Już tylko 3 sztuki w tej cenie
The House of Oud Get The Feeling Woda perfumowana 75 ml (unisex)
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
485,25 zł
6 470,00 zł / 1l
+ 16,89 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Złóż zamówienie w ciągu
11h 09m 15s
Licznik pokazuje, ile czasu pozostało, aby złożyć zamówienie i otrzymać przesyłkę we wskazanym terminie.
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Nasze najlepszeoferty
Wody perfumowane i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
The House of Oud Neverending Woda perfumowana 75 ml (unisex)14 686,27 zł/1l
1 101,47 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Więcej informacji o reklamie
Woda perfumowana Tarteel Gold 75 ml - Arabian Oud8 450,00 zł/1l
845,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Więcej informacji o reklamie
Woda perfumowana HIKKADUWA4 365,00 zł/1l
218,25 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon

Więcej informacji o reklamie
The House of Oud Bonbon Pop EDP 75 ml UNISEX7 386,67 zł/1l
554,00 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

The House of Oud Blessing Silence Woda perfumowana 75 ml (unisex)
6 523,33 zł/1l
489,25 zł
Sprzedawca: somnia24

The House of Oud Almond Harmony Woda perfumowana 75 ml (unisex)
7 128,80 zł/1l
534,66 zł
Sprzedawca: FragrancesBg

The House of Oud What About Pop woda perfumowana 75 ml (unisex)
17 960,00 zł/1l
1 347,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

House of Oud Gambling Eau De Parfum, 75 ml (unisex)
7 120,40 zł/1l
534,03 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

The House Of Oud Cypress Shade Edp Spray
5 855,33 zł/1l
439,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

The House of Oud Empathy Woda perfumowana 75 ml (unisex)
9 769,47 zł/1l
732,71 zł
Sprzedawca: somnia24

The House of Oud Wabisabi, woda perfumowana, 75 ml (unisex)
6 560,00 zł/1l
492,00 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

The House of Oud Up To The Moon Eau de Parfum Unisex 75 ml
7 430,27 zł/1l
717,00 zł
-159,73 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
557,27 zł
Sprzedawca: FragrancesBg

The House of Oud Just Before Woda perfumowana 75 ml (unisex)
6 989,73 zł/1l
524,23 zł
Sprzedawca: somnia24

The House Of Oud Live in Colours woda perfumowana 75 ml
6 604,00 zł/1l
511,65 zł
-16,35 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
495,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
8 066,30 zł/1l
806,63 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BestBuyPerfumes

House of Oud Sapphire Blue, woda perfumowana, 75 ml (unisex)
7 932,40 zł/1l
594,93 zł
Sprzedawca: somnia24

House of Oud Wonderly EDP, 75 ml, unisex
6 399,33 zł/1l
479,95 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

The House of Oud The Time Woda perfumowana 75 ml (unisex)
10 324,40 zł/1l
774,33 zł
Sprzedawca: somnia24

