SOS POMIDOROWY PASSATA (Z POMIDORÓW ŻÓŁTYCH)350 g - ALCE NERO

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

12,99 zł

23,62 zł / 1l

+ 9,99 zł za wysyłkę

Dostawa do domu lub do punktu odbioru

wt. 6 – śr. 7 października
Łap promocję, póki trwa!
Sosy do makaronu i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Sos pistacjowo-truflowy 212 ml
Sos pistacjowo-truflowy 212 ml
113,16 zł/1l
23,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Sos pomidorowy Barilla bez dodatków 400 g
Sos pomidorowy Barilla bez dodatków 400 g
28,97 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
11,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Barilla 10007706, Ricotta, 400 g, CE, 96 kcal, 402 kJ, 5,8 g
Barilla 10007706, Ricotta, 400 g, CE, 96 kcal, 402 kJ, 5,8 g
41 175,00 zł/1l
22,53 zł
-26%
16,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Passata pomidorowa Extra Fine 700 g Petti
Passata pomidorowa Extra Fine 700 g Petti
15,13 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
10,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Dawtona Sos Pomidorowy Passata Intenso 500 g
Dawtona Sos Pomidorowy Passata Intenso 500 g
11,03 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
10,70 zł
-23%
8,16 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Mutti Sos Pomidorowy z Bazylią 400 g
Mutti Sos Pomidorowy z Bazylią 400 g
30,78 zł/1kg
22,64 zł
-7%
20,93 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Sos passata z pomidorów San Marzano.
Sos passata z pomidorów San Marzano.
66,44 zł/1l
47,84 zł
Sprzedawca: SpiritsFlavour
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Passata - przecier pomidorowy 500g MARIMAX
Passata - przecier pomidorowy 500g MARIMAX
8,89 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
4,89 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
Zdjęcie produktu dla Sos pomidorowy 340 g - ROI
Sos pomidorowy 340 g - ROI
126,09 zł/1l
42,87 zł
Sprzedawca: italia-genuss
Zdjęcie produktu dla SOS POMIDOROWY ARRABBIATA375 g - EDEN
SOS POMIDOROWY ARRABBIATA375 g - EDEN
40,83 zł/1kg
15,31 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Sardynki w sosie pomidorowym, 100 g - Pollastrini
Sardynki w sosie pomidorowym, 100 g - Pollastrini
297,70 zł/1kg
29,77 zł
Sprzedawca: italia-genuss
Zdjęcie produktu dla Sos tuńczykowy Arrabiata 190 g - Colimena
Sos tuńczykowy Arrabiata 190 g - Colimena
231,32 zł/1kg
43,95 zł
Sprzedawca: italia-genuss
Zdjęcie produktu dla Łowicz Koncentrat Pomidorowy 190 G
Łowicz Koncentrat Pomidorowy 190 G
37,53 zł/1kg
7,13 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Rosso Gargano Sugo Basilico 290 g sos pomidorowy z bazylią do makaronu
Rosso Gargano Sugo Basilico 290 g sos pomidorowy z bazylią do makaronu
32,72 zł/1l
9,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Helcom Sos pomidorowy do pizzy z ziołami 190g
Helcom Sos pomidorowy do pizzy z ziołami 190g
32,37 zł/1l
6,15 zł
Sprzedawca: ApisFHU6
Zdjęcie produktu dla Sos Carbonara, 180 g
Sos Carbonara, 180 g
188,33 zł/1l
33,90 zł
Sprzedawca: ItalianGourmetShop
Zdjęcie produktu dla Sos pomidorowy amatriciana, 314 ml - Mariolino Sughi
Sos pomidorowy amatriciana, 314 ml - Mariolino Sughi
133,47 zł/1l
41,91 zł
Sprzedawca: italia-genuss
Zdjęcie produktu dla Pudliszki Sos boloński 480 g
Pudliszki Sos boloński 480 g
22,90 zł/1l
10,99 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Sos pomidorowy z miecznikiem, 300 g
Sos pomidorowy z miecznikiem, 300 g
125,83 zł/1l
37,75 zł
Sprzedawca: ItalianGourmetShop
Zdjęcie produktu dla Cirio sos pomidorowy Napoli 340g
Cirio sos pomidorowy Napoli 340g
40,40 zł/1kg
14,14 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

SKŁADNIKI



Pyszny z włoskim makaronem alce nero. Stanowi również doskonałą bazę do innych sosów, np. z warzywami (bakłażanem, cukinią, papryką) i aromatycznymi, świeżymi ziołami (bazylią, rozmarynem i tymiankiem).






