Bioderma, Photoderm AKN Mat SPF 30 Krem do skóry tłustej i mieszanej, 40 ml

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

66,45 zł

166,12 zł / 100ml

+ 16,89 zł za wysyłkę

Prosto do Twojego domu

śr. 30 września – pt. 2 października
Złóż zamówienie w ciągu
11h 22m 33s
Nasze najlepszeoferty
Kremy do opalania i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Vichy Capital Soleil Mleczko nawilżające SPF50+ 300ml
Vichy Capital Soleil Mleczko nawilżające SPF50+ 300ml
34,58 zł/100ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
103,73 zł
Sprzedawca: apohealth
Zdjęcie produktu dla Uriage Bariésun minerální ochranný krém na obličej a tělo SPF 50+ 100 ml
Uriage Bariésun minerální ochranný krém na obličej a tělo SPF 50+ 100 ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
58,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Avene, Cleanance Krem Bardzo wysoka ochrona SPF 50+, 50 ml
Avene, Cleanance Krem Bardzo wysoka ochrona SPF 50+, 50 ml
3,9Średnia ocena: 3,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
81,90 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Bioderma Photoderm Xdefense Ultra-Fluid SPF 50+(Shade 02) 40 ml
Bioderma Photoderm Xdefense Ultra-Fluid SPF 50+(Shade 02) 40 ml
9 717,00 zł/100ml
3,5Średnia ocena: 3,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
97,17 zł
Sprzedawca: apohealth
Zdjęcie produktu dla Bioderma Photoderm Aquafluide Fluid do skóry normalnej ultralekki ciemny SPF 50+, 40 ml
Bioderma Photoderm Aquafluide Fluid do skóry normalnej ultralekki ciemny SPF 50+, 40 ml
161,12 zł/100ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
64,45 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Bioderma Photoderm Spot-Age SPF50+
Bioderma Photoderm Spot-Age SPF50+
189,50 zł/100ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
75,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Bioderma Photoderm Nude Touch Mineral SPF 50+ PA++++ (Very Light) 40 ml
Bioderma Photoderm Nude Touch Mineral SPF 50+ PA++++ (Very Light) 40 ml
259,30 zł/100ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
103,72 zł
Sprzedawca: Glamperfeu
Zdjęcie produktu dla Bioderma Photoderm SPF 50+ Ultralekki fluid do skóry normalnej jasny, 40 ml
Bioderma Photoderm SPF 50+ Ultralekki fluid do skóry normalnej jasny, 40 ml
160,25 zł/100ml
64,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Avène Mat Perfect Fluid z filtrem SPF 50+ 50ml
Avène Mat Perfect Fluid z filtrem SPF 50+ 50ml
256,84 zł/100ml
128,42 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Bioderma Photoderm Mist SPF50+ 150 ml
Bioderma Photoderm Mist SPF50+ 150 ml
8 900,00 zł/100ml
89,00 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Uriage Bariesun, Jedwabiste Mleczko do skóry wrażliwej SPF 50+, 100 ml
Uriage Bariesun, Jedwabiste Mleczko do skóry wrażliwej SPF 50+, 100 ml
79,15 zł/100ml
79,15 zł
Sprzedawca: VISO
Zdjęcie produktu dla Missha Nawilżająca esencja ochronna SPF50+, 70 ml
Missha Nawilżająca esencja ochronna SPF50+, 70 ml
883,50 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
106,02 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla ISDIN PhotoUltra Redness LSF 50, 50 ml CRE
ISDIN PhotoUltra Redness LSF 50, 50 ml CRE
313,10 zł/100ml
156,55 zł
Sprzedawca: apohealth
Zdjęcie produktu dla Bioderma Photoderm Mist SPF30+ 150 ml
Bioderma Photoderm Mist SPF30+ 150 ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
78,40 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Ziaja Sopot Sun, krem do cery fotowrażliwej SPF25, 60ml
Ziaja Sopot Sun, krem do cery fotowrażliwej SPF25, 60ml
45,63 zł/100ml
27,38 zł
Sprzedawca: MANADA
Zdjęcie produktu dla Nivea Krem Z Filtrem Spf 50 - Ochrona I Mat Dla Cery Mieszanej
Nivea Krem Z Filtrem Spf 50 - Ochrona I Mat Dla Cery Mieszanej
1 575,00 zł/1kg
110,25 zł
Sprzedawca: Drogisterijplus-nl
Zdjęcie produktu dla Bioderma Photoderm Spray Spf50 300 ml
Bioderma Photoderm Spray Spf50 300 ml
51,53 zł/100ml
154,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Missha Nawilżający krem przeciwsłoneczny SPF45, 50 ml
Missha Nawilżający krem przeciwsłoneczny SPF45, 50 ml
107,64 zł/100ml
53,82 zł
Sprzedawca: Glamperfeu
Zdjęcie produktu dla Eucerin Sun Creme Lsf 50+ 50 ml
Eucerin Sun Creme Lsf 50+ 50 ml
10 195,00 zł/100ml
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
109,36 zł
-7,41 zł
101,95 zł
Rabat 5% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
Zdjęcie produktu dla Collistar Supertanning Concentrate Unguent SPF10
Collistar Supertanning Concentrate Unguent SPF10
55,79 zł/100ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
111,58 zł
Rabat 5% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

