Red Band fruit gum shoes fruity sweet 5 asortyment 500g
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
17,55 zł
35,10 zł / 1kg
+ 56,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Żelki i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty
Bestseller




4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(72)Liczba wystawionych ocen: 72




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2




4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1





5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14




4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(17)Liczba wystawionych ocen: 17




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3





4,2Średnia ocena: 4,2 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6






5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1






3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1

Więcej informacji o reklamie
Red Band Smile gumy owocowe buźki 5 różnych 1200g39,24 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Żelki Spaghetti red sauer 85g - Haribo51,90 zł/1kg
5,19 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Red Band 32501350, Twarda gumowaty, 1 kg, Owoce, Wielobarwny, 1530 kJ, 363 kcal42,88 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Kolorowe żelki Red Band słodzone i super kwaśne 200g35,70 zł/1kg
7,14 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Red Band fruit gum shoes o smaku owocowym 5 asortyment 1250g
38,37 zł/1kg
47,96 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Red Band fruit gum coins fruity sweet 5 asortyment 500g
27,86 zł/1kg
13,93 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 8713800114748, 500 g, D, 342 kcal, 46 g, 0,2 g, 0,2 g
28,22 zł/1kg
14,11 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Kirsch Cola butelki wegetariańskie o smaku Kirsch Cola 175g
38,74 zł/1kg
6,78 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo 126031, Twarda gumowaty, 1,35 kg, Cytryna, Malina, Truskawka, Wielobarwny, 1436 kJ, 338 kcal
59,90 zł/1kg
80,86 zł
Sprzedawca: somnia24

Red Band Clowns gumy owocowe kolorowe herbatniki o smaku owocowym 1350g
28,82 zł/1kg
37,46 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Rainbow Fizz gummy bears gumy do wina gumy owocowe gumy kwaśne 160g
42,19 zł/1kg
6,75 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Red Band guma do żucia słodzona i owocowa 4 różne 500g
35,10 zł/1kg
17,55 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Guma owocowa Red Band o smaku coli bez barwników 1200g
47,66 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Red Band Fun Mix lukrecja i gumy owocowe 200g
35,70 zł/1kg
7,14 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Red Band Snoepmix Crazy, 235 g – Kolorowa mieszanka cukierków owocowych
103,36 zł/1kg
24,29 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Red Band Only the Purple Cassis Selection bez barwnika 500g
27,86 zł/1kg
13,93 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Red Band Sour Bites Apple & Lemon Flavour 145g
128,69 zł/1kg
18,66 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Red Band Dzikie truskawki owocowe słodkie i bez żelatyny 500g
35,34 zł/1kg
17,67 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Guma owocowa Red Band Assortie, worek 500 g, 12 sztuk
67,66 zł/1kg
405,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