WARTOŚĆ ODŻYWCZA NA 100 g Wartość energetyczna - 139 kJ / 33 kcal Tłuszcz - 0,3 g w tym kwasy tłuszczowe nasycone - 0 g Węglowodany - 5,3 g w tym cukier - 4,





1 g Błonnik - 1,0 g Białko - 1,7 g Sól - 0,03 g ZALECANE WARUNKI PRZECHOWYWANIA Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu .



Passata z żółtego pomidora Pomodoro Giallo - Alcenero Przedstawiamy passata z żółtego pomidora Pomodoro Giallo od renomowanej marki Alcenero Jeśli szukasz czegoś naprawdę wyjątkowego do swojej kuchni, to ten produkt będzie strzałem w dziesiątkę. Żółte pomidory to niezwykle rzadkie i cenione składniki, które dodadzą unikalnego smaku i koloru do Twoich ulubionych potraw. Ta passata jest w 100% organiczna, co gwarantuje Ci pełnię smaku i naturalność. Alcenerodba o to, aby ich pomidory były uprawiane w zgodzie z naturą, bez użycia sztucznych nawozów i pestycydów. Dzięki temu masz pewność, że używasz zdrowego i bezpiecznego produktu, który jest Pomyśl tylko, jak wspaniale będzie smakować Twoje spaghetti, zupa czy pizza z dodatkiem tej aromatycznej passaty. W kuchni passata z żółtego pomidora sprawdzi się idealnie jako baza do sosów, zup, a nawet jako dodatek do potraw z ryżu czy mięsa. Jej słodki, delikatny smak doskonale współgra z innymi składnikami, a intensywnie żółty kolor doda Twoim daniom charakteru. Nie czekaj, spróbuj już dziś i odkryj nowy wymiar kulinarnych doznań! Składniki: ekologiczny pomidor masa netto: 350g Wartości odżywcze w 100 g: Energia 139 kj/ 33 kcal Tłuszcz 0,3 g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0 g Węglowodany 5,3 g w tym cukry 4,1 g Białko 1,7 g Sól 0,03 g Kraj pochodzenia: Włochy Sposób przechowywania: przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od promieni słonecznych Data ważności:

Wyśmienicie smakuje z włoskim makaronem Alce Nero. Stanowi również doskonałą bazę dla innych sosów, np. z dodatkiem warzyw (bakłażan, cukinia, papryka) i aromatycznych, świeżych ziół (bazylia, rozmaryn i tymianek).
Przechowywanie i użytkowanie
Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 3-4 dni.
Zawartość
0.55 l
Lista składników
pomidory żółte* (100 %) (*certyfikowany składnik ekologiczny)
Informacja o wartościach odżywczych
W 100 g Wartość energetyczna - 139 kJ / 33 kcal Tłuszcz - 0,3 g w tym kwasy tłuszczowe nasycone - 0 g Węglowodany - 5,3 g w tym cukry - 4,1 g Błonnik - 1,0 g Białko - 1,7 g Sól - 0,03 g
Waga
350 g
Firma spożywcza
ALCE NERO S.P.A, VIA PALAZZETTI 5C, 40068 SAN LAZZARO DI SAVENA (BO)
Nazwa handlowa
SOS POMIDOROWY PASSATA (Z POMIDORÓW ŻÓŁTYCH) 350 g - ALCE NERO
Producent
Alce Nero
Etykietowanie żywności – dane ilościowe
szt
EAN
8009004814981

