Sos Sugo Scoglio Biffi 190 g

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

19,98 zł

105,16 zł / 1l

+ 15,00 zł za wysyłkę

Dostawa do domu lub do punktu odbioru

śr. 30 września – czw. 1 października
Nasze najlepszeoferty
Przetwory owocowe i warzywne i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Pasta Gochujang ostra Sempio 1 kg
Pasta Gochujang ostra Sempio 1 kg
33,99 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
33,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Peperoncini Calabresi w zalewie 280 g
Peperoncini Calabresi w zalewie 280 g
87,46 zł/1l
24,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Sos Ragu Contadino 300g - Barilla
Sos Ragu Contadino 300g - Barilla
49,30 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
14,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Kalafior w zalewie Cavolfiori 540 g Citres
Kalafior w zalewie Cavolfiori 540 g Citres
27,76 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
14,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Evrafish Szprot W Sosie Pomidorowym 170 G
Evrafish Szprot W Sosie Pomidorowym 170 G
40,18 zł/1kg
6,83 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Urbanek Pieczarki Marynowane 290 G
Urbanek Pieczarki Marynowane 290 G
35,69 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
10,35 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Urbanek Sałatka Księżacka 510 G
Urbanek Sałatka Księżacka 510 G
14,20 zł/1kg
7,24 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Podravka Ajvar Ostry 350 G
Podravka Ajvar Ostry 350 G
42,46 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
19,24 zł
-22%
14,86 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla La Fiammante 8001737101055, Sos sugo, 400 g
La Fiammante 8001737101055, Sos sugo, 400 g
13,72 zł/1l
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
5,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Pudliszki Koncentrat pomidorowy 90 g
Pudliszki Koncentrat pomidorowy 90 g
14,60 zł/1kg
4,63 zł
-21%
3,65 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Urbanek Ogórki Kozackie 680 G
Urbanek Ogórki Kozackie 680 G
19,41 zł/1kg
13,20 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Przecier pomidorowy Podravka 200 g
Przecier pomidorowy Podravka 200 g
24,70 zł/1kg
4,94 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla SACLA 8001060025110, 75 g
SACLA 8001060025110, 75 g
91,87 zł/1l
6,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Pomidory Pelati Strianese 400 g
Pomidory Pelati Strianese 400 g
16,22 zł/1l
6,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Cała trufla bianchetto, 50 g
Cała trufla bianchetto, 50 g
1 300,00 zł/1l
65,00 zł
Sprzedawca: ItalianGourmetShop
Zdjęcie produktu dla Pomidory półsuszone Coelsanus 280 g
Pomidory półsuszone Coelsanus 280 g
74,96 zł/1l
20,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Polonaise Chrzan Tarty 180 G
Polonaise Chrzan Tarty 180 G
21,94 zł/1kg
3,95 zł
Sprzedawca: ApisFHU6
Zdjęcie produktu dla Urbanek Sałatka Jarzynowa Z Kukurydzą 860 G
Urbanek Sałatka Jarzynowa Z Kukurydzą 860 G
14,79 zł/1kg
12,72 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla SACLA 8001060019393, 75 g, 152 kcal, 626 kJ, 1 g, 15 g, 4,5 g
SACLA 8001060019393, 75 g, 152 kcal, 626 kJ, 1 g, 15 g, 4,5 g
91,87 zł/1l
6,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
MANGO KESAR PULPA 850 g - DOYAL
MANGO KESAR PULPA 850 g - DOYAL
19,99 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
18,98 zł
-10%
16,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Sos Sugo Scoglio 190g - Biffi

Odkryj smak nowego Sos Sugo Scoglio 190g od renomowanej marki Biffi, który przeniesie Cię prosto na włoskie wybrzeże! Ten wyjątkowy sos to połączenie najlepszych składników, które gwarantuje niezapomniane doznania kulinarne. Idealny do tworzenia autentycznych dań, które zachwycą nawet najbardziej wymagających smakoszy.

Świeży aromat Sos Sugo Scoglio jest owocem długich badań i pasji do różnych smaków. Produkt został stworzony z myślą o miłośnikach kuchni włoskiej i medytacyjnej, pragnących czegoś więcej niż zwykłego dania. Sos zawiera starannie wyselekcjonowane składniki, które komponują się w prawdziwą symfonię smaków. Dodaj go do swoich makaronów, ryb i owoców morza, aby podkreślić ich naturalny aromat.

Zalety Sos Sugo Scoglio 190g obejmują:

  • Wysokiej jakości składniki – tylko najlepsze produkty tworzą ten niezwykły smak.
  • Uniwersalność – idealny do szerokiej gamy potraw kuchni śródziemnomorskiej.
  • Prostota użycia – gotowy do podania, co pozwala zaoszczędzić czas i wysiłek.