 

Opis:

 

DZIAŁANIE:

- Zapewnia wysoką ochronę przeciwsłoneczną przed promieniowaniem UVA/UVB

- SUN ACTIVE DEFENSE: zaawansowana technologia ochrony przeciwsłonecznej o wzmocnionym działaniu przed promieniowaniem UVA

- Poprawiając jakość sebum zapobiega powstawaniu zaskórników i niedoskonałości - patent FLUIDACTIV

- Długotrwale matuje skórę

- Wygładza skórę i zapobiega efektowi odbicia dzięki kwasom salicylowemu i glikolowemu

- Lekka konsystencja - Nie klei się - Nie pozostawia tłustego filmu - Nie wysusza skóry - Doskonała baza pod makijaż - Formuła delikatnie perfumowana - Bardzo dobrze tolerowany, także przez delikatną skórę wokół oczu - Nie zatyka porów - Fotostabilny, wodoodporny

Wszystkie formuły produktów BIODERMA są oparte na ekobiologii, która znajduje się w centrum podejścia NAOS - po to, aby lepiej chronić ekosystem skóry i wzmaniać jej naturalne mechanizmy. Na długi czas.

- Patent Fluidactiv w Photoderm AKN Mat biologicznie reguluje jakość sebum, by ograniczać zapychanie porów i powstawanie niedoskonałości, co często nasila się po okresach ekspozycji na słońce (efekt odbicia).

- Kwas glikolowy i kwas salicylowy wygładzają skórę i zapobiegają efektowi odbicia.

- SUN ACTIVE DEFENSE to zaawansowana technologia ochrony przeciwsłonecznej o wzmocnionym działaniu przed promieniowaniem UVA. Połączenie opatentowanej ochrony biologicznej i filtrów UV, które wzmacnia naturalne zdolności skóry do obrony przed słońcem. Pozwala cieszyć się słońcem, jednocześnie zachowując zdrowie skóry na długi czas.

Sposób użycia:

Aplikuj kilka razy dziennie. Może być stosowany samodzielnie lub po użyciu kremu nawilżającego lub matującego.

ETAP 1

Nakładaj codziennie, równomiernie i obficie, na twarz i szyję przed ekspozycją na słońce (zbyt mała ilość produktu obniża poziom ochrony przeciwsłonecznej).

ETAP 2

Ponów aplikację po każdej kąpieli lub wytarciu skóry, aby zachować odpowiedni poziom ochrony.

Nakładaj na nieuszkodzoną skórę. Nadmierna ekspozycja na słońce może szkodzić, nawet po zastosowaniu ochrony przeciwsłonecznej. Unikaj aplikacji na tkaniny.



Fluid se sluneční ochranou pro aknózní pleť




Photoderm AKN Mat SPF 30 do skóry mieszanej i tłustej zapewnia wysoką ochronę przed promieniowaniem UV, redukuje wydzielanie sebum i ma działanie matujące. Fluid ma wodoodporną formułę i nie ściąga skóry.

