5,0



Na podstawie 2 opinii
Już tylko 1 sztuka w tej cenie
Bruno Banani, Woman, Natural, Deodorant Spray, For Women, 75 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
35,15 zł
390,56 zł / 1kg
+ 11,99 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Dezodoranty i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Twilly d'Hermés Dezodorant Natural Spray 150 ml1 321,93 zł/1l
198,29 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
VERSACE Eros Pour Femme DEO 50ml1 888,50 zł/1kg
188,85 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Hermes - H24 Deodorant 150ml991,73 zł/1l
148,76 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Alyssa Ashley Musk Dezodorant 75ml708,80 zł/1l
53,16 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Bruno Banani - Loyal Man Deodorant 75ml
238,27 zł/1l
18,42 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
17,87 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Bruno Banani - Pure Woman Sparkling Mango & Peony Antiperspirant 150ml
162,67 zł/1l
24,40 zł
Sprzedawca: TR8

Bruno Banani, Dangerous Woman, Natural, Deodorant Spray, For Women, 75 ml
373,87 zł/1l
28,04 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Bruno Banani Magic Woman Dezodorant w mgiełce, 75ml
372,53 zł/1l
27,94 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Bruno Banani, Dezodorant, 150ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
200,00 zł/1l
30,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Bruno Banani Made for Women dezodorant w sprayu dla kobiet 75 ml
402,93 zł/1l
30,22 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Rabanne Olympéa, Kobiety, Dezodorant, Dezodorant w spreju, Spray, 150 ml, ALCOHOL DENAT., AQUA (WATER), PARFUM (FRAGRANCE), ETHYLHEXYLGLYCERIN, LINALOOL, BENZYL...
650,33 zł/1l
97,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Bruno Banani Absolute Men Deo Spray
186,67 zł/1l
28,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Bruno Banani, Pure Woman, Natural, Deodorant Spray, For Women, 75 ml
120,00 zł/1kg
60,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Bruno Banani - Loyal Man Deospray 150ml
18,00 zł/100ml
27,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Breeze Woman dezodorant spray 75ml
818,53 zł/1l
61,39 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Christian Dior, J'adore, Deodorant Spray, For Women, 100 ml
2 409,00 zł/1kg
240,90 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Chique For Women, Dezodorant w sprayu, 150ml
144,00 zł/1l
21,60 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Dezodorant w sprayu bruno banani to oryginalny zapach, który zachwyca kontrastami i wyraża czystą radość życia.
Ten wyjątkowy zapach otwiera się energetyzującymi akcentami słodkiej pomarańczy, świeżymi akordami bluszczu i prawdziwie odurzającym aromatem lilii wodnej. W nucie serca rozbrzmiewają wyraziste akcenty brzoskwini, które harmonizują z bogatą wonią frezji i subtelnym akcentem konwalii. Drzemiące w nucie bazy aromaty wanilii i białego piżma nadają kompozycji niebywale zmysłowy charakter.
• Klasyczny i kobiecy dezodorant w sprayu
• Idealny zapach dla pewnych siebie, nietuzinkowych kobiet
• Stanowiące nutę głowy akcenty bluszczu kontrastują z akordami brzoskwini, frezji i wanilii
• Szyprowo-owocowy zapach magnetyzuje pełnym uroku, figlarnym charakterem
• Dezodorant w butelce o pojemności 75 ml
Bruno Banani Woman Deo Natural Spray - Dezodorant - Producent: Coty Beauty Germany GmbH, Berliner Allee 65, 64295 Darmstadt 1 opakowanie 1 opakowanie
Bruno Banani Woman Dezodorant w naturalnym sprayu dla kobiet 75 ml
Drzewno – kwiatowa kompozycja dla pewnej siebie i niekonwencjonalnej kobiety. To hipnotyczny i uwodzicielski zapach, łączący subtelne uwodzenie anioła z burzliwą namiętnością „małej diablicy”.
Nuty zapachowe:
Nuta głowy: liście bluszczu,
Nuty serca: brzoskwinia, frezja,
Nuty bazy: wanilia
Składniki:
Alcohol Denat.
Aqua/Water/Eau
Parfum/Fragrance
PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Ethylhexylglycerin
Benzyl Salicylate
Hydroxycitronellal
Hexyl Cinnamal
Limonene
Bisabolol
PPG-26-Buteth-26
Alpha-Isomethyl Ionone
Ethylhexyl Methoxycinnamate
Citronellol
BHT
Butyl Methoxydibenzoylmethane
Ethylhexyl Salicylate
Linalool
Citric Acid
Tocopherol
Farnesol
Bruno Banani, Woman, Natural, Deodorant Spray, For Women, 75 ml
Nowe i w oryginalnym opakowaniu
- Waga
- 90 g
- Zawartość
- 75 ml
- Składniki
- Bruno Banani Woman Dezodorant w mgiełce, 75ml
- Producent
- Liczba sztuk
- 26
- EAN
- 3616301641049
- Numer producenta
- 846941
- Waga
- 90 g
- Zawartość
- 75 ml
- Składniki
- Bruno Banani Woman Dezodorant w mgiełce, 75ml
- Producent
- Liczba sztuk
- 26
- EAN
- 3616301641049
- Numer producenta
- 846941
Brak hasła ostrzegawczego
Specyfikacja nie jest wymagana.
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Ostrzeżenia o niebezpieczeństwie
Specyfikacja nie jest wymagana.
Pasuje również do tego