Przechowywanie i użytkowanie
Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 3-4 dni.
Zawartość
0.55 l
Lista składników
pomidory żółte* (100 %) (*certyfikowany składnik ekologiczny)
Informacja o wartościach odżywczych
W 100 g Wartość energetyczna - 139 kJ / 33 kcal Tłuszcz - 0,3 g w tym kwasy tłuszczowe nasycone - 0 g Węglowodany - 5,3 g w tym cukry - 4,1 g Błonnik - 1,0 g Białko - 1,7 g Sól - 0,03 g
Waga
350 g
Firma spożywcza
ALCE NERO S.P.A, VIA PALAZZETTI 5C, 40068 SAN LAZZARO DI SAVENA (BO)
Nazwa handlowa
SOS POMIDOROWY PASSATA (Z POMIDORÓW ŻÓŁTYCH) 350 g - ALCE NERO
Producent
Alce Nero
Etykietowanie żywności – dane ilościowe
szt
EAN
8009004814981
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Pomi d'oro Polpa di Pomodoro giallo - grube żółte pomidory 425g
Pomi d'oro Polpa di Pomodoro giallo - grube żółte pomidory 425g
31,65 zł/1kg
13,45 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Sos pomidorowy Barilla bez dodatków 400 g
Sos pomidorowy Barilla bez dodatków 400 g
28,97 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
11,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Mutti Sos Pomidorowy z Parmigiano Reggiano 400 g
Mutti Sos Pomidorowy z Parmigiano Reggiano 400 g
27,13 zł/1kg
19,94 zł
-7%
18,45 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Oro di Parma Sugo Tomatensauce Traditional fruchtig 400g 8er Pack
Oro di Parma Sugo Tomatensauce Traditional fruchtig 400g 8er Pack
243,62 zł/1kg
97,45 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Homann ostry sos paprykowy z nutą chilli i chutney 400ml
Homann ostry sos paprykowy z nutą chilli i chutney 400ml
26,32 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 23
10,53 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Tomaten 'Vintage San Marzano Peeled Tomatoes'.
Tomaten 'Vintage San Marzano Peeled Tomatoes'.
114,77 zł/1kg
29,84 zł
Sprzedawca: SpiritsFlavour
Zdjęcie produktu dla Miękka i wygodna pościel, pluszowa narzuta z poszewkami na poduszki - SNUGGBED, kolor różowy
Miękka i wygodna pościel, pluszowa narzuta z poszewkami na poduszki - SNUGGBED, kolor różowy
4,1Średnia ocena: 4,1 z 5Liczba wystawionych ocen: 55
135,53 zł
-6,78 zł
128,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mormark
Zdjęcie produktu dla Rapunzel 217116, Spaghetti, Makaron długi, 250 g, 357 kcal, 1512 kJ, 3 g
Rapunzel 217116, Spaghetti, Makaron długi, 250 g, 357 kcal, 1512 kJ, 3 g
42,76 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
10,69 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Mieszanka do pieczenia - Tarte flambée bezglutenowa 2x200g
Mieszanka do pieczenia - Tarte flambée bezglutenowa 2x200g
38,12 zł/1kg
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
15,25 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Miękka i wygodna pościel, pluszowa narzuta z poszewkami na poduszki - SNUGGBED, kolor: czarny
Miękka i wygodna pościel, pluszowa narzuta z poszewkami na poduszki - SNUGGBED, kolor: czarny
4,1Średnia ocena: 4,1 z 5Liczba wystawionych ocen: 55
135,53 zł
-6,78 zł
128,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mormark
MIESZANKA NA SERNIKOBROWNIE BEZGLUTENOWA BIO 350 g - BAUCK HOF
MIESZANKA NA SERNIKOBROWNIE BEZGLUTENOWA350 g - BAUCK HOF
47,43 zł/1kg
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
16,60 zł
Sprzedawca: taleoo
KREM KOKOSOWO - MIGDAŁOWY BIO 250 g - RAPUNZEL
Rapunzel 305640, Krem orzechowy zmieszany, 250 g, Niemcy, 645 kcal, 54 g, 31 g
99,08 zł/1kg
24,77 zł
Sprzedawca: taleoo
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Pokrowiec ochronny Wehncke na meble ogrodowe - pokrowiec na stół ogrodowy - 242x162x100cm
Pokrowiec ochronny Wehncke na meble ogrodowe - pokrowiec na stół ogrodowy - 242x162x100cm
41,50 zł/1m²
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 24
162,68 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: StarCommerce
Zdjęcie produktu dla Rapunzel 243060, Pojedynczy proszek do pieczenia, 40 g, Papierowa torba, 1 szt.
Rapunzel 243060, Pojedynczy proszek do pieczenia, 40 g, Papierowa torba, 1 szt.
73,75 zł/1kg
6,00 zł
-50%
2,95 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla CAPUTO Pizzeria, 1 kg, Papierowa torba, 1 szt.
CAPUTO Pizzeria, 1 kg, Papierowa torba, 1 szt.
8,49 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 54
8,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Caputo Mąka Cuoco Typ 00 Mehl 1kg
