4,9



Na podstawie 8 opinii
Filety śledziowe Appel w pikantnym kremie paprykowym 200g
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
8,69 zł
43,45 zł / 1l
+ 56,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Złóż zamówienie w ciągu
4h 17m 24s
Licznik pokazuje, ile czasu pozostało, aby złożyć zamówienie i otrzymać przesyłkę we wskazanym terminie.
Łap promocję, póki trwa!
Konserwy mięsne, parówki i ryby w puszce i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Filety z makreli w oliwie z oliwek 150 g68,72 zł/1kg
21,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Zestaw TULIP: wędliny śniadaniowe, corned beef, wieprzowina, konserwy delikatesowe, 12 szt. po 340 g60,80 zł/1kg
248,08 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Więcej informacji o reklamie
Ekstrakt z anchois Zarotti 100 g529,90 zł/1l
52,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Appel delikatesowe filety śledziowe w śmietanie z ziołami i koperkiem 200g59,55 zł/1l
11,91 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Filety śledziowe Appel w śmietanie z pomidorów dojrzewających na słońcu 200g
85,90 zł/1l
17,18 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Appel Delikatne filety śledziowe na ostro z pomidorami i curry 200g
59,55 zł/1l
11,91 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Appel filet śledziowy krem pomidorowy z dojrzałych na słońcu pomidorów 100g
71,20 zł/1l
7,12 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Filety śledziowe Appel w owocowym, pikantnym kremie piri mango 200g
43,35 zł/1l
8,67 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Appel Wellness Harmonie Filety śledziowe z mango i curry 200g
48,50 zł/1l
9,70 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Filety śledziowe w śmietanie z pikantną papryką 200g
54,48 zł/1kg
12,53 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Appel Filet śledziowy śniadanie na kaca w pikantnym sosie musztardowym 200g
47,90 zł/1l
9,58 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Filet śledziowy Appel słodkie chilli z warzywami azjatyckimi słodko-ostry 200g
61,95 zł/1l
12,39 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Appel smażone filety śledziowe smażone na złoty kolor w pikantnej zalewie 325g
59,85 zł/1l
19,45 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Filety śledziowe Appel w sosie pomidorowym z mozzarellą i bazylią 200g
60,35 zł/1l
12,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Appel Feuer Röllchen Filety śledziowe w pikantnym sosie szaszłykowym 200g
56,10 zł/1l
11,22 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Filety śledziowe Appel salsa picante w ostrym sosie 200g
85,90 zł/1l
17,18 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Appel MSC filety śledziowe w śmietanie z chrzanem 200g
85,90 zł/1l
17,18 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Rugia śledzie pieczone w pikantnej marynacie, pikantne i soczyste 500g
53,16 zł/1kg
26,58 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Jabłkowe śniadanie na kaca w sosie pomidorowym z korniszonami i cebulą 200g
47,90 zł/1l
9,58 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Appel filety śledziowe mango chilli passion z sosem mango 200g
59,35 zł/1l
11,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Filety śledziowe w pikantnym, ostrym kremie paprykowym 200g
Delikatne filety śledziowe MSC w pikantnym organicznym kremie pieprzowym z ziarnami pieprzu.
Appel Feinkost GmbH & Co KGNeufelder Schanze
27472 Cuxhaven
Appel MSC delikatne filety śledziowe w śmietanie z pieprzem (200 g)
- Przechowywanie i użytkowanie
- Chłodny i suchy
- Zawartość
- 0.2 l
- Lista składników
- MORSZCZYNA (Clupea harengus) (60%), woda, olej rzepakowy*, przecier pomidorowy*, ziarna zielonego pieprzu* (3%), ocet spirytusowy*, surowy cukier trzcinowy*, substancja zagęszczająca (guma guar*, guma ksantanowa), sól morska, skrobia kukurydziana*, przyprawy* (zawierają CELERIĘ), pieprz*.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość kaloryczna 910 kJ / 219 kcal Tłuszcz 17,1 g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 3,0 g Węglowodany 4,2 g w tym cukier 3,8 g Białko 11,1 g Sól 1,08 g
- Waga
- 230 g
- Firma spożywcza
- Appel Feinkost GmbH & Co. KGNeufelder Schanze 27472 Cuxhaven
- Nazwa handlowa
- Filety śledziowe w śmietanie z pieprzem
- Producent
- Appel Feinkost GmbH & Co. KG
- Zakres dostawy
- 200g
- Numer producenta
- 2209
- EAN
- 4020500922097
- Przechowywanie i użytkowanie
- Chłodny i suchy
- Zawartość
- 0.2 l
- Lista składników
- MORSZCZYNA (Clupea harengus) (60%), woda, olej rzepakowy*, przecier pomidorowy*, ziarna zielonego pieprzu* (3%), ocet spirytusowy*, surowy cukier trzcinowy*, substancja zagęszczająca (guma guar*, guma ksantanowa), sól morska, skrobia kukurydziana*, przyprawy* (zawierają CELERIĘ), pieprz*.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość kaloryczna 910 kJ / 219 kcal Tłuszcz 17,1 g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 3,0 g Węglowodany 4,2 g w tym cukier 3,8 g Białko 11,1 g Sól 1,08 g
- Waga
- 230 g
- Firma spożywcza
- Appel Feinkost GmbH & Co. KGNeufelder Schanze 27472 Cuxhaven
- Nazwa handlowa
- Filety śledziowe w śmietanie z pieprzem
- Producent
- Appel Feinkost GmbH & Co. KG
- Zakres dostawy
- 200g
- Numer producenta
- 2209
- EAN
- 4020500922097
Pasuje również do tego
Bestseller