Elektryczna akumulatorowa kosiarka do trawy, Akumulatorowa podkaszarka do trawy z 2 akumulatorami, Ręczna akumulatorowa kosiarka do trawy 21V
172,77 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: hatservice

SONGMICS Aksamitny wieszak na ubrania, zestaw 50 sztuk, wieszak, antypoślizgowy, mały drążek na krawaty, haczyk obrotowy 360°, grubość 0,6 cm, oszczędność miejsca, długość 43,5 cm
100,99 zł
Sprzedawca: Lumarko

Bruno Banani Magic Woman Dezodorant w mgiełce, 75ml
372,53 zł/1l
27,94 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Bruno Banani, Dangerous Woman, Natural, Deodorant Spray, For Women, 75 ml
373,87 zł/1l
28,04 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

myWall HL 15-2, 58,4 cm (23"), 106,7 cm (42"), 25 kg, 200 x 200 mm, -5 - 15°, Czarny
66,41 zł
Sprzedawca: PolisElectro

Rasasi Fattan Pour Homme EDP 50 ml M
2 516,40 zł/1l
125,82 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

40 ROLEK 3-LAYER BULK PACK PAPIERU TOALETOWEGO 3-PLY, 40 ROLEK x 105 SZTUK, BIAŁY
39,99 zł
-12%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
34,99 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand

Grundig UC 5620, 220-240 V, 50 / 60 Hz, 1,05 kg, 170 mm, 235 mm, 165 mm
414,34 zł/1l
207,17 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Rabanne 1 Million, Mężczyźni, 50 ml, Mandarynka, Mięta pieprzowa, Cynamon, Różowy, Bursztyn, Skóra, Spray
4 083,20 zł/1l
204,16 zł
Sprzedawca: Glampact

Bruno Banani Woman perfumowana mgiełka do ciała, 250ml
107,28 zł/1l
26,82 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

VidaXL 272247, Poliester, 420 mm, 515 mm, 950 mm, 42 cm, 45 cm
1 708,99 zł
-64,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
1 644,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: vidaXL

Zestaw mat kąpielowych 2-częściowy, zestaw do kąpieli, mata toaletowa, mata do kąpieli, dywanik kąpielowy, powłoka antypoślizgowa, wyjątkowo chłonny (czerwony)
88,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Hangtong-DE

Lattafa Badee Al Oud – Oud Amethyest, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Różowy pieprz, Jaśmin, Różowy
1 026,00 zł/1l
102,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Disney Lilo i Stich dwustronna pościel 2szt 135 x 200 cm
151,35 zł
Sprzedawca: kk-shopping

Denver TAQ-70353KBLUE/PINK, 1,2 GHz, 1 GB, DDR3-SDRAM, 8 GB, MicroSD (TransFlash), 32 GB
742,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NovaMBSmart

Inteligentny zegarek z pełnym ekranem dotykowym Sportowy zegarek fitness Ip67 Wodoodporny Bluetooth dla Androida Ios Mężczyźni Kobieta Smartwatche,
175,15 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: StarCommerce

Zestaw słuchawkowy do gier na PS4 PS5 PC Xbox Komputer i laptop Słuchawki dla graczy Przewodowe z mikrofonem Słuchawki nauszne Wtyk 3,5 mm Czerwony Retoo
28,89 zł
-6%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
26,89 zł
Sprzedawca: Retoo

Przenośny kompresor elektryczny Mijia 2 - 25% więcej mocy, 10,3 bara i inteligentny wyświetlacz
173,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Delgeo

Philips Daily Collection HD2581/90, 2 kaw., Czarny, Plastik, Obrotowy, 830 W, 220-240 V
197,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FlatPrime

Hugo Boss - Boss Selection EDT 100ml
1 375,00 zł/1l
137,50 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Christina Aguilera By Night spray do ciała dla kobiet 236 ml
243,86 zł/1l
57,55 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Makita DMR116 Baustellenradio, Miejsce pracy, Cyfrowy, AM, FM, 87,5 - 108 MHz, 522 - 1710 kHz, Automatyczne skanowanie
634,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DINOTECH

Wielofunkcyjna ławka do ćwiczeń Physionics, udźwig 200 kg
458,00 zł
Sprzedawca: Kokiska

