4,0



Na podstawie 8 opinii
Lattafa Perfumes - Musk Salama EDP 100ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
154,92 zł
1 549,20 zł / 1l
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Wody perfumowane i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
VERSET Ceix for Him edp 100ml1 256,40 zł/1l
125,64 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek

Więcej informacji o reklamie
Ajmal Oudesire EDP 100 ml UNISEX7 340,80 zł/1l
734,08 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Parfumart

Więcej informacji o reklamie
Penhaligon's Empressa Woda perfumowana, 100 ml11 755,60 zł/1l
1 175,56 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Lattafa Musamam Woda perfumowana, 100 ml1 377,50 zł/1l
137,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
1 028,33 zł/1l
61,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Yara, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Heliotrop, Orchidea, Mandarynka, egzotyczne owoce
580,00 zł/1l
58,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
923,80 zł/1l
99,55 zł
-7,17 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
92,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lattafa Raghba Woda perfumowana, 100 ml + Dezodorant, 50 ml
772,30 zł/1l
77,23 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Lattafa Perfumes - Pride of Lattafa Fakhar Lattafa EDP 100ml
917,50 zł/1l
91,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Badee Al Oud – Oud Amethyest, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Różowy pieprz, Jaśmin, Różowy
1 026,00 zł/1l
102,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Musk Mood, Kobiety, 100 ml
682,50 zł/1l
68,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Ejaazi, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Orange, Citruses, Lavender, Myrtle and Cardamom, Pepper, Lily-of-the-Valley, Cinnamon Leaf and Patchouli, Ambroxan, Woodsy Notes, Amber, Cedar, Vetiver and Oakmoss
618,00 zł/1l
61,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Asad, Mężczyźni, 100 ml, Perfumy w płynie, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
861,30 zł/1l
86,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lattafa Awraq Al Oud Woda perfumowana, 100 ml
1 150,00 zł/1l
115,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Lattafa Perfumes - With Poudree Musk EDP 100ml
807,20 zł/1l
80,72 zł
Sprzedawca: Beautiful-Balance-Drogerie

Lattafa Rouge, Unisex, 60 ml, Perfumy w płynie, Nashi Pear, Kumquat and Bergamot, Caramel and Geranium, Ambergris, Musk and Oakmoss
996,67 zł/1l
59,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Khaltaat Al Arabia Royal Blends Woda perfumowana, 100 ml
649,90 zł/1l
64,99 zł
Sprzedawca: Indizio

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Karmel, Mleko, Cukier, Miodowy, Biały kwiat
990,00 zł/1l
99,00 zł
Sprzedawca: MultiVendo

