5,0



Na podstawie 1 opinii
Fleischwerke Zimmermann pikantna bawarska zupa z wątróbki 400ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
11,75 zł
29,37 zł / 1l
+ 56,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Konserwy i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty
Bestseller




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2





3,4Średnia ocena: 3,4 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4




4,2Średnia ocena: 4,2 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5Bestseller




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6




4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5




4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14




4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8




3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(24)Liczba wystawionych ocen: 24




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(12)Liczba wystawionych ocen: 12




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4

Więcej informacji o reklamie
Zimmermann 4 Typowe białe kiełbasy monachijskie ATG 250g Classic 530g0,09 zł/1l
22,74 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Zimmermann Oryginalna bawarska zupa z wątróbki spaetzle skoncentrowana 400ml23,52 zł/1kg
11,76 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Hesco klarowna zupa wołowa wysokoskoncentrowana zupa w puszce 850ml115,31 zł/1l
98,01 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Zupa z kurkami i kogutem Langbein56,45 zł/1l
22,58 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Erasco zupa z wątróbki typowa bawarska pikantna przyprawa 395ml 3-pak
47,61 zł/1l
56,42 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Erasco Erbsen mit Würstchen Dosen-Eintopf 850 ml
49,07 zł/1kg
55,70 zł
Sprzedawca: somnia24

Meica parówki drobiowe w skórce extra delikatne 6 sztuk 180g
82,11 zł/1kg
14,78 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Bawarska zupa z wątróbki
47,95 zł/1l
19,18 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Lacroix zupa krem kurkowy delikatna z kurkami 400ml
43,00 zł/1l
17,20 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Ravioli in pikanter Soße
26,15 zł/1kg
20,92 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Lacroix zupa ogonowa klarowna z delikatną wołowiną 400ml
47,10 zł/1l
18,84 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Erasco Spirli makaron z klopsikami w sosie pomidorowym 800g 3-pak
29,82 zł/1kg
71,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Menzi Djuvec Ryż po bałkańsku z warzywami gotowy do spożycia wegański 800g
33,87 zł/1kg
27,10 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Menzi zupa gulaszowa z kociołka z wołowiną typowo węgierska 800ml
46,82 zł/1l
37,46 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Metten thick Sauerland bockwurst 845g
72,50 zł/1kg
29,00 zł
Sprzedawca: SpanischeBodega

Erasco Kartoffel mit Würstchen Dosen-Eintopf 800,0 g
48,65 zł/1kg
55,70 zł
Sprzedawca: somnia24

Erasco Rindfleisch Nudel Dosen-Eintopf 800,0 g
65,22 zł/1kg
52,18 zł
Sprzedawca: somnia24

Erasco 128479009 Serbische Bohnensuppe Eintopf 750,0 ml
65,22 zł/1kg
52,18 zł
Sprzedawca: somnia24