Składniki

AQUA/WATER/EAU, C12-15 ALKYL BENZOATE, METHYLENE BIS-BENZOTRIAZOLYL TETRAMETHYLBUTYLPHENOL [NANO], CORN STARCH MODIFIED, DIETHYLAMINO HYDROXYBENZOYL HEXYL BENZOATE, ETHYLHEXYL TRIAZONE, FOSFORAN CETYLU POTASU, KOPOLIMER OLEJU BRASSICA CAMPESTRIS/ALEURITES FORDII, KOPOLIMER AKRYLANU HYDROKSYETYLU/AKRYLOILODIMETYLO TAURYNIANU SODU, 1,2-HEKSANODIOL, BIS-ETYLOHEKSYLOHEKSYLOFENOL METOKSYFENYLO-TRIAZYNA, KRZEMIONKA, GLUKOZYD DECYLOWY, KWAS GLIKOLOWY, AZOTEK BORU, KWAS SALICYLOWY, OCTAN TOKOFERYLU, GLIKOL PROPYLENOWY, GUMA KSANTANOWA, WODOROTLENEK SODU, POLISORBAT 60, IZOSTEARYNIAN SORBITANU, EKTOINA, MANNITOL, KSYLITOL, RAMNOZA, EKSTRAKT Z LIŚCI MIŁORZĘBU JAPOŃSKIEGO, FRUKTOOLIGOSACHARYDY, GALUSAN PROPYLU, TRÓJGLICERYD KAPRYLOWY/KAPRYNOWY, TOKOFEROL, EKSTRAKT Z LAMINARIA OCHROLEUCA, ZAPACH (PARFUM). [BI 573].



Produkt przeciwsłoneczny z filtrem SPF 30, który przeciwdziała przebarwieniom i zapewnia niewidoczne, matowe wykończenie. Bioderma Photoderm AKN Mat SPF30 jest zalecany przez dermatologów. Zapewnia wysoką ochronę przed promieniowaniem UVA/UVB. Matuje skórę przez cały dzień. Zapewnia gładką teksturę skóry dzięki składnikom kwasu salicylowego i glikolowego. Opracowany dla dorosłych i nastolatków. Nie powoduje uczucia tłustości. Nie wysusza skóry. Może być stosowany jako baza pod makijaż.

Bioderma Photoderm Acne Mat Fluide SPF30

Bioderma Photoderm Acne Cream Spf 30 40 ml - Temat: Pielęgnacja skóry i ciała
Współczynnik ochrony przeciwsłonecznej
30
Waga
50 g
Zawartość
40 ml
Składniki
Bioderma, Photoderm AKN Mat SPF 30 Krem do skóry tłustej i mieszanej, 40 ml
Producent
Grupy docelowe
Unisex
EAN
3701129803691
03701129803691
Numer producenta
17669954