The House of Oud Guilty Crush woda perfumowana 75 ml (unisex)
7 603,20 zł/1l
570,24 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Xerjoff Torino21 woda perfumowana unisex 100 ml
11 129,20 zł/1l
1 112,92 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Glamperfeu
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
„Get the Feeling” marki The House of Oud to fascynujący zapach unisex, który w wyjątkowy sposób łączy świat perfum z sztuką i muzyką. Ta niszowa kompozycja przenosi w bajeczny świat pełen fantazji i głębokich emocji, inspirowany magią muzyki operowej. Zamknij oczy i daj się porwać harmonijnemu światu dźwięków i zapachów, w którym mocne nuty davany, kolendry i ambrette płynnie przechodzą w orzeźwiającą falę cytrusów z imbiru, cytryny i bergamotki.
Nuta serca zapachu emanuje zmysłowością i elegancją, charakteryzując się nutami paczuli, jagód jałowca i szlachetnych nut drzewnych, które tworzą bogaty i niezapomniany ślad zapachowy. To połączenie zapewnia doznania zapachowe, które są zarówno pociągające, jak i złożone. Get the Feeling to wirtualne arcydzieło, które łączy sztukę muzyki i perfum, celebrując wyjątkowość każdej kobiety, która go nosi. Oryginalna kompozycja izio Cerizzy odzwierciedla jego mistrzowskie rzemiosło w każdym akordzie, czyniąc ten zapach wyjątkowym doświadczeniem.
Dzięki unisexowemu charakterowi i niepowtarzalnym nutom Get the Feeling jest idealny dla wszystkich, którzy chcą się wyróżnić z tłumu i wyrazić swoją osobowość poprzez zmysły. To zapach, który nie tylko przemawia do zmysłów, ale także zachęca do celebrowania własnej indywidualności. Daj się zainspirować tą niezwykłą kompozycją i odkryj emocjonalną głębię, jaką ma do zaoferowania Get the Feeling.
- Wymiary
- 75 ml
- Waga
- 0.075 kg
- Zawartość
- 75 ml
- Składniki
- Należy pamiętać, że listy składników produktów naszej marki są regularnie aktualizowane. Szczegółowe informacje na temat składników znajdują się z tyłu opakowania
- Producent
- the house of oud
- Grupy docelowe
- Unisex
- EAN
- 8051277331320
- Wymiary
- 75 ml
- Waga
- 0.075 kg
- Zawartość
- 75 ml
- Składniki
- Należy pamiętać, że listy składników produktów naszej marki są regularnie aktualizowane. Szczegółowe informacje na temat składników znajdują się z tyłu opakowania
- Producent
- the house of oud
- Grupy docelowe
- Unisex
- EAN
- 8051277331320
Pasuje również do tego

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
8 066,30 zł/1l
806,63 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BestBuyPerfumes

The House of Oud Neverending Woda perfumowana 75 ml (unisex)
14 686,27 zł/1l
1 101,47 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

The House Of Oud Cypress Shade Edp Spray
5 855,33 zł/1l
439,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Khamrah Dukhan, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, 1 szt.
1 377,50 zł/1l
137,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Xerjoff Apollonia Woda perfumowana, 50 ml
12 695,00 zł/1l
661,15 zł
-26,40 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
634,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

The House Of Oud Live in Colours woda perfumowana 75 ml
6 604,00 zł/1l
511,65 zł
-16,35 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
495,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

The House of Oud What About Pop woda perfumowana 75 ml (unisex)
17 960,00 zł/1l
1 347,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

FRENCH AVENUE Vulcan Baie EDP 100ml
700,00 zł/1l
70,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Lattafa Rouge, Unisex, 60 ml, Perfumy w płynie, Nashi Pear, Kumquat and Bergamot, Caramel and Geranium, Ambergris, Musk and Oakmoss
1 050,83 zł/1l
63,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Opulent Oud, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Citrus, Florals & Saffron, Amber, Oudh & Caramel, Resin, Musk, Woods, Patchouli & Vanilla
749,90 zł/1l
74,99 zł
Sprzedawca: Indizio

Nishane, Fan Your Flames, Extrait De Parfum, Unisex, 50 ml
9 362,00 zł/1l
468,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

The House of Oud Crop 2023 woda perfumowana 75 ml (unisex)
13 931,47 zł/1l
1 044,86 zł
Sprzedawca: FragrancesBg

Krzesło do jadalni Flieks 6 tapicerowane krzesło obrotowe 360°, krzesło kuchenne do makijażu z aksamitnym pokryciem, krzesło do salonu z podłokietnikami i stalowymi nogami, beżowe
2 587,16 zł
-54,74 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
2 532,42 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Fliekshop

French Avenue Vulcan Feu 100ml EDP
1 516,50 zł/1l
151,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

The House of Oud – Breathe of The Infinite – woda perfumowana 75 ml (unisex)
9 769,47 zł/1l
732,71 zł
Sprzedawca: somnia24

Atkinsons Oud Save The Queen EDP 100 ml W
4 891,00 zł/1l
489,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

The House Of Oud Grape Pearls woda perfumowana 75 ml
8 894,00 zł/1l
667,05 zł
Sprzedawca: somnia24

Hermia Concept, MOD24Y2730P01, serwis obiadowy, serwis obiadowy (24 szt.), niebieski, porcelana, 27 x 27 x 2,5 cm
540,67 zł
-93,26 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
447,41 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kaufland

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
4 181,90 zł/1l
418,19 zł
Sprzedawca: Sykz

