4,9



Na podstawie 20 opinii
Rainbow syrop Slush jabłko 1 litr 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
Jednorazowe
39,05 zł
39,05 zł / 1l
+ 19,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Łap promocję, póki trwa!
Syropy i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Ice Bär syrop slush wiśnia 5 litrów 1:5 bez barwników AZO bez gliceryny koncentratJednorazowe22,46 zł/1l
112,31 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Więcej informacji o reklamie
Rainbow syrop slush borówka 5 litrów 1:5 bez barwników AZO bez gliceryny koncentratJednorazowe21,60 zł/1l
107,98 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Więcej informacji o reklamie
Syrop do slushu Rainbow o smaku Blue Energy, 5 l, proporcja 1:5, bez barwników AZO i glicerynyJednorazowe21,60 zł/1l
107,98 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Więcej informacji o reklamie
Syrop Slush zestaw party 6 smaków 250 ml 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentratJednorazowe54,68 zł/1l
82,02 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

125 sztuk słomek do lodu słomki papierowe kompostowalne bez plastiku 200 MM X 8 MM łyżka do kawy mrożonejJednorazowe
127,92 zł/1l
15,99 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Open Food 3052910015107, colours: e102, Sugar, green apple: 10%, acidifier: concentrated green apple acid, e 102: may have..., 347 kcal, 82,3 g, 0,012 g, 23 g, 0,03 gJednorazowe
98,06 zł/1l
68,64 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Vorselaars – Syrop do slushu – Cytryna – 5 litrówJednorazowe
64,79 zł/1l
323,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

Monin Puree truskawkowe (1 litr) + pompkaJednorazowe
302,95 zł/1l
302,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

Monin Puree z marakui (1 litr) + pompkaJednorazowe
302,95 zł/1l
302,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

Sodastream syrop wiśnia bez cukru 6x440ml koncentrat na 9 litrów napojówJednorazowe
45,49 zł/1l
120,09 zł
Sprzedawca: esiteo

Syrop Sweetbird, smak ananasa, 1 litrJednorazowe
102,78 zł/1l
51,39 zł
Sprzedawca: PrzyjacieleKawy

Syrop owocowy Raak wielosmakowy (6 x 750 ml)Jednorazowe
57,99 zł/1l
271,95 zł
-11,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
260,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

Syrop FruttaMax Brzoskwinia 500mlJednorazowe
53,98 zł/1l
26,99 zł
Sprzedawca: esiteo

Vorselaars – Syrop do slushu – Cola – 5 litrówJednorazowe
67,59 zł/1l
348,95 zł
-11,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
337,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

Syrop Sweetbird Mojito Mint, 1 litrJednorazowe
102,78 zł/1l
51,39 zł
Sprzedawca: PrzyjacieleKawy

SYROP MALINOWY500 ml - HOLLINGERJednorazowe
63,54 zł/1l
31,77 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Syrop Monin o smaku karmelowo-dynnymJednorazowe
218,54 zł/1l
305,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

Syrop malinowy 500ml GórWitJednorazowe
48,38 zł/1l
24,19 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Syrop z malin 250 ml BacówkaJednorazowe
81,96 zł/1l
20,49 zł
Sprzedawca: ApisFHU6

Syrop smakowy Sweetbird Popcorn, 1lJednorazowe
100,06 zł/1l
50,03 zł
Sprzedawca: PrzyjacieleKawy
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Opis produktu
Ten syrop slush jabłko jest koncentratem do przygotowywania napojów slush.
Nadaje się do przygotowania schłodzonych napojów w maszynach slush.
Dzięki płynnej konsystencji syrop można równomiernie dozować i przetwarzać.
Odpowiedni do gastronomii oraz użytku domowego.
Najważniejsze cechy
• Smak jabłko
• Bez barwników AZO i bez gliceryny
• Butelka 1 litr – do 6 litrów gotowego napoju przy proporcji 1:5
• Wyprodukowano z cukrem
• Butelka z możliwością ponownego zamknięcia
Zastosowanie
Proporcja mieszania 1:5 (1 część syropu, 5 części wody).
Mieszanka jest przetwarzana w maszynie slush.
W przypadku mniej słodkiego efektu proporcję można zmienić np. na 1:6.
Przed użyciem dobrze wstrząsnąć.
Informacja
Różne smaki można ze sobą łączyć.
Pozwala to tworzyć różne warianty smakowe.
Informacja o AI
Teksty i obrazy mogą być w całości lub częściowo tworzone przy użyciu AI.
- Smak
- Jabłko
- Zawartość
- 1 l
- Lista składników
- Cukier, woda, kwas: kwas cytrynowy, aromat, barwniki: E133, E150D, żółcień z krokosza barwierskiego.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość odżywcza w 100 ml (gotowy do spożycia) Wartość energetyczna 204 kJ / 48 kcal Tłuszcz 0,1 g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,0 g Węglowodany 12 g w tym cukry 11,9 g Białko 0,1 g Sól 0,1 g
- Alergeny
- Brak alergenów
- Waga
- 1430 g
- Firma spożywcza
- Hopser Funfood
- Nazwa handlowa
- Syrop Slush
- Producent
- Hopser Funfood
- EAN
- 4260663354643
- Smak
- Jabłko
- Zawartość
- 1 l
- Lista składników
- Cukier, woda, kwas: kwas cytrynowy, aromat, barwniki: E133, E150D, żółcień z krokosza barwierskiego.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość odżywcza w 100 ml (gotowy do spożycia) Wartość energetyczna 204 kJ / 48 kcal Tłuszcz 0,1 g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,0 g Węglowodany 12 g w tym cukry 11,9 g Białko 0,1 g Sól 0,1 g
- Alergeny
- Brak alergenów
- Waga
- 1430 g
- Firma spożywcza
- Hopser Funfood
- Nazwa handlowa
- Syrop Slush
- Producent
- Hopser Funfood
- EAN
- 4260663354643
Obowiązek informacyjny zgodnie z niemiecką Ustawą o opakowaniach
Pasuje również do tego

