4,0



Na podstawie 2 opinii
Medica-Group BeautyBooty Na jędrne pośladki, 90 kapsułek
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
123,10 zł
1 538,75 zł / 1kg
Darmowa wysyłka
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Łap promocję, póki trwa!
Kremy antycellulitowe i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
AdipoSolv Krem redukujący cellulit i rozstępy, 200 ml - efekt chłodzący, redukuje cellulit i rozstępy, poprawia mikrokrążenie, zabieg redukujący tkankę tłuszczową61,61 zł/100ml
123,22 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BasketGuru

Więcej informacji o reklamie
Sol De Janeiro Brazilian Bum Bum Cream 240 ml65,52 zł/100ml
157,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Sol De Janeiro Beija Flor™ Elasti-Cream 75 ml91,80 zł/100ml
68,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
XPel - Osiris Recovery Oil - Body oil for cellulite and stretch marks 100ml10,99 zł/100ml
10,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Medica-Group BiggerBust Żel na powiększenie i ujędrnienie piersi, 150ml
28,60 zł/100ml
42,90 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Pressensa CELLULIT 5 ml
622,61 zł/100ml
622,61 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: EshopDrnek

BingoSpa Serum kolagenowe uda pośladki brzuch, 280 ml
9,51 zł/100ml
26,64 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Sesderma Celulex Żel antycellulitowy
85,78 zł/100ml
171,55 zł
Sprzedawca: somnia24

MINUCELL INTENSIVE Anti-Cellulite-Ö l 100 ml
113,84 zł/100ml
113,84 zł
Sprzedawca: Parfumtoi

Krem kolagenowy 500 g
7,66 zł/100ml
38,32 zł
Sprzedawca: ADONIS

Krem antycellulitowy, wyszczuplający THERMOcream 500 g
14,00 zł/100ml
70,02 zł
Sprzedawca: ADONIS

Spirulina - Odżywcza, przeciwstarzeniowa emulsja do ciała, 150 ml
78,00 zł/100ml
117,00 zł
Sprzedawca: 4Katharsis

Yonka Body Specifics Creme 55 125ml - krem antycellulitowy
174,82 zł/100ml
218,53 zł
Sprzedawca: Denpoli-Venda

KBruShop Farmasi Dr. C. Tuna żel antycellulitowy 200 ml
45,00 zł/100ml
89,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: KBruSHOP

Postquam Krem Przeciw Rozstępom 200 Ml.
56,14 zł/100ml
112,28 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Postquam

POSTQUAM BIO-SHOCK CELLUCOMPLEX 12 ampułek x 10 ML.
1 986,80 zł/100ml
198,68 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Postquam

Postquam Straffende Creme 1000Ml
31,10 zł/100ml
311,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Postquam

Yonka Body Specifics Phyto 152 125ml
197,22 zł/100ml
616,00 zł
-369,48 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
246,52 zł
Sprzedawca: Denpoli-Venda

Equilibra Aloe Chłodzący Żel antycellulitowy 200ml
106,00 zł/100ml
212,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Biffidi