Spróbuj Sos Sugo Scoglio już dziś i poczuj autentyczny smak Włoch w swoim domu. Ten produkt jest doskonałym dodatkiem do Twojej kuchni, wzbogacając potrawy o wyjątkowy smak i aromat, zachęcając do odkrywania nowych przepisów i kulinarnych przygód.

Skład: Mięczaki 28,8% (mątwy 15,2%, małże 7,2%, kalmary 6,4%), modyfikowana skrobia kukurydziana, czosnek suszony, podwójnie skoncentrowany pomidor 10%, płatki pomidorowe 0,7%, skrobia kukurydziana, cukier, aromaty, papryczka chili w proszku, cebula, olej słonecznikowy, odwodniony syrop glukozowy, regulator kwasowości: kwas mlekowy, oliwa z oliwek, pietruszka 1,7%, białe wino, czarny pieprz, sól, woda. Może zawierać wyjątkowo fragmenty muszli. Może zawierać skorupiaki, mleko, orzechy, arachidy, gorczycę, soję, jaja, seler, ryby i siarczyny. Bez glutenu Masa netto: 190g Wartości odżywcze w 100g: Energia 1098kj/ 265kcal Tłuszcz 22g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 2.3g Węglowodany 11g w tym cukry 7.3g Błonnik 0g Białko 5g Sól 2.5g Kraj pochodzenia: Włochy Sposób przechowywania: przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od promieni słonecznych Data ważności:
Zawartość
0.19 l
Lista składników
Skład: Mięczaki 28,8% (mątwy 15,2%, małże 7,2%, kalmary 6,4%), modyfikowana skrobia kukurydziana, czosnek suszony, podwójnie skoncentrowany pomidor 10%, płatki pomidorowe 0,7%, skrobia kukurydziana, cukier, aromaty, papryczka chili w proszku, cebula, olej słonecznikowy, odwodniony syrop glukozowy, regulator kwasowości: kwas mlekowy, oliwa z oliwek, pietruszka 1,7%, białe wino, czarny pieprz, sól, woda. Może zawierać wyjątkowo fragmenty muszli. Może zawierać skorupiaki, mleko, orzechy, arachidy, gorczycę, soję, jaja, seler, ryby i siarczyny. Bez glutenu Masa netto: 190g Wartości odżywcze w 100g: Energia 1098kj/ 265kcal Tłuszcz 22g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 2.3g Węglowodany 11g w tym cukry 7.3g Błonnik 0g Białko 5g Sól 2.5g Kraj pochodzenia: Włochy Sposób przechowywania: przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od promieni słonecznych Data ważności:
Informacja o wartościach odżywczych
Na liście składników
Waga
350 g
Firma spożywcza
Biffi
Nazwa handlowa
Sos Sugo Scoglio 190g - Biffi
Producent
Biffi
EAN
8009320041634