Rainbow syrop Slush truskawka 1 litr 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentratJednorazowe
39,05 zł/1l
39,05 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Rainbow syrop Slush jagoda 1 litr 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentratJednorazowe
39,05 zł/1l
39,05 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Rainbow syrop Slush marzanka wonna 1 litr 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentratJednorazowe
39,05 zł/1l
39,05 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Rainbow syrop Slush wiśnia 1 litr 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentratJednorazowe
39,05 zł/1l
39,05 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Ice Bär syrop Slush smak malina 1 l 1:5 bez AZO bez glicerynyJednorazowe
39,05 zł/1l
39,05 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Ice Bär syrop Slush smak arbuz 1 l 1:5 bez AZO bez glicerynyJednorazowe
39,05 zł/1l
39,05 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Ice Bär syrop Slush oceaniczny niebieski smak niebieska pomarańcza 1 l 1:5 bez AZO i bez glicerynyJednorazowe
39,05 zł/1l
39,05 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Rainbow syrop Slush cola 1 litr 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentratJednorazowe
39,05 zł/1l
39,05 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Ice Bär syrop Slush smak jabłko kiwi 1 l 1:5 bez AZO bez glicerynyJednorazowe
39,05 zł/1l
39,05 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Ice Bär syrop Slush smak wiśnia 1 l 1:5 bez AZO bez glicerynyJednorazowe
39,05 zł/1l
39,05 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Syrop Slush zestaw party 6 smaków 250 ml 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentratJednorazowe
54,68 zł/1l
82,02 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Rainbow syrop slush wiśnia 5 litrów 1:5 AZO bez bez gliceryny koncentratJednorazowe
21,60 zł/1l
107,98 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Rainbow syrop slush borówka 5 litrów 1:5 bez barwników AZO bez gliceryny koncentratJednorazowe
21,60 zł/1l
107,98 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Ice Bär syrop Slush niebieska pomarańcza oceaniczny niebieski 5 litrów 1:5 bez AZO bez glicerynyJednorazowe
22,46 zł/1l
112,31 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Rainbow syrop slush truskawka 5 litrów koncentrat 1:5 do napojów slushJednorazowe
21,60 zł/1l
107,98 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Ice Bär syrop Slush smak intensywna niebieska jagoda 1 l 1:5 bez AZO bez glicerynyJednorazowe
39,05 zł/1l
39,05 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Syrop do napojów mrożonych Rainbow o smaku coli, 5 l, proporcja 1:5, bez barwników AZO i glicerynyJednorazowe
21,60 zł/1l
107,98 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Syrop do slushu Rainbow o smaku cytrynowym, 1 l, proporcja 1:5, bez AZO, bez gliceryny, koncentratJednorazowe
39,05 zł/1l
39,05 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Maszyna do produkcji lodu slushowego i kruszonego lodu, wydajność 120 kg/h, możliwość regulacji stopnia kruszenia lodu
938,50 zł
Sprzedawca: MonsterShop

