SPF 60+ - 236ml - Ultra Sport - Wodoodporna i lekka formuła



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
64,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
27,54 zł/100ml

Banana Boat | Sun Spray SPF 50 - 170g - Wodoodporny - Idealna ochrona dla osób aktywnych



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
66,98 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
64,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
38,23 zł/100ml

Banana Boat Sport Cool Zone spray do opalania SPF 50 | Wodoodporny i chłodzący | 170ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
69,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
41,17 zł/100ml

Banana Boat | Spray przeciwsłoneczny SPF 15 - 236 ml - Z olejem kokosowym - Wodoodporny i odżywczy



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
54,99 zł
-9%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
49,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
21,18 zł/100ml