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(19)Liczba wystawionych ocen: 19




4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(19)Liczba wystawionych ocen: 19




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1




4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(38)Liczba wystawionych ocen: 38




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3




4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8




4,2Średnia ocena: 4,2 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(20)Liczba wystawionych ocen: 20




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(38)Liczba wystawionych ocen: 38




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3




4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(111)Liczba wystawionych ocen: 111




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(39)Liczba wystawionych ocen: 39




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2Bestseller




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6




4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6





5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6




4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8

Appel Delikatne filety śledziowe na ostro z pomidorami i curry 200g
59,55 zł/1l
11,91 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Appel Wellness Harmonie Filety śledziowe z mango i curry 200g
48,50 zł/1l
9,70 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Filety śledziowe Appel w śmietanie z pomidorów dojrzewających na słońcu 200g
85,90 zł/1l
17,18 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Filety śledziowe Appel w owocowym, pikantnym kremie piri mango 200g
43,35 zł/1l
8,67 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Filety śledziowe Appel w klasycznej pikantnej śmietanie z jajkiem i musztardą 200 g
60,10 zł/1l
12,02 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Appel delikatesowe filety śledziowe w śmietanie z ziołami i koperkiem 200g
59,55 zł/1l
11,91 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Filet śledziowy Appel słodkie chilli z warzywami azjatyckimi słodko-ostry 200g
61,95 zł/1l
12,39 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Appel filet śledziowy krem pomidorowy z dojrzałych na słońcu pomidorów 100g
71,20 zł/1l
7,12 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Meica Deutschländer (360g)
93,67 zł/1kg
33,72 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Appel Feuer Röllchen Filety śledziowe w pikantnym sosie szaszłykowym 200g
56,10 zł/1l
11,22 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Happy Cherries 1,2 kg
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Filety śledziowe w śmietanie z pikantną papryką 200g
54,48 zł/1kg
12,53 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Apple curry roladki z filetów śledziowych w pikantnym ketchupie curry 200g
47,75 zł/1l
9,55 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Erasco Erbsen mit Würstchen Dosen-Eintopf 850 ml
49,12 zł/1kg
55,75 zł
Sprzedawca: somnia24

GymBeam Sardynki w solance – wysokiej jakości źródło białka, sardynki w solance z Maroka, 100 g zawiera 21,7 g białka i 2,2 g tłuszczu, praktyczne opakowanie, idealne do sałatek i past do smarowania pieczywa.
60,96 zł/1kg
7,62 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Kiełbaski wiedeńskie 180g | ÖKOLAND
61,13 zł/1kg
23,23 zł
Sprzedawca: taleoo

Filety śledziowe Appel Bałkański sos pomidorowy z dodatkami warzywnymi 200g
47,75 zł/1l
9,55 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Żelki owocowe Haribo – Happy Cola, 150 sztuk
45,37 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Bärli, Twarda gumowaty, 1,2 kg, Cytryna, Pomarańczowy, Ananas, Malina, Truskawka, Wielobarwny, 1459 kJ, 343 kcal
101,11 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Filety śledziowe Appel w sosie skyr z aromatycznymi ziołami 190g
50,89 zł/1l
9,67 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Hermia Concept, BNMPOLYWS24-51217, pudełka do przechowywania, zestaw pudełek do przechowywania (24 sztuki), biały, tworzywo sztuczne, 10 x 10 x 9,5 cm
178,21 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kaufland

