5,0



Na podstawie 2 opinii
Al Haramain L'Aventure Gold Woda perfumowana, 100ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
159,24 zł
1 592,40 zł / 1l
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Łap promocję, póki trwa!
Wody perfumowane i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Woda perfumowana Tarteel Gold 75 ml - Arabian Oud8 450,00 zł/1l
845,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Więcej informacji o reklamie
Ard Al Zaafaran Jazzab Gold woda perfumowana dla kobiet 100 ml1 245,00 zł/1l
124,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Więcej informacji o reklamie
Lattafa Perfumes - Fakhar Gold EDP 100ml1 093,90 zł/1l
109,39 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Więcej informacji o reklamie
Aroosat al Emarat woda perfumowana spray 100ml1 245,00 zł/1l
124,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Al Haramain - L´Aventure EDP 100ml
1 155,20 zł/1l
115,52 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Al Haramain - L´Aventure Intense EDP 100ml
1 587,10 zł/1l
158,71 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Al Haramain L'Aventure Femme Woda perfumowana, 200ml
882,70 zł/1l
176,54 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Al Haramain L'Aventure 200ml, Mężczyźni, 200 ml, Bergamotka, Elemi, Cytryna, Jaśmin, Konwalia, Drewniany, Bursztyn, Piżmo, Paczula, Spray
882,60 zł/1l
176,52 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Al Haramain L'Aventure Gold edp 200ml
853,40 zł/1l
170,68 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Afnan - Supremacy Not Only Intense EDP 100ml
2 429,80 zł/1l
242,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Al Haramain Signature Rose Gold Woda perfumowana, 100ml
754,50 zł/1l
75,45 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Al Haramain L'Aventure Knight 100ml, Unisex, 100 ml, Bergamotka, Cytryna, Herbata, Werbena, Irys, Fiołek (liść), Ambra, Piżmo, Drzewo sandałowe, 1 szt.
1 482,60 zł/1l
148,26 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Al Haramain - L´Aventure Fraiche Extrait de Parfum 100ml
1 375,30 zł/1l
137,53 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

ARMAF Club De Nuit Intense Man, Mężczyźni, 150 ml, Jabłko, Bergamotka, Czarna porzeczka, Cytryna, Ananas, Brzoza, Jaśmin, Różowy, Piżmo, Paczula, Wanilia, Spray
1 246,67 zł/1l
187,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MyPerfumesHome

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
1 335,00 zł/1l
133,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Beautiful-Balance-Drogerie

Al Haramain Belle 75ml, Kobiety, 75 ml, Czarna porzeczka, Grejpfrut, Mandarynka, Morela, Melon, Piżmo, Drzewo sandałowe, 105 mm
834,00 zł/1l
62,55 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Al Haramain Night Dreams woda perfumowana dla kobiet 60 ml
2 515,33 zł/1l
150,92 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Al Haramain Junoon Noir Woda perfumowana, 75 ml
2 138,67 zł/1l
160,40 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Armaf Club de Nuit Intense Woman Woda perfumowana, 105ml
976,67 zł/1l
102,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Parfum Her Confession EDP 100ml
145,91 zł
Sprzedawca: Tersorte
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
L'Aventure Gold to kwiatowo-drzewno-piżmowe perfumy dla kobiet wydane przez markę Al Haramain w 2022 roku. Ich nuty zapachowe przybliżą Cię ku naturze, jednocześnie tworząc fantastyczny, pełen klasy aromat.
Nuty zapachowe:
Nuta głowy: bergamotka, czarna porzeczka, zielone liście
Nuta serca: śliwka, jaśmin, róża, konwalia, orchidea
Nuta bazy: wanilia, piżmo, drzewo sandałowe
L'Aventure Gold marki Al Haramain Perfumes to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. L'Aventure Gold jest 2022 roku.
Nutami głowy są bergamotka, czarna porzeczka i zielone liście;
Nutami serca są śliwka, jaśmin, róża, konwalia i orchidea;
Nutami bazy są wanilia, piżmo i drzewo sandałowe.
Al Haramain L'Aventure Gold.
Woda perfumowana dla kobiet.
100 ml
Woda perfumowana L'Aventure Gold, która kontynuuje tradycję legendarnego Al Haramain L'Aventure, ma bardziej naturalną, ale czystszą wersję doskonale wyważonego zapachu. Począwszy od naturalnie zorientowanych górnych nut bergamotki nasyconych zdrową czarną porzeczką i zielonymi liśćmi; sprawi, że będziesz chciał więcej. L'Aventure Gold ewoluuje do najważniejszego elementu nuty serca i staje się jeszcze lepszy dzięki obecności kwiatowych, a jednocześnie owocowych elementów takich aromatycznych wspaniałości, jak jaśmin, róża i orchidea, stając się światowej klasy. W końcu, gdy uspokaja się, wypełniony nutami bazowymi klasyków, takich jak piżmo, wanilia i drzewo sandałowe, zdajesz sobie sprawę, że są to bez wątpienia fantastyczne perfumy!
Woda perfumowana marki Al Haramain została stworzona specjalnie dla kobiet. Zapach znajduje się we flakonie o pojemności 100 ml.
AL HARAMAIN AVENTURE GOLD 3.4 EDP L
- Waga
- 0.15 kg
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- Al Haramain L'Aventure Gold Woda perfumowana, 100ml
- Producent
- Grupy docelowe
- Kobiety
- EAN
- 6291100130092
- Numer producenta
- JTI-110745873
- Waga
- 0.15 kg
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- Al Haramain L'Aventure Gold Woda perfumowana, 100ml
- Producent
- Grupy docelowe
- Kobiety
- EAN
- 6291100130092
- Numer producenta
- JTI-110745873
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Pasuje również do tego