Współczynnik ochrony przeciwsłonecznej
30
Waga
50 g
Zawartość
40 ml
Składniki
Bioderma, Photoderm AKN Mat SPF 30 Krem do skóry tłustej i mieszanej, 40 ml
Producent
Grupy docelowe
Unisex
EAN
3701129803691
03701129803691
Numer producenta
17669954
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Bioderma - Sébium Mat Control Moisturiser - Lekki krem nawilżający przeciw błyszczeniu się skóry i rozszerzonym porom 30ml
Bioderma - Sébium Mat Control Moisturiser - Lekki krem nawilżający przeciw błyszczeniu się skóry i rozszerzonym porom 30ml
53,91 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 21
53,91 zł
Sprzedawca: Glamperfeu
Zdjęcie produktu dla Rower dziecięcy Volare Sportivo - chłopięcy - 20 cali - zielony - dwa hamulce ręczne
Rower dziecięcy Volare Sportivo - chłopięcy - 20 cali - zielony - dwa hamulce ręczne
3,6Średnia ocena: 3,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 13
1 154,45 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Bioderma Sébium Hydra, Kobiety, Wymagająca skóra, Skóra sucha, Skóra tłusta, Krem, Uspokajający, Nawilżający, Regeneracja, All ages, 40 ml
Bioderma Sébium Hydra, Kobiety, Wymagająca skóra, Skóra sucha, Skóra tłusta, Krem, Uspokajający, Nawilżający, Regeneracja, All ages, 40 ml
130,32 zł/100ml
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 20
52,13 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup
Zdjęcie produktu dla Bioderma - Hydrabio Moisturizing Toning Lotion Tonique (skóra wrażliwa i odwodniona) - Tonik nawilżający 250ml
Bioderma - Hydrabio Moisturizing Toning Lotion Tonique (skóra wrażliwa i odwodniona) - Tonik nawilżający 250ml
59,19 zł
Sprzedawca: Glamperfeu
Zdjęcie produktu dla Bioderma Cicabio SPF 50+, Kremowy, Nawilżający, Ochrona, Leczenie, 30 ml, Tubka
Bioderma Cicabio SPF 50+, Kremowy, Nawilżający, Ochrona, Leczenie, 30 ml, Tubka
329,33 zł/100ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
98,80 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth
Zdjęcie produktu dla Bioderma - Photoderm Creme SPF 50 40ml
Bioderma - Photoderm Creme SPF 50 40ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
65,45 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Bioderma Photoderm SPF 50+ Ultralekki fluid do skóry normalnej jasny, 40 ml
Bioderma Photoderm SPF 50+ Ultralekki fluid do skóry normalnej jasny, 40 ml
160,25 zł/100ml
64,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Bioderma Photoderm Spot-Age SPF50+
Bioderma Photoderm Spot-Age SPF50+
189,50 zł/100ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
75,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Bioderma, Photoderm M SPF 50+ Krem do skóry z tendencją do przebarwień odcień jasny, 40 ml
Bioderma, Photoderm M SPF 50+ Krem do skóry z tendencją do przebarwień odcień jasny, 40 ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
96,87 zł
Sprzedawca: PolisElectro
Zdjęcie produktu dla CeraVe Nawilżający krem do twarzy SPF30, 52 ml
CeraVe Nawilżający krem do twarzy SPF30, 52 ml
134,52 zł/100ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
69,95 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla La Rosche Posay, Effaclar MAT krem nawilżający, 40ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
La Rosche Posay, Effaclar MAT krem nawilżający, 40ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
231,80 zł/100ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 10
92,72 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Bioderma Photoderm AquaFluide Clear Spf50+ 40ml
Bioderma Photoderm AquaFluide Clear Spf50+ 40ml
302,00 zł/100ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
120,80 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
Zdjęcie produktu dla Bioderma Sensibio AR+ BI-SERUM 30 ml
Bioderma Sensibio AR+ BI-SERUM 30 ml
15 949,00 zł/100ml
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
159,49 zł
Sprzedawca: MANADA
Zdjęcie produktu dla Bioderma Photoderm Aquafluide Fluid do skóry normalnej ultralekki ciemny SPF 50+, 40 ml
Bioderma Photoderm Aquafluide Fluid do skóry normalnej ultralekki ciemny SPF 50+, 40 ml
161,12 zł/100ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
64,45 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Avene, Bardzo wysoka ochrona przeciwsłoneczna Krem SPF 50+, 50 ml
Avene, Bardzo wysoka ochrona przeciwsłoneczna Krem SPF 50+, 50 ml