Lattafa Perfumes - Hayaati Gold Elixir EDP 100ml
564,10 zł/1l
56,41 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lattafa Ramz, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Bergamot, Apple, Pineapple, Sandalwood, Guaiac Wood, Jasmine, Patchouli, Vanilla, Amber, Musk, Oudh, Ylang-ylang
581,80 zł/1l
58,18 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
LATTAFA MUSK SALAM 100ML WODA PERFUMOWANA UNISEX PERFUMY DAMSKIE MĘSKIE
Nuty zapachowe:
- Nuty głowy: białe piżmo, owoce
- Nuty serca: białe piżmo, ambra
- Nuty bazy: drzewo, skóra, oud, nuty „Moscow Mule” (lekko pikantne)
Lattafa Musk Salama to nowoczesna, piżmowo-pudrowa kompozycja z 2022 roku, idealna na każdą okazję – od dnia pełnego zadań po relaksujące wieczory. To zapach dla osób ceniących czystą elegancję, otulającą słodycz i subtelne orientalne akcenty, ale bez nadmiernego bogactwa.
Lattafa Musk Salama to harmonijna kompozycja piżma, ambry i drzewno-skórzanej bazy z nutą świeżych owoców. To zapach dla tych, którzy szukają eleganckiej, nieskomplikowanej perfumeryjnej formuły — subtelnej, ale pamiętnej, codziennej, ale z charakterem.
jpg Lattafa Musk Salama edp 100ml Lattafa 6291107452340
Intrygujący zapach, który będzie rozpieszczał Cię każdego dnia. Piżmowo-pudrowa mieszanka, której premiera miała miejsce w 2022 roku.
Nuty zapachowe:
Nuta główna: białe piżmo, owoce
Nuta serca: białe piżmo, bursztyn
Nuty bazy: białe piżmo, owoce
Intrygujący zapach, który będzie rozpieszczał Cię każdego dnia. /Piżmowo-pudrowa mieszanka, której premiera miała miejsce w 2022 roku. /
Musk Salama marki Lattafa to orientalna, drzewna woda perfumowana unisex nasycona najbardziej zmysłowymi nutami białego piżma, któremu towarzyszą figlarne owocowe akordy i nieodparcie uwodzicielski bursztyn. Silne oudowe nuty drzewa agarowego łączą się z uwodzicielskim śladem skóry, który sprawi, że będziesz całkowicie niezapomniany.
Lattafa Perfumes - Musk Salama EDP 100ml Standard package. Unisex.
Woda perfumowana Musk Salama marki Lattafa została stworzona dla kobiet i mężczyzn. Zapach znajduje się we flakonie o pojemności 100 ml.
Woda perfumowana Musk Salama marki Lattafa została stworzona z myślą o kobietach i mężczyznach. Opakowanie zawiera 100 ml wybranego zapachu.
Lattafa Parfum Musk Salama Eau de Parfum 100 ml oferuje harmonijną mieszankę miękkich, piżmowych nut i kwiatowych akcentów, które tworzą świeży, ale elegancki zapach. Ten zapach jest idealny dla osób, które chcą pozostawić po sobie subtelne, ale trwałe wrażenie. Górna nuta otwiera się delikatnym kwiatowym akcentem, który dodaje świeżości pobudzającej zmysły. Nuta serca perfum rozwija wyrafinowaną piżmową kompozycję, która zapewnia długotrwały i zmysłowy blask. W bazie pojawia się nuta drzewna, nadająca zapachowi dodatkowej głębi. Lattafa Parfum Musk Salama Eau de Parfum to idealny wybór dla kobiet i mężczyzn, którzy szukają uniwersalnego zapachu do noszenia na co dzień lub na relaksujące wieczory. Eleganckie połączenie piżma i nut kwiatowych można łatwo zintegrować z każdą kolekcją zapachów. Sam flakon podkreśla subtelne wyrafinowanie tych perfum i czyni je prawdziwym klejnotem. Nuty głowy: cytrusy, kwiaty, puder. Nuty serca: bursztyn, wanilia, korzenny. Nuty bazy: nuty drzewne, nuty skórzane, oud, piżmo
Lattafa Musk Salama Perfumy unisex 100 ml
- Wersja
- unisex
- Waga
- 0.15 kg
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- Lattafa Musk Salama Woda perfumowana, 100 ml
- Producent
- Grupy docelowe
- Unisex
- EAN
- 6291107452340
- Numer producenta
- 137931
- Wersja
- unisex
- Waga
- 0.15 kg
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- Lattafa Musk Salama Woda perfumowana, 100 ml
- Producent
- Grupy docelowe
- Unisex
- EAN
- 6291107452340
- Numer producenta
- 137931
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Pasuje również do tego

Lattafa Perfumes - Pride of Lattafa Fakhar Lattafa EDP 100ml
917,50 zł/1l
91,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Raghba Woda perfumowana, 100 ml + Dezodorant, 50 ml
772,30 zł/1l
77,23 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
1 028,33 zł/1l
61,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Yara, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Heliotrop, Orchidea, Mandarynka, egzotyczne owoce
580,00 zł/1l
58,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Lattafa Perfumes - Badee Al Oud Honor & Glory EDP 100ml
874,80 zł/1l
87,48 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