Lattafa Parfum Her Confession EDP 100ml
145,91 zł
Sprzedawca: Tersorte

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
4 169,50 zł/1l
416,95 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Perfumes - Pride of Lattafa Fakhar Lattafa EDP 100ml
918,00 zł/1l
91,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Imbir, Mandarynka, Różowy pieprz, Kakao, Jaśmin, Lawenda, Pralina
781,80 zł/1l
78,18 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
1 028,33 zł/1l
61,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Badee Al Oud – Oud Amethyest, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Różowy pieprz, Jaśmin, Różowy
1 031,50 zł/1l
103,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Armaf Club de Nuit White Imperiale Woda perfumowana, 105ml
176,75 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Morelenet

Rave - Now Women EDP 100ml
700,50 zł/1l
70,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Maison Alhambra Kismet Magic Woda perfumowana, 100 ml
1 230,20 zł/1l
123,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Lattafa Raghba Woda perfumowana, 100 ml + Dezodorant, 50 ml
772,30 zł/1l
77,23 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Lattafa Opulent Oud, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Citrus, Florals & Saffron, Amber, Oudh & Caramel, Resin, Musk, Woods, Patchouli & Vanilla
723,50 zł/1l
72,35 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Kardamon, Cynamon, Imbir, 1 szt.
923,80 zł/1l
92,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Asdaaf Ameerat Al Arab Woda perfumowana, 100 ml
1 040,20 zł/1l
104,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Lattafa Rouge, Unisex, 60 ml, Perfumy w płynie, Nashi Pear, Kumquat and Bergamot, Caramel and Geranium, Ambergris, Musk and Oakmoss
1 025,00 zł/1l
61,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Al Haramain - L´Aventure EDP 100ml
1 155,20 zł/1l
115,52 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Lattafa Perfumes - Nebras EDP 100ml
1 038,90 zł/1l
103,89 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Duftwelt Creme of Clouds woda perfumowana 100 ml
1 509,90 zł/1l
150,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MARS-VENUS

Lattafa Teriaq Intense, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Szafran, Bursztyn, Benzoina, Tonkowiec wonny
1 995,00 zł/1l
199,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Afnan - Mystique Bouquet EDP 80ml
2 456,88 zł/1l
196,55 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Lattafa Yara Candy, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Czarna porzeczka, Mandarynka, Gardena
890,00 zł/1l
89,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Lattafa Hayaati Florence Woda perfumowana, 100 ml
645,00 zł/1l
64,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Paris Corner Marshmallow Blush woda perfumowana dla kobiet 100 ml
123,12 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Lattafa Perfumes - Tharwah Gold EDP 100ml
2 755,10 zł/1l
275,51 zł
Sprzedawca: Ramadan24_de