Caputo Mąka Cuoco Typ 00 Mehl 1kg
7,51 zł/1kg
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 27
7,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Mieszanka przypraw Vegeta, torebka 200g
Mieszanka przypraw Vegeta, torebka 200g
98,00 zł/1kg
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 12
19,60 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Pomidory koktajlowe obrane Pelati 220g - Mutti
Pomidory koktajlowe obrane Pelati 220g - Mutti
30,41 zł/1l
6,69 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Kiano Slim TV Travel Telewizor 24 cale | Telewizor LED HD - Matryca | Ładowarka samochodowa | HDMI USB | Dolby Audio | Potrójny tuner DVB-T2 | Czarny
Kiano Slim TV Travel Telewizor 24 cale | Telewizor LED HD - Matryca | Ładowarka samochodowa | HDMI USB | Dolby Audio | Potrójny tuner DVB-T2 | Czarny
4,1Średnia ocena: 4,1 z 5Liczba wystawionych ocen: 363
449,00 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: E.
Sprzedawca: 7way
Zdjęcie produktu dla Philips 5500 series LED 32PHS5507 Telewizor LED, 81,3 cm (32"), 1366 x 768 px, HD, LED, DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2, DVB-T2 HD, Czarny
Philips 5500 series LED 32PHS5507 Telewizor LED, 81,3 cm (32"), 1366 x 768 px, HD, LED, DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2, DVB-T2 HD, Czarny
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 12
913,99 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: E.
Sprzedawca: SuperTechPL
Zdjęcie produktu dla CASARIA Zestaw stołowy do ogrodu, składany, 170 cm, dla 8 osób, 3-elementowy, Obraz wygenerowany przez AI
CASARIA Zestaw stołowy do ogrodu, składany, 170 cm, dla 8 osób, 3-elementowy
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 19
485,00 zł
Sprzedawca: Jurhan
Zdjęcie produktu dla Holste Kaiser soda oczyszczona w proszku do kuchni i domu łagodnie alkaliczna 250g
Holste Kaiser soda oczyszczona w proszku do kuchni i domu łagodnie alkaliczna 250g
1 387,96 zł/1kg
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 12
346,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla Clatronic ICM 3764, 1,5 l, 1 mis(y), Biały, 20 min, Przyciski, 200 mm
Clatronic ICM 3764, 1,5 l, 1 mis(y), Biały, 20 min, Przyciski, 200 mm
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 123
412,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla 4x Zestaw 4 świec LED z wyłącznikiem czasowym świeca woskowa czerwona Ø 5 x 7 cm
4x Zestaw 4 świec LED z wyłącznikiem czasowym świeca woskowa czerwona Ø 5 x 7 cm
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 30
307,15 zł
-40,27 zł
266,88 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia
Zdjęcie produktu dla Piec do pizzy Sommertal PizzaProfi, kamień do pizzy 32 cm, szybka pizza w 3 minuty, zestaw 5-częściowy z 2 łopatkami do pizzy, nożem do pizzy, kamienną płytą, okienkiem, maks. 400°C
Piec do pizzy Sommertal PizzaProfi, kamień do pizzy 32 cm, szybka pizza w 3 minuty, zestaw 5-częściowy z 2 łopatkami do pizzy, nożem do pizzy, kamienną płytą, okienkiem, maks. 400°C
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 67
731,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla Delverde 8000270013245, Gnocchi, 500 g, 9 min, 357 kcal, 1514 kJ, 1,4 g
Delverde 8000270013245, Gnocchi, 500 g, 9 min, 357 kcal, 1514 kJ, 1,4 g
16,42 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
8,21 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Parawany, przegrody, ścianki działowe, styl Shoji, naturalne materiały
Parawany, przegrody, ścianki działowe, styl Shoji, naturalne materiały
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 204
818,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla Maggi® Ravioli in Tomatensauce Fertiggericht 800,0 g
Maggi® Ravioli in Tomatensauce Fertiggericht 800,0 g
69,17 zł/1kg
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 14
55,34 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Universal stół do jadalni  Dekor stare drewno.
Universal stół do jadalni Dekor stare drewno.
3,7Średnia ocena: 3,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
1 769,00 zł
Sprzedawca: ebuy24_pl
Zdjęcie produktu dla Invertorový Generátor Isg 800-1
Invertorový Generátor Isg 800-1
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 13
1 157,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: trade-solution