Dreistern Soljanka z wędzoną wieprzowiną i dodatkowymi korniszonami 1200g
24,43 zł/1kg
29,32 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kropla jajeczna Valenzi Najlepsza do zupy w puszce 100g
73,50 zł/1kg
7,35 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Fleischwerke Zimmermann pikantna bawarska zupa z wątróbki 400ml
Zupa z wątróbki - zupa dla smakoszy od Zimmermann
Ta zupa z tradycyjnej specjalistycznej firmy byłego królewskiego bawarskiego dostawcy dworskiego Zimmermann nadaje się o każdej porze dnia.
Skoncentrowana zupa z knedlami.
Instrukcje przygotowania: Pustą puszkę napełnić w 2/3 wodą i wlać ją do zagęszczonej zupy. W ten sposób powstaje 0,7 litra gotowej do spożycia zupy, którą wystarczy podgrzewać przez 10-15 minut. Nie gotować!
Fleischwerke Zimmermann GmbH & Co KG
E.- Zimmermann - Str. 29
86580 Thannhausen
- Przechowywanie i użytkowanie
- Chłodny i suchy
- Zawartość
- 0.4 l
- Lista składników
- Skoncentrowana zupa 67%: Woda pitna, sól kuchenna jodowana (sól kuchenna, jodan potasu), dekstroza, przyprawy, ekstrakty przypraw, skrobia, przyprawy, olej słonecznikowy. Pierogi z wątróbką 33%: Wątroba wieprzowa 34%, woda pitna, biały chleb (MĄKA PSZENNA, sól kuchenna, drożdże), boczek, por, wieprzowina, cebula, sól kuchenna jodowana (sól kuchenna, jodan potasu), przyprawy, ekstrakty przypraw, dekstroza, BIAŁE MLEKO.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość kaloryczna: 142 kJ/ 34 kcal Tłuszcz: 1,5 g w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0,6 g Węglowodany: 3 g w tym cukier: 0,2 g Białko: 2 g Sól: 1,5 g
- Waga
- 500 g
- Firma spożywcza
- Fleischwerke Zimmermann GmbH & Co. KGFleischwerke Zimmermann GmbH & Co. KG
- Nazwa handlowa
- Zupa z wątróbki - prawdziwie bawarska
- Producent
- E. Zimmermann
- Numer producenta
- 69713
- EAN
- 4006153697100
- Przechowywanie i użytkowanie
- Chłodny i suchy
- Zawartość
- 0.4 l
- Lista składników
- Skoncentrowana zupa 67%: Woda pitna, sól kuchenna jodowana (sól kuchenna, jodan potasu), dekstroza, przyprawy, ekstrakty przypraw, skrobia, przyprawy, olej słonecznikowy. Pierogi z wątróbką 33%: Wątroba wieprzowa 34%, woda pitna, biały chleb (MĄKA PSZENNA, sól kuchenna, drożdże), boczek, por, wieprzowina, cebula, sól kuchenna jodowana (sól kuchenna, jodan potasu), przyprawy, ekstrakty przypraw, dekstroza, BIAŁE MLEKO.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość kaloryczna: 142 kJ/ 34 kcal Tłuszcz: 1,5 g w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0,6 g Węglowodany: 3 g w tym cukier: 0,2 g Białko: 2 g Sól: 1,5 g
- Waga
- 500 g
- Firma spożywcza
- Fleischwerke Zimmermann GmbH & Co. KGFleischwerke Zimmermann GmbH & Co. KG
- Nazwa handlowa
- Zupa z wątróbki - prawdziwie bawarska
- Producent
- E. Zimmermann
- Numer producenta
- 69713
- EAN
- 4006153697100
Pasuje również do tego

STORCK Merci Petits, 1 kg, Czekolada mleczna, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g
96,07 zł/1kg
96,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Zimmermann Original Swabian Maultaschen Soup 400ml puszka
41,57 zł/1kg
19,12 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Zimmermann 4 Typowe białe kiełbasy monachijskie ATG 250g Classic 530g
0,09 zł/1l
22,74 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Meica parówki drobiowe w skórce extra delikatne 6 sztuk 180g
82,11 zł/1kg
14,78 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Zimmermann Oryginalna bawarska zupa z wątróbki spaetzle skoncentrowana 400ml
23,52 zł/1kg
11,76 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Erasco zupa z wątróbki typowa bawarska pikantna przyprawa 395ml 3-pak
47,61 zł/1l
56,42 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Erasco Erbsen mit Würstchen Dosen-Eintopf 850 ml
49,07 zł/1kg
55,70 zł
Sprzedawca: somnia24

Szwabska zupa ravioli
35,15 zł/1l
14,06 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kaszanka wiejska ok. 500g bez E naturalna - Schronisko Bukowina
37,22 zł/1kg
18,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Maggi Guten Appetit zupa krem z pieczarek z naturalnymi składnikami 57g
91,58 zł/1kg
5,22 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Lacroix zupa ogonowa klarowna z delikatną wołowiną 400ml
47,10 zł/1l
18,84 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi® Ravioli Gemüse Fertiggericht 800,0 g
62,10 zł/1kg
49,68 zł
Sprzedawca: somnia24

Bawarska zupa z wątróbki
47,95 zł/1l
19,18 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Krakus Szynka Konserwowa 455 g
39,54 zł/1kg
24,13 zł
-25%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
17,99 zł
Sprzedawca: ApisFHU6

Zimmermann zupa z boczku gotowa do spożycia bulion mięsny 400ml
37,39 zł/1kg
17,20 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dreistern Zupa z makaronem ryżowym z Indonezji – zupa z makaronem ryżowym i mięsem z kurczaka, 390 ml
23,59 zł/1l
9,20 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Krakus Konserwa Luksusowa Mielonka 300 G
29,97 zł/1kg
8,99 zł
Sprzedawca: ApisFHU6