French Avenue Royal Blend Sequoia woda perfumowana unisex 100 ml
1 682,60 zł/1l
168,26 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MARS-VENUS

Lattafa Perfumes - Sehr EDP 100ml
1 168,00 zł/1l
129,99 zł
-13,19 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
116,80 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Maison Alhambra Pink Velvet Woda perfumowana, 80 ml
1 076,63 zł/1l
127,84 zł
-41,71 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
86,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Paris Corner - Bayn Al Asrar EDP 80ml
1 695,88 zł/1l
135,67 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Lattafa 24 Carat White Gold Woda perfumowana, 100 ml
581,00 zł/1l
64,15 zł
-9%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
58,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Perfumes - Ameer Al Oudh Gift set EDP 100 ml and deospray 50 ml 100ml
567,50 zł/1l
56,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Maison Alhambra Parfum Coral Blush edp 80ml
946,38 zł/1l
75,71 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lattafa Perfumes - Ameerat Al Arab Prive Rose EDP 100ml
948,90 zł/1l
94,89 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MARS-VENUS

Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Imbir, Mandarynka, Różowy pieprz, Kakao, Jaśmin, Lawenda, Pralina
859,80 zł/1l
85,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

French Avenue Vulcan Feu 100ml EDP
1 544,50 zł/1l
154,45 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Qimmah, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Migdał, Kawa, Kakao, Drzewo sandałowe, Wanilia
726,50 zł/1l
72,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Asdaaf Ameerat Al Arab Woda perfumowana, 100 ml
1 040,20 zł/1l
104,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Maison Alhambra Kismet Magic Woda perfumowana, 100 ml
1 230,20 zł/1l
123,02 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: DUBAISTORE

Lattafa Parfum Her Confession EDP 100ml
145,91 zł
Sprzedawca: Tersorte

Swiss Arabian - Shaghaf Oud EDP 75ml
1 972,27 zł/1l
147,92 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Lattafa Ramz, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Bergamot, Apple, Pineapple, Sandalwood, Guaiac Wood, Jasmine, Patchouli, Vanilla, Amber, Musk, Oudh, Ylang-ylang
581,80 zł/1l
58,18 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Blender kielichowy LEHMANN SMOOFIT do koktajli Smoothie 1000ml 1200W przenośne butelki, kruszy lód, miksuje
119,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lehmann

Lattafa Asad, Mężczyźni, 100 ml, Perfumy w płynie, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
861,30 zł/1l
86,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
923,80 zł/1l
99,55 zł
-7,17 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
92,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Karmel, Mleko, Cukier, Miodowy, Biały kwiat
990,00 zł/1l
99,00 zł
Sprzedawca: MultiVendo

Lattafa Opulent Oud, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Citrus, Florals & Saffron, Amber, Oudh & Caramel, Resin, Musk, Woods, Patchouli & Vanilla
723,50 zł/1l
72,35 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Rouge, Unisex, 60 ml, Perfumy w płynie, Nashi Pear, Kumquat and Bergamot, Caramel and Geranium, Ambergris, Musk and Oakmoss
996,67 zł/1l
59,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Czarna porzeczka, Różowy pieprz, Karmel, Agar (oud), Piwonia
941,50 zł/1l
94,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Kardamon, Cynamon, Imbir, 1 szt.
969,80 zł/1l
96,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lattafa Badee Al Oud – Oud Amethyest, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Różowy pieprz, Jaśmin, Różowy
1 026,00 zł/1l
102,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 50% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
50%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 25% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
25%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 13% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
13%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 13% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
13%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 11 października 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 19 czerwca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 6 czerwca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 18 czerwca 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 29 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 20 maja 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 10 marca 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 26 września 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie
Bestseller
Rabat 2% od 2 szt.Bestseller
Rabat 2% od 2 szt.
Rabat 3% od 2 szt.
Rabat 2% od 2 szt.Bestseller
Rabat 2% od 2 szt.
Rabat 4% od 2 szt.
5% zniżkiBestseller
Darmowa wysyłka
Darmowa wysyłka
Rabat 5% od 2 szt.
Darmowa wysyłkaBestseller
Bestseller
Darmowa wysyłka
Darmowa wysyłka
Darmowa wysyłka
5% zniżkiBestseller
Rabat 3% od 2 szt.