3,9Średnia ocena: 3,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
73,09 zł
5% zniżki
Sprzedawca: Pharmacygreek
Zdjęcie produktu dla Photoderm krem przeciwsoneczny do twarzy Aquafluid Tinted SPF50+ 40 - Golden - BIODERMA
Photoderm krem przeciwsoneczny do twarzy Aquafluid Tinted SPF50+ 40 - Golden - BIODERMA
315,37 zł/100ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
126,15 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Vichy Dercos szampon przeciwłupieżowy włosy tłuste 390ml
Vichy Dercos szampon przeciwłupieżowy włosy tłuste 390ml
287,97 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 23
112,31 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline
Zdjęcie produktu dla Lattafa Yara, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Heliotrop, Orchidea, Mandarynka, egzotyczne owoce
Lattafa Yara, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Heliotrop, Orchidea, Mandarynka, egzotyczne owoce
580,00 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 1495
58,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia
Zdjęcie produktu dla Bioderma Photoderm Créme Protective Tinted Face Cream SPF 50+ Light 40 ml
Bioderma Photoderm Créme Protective Tinted Face Cream SPF 50+ Light 40 ml
160,37 zł/100ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
64,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Aloe Vera - Krem 24h 50ml
Aloe Vera - Krem 24h 50ml
137,20 zł/100ml
68,60 zł
Sprzedawca: apohealth
Zdjęcie produktu dla Beauty of Joseon 8809782555508, Krem z filtrem przeciwsłonecznym, Twarz i ciało, Tubka, Nawilżający, Odżywiający, Skóra uniwersalna, 50 ml
Beauty of Joseon 8809782555508, Krem z filtrem przeciwsłonecznym, Twarz i ciało, Tubka, Nawilżający, Odżywiający, Skóra uniwersalna, 50 ml
105,98 zł/100ml
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 94
52,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
Zdjęcie produktu dla DERMASENCE RosaMin serum intensywnie łagodzące, roztwór 30 ml
DERMASENCE RosaMin serum intensywnie łagodzące, roztwór 30 ml
1 612,66 zł/1kg
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
103,21 zł
Sprzedawca: apohealth
Zdjęcie produktu dla CeraVe - Facial Cleansers Hydrating 236ml
CeraVe - Facial Cleansers Hydrating 236ml
225,00 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
53,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla La Roche Posay Effaclar Duo (+) SPF30 Krem zwalczający niedoskonałości, 40 ml
La Roche Posay Effaclar Duo (+) SPF30 Krem zwalczający niedoskonałości, 40 ml
1 219,14 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
85,34 zł
Sprzedawca: MANADA
Zdjęcie produktu dla Manuka Health MGO 550+, Miód manuka, 250 g, Nowa Zelandia, 550 mg/kg, Słoik
Manuka Health MGO 550+, Miód manuka, 250 g, Nowa Zelandia, 550 mg/kg, Słoik
1 221,84 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 24
327,44 zł
-21,98 zł
305,46 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Ducray Keracnyl PP+, Krem przeciw niedoskonałościom, 30 ml
Ducray Keracnyl PP+, Krem przeciw niedoskonałościom, 30 ml
191,53 zł/100ml
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
63,85 zł
-10%
57,46 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
Zdjęcie produktu dla Rower dziecięcy Volare Sportivo - chłopięcy - 20 cali - niebieski - dwa hamulce ręczne
Rower dziecięcy Volare Sportivo - chłopięcy - 20 cali - niebieski - dwa hamulce ręczne
3,6Średnia ocena: 3,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 13
1 169,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Revlon RVDR5222E, Czarny, Różowy, 285 mm, 100 mm, 250 mm, 1 kg
Revlon RVDR5222E, Czarny, Różowy, 285 mm, 100 mm, 250 mm, 1 kg
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 123
148,78 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla CeraVe Żel myjący przeciw niedoskonałościom, 236 ml
CeraVe Żel myjący przeciw niedoskonałościom, 236 ml
253,94 zł/1l
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
59,93 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup
Zdjęcie produktu dla Bioderma Sébium Global, Krem oczyszczający, Skóra problemowa, Oczyszczenie, Kojąca, 30 ml, 1 szt.
Bioderma Sébium Global, Krem oczyszczający, Skóra problemowa, Oczyszczenie, Kojąca, 30 ml, 1 szt.
186,00 zł/100ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
55,80 zł
Sprzedawca: VISO

