4,9



Na podstawie 24 opinii
Ducray Kertyol P.S.O Szampon przeciwłupieżowy, 200 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
88,03 zł
440,15 zł / 1l
+ 21,34 zł za wysyłkę
Nasze najlepszeoferty
Szampony i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Szampon Linola, 200 ml376,30 zł/1l
75,26 zł
Sprzedawca: apohealth

Więcej informacji o reklamie
Ducray Sensinol Szampon do mycia włosów, 400 ml62,59 zł
-10%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
56,33 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek

Więcej informacji o reklamie
Ducray Kelual DS intensywny szampon przeciwświądowy 100 ml87 080,00 zł/1l
87,08 zł
Sprzedawca: apohealth

Więcej informacji o reklamie
3x Szampon Czosnkowy 500 ml Bioblas, Bezzapachowy, Przeciw Wypadaniu Włosów Kobiety Mężczyźni51,70 zł/1l
77,55 zł
Sprzedawca: mk-tronic

Ducray Anapase+, Szampon uzupełnienie kuracji przeciw wypadaniu, 400 ml
282,50 zł/1l
113,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Ducray Squanorm, Szampon łupież tłusty, 200 ml
594,55 zł/1l
118,91 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Ducray Elution Delikatny szampon równoważący
171,45 zł/1l
68,58 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek

ELUCION przeciwłupieżowy szampon przywracający równowagę promo 2 x 400ml
382,80 zł/1l
153,12 zł
Sprzedawca: somnia24

Vichy Dercos PSOlution Szampon keratolityczny, 200 ml
349,28 zł/1kg
87,32 zł
Sprzedawca: MANADA

Vichy Dercos Anti-Dandruff Szampon przeciwłupieżowy do włosów suchych, 390 ml
242,66 zł/1kg
106,77 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Bioderma, Node DS+ Intensywny Szampon przeciwlupiezowy, 125 ml
478,80 zł/1l
59,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Vichy Dercos Anti-Dandruff Dry Hair Dermatological Shampoo szampon wzmacniający przeciw łupieżowi do włosów suchych i farbowanych Refill 390 ml
97 820,00 zł/1kg
97,82 zł
Sprzedawca: apohealth

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Vitamino Color, Resveratrol, Hair Shampoo, 1500 ml
89,31 zł/1l
133,97 zł
Sprzedawca: MANADA

Ducray Extra-Doux Szampon , 400 ml
50,83 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek

Ducray Sensinol Physio Szampon ochronny 200 ml
365,00 zł/1l
83,00 zł
-12%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
73,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Ducray Silbershampoo 200 ml
599,60 zł/1l
119,92 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Sulsena Anti-Dandruff Szampon przeciwłupieżowy, 150ml
230,33 zł/1l
34,55 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Ducray Kelual Squanorm Szampon przeciw upieowi tustemu, 200 ml
46,32 zł
-9%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
41,69 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek

Dermz Healpsorin Szampon na łuszczycę i ŁZS, 500ml
428,60 zł/1kg
235,73 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Stieproxal Szampon 100 ml
671,80 zł/1l
67,18 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Kertyol P.S.O. Rebalancing Treatment Shampoo stanowi uzupełnienie pielęgnacji dla skóry skłonnej do łuszczycy.
Korzyści:
* Pomaga eliminować suche obszary
* Łagodzi swędzenie spowodowane suchością skóry
* Trwale zapobiega nawrotom łupieżu
* Zawiera Celastrol - innowacyjny składnik aktywny, w 100% pochodzenia naturalnego, wytwarzany z hodowli komórek roślinnych. Kojący składnik aktywny działa bezpośrednio na keratynocyty, zmniejszając suchość i poprawiając wygląd skóry głowy.
-77% uczucia swędzenia po kilku pierwszych aplikacjach
-78% ilości łupieżu po miesiącu stosowania
+79% poprawy jakości skóry głowy i włosów po 1 miesiącu stosowania
Badanie kliniczne przeprowadzone na 54 osobach z łagodną do umiarkowanej łuszczycą skóry głowy. 4-tygodniowa intensywna faza kuracji - 3 aplikacje w tygodniu.
76% składników pochodzenia naturalnego
Opis produktu
Szampon regulujący do skóry głowy z tendencją do łuszczycy
Idealny do suchego łupieżu
Z celastrolem, wederyną, ichtiolem i kwasem salicylowym
76% naturalny skład
Kertyol P.S.O. to uzupełniający produkt do pielęgnacji skóry głowy dla osób z tendencją do łuszczycy. Jest to szampon równoważący, który pomaga usunąć łupież oraz złagodzić zaczerwienienie i swędzenie spowodowane suchością skóry.
Zapobiega również nawrotom łupieżu suchego. Może być stosowany w połączeniu lub po zażyciu leków.
W jego składzie wyróżniają się:
Celastrol: Innowacyjny składnik aktywny, w 100% pochodzenia naturalnego, wytwarzany w procesie hodowli komórek macierzystych. Ma działanie łagodzące i działa bezpośrednio na keratynocyty, zmniejszając widoczność blaszek miażdżycowych. Poprawia wygląd skóry.
Vederine™️: Aktywny składnik, który promuje różnicowanie komórek, a tym samym pomaga płytkom łatwiej oderwać się od skóry.
Ichtiol: Składnik aktywny, który spowalnia przyspieszoną odnowę komórek i zmniejsza tworzenie się nowych łusek.
Kwas salicylowy : Ma działanie keratolityczne, a tym samym pomaga usunąć widoczną płytkę nazębną.
Wyniki kliniczne
Badanie kliniczne przeprowadzone na 54 osobach z łagodną do umiarkowanej łuszczycą skóry głowy wykazało
Po 1. aplikacji:
-77% swędzenia *
Po 1. miesiącu:
-78 % złagodzenie blaszek **
+ 79% poprawa jakości życia ***
Instrukcja użycia
Nałożyć na wilgotną skórę głowy, delikatnie wmasować, a następnie spłukać.
Odnowić aplikację i pozostawić na 3 minuty. Spłukać dużą ilością wody.
stosować 3 razy w tygodniu przez 4 tygodnie.
Można łączyć z zabiegami podczas nawrotów.
Właściwości
Tolerancja testowana w połączeniu z lekami
Łagodzi swędzenie i zaczerwienienie
Usuwa łupież
Zapobiega nawrotom łupieżu suchego
Bezpieczny dla włosów farbowanych
Ułatwia stylizację
Rodzaj skóry
Do skóry głowy z tendencją do łupieżu.
Składniki
WODA (AQUA)COCOS NUCIFERA (COCONUT) OIL (COCOS NUCIFERA OIL)SODIUM TRIDECETH SULFATE SODIUM LAUROAMPHOACETATECOCAMIDE MIPAGLYCERINSODIUM CHLORIDESALICYLIC ACID1,2-HEKSANODIOLCAPRYLYL GLYCOLCICHORIUM INTYBUS (CYKORIA) ROOT EXTRACTFRAGRANCE (PARFUM)ICTASOLPENTYLENE GLYCOLTRIPTERYGIUM WILFORDII CALLUS EXTRACT
Kertyol PSO balancing treatment shampoo to produkt pielęgnacyjny do skóry głowy ze skłonnością do łuszczycy - może być stosowany od momentu pojawienia się blaszek, a nie jako kuracja podtrzymująca - łagodzi skórę głowy, pomaga blaszkom zniknąć i ogranicza ponowne pojawianie się suchych plam na powierzchni skóry głowy - łagodzi swędzenie* - ogranicza ponowne pojawianie się suchych plam na powierzchni skóry głowy Ogranicza ponowne pojawianie się suchych plam na powierzchni skóry głowy *związanych z suchością skóry. CELASTROL: Opatentowany proces biotechnologiczny. Gebrauchsanweisung In Angriffsphase 3 mal pro Woche für 4 Wochen. Podczas uruchamiania raz w tygodniu. Do stosowania w połączeniu lub w powiązaniu z lekami. Unikać kontaktu z oczami. Unikać kontaktu z wodą.
Szampon przeznaczony jest do skóry głowy skłonnej do łuszczycy (psoriasis), na której pojawiają się suche, grube łuski i często intensywne swędzenie. Pomaga usunąć złogi powstałe w wyniku nadmiernej odnowy komórkowej, łagodzi podrażnienia i zaczerwienienia. Może być stosowany jako leczenie uzupełniające terapię medyczną, a jego wysoka tolerancja została potwierdzona klinicznie.
- wysokiej jakości medyczna pielęgnacja włosów
- do leczenia łuszczycy
- szampon do mycia włosów
- produkt do higieny osobistej z apteki
- Producent: Pierre Fabre Pharma GmbH, Niemcy (produkt oryginalny z Niemiec)
- PZN: 12517033
Ducray Kertyol Pso Rebalancing Treatment Shampoo 200 ml
Szampon przywracający równowagę Ducray Kertyol PSO
Ducray Kertyol Pso Cure Szampon Łuszczyca 200 ml - Temat: Pielęgnacja włosów
- Wymiary
- 200 ml.
- Waga
- 250 g
- Zawartość
- 200 ml
- Składniki
- Ducray Kertyol P.S.O Szampon przeciwłupieżowy, 200 ml
- Producent
- Zakres dostawy
- 200 ml
- EAN
- 328277014847303282770148473
- Numer producenta
- 12517033
- Wymiary
- 200 ml.
- Waga
- 250 g
- Zawartość
- 200 ml
- Składniki
- Ducray Kertyol P.S.O Szampon przeciwłupieżowy, 200 ml
- Producent
- Zakres dostawy
- 200 ml
- EAN
- 328277014847303282770148473
- Numer producenta
- 12517033
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Pasuje również do tego