Hengstenberg Mildessa Jabłko Czerwona Kapusta Perfect Liaison w słoiku 680g
17,32 zł/1kg
12,47 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

LAMBERTZ Kompozycja herbatników 1,0 kg
122,68 zł/1kg
122,68 zł
Sprzedawca: somnia24

Kiełbaski Zimmermann Regensburger 4 sztuki ATG 250g puszka 550g
40,09 zł/1kg
26,06 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Penne Tomate Mozzarella Nudel Eintopf w sosie śmietanowym 810g
26,05 zł/1kg
21,10 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Erasco 2229745001 Erasco Linsen mit Schweinefleisch Eintopf 800,0 g
65,22 zł/1kg
52,18 zł
Sprzedawca: somnia24

Inna nazwa
271,55 zł/1kg
59,74 zł
Sprzedawca: PP-Trading

Ścieg jajeczny
55,17 zł/1kg
8,00 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Sofko Djuwetsch mieszane warzywa gotowane na parze w kawałkach typowe bałkańskie 800ml
27,15 zł/1kg
23,08 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Przezroczysty bulion warzywny Maggi na 18 litrów
74,16 zł/1kg
22,99 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

EASYmaxx 05206, Ręczna słuchawka prysznicowa, Srebrny, Przezroczysty, Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS), Stal nierdzewna, Sufit, Pudełko, 220 g
65,40 zł
Sprzedawca: DS_e-Sales_GmbH

Jabłka kaparowe
61,31 zł/1kg
21,46 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Salami węgierskie T. (ok. 3,2 kg) - Maletti 1867
223,59 zł/1kg
715,48 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: italia-genuss
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 8 września 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Kiełbaski Böklunder Knacker 8 sztuk odsączone waga 720g słoik 1400g
49,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
68,83 zł/1kg

Metten Chrupiące kiełbaski wiedeńskie 690g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(12)Liczba wystawionych ocen: 12
32,04 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
97,09 zł/1kg

La Comtesse Hiszpańskie serca karczochów
29,97 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
58,76 zł/1kg

Jürgen Langbein krab do zup, past i sosów gourmet quality 500g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(21)Liczba wystawionych ocen: 21
43,89 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
87,78 zł/1kg

Meica 6 małych chrupek



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
25,79 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
103,16 zł/1kg

Szynka prosciutto Cotto alta qualita plastry 120g - Gianni Negrini
17,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
146,58 zł/1kg

Rosso Gargano 8033837720027, Pomidor, 400 g, Puszka



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
4,76 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
11,90 zł/1l

Zimmermann 4 Typowe białe kiełbasy monachijskie ATG 250g Classic 530g



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
22,74 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
0,09 zł/1l

Meica 6 parówek wegetariańskich bezmięsna alternatywa 200g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
17,59 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
87,95 zł/1kg

Jensen's pasztet z gęsi z gęsiną i wątróbką gęsią 80g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
9,40 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
117,50 zł/1kg

Lazzaris Amarena wiśnie kandyzowane w syropie słodkie owocowe 450g
82,93 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
116,80 zł/1kg

Hofgut Junge duży bób białe nasiona Good Food 720ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(19)Liczba wystawionych ocen: 19
10,71 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
14,87 zł/1l

Maggi Ofen Spirelli do mamy



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
5,44 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
126,51 zł/1kg

Maggi dla smakoszy Zupa krem z pora z naturalnymi składnikami 51g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
7,76 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
152,16 zł/1kg

Maggi Ravioli in pikanter Soße



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
20,92 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
26,15 zł/1kg

Pomidory koktajlowe Mutti Pomodorini w soku pomidorowym 2500g
38,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
15,60 zł/1l

Paulsen Sweety jabłko i czerwona kapusta 680g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
11,18 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
17,20 zł/1kg

Dreistern Soljanka z wędzoną wieprzowiną i dodatkowymi korniszonami 1200g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
29,32 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
24,43 zł/1kg

Palmowe serca



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
44,86 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
47,72 zł/1kg

Morele Golden Crown połówki owoców obrane, lekko słodzone 850ml



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
9,85 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
11,59 zł/1l