Już tylko 1 sztuka w tej cenie
HEITMANN Eierfarben 1017049 Eierfarben Farben-Froh Eierfarben farbsortiert
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
48,80 zł
8 133,33 zł / 1l
+ 6,15 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Barwniki do jajek i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Lampka akumulatorowa Paulmann Lirox228,00 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: G.
Sprzedawca: PaulmannLicht

Więcej informacji o reklamie
Mobilna lampa stołowa Paulmann Pellini364,00 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: G.
Sprzedawca: PaulmannLicht

Więcej informacji o reklamie
Lampa stołowa Pauleen Adorable Shine White Switch 150lm 1,5W czarna191,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: PaulmannLicht

Więcej informacji o reklamie
Mobilna lampa stołowa Paulmann Varia228,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: PaulmannLicht

HEITMANN Eierfarben 1018468 HEITMANN Eierfarben Pastell Zauber Eierfarben farbsortiert
5 813,33 zł/1l
34,88 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Farby do jajek na 40 jajek Wielkanoc farby do jajek Wielkanoc dzieci malują kreatywne rękodzieło festiwal
11,36 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Farby do pisanek Farby proszkowe do pisanek 5 kolorów Farby do jajek
2 598,00 zł/1kg
12,99 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Brauns-Heitmann 1024491, Zawieszane pudełko
149,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Brauns-Heitmann 1024469, Płynny, Zielony, Pomarańczowy, Różowy, Żółty, Barwniki spożywcze naturalne, Do jajek, 20 ml, Plastikowa butelka
1 814,50 zł/1l
36,29 zł
Sprzedawca: M_plus_L

HEITMANN EIERFARBEN 1024442 Pisanka w kolorze Iris - Classic
12,89 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Farby Magic Egg: efekt marmurkowy i 5 intensywnych kolorów
1 455,50 zł/1kg
29,11 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Ovo Farba Proszkowa Do Jajek Czerwona
1 997,50 zł/1kg
15,98 zł
Sprzedawca: VISO

Barwniki spożywcze do jajek - 5 kolorów
2,04 zł
-9%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
1,85 zł
Sprzedawca: Loveart

com-four® 25x barwniki do jajek z efektem marmuru - płynne barwniki do jajek białych i brązowych - ze specjalnymi rękawiczkami zapewniającymi doskonałe marmurkowanie - proste barwienie jajek na zimno
399,24 zł/1kg
73,86 zł
Sprzedawca: com-four

Metaliczne żelowe farby do jajek, 5 sztuk w opakowaniu, rękawiczki
18,62 zł
Sprzedawca: VISO

Heitmann 1024472 Zestaw pastelowych kolorów pisanek Mix It
50,55 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Zestaw naklejek wielkanocnych Zajączek wielkanocny maxi Pisanki ozdobne naklejki 2 arkusze
108,78 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

OVO GEL COLOURS 4KS, MARBLE EFFECT, á 5ML+PARA RĄK
23,51 zł
Sprzedawca: VISO

ökoNorm kolorowe pudełko nawaro, kartonowe pudełko z kolorowymi tabletkami Ø23mm - 6 kolorów
456,50 zł/1kg
18,26 zł
Sprzedawca: taleoo

Koszulki Ovo Modern Shrinking
17,20 zł
Sprzedawca: VISO
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Dziś pomagamy wielkanocnemu zajączkowi! Nawet dzieci mogą bardzo dobrze kolorować za pomocą tego zimnego barwnika. Sześć żywych kolorów zmienia każde jajko w piękną pisankę w ciągu czterech do sześciu minut.
- Płynny barwnik do jajek w kolorze żółtym, pomarańczowym, czerwonym, zielonym, niebieskim i fioletowym
- Odpowiedni do jajek białych i brązowych
- Wykonany z barwnika spożywczego
- Wystarczy wymieszać w zimnej wodzie z octem
Farbenfroh 6 kräftig bunte Eierfarb
- Długość
- 12.1 cm
- Kolor
- NiebieskiZielonyPomarańczowyCzerwonyŻółty
- Producent
- Brauns-Heitmann
- Zawartość
- 6 ml
- Liczba sztuk
- 1
- EAN
- 4062196170499
- Numer producenta
- 1017049
- Długość
- 12.1 cm
- Kolor
- NiebieskiZielonyPomarańczowyCzerwonyŻółty
- Producent
- Brauns-Heitmann
- Zawartość
- 6 ml
- Liczba sztuk
- 1
- EAN
- 4062196170499
- Numer producenta
- 1017049
Pasuje również do tego

HEITMANN Eierfarben 1018468 HEITMANN Eierfarben Pastell Zauber Eierfarben farbsortiert
5 813,33 zł/1l
34,88 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Farby do jajek na 40 jajek Wielkanoc farby do jajek Wielkanoc dzieci malują kreatywne rękodzieło festiwal
11,36 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Brauns-Heitmann 1024491, Zawieszane pudełko
149,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Herma 3876 Naklejka DECOR króliczki, nostalgiczna
12,82 zł
Sprzedawca: Katomix