Ducray Kertyol P.S.O. Koncentrat ciało i skóra głowy, 100 ml
93,21 zł/100ml
93,21 zł
Sprzedawca: apohealth

Ducray Elution Delikatny szampon równoważący
171,45 zł/1l
68,58 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek

25x Fluorecare BIO-TECH COVID-19 i zestaw testów na grypę A/B i antygen RSV Zestaw szybkiego testu na antygen | CE 2934 | 25 zestawów do samodzielnego wykonania testu na grypę
312,18 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de

Skrzynia ogrodowa na poduszki 310 litrów o wyglądzie rattanu Zamykana na kółka Uchwyty Czarny
339,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MaxiMondo

Ducray Kelual Ds el oczyszczajcy 200ml
57,45 zł/100ml
114,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

ELUCION przeciwłupieżowy szampon przywracający równowagę promo 2 x 400ml
382,80 zł/1l
153,12 zł
Sprzedawca: somnia24

Ducray Squanorm, Szampon łupież tłusty, 200 ml
594,55 zł/1l
118,91 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Komfortec, wodoodporna ochrona na materac, 90x200 cm | Oddychająca, bezgłośna, O
105,49 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Blender ręczny LEHMANN CHOWMEI Mikser ręczny ze stali nierdzewnej ,Trzepaczka do mieszania, hak do mieszania ZESTAW 6w1 wielofunkcyjny, złote ostrze
124,90 zł
-5,90 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
119,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lehmann

12-calowy rower dziecięcy dla dziewczynek Dino Bikes 124RLN
377,00 zł
Sprzedawca: KUBISPORT

Hulajnoga elektryczna RCB dla dzieci, składana hulajnoga elektryczna dla dzieci, maksymalny zasięg 16 km, maksymalna prędkość 20 km / h
812,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: hatservice