Lattafa Ameer Al Oudh, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Saffron, Nutmeg, Geranium, Woody Notes,Labdanum, Oud, Vanilla, Leather
736,10 zł/1l
73,61 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Rower dziecięcy Dino Bikes 412UL zielony 12" chłopcy
385,00 zł
Sprzedawca: KUBISPORT

Karma dla sikor Premium z owadami 100 x ok. 90 g bez siatki Karma dla ptaków Karma dla dzikich ptaków Karma tłuszczowa
10,32 zł/1kg
115,62 zł
Sprzedawca: boni-shop

Odkurzacz akumulatorowy 45000Pa 600W, 50 min, Odkurzacze ręczne bezprzewodowy, LED ekran, 8-cyklonowy, szczotka anti-splątanie
579,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Aihong-KF

Canon PG-545/CL-546, Standardowa wydajność, Czarny, Cyjan, Purpurowy, Żółty, 2 szt., Multipak
352,72 zł
Sprzedawca: Green_Country
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta









Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 12 października 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
mój dezodorant od lat
Cieszę się, że mogę kupić dezodorant od nich, nie mogę go już znaleźć tutaj w drogerii
Oceniono dnia 2 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Odwieacz dezodorant do butw i obuwia sportowego 100ml
32,60 zł
Sprzedawca: EDANTI
326,00 zł/1l

Lady Speed Stick | Antytranspirant, Wild Freesia, Antytranspirant bez alkoholu, dezodorant 39,6 g



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(26)Liczba wystawionych ocen: 26
16,99 zł
-11%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
14,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
384,36 zł/1l

Lady Speed Stick | Antitranspirant, Powder Fresh Alkoholfreies Antitranspirant, Dezodorant 39,6 g.



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(26)Liczba wystawionych ocen: 26
16,98 zł
-11%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
14,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
384,36 zł/1l

Lady Speed Stick | Antitranspirant, Powder Fresh, alkoholfreies Antitranspirant, dezodorant 65 g.



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(26)Liczba wystawionych ocen: 26
16,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
261,38 zł/1l

Lady Speed Stick | Antitranspirant, Shower Fresh, alkoholfreies Antitranspirant, dezodorant 36,9 g



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(26)Liczba wystawionych ocen: 26
13,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
379,13 zł/1l

Old Spice | Dezodorant w sztyfcie - Krakengard - 85g - Bez aluminium - Świeżość przez cały dzień



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
48,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
576,35 zł/1l

Old Spice | Deo Stick - Swagger - 85 g - Bez aluminium - Skuteczna ochrona - Przyjazny dla skóry



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
39,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
470,47 zł/1l

Mitchum Shower Fresh Dezodorant dla kobiet 63 g
23,99 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
22,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
364,92 zł/1l

Dezodorant w sztyfcie Lavender Essentials A&H 71 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
34,95 zł
-22%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
26,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
380,14 zł/1l

Lady Speed Stick | Antitranspirant, Shower Fresh, alkoholfreies Antitranspirant, dezodorant 65 g.



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(26)Liczba wystawionych ocen: 26
16,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
261,38 zł/1l

Old Spice | Dezodorant w sztyfcie - Ochrona przed potem - 73 g - Skuteczna świeżość - Długotrwała ochrona



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
52,99 zł
-11%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
46,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
643,70 zł/1l

Old Spice | Dezodorant w sztyfcie - Fresh - 85 g - Bez aluminium - Świeżość do 48 godzin



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
29,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
352,82 zł/1l

Old Spice | Dezodorant w sztyfcie - Fiji - 85 g - Bez aluminium - Długotrwała ochrona - Uczucie świeżości



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
49,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
588,12 zł/1l

Old Spice | Dezodorant - Pure Sport - 63 g - 48-godzinna ochrona - Świeżość i komfort



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
19,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
317,30 zł/1l

Old Spice | Deo Stick - Aqua Reef - 85g - Bez aluminium - Świeży i przyjazny dla skóry



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
44,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
529,29 zł/1l

Old Spice | Dezodorant w sztyfcie - Original - 85 g - Długotrwała ochrona - Świeżość dla mężczyzn



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
36,99 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
34,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
411,65 zł/1l

Old Spice Pure Sport dezodorant w sztyfcie 68g | Bez aluminium | Męski dezodorant | 48h świeżości
39,99 zł
-17%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
32,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
485,15 zł/1l

Degree | Antyperspirant - Dezodorant - 74 g - 72 godziny ochrony - Pielęgnacja ciała
28,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
391,76 zł/1l

Dior Hypnotic Poison, Kobiety, Perfumowany dezodorant, Dezodorant w spreju, Spray, 100 ml, Skóra uniwersalna



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
245,17 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 451,70 zł/1l

OLD SPICE ZONDER ALUMINIUM Pure Sport 48h dezodorant dla mężczyzn 85g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
28,99 zł
-6%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
26,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
317,53 zł/1l