Zawartość:

0.3 l

Syrop Z Agawy 350G Targroch

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

Jednorazowe

13,69 zł

39,11 zł / 1kg

+ 11,99 zł za wysyłkę

Dostawa do domu lub do punktu odbioru

wt. 6 – śr. 7 października
Łap promocję, póki trwa!
Syropy i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Syrop glukozowy 3kg - Schronisko Bukowina
Syrop glukozowy 3kg - Schronisko BukowinaJednorazowe
15,00 zł/1l
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Syrop poziomkowy 500ml
Syrop poziomkowy 500mlJednorazowe
126,38 zł/1l
63,19 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
Zdjęcie produktu dla Syrop korzenny z imbirem 250 ml
Syrop korzenny z imbirem 250 mlJednorazowe
105,16 zł/1l
26,29 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Syrop barmański arbuzowy 700ml - Rioba
Syrop barmański arbuzowy 700ml - RiobaJednorazowe
39,70 zł/1l
3,7Średnia ocena: 3,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
27,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla SYROP Z AGAWY CIEMNY245 g - NATURAVENA
SYROP Z AGAWY CIEMNY245 g - NATURAVENAJednorazowe
0,07 zł/1l
17,28 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
Zdjęcie produktu dla SYROP Z AGAWY JASNY245 g - NATURAVENA
SYROP Z AGAWY JASNY245 g - NATURAVENAJednorazowe
72,33 zł/1l
17,72 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
Zdjęcie produktu dla Syrop z agawy - waniliowy 350g
Syrop z agawy - waniliowy 350g
58,34 zł/1kg
20,42 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla SYROP Z AGAWY BEZGLUTENOWY330 g (239 ml) -PLANET
SYROP Z AGAWY BEZGLUTENOWY330 g (239 ml) -PLANETJednorazowe
80,08 zł/1l
19,14 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
Zdjęcie produktu dla Syrop daktylowy 350g TAR-GROCH
Syrop daktylowy 350g TAR-GROCHJednorazowe
42,97 zł/1l
12,89 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
Zdjęcie produktu dla Syrop Malinowy1 L - Hollinger
Syrop Malinowy1 L - HollingerJednorazowe
51,35 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
51,35 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
Zdjęcie produktu dla Syrop z malin 250 ml Bacówka
Syrop z malin 250 ml BacówkaJednorazowe
81,96 zł/1l
20,49 zł
Sprzedawca: ApisFHU6
Zdjęcie produktu dla Syrop żurawinowy 500ml GórWit
Syrop żurawinowy 500ml GórWitJednorazowe
42,18 zł/1l
21,09 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
Zdjęcie produktu dla Syrop klonowy C bezglutenowy330g (250ml) BIOPLANET
Syrop klonowy C bezglutenowy330g (250ml) BIOPLANETJednorazowe
113,16 zł/1l
28,29 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
Zdjęcie produktu dla SYROP MALINA Z AGAWĄ250 ml - BIOFOOD
SYROP MALINA Z AGAWĄ250 ml - BIOFOODJednorazowe
100,04 zł/1l
25,01 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
Zdjęcie produktu dla Syrop z pokrzywy 500ml
Syrop z pokrzywy 500mlJednorazowe
44,18 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
22,09 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
Zdjęcie produktu dla Syrop malinowy 500ml GórWit
Syrop malinowy 500ml GórWitJednorazowe
48,38 zł/1l
24,19 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
Zdjęcie produktu dla Syrop z mięty 500ml GórWit
Syrop z mięty 500ml GórWitJednorazowe
48,18 zł/1l
24,09 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
Zdjęcie produktu dla Syrop owocowy Raak wielosmakowy (6 x 750 ml)
Syrop owocowy Raak wielosmakowy (6 x 750 ml)Jednorazowe
57,99 zł/1l
271,95 zł
-11,00 zł
260,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino
Zdjęcie produktu dla Syrop imbirowy 250ml
Syrop imbirowy 250mlJednorazowe
26 880,00 zł/1kg
26,88 zł
Sprzedawca: taleoo
SYROP Z ROKITNIKA 500ML PIWNICZKA BABUNI
Syrop Z Rokitnika 500Ml Piwniczka BabuniJednorazowe
51,22 zł/1l
25,61 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Syrop z agawy 350g

Syrop z agawy jest świetnym środkiem słodzącym. Konsystencją i kolorem przypomina miód, a w smaku jest neutralny. 

