Najważniejsze informacje w skrócie

  • To hipnotyzujący kwiatowy zapach stworzony specjalnie dla Ciebie.
  • Odkryj wyjątkową i wyrafinowaną mieszankę nut korzennych, kwiatowych i drzewnych.
  • Ciesz się długotrwałym wykończeniem dzięki nutom kaszmiru, drzewa bursztynowego i paczuli.
  • Podkreśl swoją elegancję, zmysłowość i kobiecość tym ekskluzywnym zapachem.
  • Pojemność 100 ml zapewni Ci długie chwile przyjemności.
Podsumowanie wygenerowane przez AI na podstawie danych produktu

BDK Parfums Eau de Parfum Pas Ce Soir Eau de Parfum

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.

715,19 zł

7 151,90 zł / 1l

Darmowa wysyłka

Prosto do Twojego domu

czw. 1 – wt. 6 października

Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni

Nasze najlepszeoferty
Wody perfumowane i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Boadicea the Victorious Bodacious EDP 100 ml UNISEX
Boadicea the Victorious Bodacious EDP 100 ml UNISEX
8 332,00 zł/1l
833,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Xerjoff - Torino21 EDP 50ml
Xerjoff - Torino21 EDP 50ml
13 200,00 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 41
660,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: pttonline
Zdjęcie produktu dla Xerjoff " V " Amabile EDP 100 ml UNISEX
Xerjoff " V " Amabile EDP 100 ml UNISEX
6 909,00 zł/1l
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
690,90 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla BDK Parfums Sel d'Argent EDP 100 ml UNISEX
BDK Parfums Sel d'Argent EDP 100 ml UNISEX
6 403,00 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
640,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla BDK Parfums Rouge Smoking Edp Spray
BDK Parfums Rouge Smoking Edp Spray
7 295,60 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
729,56 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
Zdjęcie produktu dla BDK Tubereuse Imperiale edp 100ml
BDK Tubereuse Imperiale edp 100ml
7 249,30 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
724,93 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
Zdjęcie produktu dla BDK Parfums Gris Charnel Edp Spray
BDK Parfums Gris Charnel Edp Spray
11 120,00 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
1 112,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Perfumeria_Polska
Zdjęcie produktu dla BDK Parfums Crème de Cuir EDP 100 ml UNISEX
BDK Parfums Crème de Cuir EDP 100 ml UNISEX
8 991,30 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
899,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Profumeriaideale
Zdjęcie produktu dla BDK Parfums Pas Ce Soir Extrait Extrait de Parfum 100 ml UNISEX
BDK Parfums Pas Ce Soir Extrait Extrait de Parfum 100 ml UNISEX
11 170,90 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
1 117,09 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla BDK Parfums Nuit de Sable EDP 100 ml UNISEX
BDK Parfums Nuit de Sable EDP 100 ml UNISEX
6 412,40 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
641,24 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
Zdjęcie produktu dla BDK Parfums 312 Saint-Honoré EDP 100 ml UNISEX
BDK Parfums 312 Saint-Honoré EDP 100 ml UNISEX
7 398,00 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
739,80 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
Zdjęcie produktu dla BDK Parfums Oud Abramad EDP 100 ml UNISEX
BDK Parfums Oud Abramad EDP 100 ml UNISEX
7 348,10 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
734,81 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BestBuyPerfumes
Zdjęcie produktu dla BDK Parfums French Bouquet Woda perfumowana, 100ml
BDK Parfums French Bouquet Woda perfumowana, 100ml
8 564,90 zł/1l
1,0Średnia ocena: 1,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
856,49 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BestBuyPerfumes
Zdjęcie produktu dla BDK Parfums Velvet Tonka EDP 100 ml UNISEX
BDK Parfums Velvet Tonka EDP 100 ml UNISEX
8 295,60 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
829,56 zł
Sprzedawca: Denpoli-Venda
Zdjęcie produktu dla Nishane - Not even the Extrait de Parfum 100ml
Nishane - Not even the Extrait de Parfum 100ml
7 585,00 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 43
758,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BestBuyPerfumes
Zdjęcie produktu dla Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
4 117,50 zł/1l
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 279
411,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Creed Aventus, Woda perfumowana, 100ml
Creed Aventus, Woda perfumowana, 100ml
7 658,70 zł/1l
3,9Średnia ocena: 3,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 243
765,87 zł
Sprzedawca: ParfumerieMarjoAmsterdam
Zdjęcie produktu dla BDK Parfums Citrus Riviera EDP 100 ml UNISEX
BDK Parfums Citrus Riviera EDP 100 ml UNISEX
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
722,76 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
Zdjęcie produktu dla Dior J'adore Eau de Parfum, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Damask rose,Jasmine
Dior J'adore Eau de Parfum, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Damask rose,Jasmine
1 800,00 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 1167
180,00 zł
Sprzedawca: Novada-Shop
Zdjęcie produktu dla Maison Francis Kurkdjian OUD silk mood, Mężczyźni, 70 ml, Perfumy w płynie, ALCOHOL; PARFUM (FRAGRANCE); AQUA (WATER/EAU); BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE; DIETHYLAMINO..., 1 szt.
Maison Francis Kurkdjian OUD silk mood, Mężczyźni, 70 ml, Perfumy w płynie, ALCOHOL; PARFUM (FRAGRANCE); AQUA (WATER/EAU); BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE; DIETHYLAMINO..., 1 szt.
20 425,14 zł/1l
3,8Średnia ocena: 3,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
1 429,76 zł
Sprzedawca: somnia24