Zawartość
0.19 l
Lista składników
Skład: Mięczaki 28,8% (mątwy 15,2%, małże 7,2%, kalmary 6,4%), modyfikowana skrobia kukurydziana, czosnek suszony, podwójnie skoncentrowany pomidor 10%, płatki pomidorowe 0,7%, skrobia kukurydziana, cukier, aromaty, papryczka chili w proszku, cebula, olej słonecznikowy, odwodniony syrop glukozowy, regulator kwasowości: kwas mlekowy, oliwa z oliwek, pietruszka 1,7%, białe wino, czarny pieprz, sól, woda. Może zawierać wyjątkowo fragmenty muszli. Może zawierać skorupiaki, mleko, orzechy, arachidy, gorczycę, soję, jaja, seler, ryby i siarczyny. Bez glutenu Masa netto: 190g Wartości odżywcze w 100g: Energia 1098kj/ 265kcal Tłuszcz 22g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 2.3g Węglowodany 11g w tym cukry 7.3g Błonnik 0g Białko 5g Sól 2.5g Kraj pochodzenia: Włochy Sposób przechowywania: przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od promieni słonecznych Data ważności:
Informacja o wartościach odżywczych
Na liście składników
Waga
350 g
Firma spożywcza
Biffi
Nazwa handlowa
Sos Sugo Scoglio 190g - Biffi
Producent
Biffi
EAN
8009320041634
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Gorgonzola z letnią truflą, 80 g
Gorgonzola z letnią truflą, 80 g
437,50 zł/1l
35,00 zł
Sprzedawca: ItalianGourmetShop
Zdjęcie produktu dla LEE KUM KEE Baza do zupy do pikantnego hot potu z Syczuanu 70 g | Mieszanka przypraw do hot potu | Baza do zupy do dań z makaronem
LEE KUM KEE Baza do zupy do pikantnego hot potu z Syczuanu 70 g | Mieszanka przypraw do hot potu | Baza do zupy do dań z makaronem
178,52 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia
Zdjęcie produktu dla K18 AirWash Dry Shampoo 118 ml
K18 AirWash Dry Shampoo 118 ml
2 246,78 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
265,12 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
Zdjęcie produktu dla Stek Rib-Eye bez kości 300 g Konkret
Stek Rib-Eye bez kości 300 g Konkret
249,93 zł/1kg
74,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Krem truflowy, 160 g
Krem truflowy, 160 g
271,88 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
43,50 zł
Sprzedawca: ItalianGourmetShop
Zdjęcie produktu dla Mąka owsiana 350g
Mąka owsiana 350g
33,11 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
11,59 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Mąka pszenna Aurora typ 550 extra strong z gwiazdą słońca 1000g
Mąka pszenna Aurora typ 550 extra strong z gwiazdą słońca 1000g
12,08 zł/1kg
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
12,08 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Oliwa Extra Vergine di Oliva Monodose 10ml - Biffi
Oliwa Extra Vergine di Oliva Monodose 10ml - Biffi
179,00 zł/1l
1,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Mutti Tomato Polpa 6x400g – Pomidory drobno posiekane, masa całkowita 2400g
Mutti Tomato Polpa 6x400g – Pomidory drobno posiekane, masa całkowita 2400g
31,85 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
95,54 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla E. Wedel Ptasie Mleczko Waniliowe W Czekoladzie Deserowej 340 G
E. Wedel Ptasie Mleczko Waniliowe W Czekoladzie Deserowej 340 G
81,97 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
31,15 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Czekolada mleczna Marabou z miętowym kruchym nadzieniem i karmelem migdałowym, tabliczka 170 g
Czekolada mleczna Marabou z miętowym kruchym nadzieniem i karmelem migdałowym, tabliczka 170 g
169,53 zł/1kg
28,82 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla LOBO Mieszanka przypraw do wieprzowiny 100 GR
LOBO Mieszanka przypraw do wieprzowiny 100 GR
1,17 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
11,72 zł
Sprzedawca: LAVONIO
Zdjęcie produktu dla Ser z gór wędzony średni krowi 245g - Schronisko Bukowina
Ser z gór wędzony średni krowi 245g - Schronisko Bukowina
78,39 zł/1kg
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 16
21,95 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Artychoki w plastrach, 1700 g - Demetra
Artychoki w plastrach, 1700 g - Demetra
96,25 zł/1kg
163,62 zł
Sprzedawca: italia-genuss
Zdjęcie produktu dla Sos pomidorowy z bursztynem, 300 g (Sugo di Ricciola)
Sos pomidorowy z bursztynem, 300 g (Sugo di Ricciola)
106,67 zł/1l
32,00 zł
Sprzedawca: ItalianGourmetShop
Zdjęcie produktu dla Weihenstephan 11342 Weihenstephan Milch 3,5 % 12x 1,0 l
Weihenstephan 11342 Weihenstephan Milch 3,5 % 12x 1,0 l
11,50 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
138,03 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Chleb szottelski z Tyrolu Południowego, 170g |GOURMET
Chleb szottelski z Tyrolu Południowego, 170g |GOURMET
136,65 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
23,23 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Prymat Barszcz czerwony instant 48 g
Prymat Barszcz czerwony instant 48 g
0,06 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
3,27 zł
-22%
2,54 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Rapunzel 1001040, Oliwa z oliwek, 500 ml, Szklana butelka, Sałatka, Grecja, 900 kcal
Rapunzel 1001040, Oliwa z oliwek, 500 ml, Szklana butelka, Sałatka, Grecja, 900 kcal
139,58 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 32
69,79 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Krem pistacjowy 45%, 190g - opakowanie 2 szt
Krem pistacjowy 45%, 190g - opakowanie 2 szt
153,95 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
58,50 zł
Sprzedawca: ItalianGourmetShop
GRANOLA ORZECHY - NASIONA BEZGLUTENOWA BIO 350 g - TURTLE
GRANOLA ORZECHY - NASIONA BEZGLUTENOWA350 g - TURTLE
87,31 zł/1kg
30,56 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Kinder Bueno Jajko z orzechami laskowymi w mlecznej czekoladzie 80g
Kinder Bueno Jajko z orzechami laskowymi w mlecznej czekoladzie 80g
190,75 zł/1kg
3,7Średnia ocena: 3,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
15,26 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Kölln 2307168009 Kölln Früchte ohne Zuckerzusatz Müsli 1,7 kg
Kölln 2307168009 Kölln Früchte ohne Zuckerzusatz Müsli 1,7 kg
53,38 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
90,75 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla FunCakes Mix for Biscuit Deluxe 1 kg
FunCakes Mix for Biscuit Deluxe 1 kg
197,70 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 27
197,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Salsa Datterino 330 g Bottega di Sicilia
Salsa Datterino 330 g Bottega di Sicilia
29,06 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
9,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Mieszanka do mini-pączków, 5 kg – gotowa mieszanka do przygotowania ok. 600 mini-pączków o obniżonej zawartości tłuszczu
Mieszanka do mini-pączków, 5 kg – gotowa mieszanka do przygotowania ok. 600 mini-pączków o obniżonej zawartości tłuszczu
29,12 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
145,58 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
Zdjęcie produktu dla Aquasale gruboziarnista sól morska 1000g
Aquasale gruboziarnista sól morska 1000g
14,03 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
14,03 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Krakus Szynka Konserwowa 455 g
Krakus Szynka Konserwowa 455 g
39,54 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 39
24,13 zł
-25%
17,99 zł
Sprzedawca: ApisFHU6
Zdjęcie produktu dla Hellmann's Caesar Dressing butelka smaczny sos 1000ml
Hellmann's Caesar Dressing butelka smaczny sos 1000ml
37,58 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
37,58 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Kałamarnica (nadziewana) w oleju 115g VIGILANTE
Kałamarnica (nadziewana) w oleju 115g VIGILANTE
120,69 zł/1kg
19,31 zł
Sprzedawca: SpanischeBodega