Polecany jako dodatek do wypieków, deserów czy naleśników. Syrop z agawy idealnie nadaje się do polania omletów, gofrów, pankejków, lodowych deserów czy jako słodki dodatek do owsianek.

Zawartość:Butelka zawiera 350 gram produktu.

Składniki:syrop z agawy

Przechowywanie:

Przechowywać w temperaturze pokojowej.

Dodatkowe informacje:

W zakładzie pakowane są również: sezam, migdały, produkty zawierające gluten, różne orzechy. Pomimo dołożenia wszelkich starań nie można w 100 % wykluczyć wystąpienia w produkcie tych surowców.



OPIS

Syrop z agawy 350 g Targroch

- doskonały zamiennik cukru lub miodu
- ma niski indeks glikemiczny
- pomaga utrzymać prawidłowy poziom cholesterolu

Syrop z agawy znany jest od wieków, głównie w Meksyku, gdzie do dziś produkuje się największe ilości tego produktu. Indianie zamieszkujący tereny ówczesnego Meksyku regularnie pili napój ze sfermentowanego soku z agawy (tequila).
Jego skład obejmuje inulinę, błonnik i niewielkie ilości minerałów - głównie potasu, żelaza i wapnia. Inulina, będąca alternatywą dla błonnika pokarmowego, reguluje perystaltykę jelit, przedłuża uczucie sytości i zapobiega zaparciom. Syrop zawiera między innymi saponiny, które warunkują prawidłowy poziom cholesterolu we krwi i hamują rozwój zmian nowotworowych.

Syrop z agawy stosowany jest w wielu przepisach zamiast cukru. Weganie zastępują go miodem. Można nim również słodzić gorące i zimne napoje, polewać gofry i naleśniki oraz dodawać do musli, lodów, twarożków i ciast.

SKŁADNIKI
Sok z agawy

Masa netto: 350 g

Wartość odżywcza produktu w 100 g:
Wartość energetyczna: 1326 kJ / 312 kcal
Tłuszcz: 0 g
- w tym nasycone kwasy tłuszczowe: 0 g
Węglowodany: 78 g
- w tym cukier: 68 g
Błonnik: 0 g
Białko: 0 g
Sól: 0,02 g

INSTRUKCJE UŻYTKOWANIA
Stosować do słodzenia według uznania.

INFORMACJE DLA ALERGIKÓW
Fabryka pakuje również: nasiona sezamu, migdały, produkty zawierające gluten i różne orzechy. Pomimo wszelkich starań nie można w 100% wykluczyć obecności tych surowców w produkcie.

ZALECANE WARUNKI PRZECHOWYWANIA
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu w szczelnie zamkniętym opakowaniu.



Syrop z agawy, słodki złoty syrop pozyskiwany z agawy, wśmienity do słodzenia napojów, deserów, naleśników czy wypieków, ale również przetworów warzywnych jak i owocowych. Syrop z agawy w konsystencji przypomina miód jest jednak smakowo jak i zapachowo neutralny. Nie zmienia smaków ani zapachów słodzonych potraw, oprócz nadawania im słodyczy.
Zawartość
0.3 l
Lista składników
Sok z agawy
Informacja o wartościach odżywczych
Wartosc energetyczna: Wartość energetyczna: 1326 kJ/312kcal Tluszcze: Tłuszcze: 0g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0g Weglowodany: Węglowodany: 78g w tym cukry 68g Bialko: Białko: 0g Blonnik: Błonnik: 0g Sol: Sól: 0,02g
Waga
350 g
Firma spożywcza
Prowend.com
Nazwa handlowa
SYROP Z AGAWY 350g TARGROCH
Producent
Targroch
EAN
5903229007674

Zawartość
0.3 l
Lista składników
Sok z agawy
Informacja o wartościach odżywczych
Wartosc energetyczna: Wartość energetyczna: 1326 kJ/312kcal Tluszcze: Tłuszcze: 0g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0g Weglowodany: Węglowodany: 78g w tym cukry 68g Bialko: Białko: 0g Blonnik: Błonnik: 0g Sol: Sól: 0,02g
Waga
350 g
Firma spożywcza
Prowend.com
Nazwa handlowa
SYROP Z AGAWY 350g TARGROCH
Producent
Targroch
EAN
5903229007674
Pasuje również do tego

Brak opinii klientów

Produkt nie ma jeszcze recenzji.

Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla Ice Bär syrop Slush intensywny niebieski jagoda 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny
Ice Bär syrop Slush intensywny niebieski jagoda 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 51
112,31 zł
Jednorazowe
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Syrop do napojów mrożonych Rainbow o smaku Red Energy, 5 l, proporcja 1:5, bez barwników AZO i gliceryny
Syrop do napojów mrożonych Rainbow o smaku Red Energy, 5 l, proporcja 1:5, bez barwników AZO i gliceryny
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
107,98 zł
Jednorazowe
Sprzedawca: Hopser-Funfood
21,60 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Syrop do slushu Rainbow o smaku Blue Energy, 5 l, proporcja 1:5, bez barwników AZO i gliceryny
Syrop do slushu Rainbow o smaku Blue Energy, 5 l, proporcja 1:5, bez barwników AZO i gliceryny
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
107,98 zł
Jednorazowe
Sprzedawca: Hopser-Funfood
21,60 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Ice Bär syrop Slush niebieska pomarańcza oceaniczny niebieski 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny
Ice Bär syrop Slush niebieska pomarańcza oceaniczny niebieski 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 51
112,31 zł
Jednorazowe
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Ice Bär syrop Slush jabłko kiwi 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat
Ice Bär syrop Slush jabłko kiwi 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 51
112,31 zł
Jednorazowe
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Ice Bär syrop slush wiśnia 5 litrów 1:5 bez barwników AZO bez gliceryny koncentrat
Ice Bär syrop slush wiśnia 5 litrów 1:5 bez barwników AZO bez gliceryny koncentrat
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 51
112,31 zł
Jednorazowe
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Ice Bär syrop Slush jeżyna 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat
Ice Bär syrop Slush jeżyna 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 51
112,31 zł
Jednorazowe
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Ice Bär syrop Slush brzoskwinia 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat
Ice Bär syrop Slush brzoskwinia 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 51
112,31 zł
Jednorazowe
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Ice Bär syrop Slush marzanka wonna 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat
Ice Bär syrop Slush marzanka wonna 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 51
112,31 zł
Jednorazowe
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Ice Bär syrop Slush niebieska malina 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat
Ice Bär syrop Slush niebieska malina 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 51
112,31 zł
Jednorazowe
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Syrop Pomarańczowy Herbapol 420 ml
Syrop Pomarańczowy Herbapol 420 ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
9,29 zł
Jednorazowe
Sprzedawca: BRAT_PL
11,33 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Miód z cytryną-suplement diety Herbapol Lublin 420 ml
Miód z cytryną-suplement diety Herbapol Lublin 420 ml
9,29 zł
Jednorazowe
Sprzedawca: BRAT_PL
22,12 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Syrop glukozowy 5kg - Schronisko Bukowina
Syrop glukozowy 5kg - Schronisko Bukowina
58,99 zł
Jednorazowe
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
11,80 zł/1l
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Syrop Slush zestaw party 6 smaków 250 ml +125 słomek z łyżeczką 1:5 bez AZO bez gliceryny
Syrop Slush zestaw party 6 smaków 250 ml +125 słomek z łyżeczką 1:5 bez AZO bez gliceryny
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 79
88,75 zł
Jednorazowe
Sprzedawca: Hopser-Funfood
59,17 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Syrop barmański arbuzowy 700ml - Rioba
Syrop barmański arbuzowy 700ml - Rioba
3,7Średnia ocena: 3,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
27,79 zł
Jednorazowe
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
39,70 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Syrop barmański słony karmel 700ml - Rioba
Syrop barmański słony karmel 700ml - Rioba
1,0Średnia ocena: 1,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
27,89 zł
Jednorazowe
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
39,84 zł/1l
Zdjęcie produktu dla SYROP DO DRINKÓW I KOKTAJLI APERITIVO500 ml - HOLLINGER
SYROP DO DRINKÓW I KOKTAJLI APERITIVO500 ml - HOLLINGER
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
34,98 zł
Jednorazowe
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
Zdjęcie produktu dla Syrop z czarnej porzeczki 1L
Syrop z czarnej porzeczki 1L
32,39 zł
Jednorazowe
Sprzedawca: BRAT_PL
32,39 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Tri Top Orange Mandarine 600ml
Tri Top Orange Mandarine 600ml
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 31
22,56 zł
Jednorazowe
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
37,60 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Syrop cynamonowy Monin – intensywny smak, naturalny aromat, 250 ml
Syrop cynamonowy Monin – intensywny smak, naturalny aromat, 250 ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
21,36 zł
Jednorazowe
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
85,44 zł/1l