Lattafa Qimmah, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Migdał, Kawa, Kakao, Drzewo sandałowe, Wanilia
727,00 zł/1l
72,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Afnan - 9 pm EDP 100ml
1 342,10 zł/1l
134,21 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Al Haramain Junoon Noir Woda perfumowana, 75 ml
2 138,67 zł/1l
160,40 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Perfumes - Badee Al Oud Honor & Glory EDP 100ml
874,80 zł/1l
87,48 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Paris Corner Khair Confection EDP 100ml
879,90 zł/1l
87,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TinaBeauty

Lattafa Khamrah Dukhan, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, 1 szt.
1 144,50 zł/1l
114,45 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Karmel, Mleko, Cukier, Miodowy, Biały kwiat
990,00 zł/1l
99,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta









Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 16 lipca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,1 l
Oceniono dnia 23 lutego 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,1 l
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Kilian Fiévre Verte woda perfumowana Refill 100 ml
1 201,77 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
12 017,70 zł/1l

PRADA Paradoxe Virtual Flower EDP 90ml



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
538,20 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 980,00 zł/1l

M.Micallef Secrets of Love Délice EDP 100 ml UNISEX



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
488,96 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
4 889,60 zł/1l

Lalique - Electric Purple EDP 100ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23
301,62 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 016,20 zł/1l

TOM FORD Black Orchid, Kobiety, 50 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Czarna porzeczka, Gardena, Jaśmin, Cytryna, Mandarynka, Ylang-ylang, Gardena, Jaśmin, Kwiat lotosu, Orchidea, Przyprawy, Ylang-ylang, Ambra, Kakao, Incense, Paczula, Drzewo sandałowe, Wanilia, Wetiwer, Białe piżmo



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(16)Liczba wystawionych ocen: 16
404,17 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
8 083,40 zł/1l

Paco Rabanne Lady Million Fabulous Woda perfumowana, 50 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
374,00 zł
Sprzedawca: Parfumart
7 480,00 zł/1l

Sisley Soir de Lune, Kobiety, 50 ml, Spray



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15
541,74 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 834,80 zł/1l

VERSET Eau de Parfum Perfumy damskie Helena 50ml
67,40 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 348,00 zł/1l

Roberto Cavalli Nero Assoluto Woda perfumowana spray (75 ml)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
178,90 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 385,33 zł/1l

Nishane Wulong Cha X Ekstrakt perfum, 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
600,65 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
12 013,00 zł/1l

Gucci Flora Gorgeous Gardenia, Kobiety, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, BENZYL SALICYLATE, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE,..., 1 szt.



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(91)Liczba wystawionych ocen: 91
240,00 zł
Sprzedawca: Estilo
2 400,00 zł/1l

Maison Alhambra/Jean Lowe Vibe woda perfumowana 100ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(82)Liczba wystawionych ocen: 82
152,00 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 520,00 zł/1l

Thierry Mugler Alien Goddess Intense Woda perfumowana, 60ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(45)Liczba wystawionych ocen: 45
249,90 zł
Sprzedawca: Uniqstone
4 165,00 zł/1l

Bohoboco Eternal Lily Amber Extrait De Parfum 50 ml
500,05 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 001,00 zł/1l

Comme Des Garcons Blackpepper, Mężczyźni, 100 ml, Perfumy w płynie, Drzewo cedrowe, Pieprz, Agarwood, Paczula, Tonkowiec wonny, Piżmo



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
573,50 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 735,00 zł/1l

Chopard, Casmir, Eau De Parfum, For Women, 100 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(142)Liczba wystawionych ocen: 142
113,01 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

RASASI FS43032, Kobiety, 75 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Zielony, Mandarynka, Pomarańczowy, Bursztyn, Drzewo sandałowe, Białe piżmo



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
129,29 zł
Sprzedawca: Inaris_International
1 723,87 zł/1l

TOM FORD Ombre Leather, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Kardamon, Jaśmin, Skóra, Ambra, Moss, Paczula



4,1Średnia ocena: 4,1 z 5(74)Liczba wystawionych ocen: 74
642,17 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
6 421,70 zł/1l

VERSET Woda perfumowana dla kobiet Radiance 100 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
113,08 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 130,80 zł/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal edp 100ml



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(107)Liczba wystawionych ocen: 107
132,50 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE