4,8



Na podstawie 19 opinii
Appel filet śledziowy krem pomidorowy z dojrzałych na słońcu pomidorów 100g
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
7,12 zł
71,20 zł / 1l
+ 56,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Konserwy mięsne, parówki i ryby w puszce i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Filety z makreli w oliwie z oliwek 150 g68,72 zł/1kg
21,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Kurczak w sosie pomidorowym z bazylią 400g - Schronisko Bukowina46,20 zł/1l
18,48 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Appel Filet śledziowy śniadanie na kaca w pikantnym sosie musztardowym 200g47,90 zł/1l
9,58 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Appel delikatesowe filety śledziowe w śmietanie z ziołami i koperkiem 200g59,55 zł/1l
11,91 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Filety śledziowe Appel w śmietanie z pomidorów dojrzewających na słońcu 200g
85,90 zł/1l
17,18 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Appel Delikatne filety śledziowe na ostro z pomidorami i curry 200g
59,55 zł/1l
11,91 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Appel Fish Minis Filety śledziowe w sosie pomidorowym z ketchupem 100g
74,20 zł/1l
7,42 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Filety śledziowe Appel w pikantnym kremie paprykowym 200g
43,45 zł/1l
8,69 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Appel Wellness Harmonie Filety śledziowe z mango i curry 200g
48,50 zł/1l
9,70 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Appel Feuer Röllchen Filety śledziowe w pikantnym sosie szaszłykowym 200g
56,10 zł/1l
11,22 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Appel smażone filety śledziowe smażone na złoty kolor w pikantnej zalewie 325g
59,85 zł/1l
19,45 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Filety śledziowe Appel w sosie pomidorowym z mozzarellą i bazylią 200g
60,35 zł/1l
12,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Rugia śledzie pieczone w pikantnej marynacie, pikantne i soczyste 500g
53,16 zł/1kg
26,58 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

GymBeam Sardynki w solance – wysokiej jakości źródło białka, sardynki w solance z Maroka, 100 g zawiera 21,7 g białka i 2,2 g tłuszczu, praktyczne opakowanie, idealne do sałatek i past do smarowania pieczywa.
60,96 zł/1kg
7,62 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Filety śledziowe Appel Bałkański sos pomidorowy z dodatkami warzywnymi 200g
47,75 zł/1l
9,55 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Filety śledziowe w śmietanie z pikantną papryką 200g
54,48 zł/1kg
12,53 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Filety śledziowe Appel w owocowym, pikantnym kremie piri mango 200g
43,35 zł/1l
8,67 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Jabłkowe śniadanie na kaca w sosie pomidorowym z korniszonami i cebulą 200g
47,90 zł/1l
9,58 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Saupiquet tuna naturale bez oleju tuńczyk w kawałkach puszka 185g
104,86 zł/1kg
19,40 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Filety śledziowe Appel z pomidorami po burgundzku o delikatnym smaku czerwonego wina 200 g
48,60 zł/1l
9,72 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Filety śledziowe Appel w kremie pomidorowym z dojrzałych na słońcu pomidorów 100g
Delikatne filety śledziowe MSC w delikatnym kremie pomidorowym z dojrzałych na słońcu pomidorów
Appel Feinkost GmbH & Co KGNeufelder Schanze
27472 Cuxhaven
- Przechowywanie i użytkowanie
- Chłodny i suchy
- Zawartość
- 0.1 l
- Lista składników
- ŚLEDZIE MORSKIE (Clupea harengus) (60%), przecier pomidorowy (14%), woda, olej rzepakowy, cukier, ocet spirytusowy, skrobia modyfikowana, sól, substancja zagęszczająca (guma guar, mączka chleba świętojańskiego), przyprawy.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość kaloryczna 844 kJ / 203 kcal Tłuszcz 14,5 g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 2,3 g Węglowodany 5,5 g w tym cukier 4,5 g Białko 11,6 g Sól 0,78 g
- Alergeny
- Ryby i produkty pochodne
- Waga
- 130 g
- Firma spożywcza
- Appel Feinkost GmbH & Co. KGNeufelder Schanze 27472 Cuxhaven
- Nazwa handlowa
- MSC Heringfilets in Tomaten-Creme
- Producent
- Appel Feinkost GmbH & Co. KG
- Zakres dostawy
- 100g
- Numer producenta
- 26199
- EAN
- 4020500966459
- Przechowywanie i użytkowanie
- Chłodny i suchy
- Zawartość
- 0.1 l
- Lista składników
- ŚLEDZIE MORSKIE (Clupea harengus) (60%), przecier pomidorowy (14%), woda, olej rzepakowy, cukier, ocet spirytusowy, skrobia modyfikowana, sól, substancja zagęszczająca (guma guar, mączka chleba świętojańskiego), przyprawy.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość kaloryczna 844 kJ / 203 kcal Tłuszcz 14,5 g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 2,3 g Węglowodany 5,5 g w tym cukier 4,5 g Białko 11,6 g Sól 0,78 g
- Alergeny
- Ryby i produkty pochodne
- Waga
- 130 g
- Firma spożywcza
- Appel Feinkost GmbH & Co. KGNeufelder Schanze 27472 Cuxhaven
- Nazwa handlowa
- MSC Heringfilets in Tomaten-Creme
- Producent
- Appel Feinkost GmbH & Co. KG
- Zakres dostawy
- 100g
- Numer producenta
- 26199
- EAN
- 4020500966459
Pasuje również do tego

Filety śledziowe Appel w śmietanie z pomidorów dojrzewających na słońcu 200g
85,90 zł/1l
17,18 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Filety śledziowe Appel w pikantnym kremie paprykowym 200g
43,45 zł/1l
8,69 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Appel Delikatne filety śledziowe na ostro z pomidorami i curry 200g
59,55 zł/1l
11,91 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Appel Wellness Harmonie Filety śledziowe z mango i curry 200g
48,50 zł/1l
9,70 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Appel Fish Minis Filety śledziowe w sosie pomidorowym z ketchupem 100g
74,20 zł/1l
7,42 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

STORCK Merci Petits, 1 kg, Czekolada mleczna, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g
96,07 zł/1kg
96,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Appel Feuer Röllchen Filety śledziowe w pikantnym sosie szaszłykowym 200g
56,10 zł/1l
11,22 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Apple curry roladki z filetów śledziowych w pikantnym ketchupie curry 200g
47,75 zł/1l
9,55 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Mövenpick DER HIMMLISCHE, 500g fasoli
117,50 zł/1kg
58,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

GymBeam Sardynki w solance – wysokiej jakości źródło białka, sardynki w solance z Maroka, 100 g zawiera 21,7 g białka i 2,2 g tłuszczu, praktyczne opakowanie, idealne do sałatek i past do smarowania pieczywa.
60,96 zł/1kg
7,62 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Filety śledziowe Appel w sosie pomidorowym z mozzarellą i bazylią 200g
60,35 zł/1l
12,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Filety śledziowe Appel w sosie skyr z aromatycznymi ziołami 190g
50,89 zł/1l
9,67 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Filety śledziowe w śmietanie z pikantną papryką 200g
54,48 zł/1kg
12,53 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Appel Gourmet małże w pikantnym sosie salsa do uszlachetniania 100g
119,10 zł/1l
11,91 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Filety śledziowe Appel w klasycznej pikantnej śmietanie z jajkiem i musztardą 200 g
60,10 zł/1l
12,02 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Apple iPhone 15 128 GB czarny
3 343,27 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: B.
Sprzedawca: Vehe_Shop_DE

Varta 04006 211 354-40P, Jednorazowa bateria, AA, Alkaliczny, 1,5 V, 40 szt., 2970 mAh
54,59 zł
Sprzedawca: Baltrade