Recenzje klientów

Na podstawie 1 opinii
Oceniono dnia 24 lipca 2026 na
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla Policzki wieprzowe 400g - Schronisko Bukowina
Policzki wieprzowe 400g - Schronisko Bukowina
29,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
49,16 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Krab gotowany mrożony 600 g Metro Chef
Krab gotowany mrożony 600 g Metro Chef
74,69 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
97,00 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Frytki belgijskie Home Style 2,5kg - Farm Frites
Frytki belgijskie Home Style 2,5kg - Farm Frites
56,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
22,70 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Wiśnie Amarena w syropie 600 g Fabbri
Wiśnie Amarena w syropie 600 g Fabbri
79,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
133,30 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Mutti Peeled Tomatoes, Pomidor, 400 g, 22 kcal, 92 kJ, 0,5 g, 2,9 g
Mutti Peeled Tomatoes, Pomidor, 400 g, 22 kcal, 92 kJ, 0,5 g, 2,9 g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
6,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
14,11 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Frytki Steakhouse Fries 2,5kg - Metro Chef
Frytki Steakhouse Fries 2,5kg - Metro Chef
49,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
19,64 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Frytki proste 9x9mm 2,5kg - Metro Chef
Frytki proste 9x9mm 2,5kg - Metro Chef
44,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
17,85 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Frytki belgijskie 12x12 2,5 kg - Lutosa
Frytki belgijskie 12x12 2,5 kg - Lutosa
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
48,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
19,44 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Oliwki zielone bez pestek Delicatessen Dittmann, opakowanie 10 sztuk (10 x 270 g)
Oliwki zielone bez pestek Delicatessen Dittmann, opakowanie 10 sztuk (10 x 270 g)
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
134,26 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
1 074,08 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Citres Krem pistacjowy słony Pistacchio 200 g
Citres Krem pistacjowy słony Pistacchio 200 g
34,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
174,45 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Pasta z czarnego czosnku 100% 200 g
Pasta z czarnego czosnku 100% 200 g
34,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
174,95 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Van Holten's Jumbo Pickle Hot 333g (pikle na gorąco)
Van Holten's Jumbo Pickle Hot 333g (pikle na gorąco)
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
37,53 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Heartforcards
113,73 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Oliven in Salzlake Bella Cerignola 540g - Citres
Oliven in Salzlake Bella Cerignola 540g - Citres
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
23,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
44,43 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Oliwki Taggiasche bez pestek 180 g Sacla
Oliwki Taggiasche bez pestek 180 g Sacla
26,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
149,94 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Schiacc Piccanti zielone oliwki w pikantnej marynacie 520g - Citres
Schiacc Piccanti zielone oliwki w pikantnej marynacie 520g - Citres
24,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
28,72 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Kühne Weinkraut Sauerkraut pikantny łagodny pasteryzowany 10200ml
Kühne Weinkraut Sauerkraut pikantny łagodny pasteryzowany 10200ml
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
138,26 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
13,83 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Sos Sugo Scoglio Biffi 190 g
Sos Sugo Scoglio Biffi 190 g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
19,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
105,16 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Czarne oliwki pikantne Nere Leccino 285g Citres
Czarne oliwki pikantne Nere Leccino 285g Citres
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
19,48 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
68,35 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Oliwki zielone Giganti Citres 540g
Oliwki zielone Giganti Citres 540g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
20,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
38,83 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Oliwki Olive Dolci Maxi 000 di Sicilia 870g/500g - Miccio
Oliwki Olive Dolci Maxi 000 di Sicilia 870g/500g - Miccio
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
22,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
25,97 zł/1l