Krakus Szynka Konserwowa 455 g
39,54 zł/1kg
24,13 zł
-25%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
17,99 zł
Sprzedawca: ApisFHU6

GymBeam - FIT Kurczak curry z ryżem (danie gotowe) 420 g
99,41 zł/1kg
48,71 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Meica parówki drobiowe w skórce extra delikatne 6 sztuk 180g
82,11 zł/1kg
14,78 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Krakus Konserwa Luksusowa Mielonka 300 G
29,97 zł/1kg
8,99 zł
Sprzedawca: ApisFHU6

BiFi Original Roll 24 x 45g salami w osłonce z ciasta Kiełbasa przekąska
208,60 zł/1kg
238,92 zł
-13,63 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
225,29 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Appel MSC filety śledziowe w śmietanie z chrzanem 200g
85,90 zł/1l
17,18 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Hengstenberg Knax ostre i pikantne korniszony w słoiku wegańskie 670g
53,56 zł/1kg
19,28 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Appel Filet śledziowy śniadanie na kaca w pikantnym sosie musztardowym 200g
47,90 zł/1l
9,58 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

YumYum Torebka azjatyckiej zupy błyskawicznej z makaronem o smaku kurczaka 60 g
89,50 zł/1kg
5,37 zł
Sprzedawca: LAVONIO
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 88% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
88%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 13% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
13%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 4 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
doskonały
Producent Appel Feinkost GmbH & Co. KG
bardzo dobry. przyjaźń
Oceniono dnia 14 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Producent Appel Feinkost GmbH & Co. KG
Oceniono dnia 7 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.it. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.it.
Zweryfikowany zakup
Producent Appel Feinkost GmbH & Co. KG
Oceniono dnia 6 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Producent Appel Feinkost GmbH & Co. KG
Oceniono dnia 31 grudnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Producent Appel Feinkost GmbH & Co. KG
Oceniono dnia 18 września 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.at. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.at.
Zweryfikowany zakup
Producent Appel Feinkost GmbH & Co. KG
Oceniono dnia 28 lutego 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Producent Appel Feinkost GmbH & Co. KG
Oceniono dnia 23 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Producent Appel Feinkost GmbH & Co. KG
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Filety z makreli w oliwie z oliwek 150 g
21,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
68,72 zł/1kg

Tradycyjne polskie mięso w galarecie 180 g – Schronisko Bukowina
21,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
66,64 zł/1kg

Kurczak w sosie pomidorowym z bazylią 400g - Schronisko Bukowina
18,48 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
46,20 zł/1l

Zimmermann chrupiące kiełbaski z szynki bawarskiej 8 sztuk ATG 250g puszka 550g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
32,28 zł
-21%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
25,44 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
39,14 zł/1kg

Zimmermann Delikate Saftwürstl Bockwürste 8 sztuk ATG 250g puszka 565g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
24,59 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
37,83 zł/1kg

Filety ZAROTTI FILETTI DI ALICI 720 GR



1,0Średnia ocena: 1,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
85,69 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
83,19 zł/1kg

Meica 40/90 SL 40 Bockwürstchen



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
292,06 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
88,50 zł/1kg

Filet z anchois Monte Mare 720 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
66,34 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
63,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
62,72 zł/1kg

Suszona ikra z cefala Bottarga di Muggine 75g - Smeralda



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
48,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
612,38 zł/1kg

Filety z anchois Zarotti 380 g



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
77,59 zł/1kg

Policzki wołowe 400g - Schronisko Bukowina
46,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
72,29 zł/1kg

Kiełbasa Salsiccia Di Calabria DOP Piccante 300g
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
150,00 zł/1kg

Ekstrakt z anchois Zarotti 100 g
52,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
529,90 zł/1l

Böklunder Echte herzhafte Land Bockwurst w skórce własnej 5 sztuk 380g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
18,16 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
72,64 zł/1kg

Gęsina pieczona 180g - Schronisko Bukowina
42,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
122,83 zł/1kg

Mięso kraba w zalewie 200 g Captain Bird
37,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
151,96 zł/1kg

Sardele Alici del Cantabrico 90g - Delicius
38,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
389,90 zł/1kg

Salami Salame Abruzzese 300g - Gianni Negrini
39,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
129,00 zł/1kg

Kiełbasa Salsiccia Napoli Piccante 300g - Gianni Negrini
34,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
112,87 zł/1kg

Alicette Peperoncino 200gr btl - Delizie di Calabria
29,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
149,95 zł/1l