Meica parówki drobiowe w skórce extra delikatne 6 sztuk 180g
82,11 zł/1kg
14,78 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Appel delikatesowe filety śledziowe w śmietanie z ziołami i koperkiem 200g
59,55 zł/1l
11,91 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Krakus Szynka Konserwowa 455 g
39,54 zł/1kg
24,13 zł
-25%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
17,99 zł
Sprzedawca: ApisFHU6

Erasco Erbsen mit Würstchen Dosen-Eintopf 850 ml
49,07 zł/1kg
55,70 zł
Sprzedawca: somnia24

SÜDZUCKER 240672 Wuerfelzucker 500g
186,80 zł/1kg
93,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Maggi Ravioli in pikanter Soße
26,15 zł/1kg
20,92 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Appel smażone filety śledziowe smażone na złoty kolor w pikantnej zalewie 325g
59,85 zł/1l
19,45 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Schab wędzony 0,5 kg - Schronisko Bukowina
89,07 zł/1kg
48,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

40 ROLEK 3-LAYER BULK PACK PAPIERU TOALETOWEGO 3-PLY, 40 ROLEK x 105 SZTUK, BIAŁY
39,99 zł
-12%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
34,99 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand

Filety śledziowe Appel w owocowym, pikantnym kremie piri mango 200g
43,35 zł/1l
8,67 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kiełbasa Krakowska sucha 500g - Schronisko Bukowina
85,17 zł/1kg
45,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta
























Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 80% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
80%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 20% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
20%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 28 lutego 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Najlepszy
Wszystko poszło dobrze
Oceniono dnia 19 stycznia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 21 września 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 30 sierpnia 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 20 października 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Filety z makreli w oliwie z oliwek 150 g
21,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
68,72 zł/1kg

Tradycyjne polskie mięso w galarecie 180 g – Schronisko Bukowina
21,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
66,64 zł/1kg

Kurczak w sosie pomidorowym z bazylią 400g - Schronisko Bukowina
18,48 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
46,20 zł/1l

Zimmermann chrupiące kiełbaski z szynki bawarskiej 8 sztuk ATG 250g puszka 550g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
32,28 zł
-21%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
25,44 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
39,14 zł/1kg

Zimmermann Delikate Saftwürstl Bockwürste 8 sztuk ATG 250g puszka 565g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
24,59 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
37,83 zł/1kg

Filety ZAROTTI FILETTI DI ALICI 720 GR



1,0Średnia ocena: 1,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
85,69 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
83,19 zł/1kg

Meica 40/90 SL 40 Bockwürstchen



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
292,06 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
88,50 zł/1kg

Filet z anchois Monte Mare 720 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
66,34 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
63,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
62,72 zł/1kg

Suszona ikra z cefala Bottarga di Muggine 75g - Smeralda



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
48,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
612,38 zł/1kg

Filety z anchois Zarotti 380 g



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
77,59 zł/1kg

Policzki wołowe 400g - Schronisko Bukowina
46,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
72,29 zł/1kg

Kiełbasa Salsiccia Di Calabria DOP Piccante 300g
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
150,00 zł/1kg

Ekstrakt z anchois Zarotti 100 g
52,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
529,90 zł/1l

Böklunder Echte herzhafte Land Bockwurst w skórce własnej 5 sztuk 380g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
18,16 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
72,64 zł/1kg

Gęsina pieczona 180g - Schronisko Bukowina
42,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
122,83 zł/1kg

Mięso kraba w zalewie 200 g Captain Bird
37,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
151,96 zł/1kg

Sardele Alici del Cantabrico 90g - Delicius
38,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
389,90 zł/1kg

Salami Salame Abruzzese 300g - Gianni Negrini
39,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
129,00 zł/1kg

Kiełbasa Salsiccia Napoli Piccante 300g - Gianni Negrini
34,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
112,87 zł/1kg

Alicette Peperoncino 200gr btl - Delizie di Calabria
29,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
149,95 zł/1l