5,0



Na podstawie 5 opinii
Lacroix zupa gulaszowa delikatna wołowina o pikantnym smaku 400ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
17,20 zł
43,00 zł / 1l
+ 56,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Łap promocję, póki trwa!
Konserwy i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Lacroix - Rinder Consommé Suppe - 400ml43,00 zł/1l
17,20 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Erasco Węgierska zupa gulaszowa z delikatnym mięsem 390ml 3-pak48,75 zł/1l
57,04 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Lacroix zupa ogonowa klarowna z delikatną wołowiną 400ml47,87 zł/1l
19,15 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Lacroix zupa krem z borowików aromatyczna pyszna kremowa 400ml47,85 zł/1l
19,14 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Lacroix zupa krem kurkowy delikatna z kurkami 400ml
43,00 zł/1l
17,20 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Erasco Hühner Nudel Dosen-Eintopf 800,0 g
65,35 zł/1kg
52,28 zł
Sprzedawca: somnia24

Lacroix kremowa zupa szparagowa z kawałkami szparagów 400ml 3-pak
128,90 zł/1l
51,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Lacroix kremowa zupa pomidorowa z ziołami prowansalskimi 400ml opakowanie 3 szt
42,97 zł/1l
51,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Menzi zupa gulaszowa z kociołka z wołowiną typowo węgierska 800ml
46,82 zł/1l
37,46 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Menzi Węgierska zupa gulaszowa ekstra skoncentrowana pikantna 800ml
69,70 zł/1l
55,76 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Lacroix Francuska zupa cebulowa mocna z białym winem 400ml opakowanie 3 sztuki
42,97 zł/1l
51,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Lacroix kremowa zupa szparagowa z kawałkami szparagów 400 ml
47,85 zł/1l
19,14 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Erasco Węgierska zupa gulaszowa z wołowiną 770ml
38,26 zł/1l
29,46 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Fleischwerke Zimmermann pikantna bawarska zupa z wątróbki 400ml
29,37 zł/1l
11,75 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Zupa gulaszowa Erasco z wołowiną, opakowanie 350 ml
42,89 zł/1kg
15,01 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Pasta do zupy wołowej
79,12 zł/1kg
31,65 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Dla Koneserów Zupa wołowa z klopsikami 60g
129,33 zł/1kg
7,76 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Gotowa do spożycia soczewica gulaszowa
28,20 zł/1kg
22,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Hesco klarowna zupa wołowa wysokoskoncentrowana zupa w puszce 850ml
115,31 zł/1l
98,01 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Zupa krem ze szparagów Langbein
35,85 zł/1l
14,34 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Lacroix zupa gulaszowa delikatna wołowina o pikantnym smaku 400ml
Zupa gulaszowa Lacroix to szybkie rozwiązanie dla małych apetytów. Wystarczy otworzyć i podgrzać nierozcieńczoną. Ciesz się smaczną zupą na przykład w mroźne zimowe dni i rozgrzej się od środka. Jeśli chcesz, możesz również podzielić się zupą. Najlepsza delikatesowa zupa gulaszowa, zupa dla smakoszy od Lacroix z wieloma dobrymi składnikami, szybko podgrzana i gotowa do podania prawdziwa uczta, bez sztucznych dodatków dla dodatkowego naturalnego doznania smakowego.
GB FOODs DEUTSCHLAND GmbHP.O. Box 12 11 62
D-23530Lübeck
- Przechowywanie i użytkowanie
- Chłodny i suchy
- Zawartość
- 0.4 l
- Lista składników
- Woda, gotowana wołowina 11% (wołowina, skrobia, sól), cebula 9%, przecier pomidorowy, papryka czerwona 4%, olej roślinny (olej rzepakowy), skrobia modyfikowana, MĄKA PSZENNA, sól jodowana, przyprawy, AROMAT (zawiera SOJĘ i CELERIĘ), substancja zagęszczająca: Guma guar, mączka chleba świętojańskiego i guma ksantanowa; cukier, ocet winny, skórka cytrynowa, sambal oelek (chilli, papryka, woda pitna, sól kuchenna), CUKIER MLECZNY, EKSTRAKT SŁODU JĘCZMIENNEGO.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość kaloryczna w kJ 308 kJ Wartość kaloryczna w kcal 74 kcal Tłuszcz 3,8 g Nasycone kwasy tłuszczowe 0,5 g Węglowodany 5,2 g Cukier 1,8 g Białko 3,3 g Sól 1,1 g Błonnik 1,1 g
- Firma spożywcza
- GB FOODs DEUTSCHLAND GmbHPostfach 12 11 62 D-23530 Lübeck
- Nazwa handlowa
- Zupa gulaszowa
- Producent
- GB Foods Germany GmbH (Erasco)
- Zakres dostawy
- 400 ml.
- Numer producenta
- 28974
- EAN
- 4251753772164
- Przechowywanie i użytkowanie
- Chłodny i suchy
- Zawartość
- 0.4 l
- Lista składników
- Woda, gotowana wołowina 11% (wołowina, skrobia, sól), cebula 9%, przecier pomidorowy, papryka czerwona 4%, olej roślinny (olej rzepakowy), skrobia modyfikowana, MĄKA PSZENNA, sól jodowana, przyprawy, AROMAT (zawiera SOJĘ i CELERIĘ), substancja zagęszczająca: Guma guar, mączka chleba świętojańskiego i guma ksantanowa; cukier, ocet winny, skórka cytrynowa, sambal oelek (chilli, papryka, woda pitna, sól kuchenna), CUKIER MLECZNY, EKSTRAKT SŁODU JĘCZMIENNEGO.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość kaloryczna w kJ 308 kJ Wartość kaloryczna w kcal 74 kcal Tłuszcz 3,8 g Nasycone kwasy tłuszczowe 0,5 g Węglowodany 5,2 g Cukier 1,8 g Białko 3,3 g Sól 1,1 g Błonnik 1,1 g
- Firma spożywcza
- GB FOODs DEUTSCHLAND GmbHPostfach 12 11 62 D-23530 Lübeck
- Nazwa handlowa
- Zupa gulaszowa
- Producent
- GB Foods Germany GmbH (Erasco)
- Zakres dostawy
- 400 ml.
- Numer producenta
- 28974
- EAN
- 4251753772164
Pasuje również do tego

