5,0



Na podstawie 1 opinii
Wellaflex Lakier do wlosow Power Halt, 250ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
16,27 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
13,91 zł-14%
46,37 zł / 1kg
+ 13,35 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Lakiery do włosów i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Lakier do włosów mocno utrwalający Stylesign Hairspray (Strong Hairspray), 500 ml155,98 zł/1l
77,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
Lakier Do Włosów Syoss Fullness 3 Zwiększający Objętość 300 Ml96,63 zł/1l
28,99 zł
Sprzedawca: Dolmoshop

Więcej informacji o reklamie
Schwarzkopf Osis Session Extra Strong Hold Lakier do włosów 3x300ml88,88 zł/1l
79,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
Goldwell StyleSign Lakier do włosów extra mocny 300 ml166,63 zł/1l
49,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Wella Lakier do wlosow Super Mega, 250 ml
250,10 zł/1kg
75,03 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Lakier do włosów Wellaflex Shape and Finish Gloss Ultra Strong Hold 250ml
76,68 zł/1l
19,17 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Taft, Power Express 5, Lakier do włosów, 250ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
126,96 zł/1l
31,74 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Schwarzkopf Taft Power 5 Lakier do włosów, 250 ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
83,12 zł/1l
31,74 zł
-34%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
20,78 zł
Sprzedawca: Katomix

Wellaflex, Volume & Repair Lakier do wlosow, 250 ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
244,37 zł/1kg
73,31 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Taft Power & Fullness Lakier do włosów 5, 250 ml
51,50 zł/1kg
16,16 zł
-10%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
14,42 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Schwarzkopf 5, Powerful age, Lakier do wlosow, 250 ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
83,12 zł/1l
20,78 zł
Sprzedawca: Katomix

wellaflex 6167043007 wellaflex 2-Tages-Volumen Halt 4 Haarspray 250 ml
278,20 zł/1l
14,46 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
13,91 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

wellaflex 6167046006 wellaflex Invisible Hold Halt 4 Haarspray 250 ml
55,64 zł/1l
15,48 zł
-10%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
13,91 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Wellaflex, Sensitive Lakier do włosów, 250 ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
304,08 zł/1l
76,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

MONTIBELLO Produkty do stylizacji / Spraye do włosów, 500ml
81,60 zł/1l
40,80 zł
Sprzedawca: SklepFryzPolska

Tresemme Lakier do wlosow Freeze Hold, 250 ml
101,72 zł/1l
38,15 zł
-33%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
25,43 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DealOn

Tresemme Lakier do wlosow Extra Hold, 250 ml
105,70 zł/1kg
31,71 zł
Sprzedawca: VISO

Wella Lakier do wlosow Flexible, 250 ml
229,84 zł/1l
57,46 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Schwarzkopf, Ultra, Lakier do włosów 4, 250 ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
83,12 zł/1l
20,78 zł
Sprzedawca: Katomix

Schwarzkopf Osis Session Extra Strong Hold Lakier do włosów 2x500ml
69,99 zł/1l
69,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Lakier do wlosow o bardzo mocnym utrwaleniu Wellaflex gwarantuje maksymalna trwalosc uczesania, niezaleznie od pogody, wykonywanych czynnosci oraz typu wlosow.
- Waga
- 0.3 kg
- Zawartość
- 250 ml
- Składniki
- Wellaflex Lakier do wlosow Power Halt, 250ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
- Producent
- Wella Flex
- EAN
- 4064666045245
- Numer producenta
- 12064134
- Waga
- 0.3 kg
- Zawartość
- 250 ml
- Składniki
- Wellaflex Lakier do wlosow Power Halt, 250ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
- Producent
- Wella Flex
- EAN
- 4064666045245
- Numer producenta
- 12064134
Brak hasła ostrzegawczego
Specyfikacja nie jest wymagana.
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Ostrzeżenia o niebezpieczeństwie
Specyfikacja nie jest wymagana.
Pasuje również do tego

Wella Lakier do wlosow Super Mega, 250 ml
250,10 zł/1kg
75,03 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Wellaflex, Farbbrillanz Lakier do włosów, 250 ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
55,64 zł/1l
14,46 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
13,91 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Wellaflex, Volume & Repair Lakier do wlosow, 250 ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
244,37 zł/1kg
73,31 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Lakier do włosów Wellaflex Shape and Finish Gloss Ultra Strong Hold 250ml
76,68 zł/1l
19,17 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

GUMA DO ŻUCIA Z KSYLITOLEM O SMAKU CYNAMONOWYM (10 szt.) 15 g - CHEWSY
674,67 zł/1kg
10,12 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

wellaflex 6167043007 wellaflex 2-Tages-Volumen Halt 4 Haarspray 250 ml
278,20 zł/1l
14,46 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
13,91 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

40L Plecak męski na zewnątrz Wodoodporny, Laptop Męski Plecak szkolny Duży plecak biznesowy na notebooka do pracy Podróżujący mężczyźni Chłopcy Czarny Retoo
28,89 zł
Sprzedawca: Retoo

Eucerin Szampon Eucerin Dermo Capillaire Łagodzący szampon z mocznikiem
217,40 zł/1l
57,40 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
54,35 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Yaheetech klatka dla ptaków z zabawkami, 99 × 46 × 35,5 cm, dla nimf, zeberek i papug, czarna
239,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Yaheetech

Schneider 50-3083 Schneider Kugelschreiber K15 blau Schreibfarbe blau 50 Stk.
4,80 zł
Sprzedawca: BIUROSFERA

Wellaflex, Fulle & Style Pianka do włosów, 200 ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
62,55 zł/1l
12,51 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Mövenpick der Milde Harmonische Milde Kawa Arabica mielona 500g
151,36 zł/1kg
75,68 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi 5 minute terrine spaghetti w kremowym sosie szynkowym 64g
161,00 zł/1kg
9,66 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Oryginalny kabel Samsung USB C EP-DG950CBE 1,2 m czarny wytrzymały kabel do szybkiego ładowania typu C kabel do transmisji danych
66,52 zł/1m
79,83 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe

Persil Color Kraft-Gel 100WL 4500ml
6,56 zł/1l
64,90 zł
-9%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
59,00 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand

Wella, Wunder Volumen & Schutz Lakier do włosów, 250 ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
253,40 zł/1kg
76,02 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: everybuy_at

NIVEA 80608, Rąk, Kostka mydła, Zmiękczający, Biały, Owalny, Gliceryna
5,73 zł/1kg
3,44 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Intenso 7501521, Jednorazowa bateria, AA, Alkaliczny, 1,5 V, 100 szt., 2600 mAh
128,21 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Pollin-Electronic

Wella Sensitive Lakier do wlosow 3, 250 ml
300,12 zł/1l
75,03 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Ariel All in One Pods Kapsułki do prania, 20 sztuk
72,32 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Melitta 1025-16, Przelewowy ekspres do kawy, 1,25 l, 1080 W, Czarny, Srebrny
601,90 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Wella Lakier do wlosow Flexible, 250 ml
229,84 zł/1l
57,46 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Klatka dla ptaków Yaheetech z zabawkami dla ptaków i dachem na zawiasach, woliera dla papużek falistych/karaluchów/ptaków, 40 x 40 x 58 cm, czarna
229,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Yaheetech

Dr. Oetker 130376004 Dr. Oetker Paradies Creme Vanille 60,0 g, 1 St.
123,33 zł/1kg
7,40 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

wellaflex 6167046006 wellaflex Invisible Hold Halt 4 Haarspray 250 ml
55,64 zł/1l
15,48 zł
-10%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
13,91 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Gorenje F39EPW4, 61 l, 3 kg/24h, N-T, 39 dB, E, Biały
928,78 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: E.
Sprzedawca: Katomix

Krueger Family Latte Macchiato Classico 500g mit feiner Espresso-Note
46,12 zł/1kg
26,41 zł
-12%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
23,06 zł
Sprzedawca: Katomix

Remington AS8606, Szczotka z gorącym powietrzem, Ciepły, W kształcie stożka, Suche/Mokre włosy, Czarny, Złoto różowe, 800 W
206,32 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

HOME DELUXE Klimatyzator przenośny KIMO - 9000 BTU | klimatyzator przenośny, klimatyzator mobilny, klimatyzator przenośny
1 830,99 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Od A+++ do DSprzedawca: Home-Deluxe-GmbH
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 20 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Lakier do włosów mocno utrwalający Stylesign Hairspray (Strong Hairspray), 500 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
77,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
155,98 zł/1l

Goldwell Style Sign Soft Volumizer, Lakier do włosów, Unisex, Do wszystkich włosów, 200 ml, Zwiększanie objętości, 1 szt.



3,8Średnia ocena: 3,8 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
54,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
274,95 zł/1l

Balmain Session Spray Strong, Lakier do włosów, Kobiety, Do wszystkich włosów, 300 ml, Utrwalanie, 1 szt.
158,02 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
526,73 zł/1l

Schwarzkopf Professional Osis+ Spray teksturyzujący do włosów, 300 ml



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
39,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
114,26 zł/1kg

Goldwell StyleSign Lakier do włosów extra mocny 500 ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
83,73 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
182,42 zł/1kg

Lakier do włosów Schwarzkopf Osis Freeze Strong Hold 6x500ml
227,99 zł
-11,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
216,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
72,33 zł/1l

Schwarzkopf Osis Session Extra Strong Hold Lakier do włosów 6x500ml
210,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
70,33 zł/1l

Schwarzkopf Osis Session Extra Strong Hold Lakier do włosów 3x300ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
79,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
88,88 zł/1l

Goldwell Hair Lacquer 3 x 600 ml zestaw lakierów do włosów o bardzo mocnym utrwaleniu



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
95,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
53,33 zł/1l

Lakier do włosów Schwarzkopf Osis Freeze Strong Hold 2x500ml



1,0Średnia ocena: 1,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
75,99 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
71,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
71,99 zł/1l

Schwarzkopf Osis Session Extra Strong Hold Lakier do włosów 2x500ml
69,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
69,99 zł/1l

Lakier Do Włosów Syoss Fullness 3 Zwiększający Objętość 300 Ml
28,99 zł
Sprzedawca: Dolmoshop
96,63 zł/1l

LIMBA SPRAY GLANCE nabłyszczenie włosów 120ml
94,99 zł
Sprzedawca: Keratinshop
791,58 zł/1l

Kevin Murphy - Session Spray Flex 400ml



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
127,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
319,97 zł/1l

Schwarzkopf Osis Session Extra Strong Hold Lakier do włosów 2x300ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
52,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
88,32 zł/1l

Matrix High Amplify, Lakier do włosów, Unisex, Do wszystkich włosów, 250 ml, Zwiększanie objętości, To use: On damp or dry hair, direct nozzle applicator close to the scalp or all over. Blow dry,...



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
57,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
231,96 zł/1l