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Czarna porzeczka, Różowy pieprz, Karmel, Agar (oud), Piwonia
941,50 zł/1l
94,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
923,80 zł/1l
99,55 zł
-7,17 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
92,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

The House of Oud Blessing Silence Woda perfumowana 75 ml (unisex)
6 523,33 zł/1l
489,25 zł
Sprzedawca: somnia24

The House of Oud Almond Harmony Woda perfumowana 75 ml (unisex)
7 128,80 zł/1l
534,66 zł
Sprzedawca: FragrancesBg

House of Oud Gambling Eau De Parfum, 75 ml (unisex)
7 120,40 zł/1l
534,03 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

The House of Oud Bonbon Pop EDP 75 ml UNISEX
7 386,67 zł/1l
554,00 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

French Avenue Liquid Brun woda perfumowana dla mężczyzn 100 ml
1 395,50 zł/1l
139,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

The House of Oud Empathy Woda perfumowana 75 ml (unisex)
9 769,47 zł/1l
732,71 zł
Sprzedawca: somnia24

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Karmel, Mleko, Cukier, Miodowy, Biały kwiat
990,00 zł/1l
99,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Xerjoff Erba Pura Woda perfumowana, 100 ml
7 425,10 zł/1l
742,51 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BestBuyPerfumes

The House of Oud Wabisabi, woda perfumowana, 75 ml (unisex)
6 560,00 zł/1l
492,00 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Brak opinii klientów
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Creed Original Santal Woda perfumowana, 100 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
1 039,83 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 398,30 zł/1l

PRADA Paradoxe Virtual Flower EDP 90ml



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
543,06 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
6 034,00 zł/1l

Lalique - Electric Purple EDP 100ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23
302,07 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 020,70 zł/1l

M.Micallef Secrets of Love Délice EDP 100 ml UNISEX



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
489,68 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
4 896,80 zł/1l

Nishane Wulong Cha X Ekstrakt perfum, 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
601,54 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
12 030,80 zł/1l

Roberto Cavalli Nero Assoluto Woda perfumowana spray (75 ml)
179,17 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 388,93 zł/1l

Thierry Mugler Alien Goddess Intense Woda perfumowana, 60ml



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(28)Liczba wystawionych ocen: 28
249,90 zł
Sprzedawca: Uniqstone
4 165,00 zł/1l

VERSET Eau de Parfum Perfumy damskie Helena 50ml
67,40 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 348,00 zł/1l

Carolina Herrera, Good Girl, Eau De Parfum, For Women, 80 ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(79)Liczba wystawionych ocen: 79
385,99 zł
Sprzedawca: motivoo
4 824,88 zł/1l

Gucci Flora Gorgeous Gardenia, Kobiety, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, BENZYL SALICYLATE, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE,..., 1 szt.



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(90)Liczba wystawionych ocen: 90
240,00 zł
Sprzedawca: Estilo
2 400,00 zł/1l

Chopard, Casmir, Eau De Parfum, For Women, 100 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(142)Liczba wystawionych ocen: 142
113,18 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 131,80 zł/1l

RASASI FS43032, Kobiety, 75 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Zielony, Mandarynka, Pomarańczowy, Bursztyn, Drzewo sandałowe, Białe piżmo



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
129,49 zł
Sprzedawca: Inaris_International
1 726,53 zł/1l

Bohoboco Eternal Lily Amber Extrait De Parfum 50 ml
500,79 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 015,80 zł/1l

Woda perfumowana Moroccan Dream 100ml Volaré - Herren



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(131)Liczba wystawionych ocen: 131
114,50 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 145,00 zł/1l

El Nabil MUSC COCO olejek zapachowy z aplikatorem roll-on 5 ml



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
45,00 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
42,50 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
8 500,00 zł/1l

Maison Alhambra/Jean Lowe Vibe woda perfumowana 100ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(82)Liczba wystawionych ocen: 82
152,00 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 520,00 zł/1l

VERSET woda perfumowana dla kobiet Radiance 50ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
67,40 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 348,00 zł/1l

Dior Sauvage Elixir Perfumy, 100 ml



3,6Średnia ocena: 3,6 z 5(157)Liczba wystawionych ocen: 157
959,97 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
9 599,70 zł/1l