Bingospa Żel Cynamonowo Kofeinowy Papryka 250G
294,80 zł/1kg
88,44 zł
Sprzedawca: AllYour
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Suplement diety na uniesienie, ujędrnienie pośladków i pozbycie się cellulitu
Wiele kobiet pragnie być bardziej atrakcyjną poprzez:
• /zwiększenie jędrności i uzyskanie efektu Push-Up pośladków
• /pozbycie się cellulitu
• /seksowne wymodelowanie pośladków
• /podniesienie i zaokrąglenie pośladków
• /pobudzenie /mikrokrążenia /w pośladkach
• /opóźnienie procesów starzenia się pośladków i ud
• /zapobieganie wiotczeniu pośladków
• /nawilżenie, wygładzenie pośladków, /podkreślenie ich krągłości
• /poprawienie sprężystości pośladków
Potwierdzona skuteczność*
Beauty Booty /jest /skutecznym /środkiem wpływającym na /poprawę wyglądu pośladków. Preparat jako bardzo skuteczny /ocenia aż 79% osób stosujących kapsułki. Wiele osób dostrzegło /efekty już po pierwszym tygodniu stosowania.
Badane osoby /potwierdzają /pozytywny wpływ na:
• /jędrność /pośladków
• /podniesienie /pośladków
• /uniesienie /pośladków
• /wymodelowanie /pośladków
• /pozbycie się fałd /na pośladkach
• /pozbycie się cellulitu
*Raport z Badania Skuteczności - ""MedicaGroup"" - listopad 2018r. /
Kapsułki Beauty Booty zawierają zaawansowane technologicznie składniki aktywne ze specjalnie wyselekcjonowanych i dobranych w odpowiednich proporcjach wyciągów roślinnych mających na celu uniesienie, eliminację cellulitu, ujędrnienie oraz perfekcyjne wymodelowanie pośladków.
Esktrakt z kopru
Dostarcza fitoestrogeny, które w naturalny sposób stymulują wypełnienie pośladków. Fitoestrogeny działają podobnie do endogennych estrogenów, nie są jednak obciążone niepożądanymi działaniami charakterystycznymi dla hormonów płciowych żeńskich, dlatego mogą być stosowane u kobiet w każdym wieku.
Esktrakt z jęczmienia
Składnik, który posiada spektrum witamin, składników mineralnych, pierwiastków śladowych oraz aminokwasów. Jęczmień wspiera oczyszczanie organizmu, redukcję nadwagi i otyłości, a także przyczynia się do utrzymania prawidłowego stanu skóry.
Esktrakt z maca
Jest źródłem minerałów takich jak: wapń, magnez, fosfor, sód, potas, siarka, żelazo, cynk. Zawiera też wartościowe witaminy: B1, B2, C, E. Cynk oraz ryboflawina pomagają zachować zdrową skórę.
Esktrakt z miłorzębu
Zawiera cenne flawonoglikozydy oraz laktony terpenowe. Związki te powodują poprawę przepływu krwi przez naczynia krwionośne. Regulują procesy w tkankach kumulujących tłuszcz oraz poprawiają mikrokrążenie skórne, a są to podstawowe obszary w działaniach antycellulitowych.
Esktrakt z pieprzu
Wspiera proces lipolizy. Wzmagając wydzielanie soków trawiennych pomaga w przyśpieszeniu spalania tkanki tłuszczowej.
Ekstrakt z gorzkiej pomarańczy
Standaryzowany na zawartość witaminy C, która pomaga w prawidłowej produkcji kolagenu w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania naczyń krwionośnych oraz skóry. Nie bez znaczenia jest również obecność synefryny, zaliczanej do grupy termogeników, które są pomocne przy spalaniu tkanki tłuszczowej. Termogeniki to naturalne substancje, które powodują uwalnianie ciepła z organizmu przez podwyższenie metabolizmu, zwiększenie wydatków energetycznych i przyspieszenie spalania tkanki tłuszczowej.
Pełny skład kapsułek /Beauty Booty:
• /Ekstrakt z liści jęczmienia 4:1
• /Ekstrakt z korzenia maca 4:1
• /Ekstrakt z nasion kopru 7:1
• /Ekstrakt z liści miłorzębu
• /Ekstrakt z owoców pieprzu czarnego
• /Ekstrakt z owoców gorzkiej pomarańcz
Substancja wypełniająca: celuloza mikrokrystaliczna.
Barwnik: dwutlenek tytanu
Dawkowanie:
• /1 kapsułkę 3 razy dziennie popić niewielką ilością wody. UWAGA - Nie należy przekraczać 3 kapsułek na dobę.
• /Stosując jednocześnie 2 metody: kapsułki, których naturalny skład działa wewnątrz i serum używanego bezpośrednio do pielęgnacji pośladków, możesz uzyskać najlepsze efekty w niespodziewanie szybkim czasie.
Marzysz o jędrnych, wyrzeźbionych pośladkach? Kapsułki BeautyBooty to innowacyjne wsparcie dla Twojej sylwetki, oparte na naturalnych składnikach roślinnych i sile fitoestrogenów.