125 sztuk słomek do lodu słomki papierowe kompostowalne bez plastiku 200 MM X 8 MM łyżka do kawy mrożonejJednorazowe
127,92 zł/1l
15,99 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Syrop Slush zestaw party 6 smaków 250 ml +125 słomek z łyżeczką 1:5 bez AZO bez glicerynyJednorazowe
59,17 zł/1l
88,75 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Ice Bär syrop slush wiśnia 5 litrów 1:5 bez barwników AZO bez gliceryny koncentratJednorazowe
22,46 zł/1l
112,31 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Ice Bär syrop Slush smak cola 1 l 1:5 bez AZO bez glicerynyJednorazowe
39,05 zł/1l
39,05 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Clatronic ICM 3764, 1,5 l, 1 mis(y), Biały, 20 min, Przyciski, 200 mm
412,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Rainbow syrop slush jabłko 5 litrów 1:5 bez barwników AZO bez gliceryny koncentratJednorazowe
21,60 zł/1l
107,98 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

IceBär proszek do lodów soft wanilia 1 kg do maszyny do lodów soft & do domu
52,08 zł/1kg
52,08 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Syrop Rainbow Slush 5L AZO FREE | Waldmeister | Koncentrat do maszyn do lodów Slushy Maszyny do lodów Napoje 1:5Jednorazowe
21,60 zł/1l
107,98 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Ninja NC300EU, Tradycyjne przyrząd do robienia do lodów, 1,4 l, 3 mis(y), Czarny, Srebrny, 165 mm, 270 mm
1 412,45 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Ice Bär syrop Slush brzoskwinia 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentratJednorazowe
22,46 zł/1l
112,31 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

ProfiCare PC-AKS 3034, Suchy i Mokry, Filtracja, Bez worka, Antracyt, Niebieski, Ładowanie, Bateria
335,18 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 95% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
95%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 5% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
5%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 17 listopada 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Świetne
Zawartość 1 l
Lody, soki, nawet do wypieków świetna sprawa. Dobry aromat, dobry smak
Oceniono dnia 29 kwietnia 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Syrop Slush
Zawartość 1 l
Jakość jest świetna, smakuje jak w wesołym miasteczku
Oceniono dnia 26 sierpnia 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo dobry produkt
Zawartość 1 l
Bardzo dobry produkt i bardzo smaczny
Oceniono dnia 7 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 1 l
Oceniono dnia 14 listopada 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 1 l
Oceniono dnia 14 listopada 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 1 l
Oceniono dnia 14 listopada 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 1 l
Oceniono dnia 14 listopada 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 1 l
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Ice Bär syrop Slush intensywny niebieski jagoda 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(51)Liczba wystawionych ocen: 51
112,31 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l

Syrop do napojów mrożonych Rainbow o smaku Red Energy, 5 l, proporcja 1:5, bez barwników AZO i gliceryny



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
107,98 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
21,60 zł/1l

Syrop do slushu Rainbow o smaku Blue Energy, 5 l, proporcja 1:5, bez barwników AZO i gliceryny



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
107,98 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
21,60 zł/1l

Ice Bär syrop Slush niebieska pomarańcza oceaniczny niebieski 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(51)Liczba wystawionych ocen: 51
112,31 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l

Ice Bär syrop Slush jabłko kiwi 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(51)Liczba wystawionych ocen: 51
112,31 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l

Ice Bär syrop slush wiśnia 5 litrów 1:5 bez barwników AZO bez gliceryny koncentrat



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(51)Liczba wystawionych ocen: 51
112,31 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l

Ice Bär syrop Slush jeżyna 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(51)Liczba wystawionych ocen: 51
112,31 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l

Ice Bär syrop Slush brzoskwinia 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(51)Liczba wystawionych ocen: 51
112,31 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l

Ice Bär syrop Slush marzanka wonna 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(51)Liczba wystawionych ocen: 51
112,31 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l

Ice Bär syrop Slush niebieska malina 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(51)Liczba wystawionych ocen: 51
112,31 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l

Syrop Pomarańczowy Herbapol 420 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
9,29 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
11,33 zł/1kg

Miód z cytryną-suplement diety Herbapol Lublin 420 ml
9,29 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
22,12 zł/1l

Syrop glukozowy 5kg - Schronisko Bukowina
58,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
11,80 zł/1l

Syrop Slush zestaw party 6 smaków 250 ml +125 słomek z łyżeczką 1:5 bez AZO bez gliceryny



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(79)Liczba wystawionych ocen: 79
88,75 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
59,17 zł/1l

Syrop barmański arbuzowy 700ml - Rioba



3,7Średnia ocena: 3,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
27,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
39,70 zł/1l

Syrop barmański słony karmel 700ml - Rioba



1,0Średnia ocena: 1,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
27,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
39,84 zł/1l

SYROP DO DRINKÓW I KOKTAJLI APERITIVO500 ml - HOLLINGER



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
34,98 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Syrop z czarnej porzeczki 1L
32,39 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
32,39 zł/1l

Tri Top Orange Mandarine 600ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(31)Liczba wystawionych ocen: 31
22,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
37,60 zł/1l

Syrop cynamonowy Monin – intensywny smak, naturalny aromat, 250 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
21,36 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
85,44 zł/1l