Ducray Kelual DS intensywny szampon przeciwświądowy 100 ml
87 080,00 zł/1l
87,08 zł
Sprzedawca: apohealth

Apple MUF72ZM/A, 1 m, USB C, USB C, Biały
65,00 zł/1m
65,00 zł
Sprzedawca: NamdarStore

Samsung EP-TA20, Wewnętrzna, USB, Biały
70,31 zł
Sprzedawca: Phonmatic

Philips G3 Premium Gum Care HX9054/33 Końcówki Zdrowe Dziąsła do szczoteczki sonicznej, 4 szt., Czarny, 3 mies., Miękki, Guma, 2 Series plaque defence; 3 Series gum health; DiamondClean; DiamondClean Smart; EasyClean;...
195,01 zł
Sprzedawca: evomag

Pokrowiec na huśtawkę Wehncke Hollywood - ok. 210x150x139 cm; 79268
93,84 zł/1m²
295,60 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Kuchnia drewniana XXL z oświetleniem LED, fartuszkiem i akcesoriami
538,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HyperMotion

Ducray Kertyol Pso Balsam nawilajcy 400 ml
17 893,00 zł/100ml
178,93 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Samsung INR18650-35E – ogniwo litowo-jonowe 3,7 V 3500 mAh (18650, płaski górny, bez zabezpieczenia)
21,32 zł
Sprzedawca: Akkuman

Telewizor Hisense 43E78HQ QLED - 43 cale (109 cm przekątnej ekranu) - 4K Smart-TV - ULtra HD / HDR / Potrójny tuner DVB-C/S/S2/T2 - Nagrywanie USB, Bluetooth, Alexa)
7 910,34 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: G.
Sprzedawca: Technology-Germany

Cyfrowa waga bagażowa Waga bagażowa z wyświetlaczem LCD Waga rybna Waga wisząca Waga ręczna Duży wyświetlacz LCD Waga podróżna do 50 kg Bagaż podróżny Czarny Retoo
9,89 zł
Sprzedawca: Retoo

Bioderma, Node DS+ Intensywny Szampon przeciwlupiezowy, 125 ml
478,80 zł/1l
59,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lacoste Woda toaletowa spray dla kobiet
1 894,44 zł/1l
170,50 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Przytulanka "Wenze" wykonana z poliestru w kolorze brązowym. Wymiary (szer./wys.) 90x34 cm
211,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: vidaXL

S80PRO 3″ Tłumacz językowy 138 języków online, 16 offline, tekst/zdjęcie/tłumaczenie symultaniczne, ChatGPT, nagrywanie audio/wideo, oprogramowanie językowe
285,59 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: PrimePick

Mówiąca pluszowa zabawka Chomik Powtórzenia Elektroniczna zabawka dla niemowląt Dzieci Powtórzenia Funkcja Mówiący pluszowy chomik Prezenty Retoo
19,89 zł
-20%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
15,89 zł
Sprzedawca: Retoo

Olaplex Nº.3 Hair Perfector, 100 ml, Unisex, Włosy łamliwe, Włosy zniszczone, Martwe włosy, Wszystkie kolory, Naprawa, Wzmacniający, Leczenie, Butelka
1 290,90 zł/1l
129,09 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MFETradeShop

Odkurzacz Ręczny Mocny Bezworkowy Samochodowy Bezprzewodowy Auta Samochodu
101,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: EwaToys