Lacroix zupa krem kurkowy delikatna z kurkami 400ml
43,00 zł/1l
17,20 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Lacroix zupa krem z borowików aromatyczna pyszna kremowa 400ml
47,85 zł/1l
19,14 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Lacroix zupa ogonowa klarowna z delikatną wołowiną 400ml
47,87 zł/1l
19,15 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Lacroix - Rinder Consommé Suppe - 400ml
43,00 zł/1l
17,20 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Lacroix kremowa zupa szparagowa z kawałkami szparagów 400 ml
47,85 zł/1l
19,14 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Menzi zupa gulaszowa z wołowiną po węgiersku 400ml
51,60 zł/1l
20,64 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Lacroix zupa krem z borowików aromatyczna pyszna kremowa 400ml 3-pak
43,28 zł/1l
51,94 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Lacroix podwójna moc bulionu aromatyczny intensywny do zup 400ml
43,00 zł/1l
17,20 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Lacroix kremowa zupa pomidorowa z ziołami prowansalskimi 400ml opakowanie 3 szt
42,97 zł/1l
51,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Menzi zupa gulaszowa z kociołka z wołowiną typowo węgierska 4200g
29,91 zł/1kg
125,62 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Erasco Erbsen mit Würstchen Dosen-Eintopf 850 ml
49,16 zł/1kg
55,80 zł
Sprzedawca: somnia24

Lacroix kremowa zupa szparagowa z kawałkami szparagów 400ml 3-pak
128,90 zł/1l
51,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Lacroix zupa gulaszowa delikatna wołowina o pikantnym smaku 400ml opakowanie 3 sztuki
128,90 zł/1l
51,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Erasco Węgierska zupa gulaszowa z delikatnym mięsem 390ml 3-pak
48,75 zł/1l
57,04 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Menzi zupa gulaszowa z kociołka z wołowiną typowo węgierska 800ml
46,82 zł/1l
37,46 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Erasco Spirli makaron z klopsikami w sosie pomidorowym 800g 3-pak
29,82 zł/1kg
71,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Lacroix zupa krem kurkowy delikatna z kurkami 400ml opakowanie 3 sztuki
42,97 zł/1l
51,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Erasco Westphalian gulasz z soczewicy rafinowany z octem 800g
26,92 zł/1kg
21,54 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Lacroix Francuska zupa cebulowa mocna z białym winem 400ml opakowanie 3 sztuki
42,97 zł/1l
51,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Menzi Djuvec Ryż po bałkańsku z warzywami gotowy do spożycia wegański 800g
33,95 zł/1kg
27,16 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Erasco Węgierska zupa gulaszowa z wołowiną 770ml
38,26 zł/1l
29,46 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Łój wołowy 1 kg - Schronisko Bukowina
24,99 zł/1kg
24,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Gulasz z wołowiny (Sauerbraten) w puszce, 400g
114,82 zł/1kg
57,41 zł
Sprzedawca: artbook-service