Creed Original Santal Woda perfumowana, 100 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
1 040,11 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 401,10 zł/1l

PRADA Paradoxe Virtual Flower EDP 90ml



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
543,21 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
6 035,67 zł/1l

M.Micallef Secrets of Love Délice EDP 100 ml UNISEX



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
489,82 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
4 898,20 zł/1l

Lalique - Electric Purple EDP 100ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23
302,15 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 021,50 zł/1l

TOM FORD Black Orchid, Kobiety, 50 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Czarna porzeczka, Gardena, Jaśmin, Cytryna, Mandarynka, Ylang-ylang, Gardena, Jaśmin, Kwiat lotosu, Orchidea, Przyprawy, Ylang-ylang, Ambra, Kakao, Incense, Paczula, Drzewo sandałowe, Wanilia, Wetiwer, Białe piżmo



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(16)Liczba wystawionych ocen: 16
404,88 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
8 097,60 zł/1l

Nishane Wulong Cha X Ekstrakt perfum, 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
601,71 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
12 034,20 zł/1l

Carolina Herrera, Good Girl, Eau De Parfum, For Women, 80 ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(79)Liczba wystawionych ocen: 79
385,99 zł
Sprzedawca: motivoo
4 824,88 zł/1l

Roberto Cavalli Nero Assoluto Woda perfumowana spray (75 ml)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
179,21 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 389,47 zł/1l

VERSET Eau de Parfum Perfumy damskie Helena 50ml
67,40 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 348,00 zł/1l

Paco Rabanne Lady Million Fabulous Woda perfumowana, 50 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
374,00 zł
Sprzedawca: Parfumart
7 480,00 zł/1l

Thierry Mugler Alien Goddess Intense Woda perfumowana, 60ml



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(28)Liczba wystawionych ocen: 28
249,90 zł
Sprzedawca: Uniqstone
4 165,00 zł/1l

Chopard, Casmir, Eau De Parfum, For Women, 100 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(142)Liczba wystawionych ocen: 142
113,21 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 132,10 zł/1l

Gucci Flora Gorgeous Gardenia, Kobiety, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, BENZYL SALICYLATE, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE,..., 1 szt.



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(90)Liczba wystawionych ocen: 90
240,00 zł
Sprzedawca: Estilo
2 400,00 zł/1l

Bohoboco Eternal Lily Amber Extrait De Parfum 50 ml
500,93 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 018,60 zł/1l

RASASI FS43032, Kobiety, 75 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Zielony, Mandarynka, Pomarańczowy, Bursztyn, Drzewo sandałowe, Białe piżmo



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
129,40 zł
Sprzedawca: Inaris_International
1 725,33 zł/1l

Woda perfumowana Moroccan Dream 100ml Volaré - Herren



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(132)Liczba wystawionych ocen: 132
114,50 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 145,00 zł/1l

Maison Alhambra/Jean Lowe Vibe woda perfumowana 100ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(82)Liczba wystawionych ocen: 82
152,00 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 520,00 zł/1l

Dior (Christian Dior) Sauvage czyste perfumy dla mężczyzn 100 ml



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(494)Liczba wystawionych ocen: 494
260,00 zł
Sprzedawca: Estilo
2 600,00 zł/1l

VERSET woda perfumowana dla kobiet Radiance 50ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
67,40 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 348,00 zł/1l

Lacoste Original Pour Femme Eau De Parfum Spray 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
277,46 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 774,60 zł/1l