Duracell CR1616 3V, Jednorazowa bateria, CR1616, Lit, 3 V, 1 szt., Guzik/moneta
6,19 zł
Sprzedawca: LEDDO
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 92% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
92%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 8% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
8%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 23 sierpnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Top.
Jedyna rzecz, która naprawdę pomaga w widoczny sposób na łuszczycę. Stosowany od lat. Jetzt war es mal alle und hatte vergessen zu bestellen....sehnsüchtig hat man gewartet weil sofort eine deutliche Verschlechterung eintrat... absolute Kaufempfehlung.
Oceniono dnia 19 sierpnia 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Zawsze szybka i niezawodna dostawa
Od lat używam szamponu Ducray Kertyol P.S.O do mojej wrażliwej skóry głowy i mam z nim dobre doświadczenia. Cieszę się, że odkryłam tubkę 200 ml w Kaufland.
Oceniono dnia 12 czerwca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Szybka dostawa
szybka dostawa i dobra cena, prosimy o kontynuowanie!
Oceniono dnia 30 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Delikatna pielęgnacja włosów przy suchej skórze głowy
Gorąco polecam!
Oceniono dnia 12 grudnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Punktualność Niezawodność
Dziękuję i z przyjemnością jeszcze raz
Oceniono dnia 17 grudnia 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Doskonale, raz za razem.
Szampon jest idealny na problemy skóry głowy. Pomógł mi optymalnie.
Oceniono dnia 8 stycznia 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Ratunek
Jedyny produkt, który trwale łagodzi swędzenie skóry głowy.
Oceniono dnia 19 sierpnia 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Szampon
Super
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Ziołowy szampon przeciwłupieżowy Tresan 6 ziół i pirocton olaminy 300 ml
26,80 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand
89,33 zł/1l

Tresan Szampon wzmacniający z pokrzywą przeciw wypadaniu włosów 300 ml
26,80 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand
89,33 zł/1l

Szampon Fanola No Yellow 6x1000ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
389,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
1 114,26 zł/1l

Ducray Sensinol Szampon do mycia włosów, 400 ml



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
62,59 zł
-10%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
56,33 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek

Szampon Fanola No Yellow 3 x 1000 ml srebrny



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
188,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
63,00 zł/1l

OWAY Hair & Body Invigorating Wash szampon i żel pod prysznic 2w1 rewitalizujący 240 ml
158,08 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
658,67 zł/1l

Zestaw Natureza Cosmeticos Biotin - Szampon i Odżywka 2 x 500 ml
180,99 zł
Sprzedawca: Keratinshop
180,99 zł/1l

Goldwell DualSenses Blondes and Highlights Szampon 1000ml + Odżywka 1000ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
177,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
89,00 zł/1l

Tresemmé | Szampon do włosów kręconych - z olejkiem kokosowym - nawilżający - pielęgnacja loków - 828 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
41,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
50,71 zł/1l

Tresemmé | Szampon przeciw łamaniu się włosów - 828 ml - Wzmacniający - Szampon przeciw łamaniu się włosów - Pielęgnacja włosów



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
39,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
48,30 zł/1l

Tresemmé | Szampon - Keratin Smooth - 828 ml - Wygładzający - Z ochroną termiczną - Bez parabenów - Pielęgnacja włosów
39,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
48,30 zł/1l

Olaplex Salon Kit No.1 Bond Multiplier 525 ml + No.2 Bond Perfector 2 x 525 ml + dávkovač



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(613)Liczba wystawionych ocen: 613
1 121,93 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
318,28 zł/1l

L'Oréal Professionnel Absolut Repair: Szampon 1500ml + Pompka 1500ml



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
132,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
88,66 zł/1l

Fanola No Yellow szampon 1000ml + maska 350ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
104,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
299,97 zł/1l

Matrix Total Results Insta Cure Build-A-Bond Shampoo szampon wzmacniający do włosów bardzo suchych i zniszczonych 1000 ml
86,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
86,99 zł/1l

Schwarzkopf Bonacure Bond, 1000 ml, Szampon, Użytkownicy nieprofesjonalni, Kobiety, Champú:Aqua (Water, Eau), Cocamidopropyl Betaine, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Coco-Glucoside,..., 83 mm



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
96,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
96,99 zł/1l

Fanola No Yellow szampon 3x350ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
101,99 zł
-3,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
98,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
282,83 zł/1l