Lacroix Tomato Cremesuppe fruchtig tomatig tafelfertig 400ml
42,02 zł/1l
16,81 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Lacroix zupa krem z pomidorów owocowa gotowa do podania 400ml 6-pak
43,26 zł/1l
103,83 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Erasco Serbska zupa fasolowa z dużą ilością dobrych warzyw 750ml
21,71 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Meica Ragout Fin delikatny drób i cielęcina z grzybami 400g
66,02 zł/1kg
26,41 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Menzi Węgierska zupa gulaszowa ekstra skoncentrowana pikantna 800ml
69,70 zł/1l
55,76 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Hengstenberg Mildessa kapusta kiszona w puszce wegańska 810g
19,27 zł/1kg
14,84 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Meica parówki drobiowe w skórce extra delikatne 6 sztuk 180g
82,11 zł/1kg
14,78 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta
























Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 19 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Doskonały produkt
Zamawiałbym go bez wahania, nawet jeśli to tylko zupa w puszce! Smakuje wyśmienicie!
Oceniono dnia 11 marca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 10 marca 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 30 stycznia 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 15 października 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie
Bestseller
Bestseller

Bestseller



Bestseller











Pomodoro San Marzano 400 g pomidory bez skórki – La Carmela



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
9,28 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
23,20 zł/1l

Metten Chrupiące kiełbaski wiedeńskie 690g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(12)Liczba wystawionych ocen: 12
32,04 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
97,09 zł/1kg

La Comtesse Hiszpańskie serca karczochów
29,97 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
58,76 zł/1kg

Jürgen Langbein krab do zup, past i sosów gourmet quality 500g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(21)Liczba wystawionych ocen: 21
44,61 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
89,22 zł/1kg

Rosso Gargano 8033837720027, Pomidor, 400 g, Puszka



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
4,76 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
11,90 zł/1l

Mięso kraba, 170 g



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
43,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
182,79 zł/1kg

Meica 6 małych chrupek



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
25,79 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
103,16 zł/1kg

Zimmermann 4 Typowe białe kiełbasy monachijskie ATG 250g Classic 530g



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
22,74 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
0,09 zł/1l

Le Clou ślimaki agatowe w puszce Mięso ślimaka w wodzie 200g



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
36,73 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
282,54 zł/1kg

Jürgen Langbein Gourmet Lobster Paste do zup i sosów 500g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(21)Liczba wystawionych ocen: 21
43,94 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
87,88 zł/1kg

Jensen's pasztet z gęsi z gęsiną i wątróbką gęsią 80g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
9,40 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
117,50 zł/1kg

Hofgut Junge duży bób białe nasiona Good Food 720ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(19)Liczba wystawionych ocen: 19
10,88 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
15,11 zł/1l

Hofgut Delikatess kapusta czerwona klasyczna gotowa do spożycia w słoiku 720ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(17)Liczba wystawionych ocen: 17
6,75 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
9,37 zł/1l

Steinhaus galaretka z czerwonych owoców w stylu Lenneper drobne owoce w puszce 2650ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
126,13 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
47,60 zł/1l

Lazzaris Amarena wiśnie kandyzowane w syropie słodkie owocowe 450g
82,93 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
116,80 zł/1kg

Pomidory koktajlowe Mutti Pomodorini w soku pomidorowym 2500g
38,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
15,60 zł/1l

Maggi Ravioli in pikanter Soße



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
20,92 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
26,15 zł/1kg

Maggi Ofen Spirelli do mamy



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
5,44 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
126,51 zł/1kg

Maggi dla smakoszy Zupa krem z pora z naturalnymi składnikami 51g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
7,76 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
152,16 zł/1kg

La Comtesse Palmitos 400g



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
51,73 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
235,14 zł/1kg