Red Band Crazy Mix guma owocowa i lukrecja, torebka 500g, mix kolorowy
82,32 zł/1kg
41,16 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Red Band fruit gum shoes fruity sweet 5 asortyment 500g
Owocowe gumy do żucia Red Band przyciągają wzrok i stanowią gratkę dla każdego miłośnika słodyczy. Te miękkie gumy owocowe są dostępne w wesołych kolorach pomarańczowym, żółtym, czerwonym, fioletowym i zielonym i zapewniają owocowe doznania smakowe. Wykonane z naturalnych barwników, zachwycają intensywnymi smakami i przyjemną konsystencją.
Najważniejsze cechy produktu:
- Wesołe kolory: pomarańczowy, żółty, czerwony, fioletowy i zielony dla kolorowej przyjemności podjadania.
- Naturalne barwniki: Bez sztucznych dodatków - dla czystego owocowego smaku.
- Miękki kęs: Doskonała konsystencja zapewniająca delikatne żucie.
- Wszechstronność: Idealne na przyjęcia, jako dekoracja ciast lub przekąska między posiłkami.
Buty z gumy owocowej Red Band oferują czystą owocową zabawę w jasnych kolorach - obowiązkowe dla każdego fana gum owocowych!
Cloetta Deutschland GmbH Neutorcenter 46395 Bocholt (D)
- Przechowywanie i użytkowanie
- Chłodny i suchy
- Lista składników
- Syrop glukozowy, cukier, skrobia modyfikowana, skrobia, żelatyna, substancja zakwaszająca (kwas mlekowy), oleje roślinne (kokosowy, rzepakowy), aromaty, koncentrat z (czarnej marchwi, spiruliny, krokosza barwierskiego, czarnej porzeczki, marchwi), substancja glazurująca (wosk pszczeli), barwnik (ekstrakt z papryki, kurkumina).
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość kaloryczna: 349,00 kilokalorii (kcal) Wartość kaloryczna: 1 470,00 kilodżuli (kJ) Tłuszcz: 0,20 Tłuszcz, w tym nasycone kwasy tłuszczowe: 0,20 Węglowodany: 85,00 Węglowodany, w tym cukier: 43,00 Białko: 1,90 Sól: 0,18
- Alergeny
- Brak alergenów
- Waga
- 500 g
- Firma spożywcza
- Cloetta Deutschland GmbHNeutorcenter 46395 Bocholt (D)
- Nazwa handlowa
- Gumy do wina o smaku owocowym
- Producent
- Cloetta
- Numer producenta
- 32928
- EAN
- 4251753771143
- Przechowywanie i użytkowanie
- Chłodny i suchy
- Lista składników
- Syrop glukozowy, cukier, skrobia modyfikowana, skrobia, żelatyna, substancja zakwaszająca (kwas mlekowy), oleje roślinne (kokosowy, rzepakowy), aromaty, koncentrat z (czarnej marchwi, spiruliny, krokosza barwierskiego, czarnej porzeczki, marchwi), substancja glazurująca (wosk pszczeli), barwnik (ekstrakt z papryki, kurkumina).
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość kaloryczna: 349,00 kilokalorii (kcal) Wartość kaloryczna: 1 470,00 kilodżuli (kJ) Tłuszcz: 0,20 Tłuszcz, w tym nasycone kwasy tłuszczowe: 0,20 Węglowodany: 85,00 Węglowodany, w tym cukier: 43,00 Białko: 1,90 Sól: 0,18
- Alergeny
- Brak alergenów
- Waga
- 500 g
- Firma spożywcza
- Cloetta Deutschland GmbHNeutorcenter 46395 Bocholt (D)
- Nazwa handlowa
- Gumy do wina o smaku owocowym
- Producent
- Cloetta
- Numer producenta
- 32928
- EAN
- 4251753771143
Pasuje również do tego

Red Band 1003481, Miękkie cukierki, 1 kg, Owoce, Wielobarwny, 1546 kJ, 366 kcal
39,29 zł/1kg
39,29 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Red Band fruit gum shoes o smaku owocowym 5 asortyment 1250g
38,37 zł/1kg
47,96 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Red Band lukrecja sól diamenty słodzone słone pastylki lukrecji 1180g
39,29 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

7-strefowy materac ergonomiczny 140x200 H2 / H3 – najwyższa jakość
494,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mister_Sandman

Red Band 32501350, Twarda gumowaty, 1 kg, Owoce, Wielobarwny, 1530 kJ, 363 kcal
42,88 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Red Band fruit gum coins fruity sweet 5 asortyment 500g
27,86 zł/1kg
13,93 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Red Band fruit gum shoes fruity sweet 5 asortyment 200g
35,70 zł/1kg
7,14 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Red Band Smile gumy owocowe buźki 5 różnych 1200g
39,24 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO 10003705 HARIBO Guma owocowa Cherry-Cola 150 szt.
80,86 zł
Sprzedawca: somnia24

Guma owocowa Red Band Assortie kolorowa angielska guma winna 500g
28,58 zł/1kg
14,29 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Guma owocowa Red Band Assortie kolorowa angielska guma winna 200g
35,70 zł/1kg
7,14 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Red Band Clowns gumy owocowe kolorowe herbatniki o smaku owocowym 1350g
28,82 zł/1kg
37,46 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo 126031, Twarda gumowaty, 1,35 kg, Cytryna, Malina, Truskawka, Wielobarwny, 1436 kJ, 338 kcal
59,90 zł/1kg
80,86 zł
Sprzedawca: somnia24

Red Band® 213161 Red Band® Schnuller Fruchtgummi 100 St.
76,58 zł
Sprzedawca: somnia24

Red Band Super Pike o smaku owocowym 5 różnych 1200g
46,79 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 5410601293018, D, 366 kcal, 50 g, 0,1 g, 0,1 g, 1,7 g
38,79 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