Recenzje klientów

Na podstawie 6 opinii
Oceniono dnia 12 maja 2022 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Bardzo przyjemny produkt
Oceniono dnia 16 lutego 2026 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Piękny
Oceniono dnia 27 lipca 2026 na
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 15 lutego 2026 na
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 3 stycznia 2024 na
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 9 września 2022 na
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla Australian Gold Botanical Krem BB Z SPF50 Jasny
Australian Gold Botanical Krem BB Z SPF50 Jasny
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
98,99 zł
-2,00 zł
96,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
108,98 zł/100ml
Zdjęcie produktu dla Beauty of Joseon 8809782555508, Krem z filtrem przeciwsłonecznym, Twarz i ciało, Tubka, Nawilżający, Odżywiający, Skóra uniwersalna, 50 ml
Beauty of Joseon 8809782555508, Krem z filtrem przeciwsłonecznym, Twarz i ciało, Tubka, Nawilżający, Odżywiający, Skóra uniwersalna, 50 ml
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 94
52,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
105,98 zł/100ml
Zdjęcie produktu dla HAWAIIAN TROPIC | Spray przeciwsłoneczny SPF50 170g
HAWAIIAN TROPIC | Spray przeciwsłoneczny SPF50 170g
69,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
41,17 zł/100ml
Zdjęcie produktu dla Australian Gold Żel W Sprayu Z Bronzerem SPF50
Australian Gold Żel W Sprayu Z Bronzerem SPF50
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
74,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
316,41 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Australian Gold Balsam Do Opalania Z Bronzerem SPF30
Australian Gold Balsam Do Opalania Z Bronzerem SPF30
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
73,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
31,22 zł/100ml
Zdjęcie produktu dla Australian Gold Balsam Do Opalania Z Bronzerem SPF50
Australian Gold Balsam Do Opalania Z Bronzerem SPF50
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
70,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
29,95 zł/100ml
Zdjęcie produktu dla Hawaiian Tropic | Spray do opalania SPF 50 - 170g - Wodoodporny - Lekka formuła - Vegan
Hawaiian Tropic | Spray do opalania SPF 50 - 170g - Wodoodporny - Lekka formuła - Vegan
64,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
38,23 zł/100ml
Zdjęcie produktu dla Australian Gold Żel W Sprayu Z Bronzerem SPF30
Australian Gold Żel W Sprayu Z Bronzerem SPF30
65,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
27,84 zł/100ml
Zdjęcie produktu dla Australian Gold SPF50 Face With Self Tanner 88ml
Australian Gold SPF50 Face With Self Tanner 88ml
76,98 zł
-11%
67,98 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
77,25 zł/100ml
Zdjęcie produktu dla Hawaiian Tropic | Krem do opalania SPF 30 - 236ml - UVA/UVB ochrona - Wodoodporny i lekki - Ważne do 02/2026
Hawaiian Tropic | Krem do opalania SPF 30 - 236ml - UVA/UVB ochrona - Wodoodporny i lekki - Ważne do 02/2026
59,99 zł
-5%
56,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
24,15 zł/100ml
Zdjęcie produktu dla Australian Gold SPF50 Lotion Wodoodporny Balsam
Australian Gold SPF50 Lotion Wodoodporny Balsam
73,98 zł
-12%
64,98 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
27,42 zł/100ml
Zdjęcie produktu dla Australian Gold Balsam Do Opalania Z Bronzerem SPF15
Australian Gold Balsam Do Opalania Z Bronzerem SPF15
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
61,99 zł
-3%
59,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
25,31 zł/100ml
Zdjęcie produktu dla Australian Gold Żel W Sprayu Z Bronzerem SPF6
Australian Gold Żel W Sprayu Z Bronzerem SPF6
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
61,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
26,16 zł/100ml
Zdjęcie produktu dla Banana Boat | Sun Spray Sport SPF 30 - 170g - Wodoodporny - Chroni przed promieniami UVA/UVB
Banana Boat | Sun Spray Sport SPF 30 - 170g - Wodoodporny - Chroni przed promieniami UVA/UVB
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 14
74,98 zł
-19%
59,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
35,29 zł/100ml
Zdjęcie produktu dla Banana Boat | Balsam do opalania SPF 50 - 177 ml - Sport Kids - Wodoodporny i lekki - Ważny do 02/2026
Banana Boat | Balsam do opalania SPF 50 - 177 ml - Sport Kids - Wodoodporny i lekki - Ważny do 02/2026
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 14
59,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
33,89 zł/100ml
Zdjęcie produktu dla Banana Boat | Spray przeciwsłoneczny dla dzieci SPF 50 - 170 ml - ochrona UVA/UVB - wodoodporny i lekki
Banana Boat | Spray przeciwsłoneczny dla dzieci SPF 50 - 170 ml - ochrona UVA/UVB - wodoodporny i lekki
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 14
57,89 zł
Sprzedawca: Lemonbite
34,05 zł/100ml
Zdjęcie produktu dla Banana Boat | Balsam do opalania SPF 60+ - 236ml - Ultra Sport - Wodoodporna i lekka formuła
Banana Boat | Balsam do opalania SPF 60+ - 236ml - Ultra Sport - Wodoodporna i lekka formuła
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 14
64,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
27,54 zł/100ml
Zdjęcie produktu dla Banana Boat | Sun Spray SPF 50 - 170g - Wodoodporny - Idealna ochrona dla osób aktywnych
Banana Boat | Sun Spray SPF 50 - 170g - Wodoodporny - Idealna ochrona dla osób aktywnych
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 14
66,98 zł
-2%
64,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
38,23 zł/100ml
Zdjęcie produktu dla Banana Boat Sport Cool Zone spray do opalania SPF 50 | Wodoodporny i chłodzący | 170ml
Banana Boat Sport Cool Zone spray do opalania SPF 50 | Wodoodporny i chłodzący | 170ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 14
69,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
41,17 zł/100ml
Zdjęcie produktu dla Banana Boat | Spray przeciwsłoneczny SPF 15 - 236 ml - Z olejem kokosowym - Wodoodporny i odżywczy
Banana Boat | Spray przeciwsłoneczny SPF 15 - 236 ml - Z olejem kokosowym - Wodoodporny i odżywczy
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 14
54,99 zł
-9%
49,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
21,18 zł/100ml