Kapsułki BeautyBooty to rewolucyjna formuła łącząca organiczne trendy z naturalnymi ekstraktami roślinnymi, które ujędrniają pośladki i nadają im zaokrąglony kształt. Ich skład, oparty na synergii starannie dobranych składników, sprzyja redukcji cellulitu, poprawia mikrokrążenie i wspomaga spalanie tkanki tłuszczowej. Wyciągi z kopru włoskiego, jęczmienia, korzenia maca, miłorzębu japońskiego, pieprzu i gorzkiej pomarańczy działają kompleksowo, wzmacniając skórę od wewnątrz i wspomagając zdrową produkcję kolagenu. To idealne rozwiązanie dla osób poszukujących idealnych kształtów i zdrowej skóry bez cellulitu.
DANE TECHNICZNE:
- Zastosowanie: Ujędrnianie i modelowanie pośladków.
- Składniki : ekstrakt z liści jęczmienia 4:1, maltodekstryna, żelatyna, ekstrakt z korzenia maca 4:1, ekstrakt z nasion kopru włoskiego 7:1, ekstrakt z liści miłorzębu standaryzowany na zawartość 24% flawonoglikozydów i 6% laktonów terpenowych, substancja przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu, ekstrakt z owoców czarnego pieprzu 20:1, ekstrakt z owoców gorzkiej pomarańczy standaryzowany na zawartość 40% witaminy C i 0,25% synefryny.
- Składniki aktywne
- Ekstrakt z kopru włoskiego: Znany ze swoich właściwości ujędrniających i wspomagających regenerację skóry, co wpływa na jej elastyczność i miękkość.
- Ekstrakt z szyszek chmielu: Zawiera fitoestrogeny, które wspomagają naturalne procesy modelowania sylwetki i poprawiają nawilżenie skóry.
- Ekstrakt z liści jęczmienia: wspomaga detoksykację organizmu, ma właściwości antyoksydacyjne i wspiera naturalne procesy regeneracji skóry.
- Sposób użycia : Przyjmować jedną kapsułkę trzy razy dziennie, popijając niewielką ilością wody. Nie należy przekraczać zalecanej dawki. Połączenie wewnętrznej kapsułki i zewnętrznego podania serum BeautyBooty zapewnia najlepsze rezultaty w krótkim czasie.
- Uwaga dotycząca bezpieczeństwa: Przechowywać w suchym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego i poza zasięgiem dzieci. Produkt przeznaczony jest do użytku wewnętrznego. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu. Nie zaleca się stosowania u dzieci, kobiet w ciąży i karmiących piersią. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.
Grupa Medica
Jesteśmy firmą z bogatym doświadczeniem w sprzedaży suplementów diety i kosmetyków, zdobywanym od 1999 roku. Nasze produkty spełniają wszystkie wymogi polskie i unijne, gwarantując najwyższą jakość i bezpieczeństwo. Wyróżnia nas stosowanie ekstraktów o wyjątkowych właściwościach, które wyróżniają nasze suplementy i kosmetyki na tle innych firm. Dzięki unikalnym składom i najwyższym stężeniom surowców, możemy z dumą powiedzieć, że nasze produkty są najlepsze na rynku.
Supl.diety-BeautyBooty-kapsułkiMedicaKapsułki Beauty Booty zawierają zaawansowane technologicznie składniki aktywne ze specjalnie wyselekcjonowanych i dobranych w odpowiednich proporcjach wyciągów roślinnych mających na celu :
• zwiększenie jędrności i uzyskanie efektu Push-Up pośladków
• pozbycie się cellulitu
• seksowne wymodelowanie pośladków
• podniesienie i zaokrąglenie pośladków
• pobudzenie mikrokrążenia w pośladkach
• opóźnienie procesów starzenia się pośladków i ud
• zapobieganie wiotczeniu pośladków
• nawilżenie, wygładzenie pośladków, podkreślenie ich krągłości
• poprawienie sprężystości pośladków
- GPSR Kod: 76-200
- GPSR Adres: ul. Mikołaja Reja 43/1
- GPSR : [email protected]
- GPSR Miasto: Słupsk
- GPSR Producent: Medica-Group Sp. z o.o.
- Skład materiału
- Nie są wymagane żadne informacje
- Model
- Medica Group
- Waga
- 80 g
- Składniki
- Medica-Group BeautyBooty Na jędrne pośladki, 90 kapsułek
- Producent
- Medica-Group
- EAN
- 5905669259552
- Numer producenta
- D-244363
- Skład materiału
- Nie są wymagane żadne informacje
- Model
- Medica Group
- Waga
- 80 g
- Składniki
- Medica-Group BeautyBooty Na jędrne pośladki, 90 kapsułek
- Producent
- Medica-Group
- EAN
- 5905669259552
- Numer producenta
- D-244363
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Pasuje również do tego

Medica-Group BiggerBust Żel na powiększenie i ujędrnienie piersi, 150ml
28,60 zł/100ml
42,90 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Activlab Pharma Bustella 60 Kapsułek – Ekstrakty Roślinne, Sterole, Witaminy B5 i B6, Chmiel, Koniczyna i Kozieradka
618,33 zł/1l
37,10 zł
Sprzedawca: Activlab_Official_Store

Desire Labs Brazilian Butt™ (podniesione i zaokrąglone pośladki) 90 kapsułek
177,28 zł/1l
136,00 zł
-47,36 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
88,64 zł
Sprzedawca: Black-Dragon-Distribution

Better Boobs™ 90 Kaps.
129,66 zł/1l
64,83 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

BoomBreast - suplement diety 60 kaps
122 599,99 zł/1l
122,60 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: IMPERIUM-HERBALS

Vitadote® Shilajit Pure Original - 100% Naturalna Żywica z Himalajów i Ałtaju - Mumio - 85+ Minerałów - Booster Energii - 30g
11 933,60 zł/1l
298,34 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Vitadote

Masseno Narożnik NOLA L-S z funkcją spania i pojemnikiem na pościel Kształt L, Rozkładana sofa, Rogówka - Szary, MONOLITH 85
2 999,00 zł
Sprzedawca: masseno

Boombreast – Kapsułki Na Powiększenie Piersi
153 149,99 zł/1l
153,15 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: supersuplement

Feromony PheroStrong Perfect dla kobiet - rozpalają pożądanie i podbijają serca - 50ml
1 887,60 zł/1l
94,38 zł
Sprzedawca: FEROTRADE

Eveline Cosmetics Slim Extreme 4D – kosmetyk, pielęgnacja
12,43 zł/100ml
31,07 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Eveline Cosmetics Advance Volumiere 3w1 Serum do rzęs, 10 ml
2 226,00 zł/1l
22,26 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Suplement diety Glucosol – 60 kapsułek – zawiera kwas askorbinowy, ekstrakt z kory cynamonu oraz ekstrakt z liści białej morwy – przeznaczony dla dorosłych.
165,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: IMPERIUM-HERBALS

Kinder Brioss, 270 g, 10 szt.
54,23 zł/1kg
18,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Materac 180x200 25 cm Zintegrowany materac nawierzchniowy 7-strefowy materac ze sprężynami kieszeniowymi H3/H4
1 079,99 zł
Sprzedawca: hatservice

Nowoczesny narożnik w kształcie litery U z podłokietnikami HORTENZIE – czarny / biały
2 054,00 zł
Sprzedawca: VenetiPL

Eveline Cosmetics Slim Extreme 4D Laser Serum koncentrat na rozstępy, 150 ml
17,18 zł/100ml
25,77 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Vitaworld Myo-inozytol 1000 mg | 120 kapsułek | wysoka dawka – 1000 mg w każdej kapsułce | produkt wegański
1 724,71 zł/1kg
241,46 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

GRAEF Kaffeemühle CM 500 silber
1 967,85 zł
Sprzedawca: G-Electronics

YumYum Torebka azjatyckiej zupy błyskawicznej z makaronem o smaku kurczaka 60 g
89,50 zł/1kg
5,37 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Zlewozmywak kuchenny ML-Design z wyciąganym odpływem i dozownikiem mydła, antracytowy, wykonany ze stali nierdzewnej
467,25 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ECD-Germany

De’Longhi Eletta Explore, Ekspres do espresso, 1,8 l, Ziarna kawy, Kawa mielona, Wbudowany młynek, 1450 W, Czarny, Srebrny
3 736,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Damska kurtka skórzana ecru OZONEE JS/61M8506/290 XL
467,90 zł
Sprzedawca: Wayfarer

3X Boombreast – Kapsułki Na Powiększenie Piersi
444 939,98 zł/1l
444,94 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: supersuplement

COSTWAY 2L mini sauna parowa, sauna domowa z funkcją nebulizacji, timerem i 9 poziomami temperatury, sauna siedząca z pilotem, krzesło, kabina sauny 85 x 84 x 106 cm (szara)
245,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FDSGmbH

Vitamaze L-Arginine 4500, Kapsułka, L-Arginina, 360 szt, L-arginina HCl 750 mg 4500 mg jej L-Arginina Base 622,5 mg 3735 mg, Rano i wieczorem 2 kapsułki popijając wystarczającą ilością wody, najlepiej przed posiłkami. 30 minut ..., Przechowywać produkt nieotwarty, chłodny, suchy i niedostępny dla dzieci.
342,03 zł/1l
108,08 zł
Sprzedawca: apohealth

S-012 RC Stunt Car 4WD 2.4 GHz RC Stunt Car 360° Offroad Car z czujnikiem gestów, prezent dla dzieci i chłopców
178,33 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: elezone

Stół do jadalni Flieks Stół do jadalni, prostokątny stół kuchenny z metalowymi nogami do jadalni w salonie, kolor orzechowy, 117x68x75 cm
541,16 zł
-15,54 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
525,62 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Fliekshop

Gorsenia k441 luisse czarny 100d biustonosz miękki
145,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kontri
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta









Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 50% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
50%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 50% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
50%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 30 grudnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 4 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

AdipoSolv Krem redukujący cellulit i rozstępy, 200 ml - efekt chłodzący, redukuje cellulit i rozstępy, poprawia mikrokrążenie, zabieg redukujący tkankę tłuszczową



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
123,22 zł
Sprzedawca: BasketGuru
61,61 zł/100ml

Sol De Janeiro Brazilian Bum Bum Cream 240 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
157,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
65,52 zł/100ml

Sol De Janeiro Beija Flor™ Elasti-Cream 75 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
68,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
91,80 zł/100ml

XPel - Osiris Recovery Oil - Body oil for cellulite and stretch marks 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
10,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
10,99 zł/100ml