Creativ Company 13122, Żółty, 2 szt., Zawieszane pudełko
80,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: EW_Trade

Brauns-Heitmann 1024469, Płynny, Zielony, Pomarańczowy, Różowy, Żółty, Barwniki spożywcze naturalne, Do jajek, 20 ml, Plastikowa butelka
1 814,50 zł/1l
36,29 zł
Sprzedawca: M_plus_L

KNORR prandell 216927200 5 tabletek do barwienia jaj rozpuszczalnych na zimno
10,67 zł/1kg
19,05 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Farby do pisanek Farby proszkowe do pisanek 5 kolorów Farby do jajek
2 598,00 zł/1kg
12,99 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Czekolada Lindt Creation z kawałkami pistacji i migdałów 148 g
180,20 zł/1kg
26,67 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Mata piankowe puzzle XL 150 x 150 x 1cm z obrzeżem - pianka EVA - różowa
78,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HyperMotion

Karma sypana 25 kg Karma dla ptaków Karma dla dzikich ptaków Karma tłusta 4 pory roku Mieszanka Premium Orzeszki ziemne Ziarna słonecznika
5,48 zł/1kg
136,97 zł
Sprzedawca: boni-shop

Makita DCL180ZB, Odkurzacz stojący 2 w 1, Bez worka, Czarny, Niebieski, 0,65 l, 1,3 m³/min, Suchy
267,34 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Bosch Serie 2 BBHF214R, Odkurzacz stojący 2 w 1, Bez worka, Czerwony, Suchy, Cykloniczny, Goła podłoga, Dywan, Podłoga
496,87 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Farby Magic Egg: efekt marmurkowy i 5 intensywnych kolorów
1 455,50 zł/1kg
29,11 zł
Sprzedawca: M_plus_L

HERMA 15304, Beżowy, 1 szt.
36,86 zł/1kg
13,79 zł
-15%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
11,72 zł
Sprzedawca: e-kidsplanet

Elastyczny wąż ogrodowy TRESKO® 7,5 m elastyczny wąż do wody z możliwością rozciągania
35,18 zł/1m
87,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DWD-Company

Lindt GOLDHASE, 200 g, Czekolada mleczna, 1 szt., 545 kcal, 2277 kJ, 32 g
466,95 zł/1kg
93,39 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Okulary powiększające z 2 diodami LED, 3X 4X 5X 6X 7X 10X (21 kombinacji), regulowane oświetlenie LED Lupa z opaską powiększającą z ciepłym i zimnym oświetleniem LED
88,49 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: PrimePick

Odkurzacz akumulatorowy Authmic, 60000 Pa/55 minut pracy/pojemnik 1,8L, bezprzewodowy, z wyświetlaczem, szczotka zapobiegająca splątywaniu włosów, bardzo cichy, idealny do sierści zwierząt, dywanów, podłóg i samochodów
499,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Aihong-KF

Zestaw mebelków dla dzieci: stolik + 2 krzesełka, KESPER
236,68 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Varta 04006 211 354-40P, Jednorazowa bateria, AA, Alkaliczny, 1,5 V, 40 szt., 2970 mAh
54,59 zł
Sprzedawca: Baltrade

Suszarka do włosów Suszarka do włosów 800 W Suszarka do włosów z dyszami do stylizacji i dyfuzorem Stylizacja Prędkości wiatru Poziomy temperatury Tryb zimnego powietrza Retoo
21,89 zł
-26%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
16,19 zł
Sprzedawca: Retoo

TRESKO® Elastyczny wąż ogrodowy 30 m Elastyczny, rozciągliwy wąż ogrodowy
4,13 zł/1m
123,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DWD-Company

grillas® podpałka 10 kg wełna drzewna podpałka do grilla podpałka do drewna
20,00 zł/1kg
199,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DWD-Company

Kołdra puchowa 135 x 200 cm (1400 g) – kołdra kasetowa, kołdra całoroczna, kołdra puchowa, kołdra pikowana
345,96 zł
Sprzedawca: Bestlivings

Apple MagSafe, Wewnętrzna, Bezprzewodowe ładowanie, Srebrny, Biały
126,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Ploonk

29080 Taca do płukania stóp 56 x 46 x 9 cm
132,26 zł/1m²
34,07 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: F.
Sprzedawca: Eoshop

7-strefowy materac ergonomiczny 140x200 H2 / H3 – najwyższa jakość
494,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mister_Sandman

BRUBAKER Jajka wielkanocne 6 cm plastikowe matowe białe z zawieszkami - realistyczny wygląd - zestaw 20 sztuk
40,45 zł
Sprzedawca: BRUBAKER

Zamrażarka Gorenje FN4172CW, pojemność: 194 litry, odwracalne zawiasy drzwi, biała
1 639,00 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: E.
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
Brak opinii klientów
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Hobby YARN – Twiny Charme, zestaw 10 sztuk – bawełna, 50 g na motek, miękka przędza mieszana, do szydełkowania i dziergania 325 – Tropical Turquoise
107,72 zł
Sprzedawca: HobbyYARN