De Bron sweet mini fruits mieszanka gum owocowych bez cukru 1000g
55,20 zł/1kg
55,20 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Hitschies kwaśna ośmiornica w ramionach galaretka owocowa z nadzieniem waniliowym 125g
193,84 zł/1kg
24,23 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Red Band guma do żucia słodzona i owocowa 4 różne 500g
35,10 zł/1kg
17,55 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Rainbow Fizz gummy bears gumy do wina gumy owocowe gumy kwaśne 160g
42,19 zł/1kg
6,75 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Żelki Saure Pommes 100 g
49,90 zł/1kg
5,21 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
4,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Kolorowe żelki Red Band słodzone i super kwaśne 200g
35,70 zł/1kg
7,14 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Red Band Euca Menthol Pastilles extra strong and sugared 200g
36,10 zł/1kg
7,22 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Goldbaren Mini żelki 1 kg
59,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Open Food 8713800114748, 500 g, D, 342 kcal, 46 g, 0,2 g, 0,2 g
28,22 zł/1kg
14,11 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo 140962006 Gumy owocowe - Krążki kwaśnego jabłka, 150 sztuk
44,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

HARIBO Fruchtgummi Anaconda Riesenschlangen 10004033 1200g
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Haribo love hearts sweet fruit gum hearts with foam sugar 1200g
44,90 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Red Band guma owocowa minis owocowa kombinacja 200g
53,95 zł/1kg
10,79 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 4003840008881, D, e100, e131, e300, e306, e330, e463, 356 kcal, 50 g, 2,8 g, 1,6 g
125,84 zł/1kg
15,73 zł
Sprzedawca: M_plus_L
Brak opinii klientów
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie
Bestseller
Bestseller
Bestseller
Bestseller

















Red Band Smile gumy owocowe buźki 5 różnych 1200g



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
39,24 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Bubs gumy owocowe o smaku dzikich jagód granatu bez żelatyny 1390g
53,28 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO 47235 Dose Frösche 150 St.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
45,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Żelki Tutti Frutti Sour – romby, kwaśne, cukrowe, 1000 g
38,06 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
38,06 zł/1kg

Red Band 32501350, Twarda gumowaty, 1 kg, Owoce, Wielobarwny, 1530 kJ, 363 kcal



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(72)Liczba wystawionych ocen: 72
42,88 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Happy-Cola, Żelki, 980 g, Cola, Wielobarwny, 1459 kJ, 343 kcal



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
59,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
48,77 zł/1kg

Haribo Goldbaren Mini żelki 1 kg



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(16)Liczba wystawionych ocen: 16
59,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Haribo Żelki Gute-Nacht Goldbären mini 1 kg



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
59,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
47,99 zł/1kg

Haribo Happy Cherries 1,2 kg



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(38)Liczba wystawionych ocen: 38
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Żelki owocowe Haribo Vampis, 1,2 kg



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Trolli Playmouse żelki owocowe w kształcie myszek 75 szt. 1,2 kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
39,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
33,32 zł/1kg

Haribo Fruit Flip 510 słodzone dropsy z gumy owocowej różne 1275g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
43,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
31,86 zł/1kg

Haribo 140962006 Gumy owocowe - Krążki kwaśnego jabłka, 150 sztuk



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
44,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

HARIBO Fruchtgummi Anaconda Riesenschlangen 10004033 1200g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(27)Liczba wystawionych ocen: 27
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Haribo 139616006 Riesen Erdberen puszka 150 sztuk 1,35 kg



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(20)Liczba wystawionych ocen: 20
43,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
31,41 zł/1kg

Trolli Żelki All in One mix smaków i form 1 kg



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
45,00 zł/1kg

nimm2® 387445 nimm2® Lachgummi YoDinos Fruchtgummi 300,0 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
7,94 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
26,47 zł/1kg

Haribo Peaches mała guma owocowa o smaku brzoskwiniowym 3000g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
117,78 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
39,26 zł/1kg

Red Band 1003478, Miękkie cukierki, 1,2 kg, Wielobarwny, 1,537 kJ, 363 kcal, 91 g



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(72)Liczba wystawionych ocen: 72
53,03 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Wilde Erdbeeren Sauer – kwaśne gumowe cukierki o smaku truskawkowym, opakowanie 100g
4,53 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
45,30 zł/1kg