Brak opinii klientów

Produkt nie ma jeszcze recenzji.

Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla Sos pistacjowo-truflowy 212 ml
Sos pistacjowo-truflowy 212 ml
23,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
113,16 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Sos do makaronu z kaczki Ragu di Anatra Bianco 500g - Cucina Toscana
Sos do makaronu z kaczki Ragu di Anatra Bianco 500g - Cucina Toscana
47,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
95,98 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Passata pomidorowa Extra Fine 700 g Petti
Passata pomidorowa Extra Fine 700 g Petti
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
10,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
15,13 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Sos do pizzy pikantny Sugo per pizza Piccante 300g - Nonna Libera
Sos do pizzy pikantny Sugo per pizza Piccante 300g - Nonna Libera
8,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
28,30 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Sugo Semplice con Verdure Grigliate 280g - Mutti Parma
Sugo Semplice con Verdure Grigliate 280g - Mutti Parma
9,86 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
35,21 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Barilla Sugo all'Amatriciana, 300 g, Tomato pulp 52%, pork belly 16%, tomato paste 15%, onion 9%, salt, cornstarch, parsley, sugar,..., 90 kcal, 376 kJ, 5 g, 5 g
Barilla Sugo all'Amatriciana, 300 g, Tomato pulp 52%, pork belly 16%, tomato paste 15%, onion 9%, salt, cornstarch, parsley, sugar,..., 90 kcal, 376 kJ, 5 g, 5 g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
16,48 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
54,93 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Sos pomidorowy Barilla bez dodatków 400 g
Sos pomidorowy Barilla bez dodatków 400 g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
11,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
28,97 zł/1l
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Passata - przecier pomidorowy 500g MARIMAX
Passata - przecier pomidorowy 500g MARIMAX
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
4,89 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
8,89 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Rosso Gargano Sugo Basilico 290 g sos pomidorowy z bazylią do makaronu
Rosso Gargano Sugo Basilico 290 g sos pomidorowy z bazylią do makaronu
9,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
32,72 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Barilla 10007706, Ricotta, 400 g, CE, 96 kcal, 402 kJ, 5,8 g
Barilla 10007706, Ricotta, 400 g, CE, 96 kcal, 402 kJ, 5,8 g
22,53 zł
-26%
16,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
41 175,00 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Sos do makaronu małże vongole Zarotti włoski
Sos do makaronu małże vongole Zarotti włoski
12,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
116,27 zł/1l
SOS POMIDOROWY PASSATA (Z POMIDORÓW ŻÓŁTYCH) BIO 350 g - ALCE NERO
SOS POMIDOROWY PASSATA (Z POMIDORÓW ŻÓŁTYCH)350 g - ALCE NERO
12,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
23,62 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Silphium Garum X remake starożytnego rzymskiego sosu z meksykańskim chili 280 ml
Silphium Garum X remake starożytnego rzymskiego sosu z meksykańskim chili 280 ml
44,09 zł
Sprzedawca: LaProve
157,46 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Mutti Salsa Datterini, Salsa, 300 g, Słoik
Mutti Salsa Datterini, Salsa, 300 g, Słoik
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
10,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
36,57 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Mutti Salsa Di Ciliegino 300 Gr
Mutti Salsa Di Ciliegino 300 Gr
10,19 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
33,97 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Mutti Sugo semplice con Basilico 280g
Mutti Sugo semplice con Basilico 280g
10,77 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
38,46 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Włoski sos pomidorowy pikantny 280g - Mutti
Włoski sos pomidorowy pikantny 280g - Mutti
12,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
46,39 zł/1l