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

PasSoir marki BDK Parfums to hipnotyzujący kwiatowy zapach dla kobiet, który został wprowadzony na rynek w 2016 roku. Stworzone przez utalentowaną perfumiarkę Violainę Collas, perfumy te oferują wyjątkową i wyrafinowaną mieszankę nut korzennych, kwiatowych i drzewnych.

Górne nuty imbiru, mandarynki i czarnego pieprzu otwierają zapach pikantnym i orzeźwiającym otwarciem. To połączenie przynosi ze sobą iskrzącą energię i świeżość, która natychmiast urzeka i pobudza zmysły. Nuty pigwy, marokańskiego jaśminu i kwiatu pomarańczy tworzą serce zapachu. Te środkowe nuty nadają perfumom subtelną kwiatową głębię i słodycz, która jest zmysłowa i elegancka.

Nuty bazowe kaszmiru, drzewa bursztynowego i paczuli singapurskiej dopełniają kompozycję ciepłym i długotrwałym wykończeniem. Składniki te nadają zapachowi bogactwo i głębię, które pozostawiają na skórze luksusowe i trwałe wrażenie. BDK Parfums PasSoir to zapach, który uosabia elegancję, zmysłowość i wyrafinowanie.



Woda perfumowana dla kobiet
mandarynka, imbir, pieprz
pigwa, jaśmin, kwiat pomarańczy
kaszmeran, drzewo bursztynowe, paczula



PasSoir to oriA



Pozwól, aby w Parfum BDK Parfums Pas Сe Soir EDP 100 ml zaskoczyły Cię i podkreśliły Twoją kobiecość dzięki tym ekskluzywnym perfumom damskim o wyjątkowym, osobistym zapachu. Odkryj w produkty BDK Parfums!



  • Płeć:
    • Kobieta
    • Mężczyźni
  • Typ: EDP (Eau de Parfum)
  • Rodzaj zapachu: EDP
  • Pojemność: 100 ml
Od 195,62 / 100ml

Ogólne informacje o przepisach dotyczących bezpieczeństwa produktów:
BDK Parfums
23 Rue de Bourgogne, Paryż, Francja, 75007
75007 - Paryż
+33176439548
[email protected]



PasSoir to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy tego zapachu są czarny pieprz, imbir i mandarynka. Nutami serca są jaśmin, kwiat pomarańczy i pigwa. Nutami bazy są cashmeran, drzewo bursztynowe i paczula. Zapach ten został wydany w 2016 roku. Perfumiarzem odpowiedzialnym za ten zapach jest David Benedek.
Wymiary
100 ml
Waga
0.543 kg
Zawartość
100 ml
Składniki
Informacje o składnikach można znaleźć na dostarczonym produkcie i/lub jego opakowaniu. Zaleca się, aby zawsze sprawdzać informacje o składnikach bezpośrednio na produkcie.
Producent
BDK Parfums
Grupy docelowe
Kobiety
Mężczyźni
Kobiety
EAN
3760035450016
Numer producenta
BDKPASC100

Wymiary
100 ml
Waga
0.543 kg
Zawartość
100 ml
Składniki
Informacje o składnikach można znaleźć na dostarczonym produkcie i/lub jego opakowaniu. Zaleca się, aby zawsze sprawdzać informacje o składnikach bezpośrednio na produkcie.
Producent
BDK Parfums
Grupy docelowe
Kobiety
Mężczyźni
Kobiety
EAN
3760035450016
Numer producenta
BDKPASC100
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Memo Paris Eau de Memo Woda perfumowana, 100 ml
Memo Paris Eau de Memo Woda perfumowana, 100 ml
6 495,30 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
649,53 zł
Rabat 2% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
Zdjęcie produktu dla Maison Alhambra Kismet Magic Woda perfumowana, 100 ml
Maison Alhambra Kismet Magic Woda perfumowana, 100 ml
1 230,20 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 222
123,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE
Zdjęcie produktu dla Zarkoperfume Molecule 234.38 Woda perfumowana, 100 ml
Zarkoperfume Molecule 234.38 Woda perfumowana, 100 ml
3 740,90 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 53
374,09 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
Zdjęcie produktu dla Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Imbir, Mandarynka, Różowy pieprz, Kakao, Jaśmin, Lawenda, Pralina
Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Imbir, Mandarynka, Różowy pieprz, Kakao, Jaśmin, Lawenda, Pralina
859,80 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 375
85,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE
Zdjęcie produktu dla Argos Pour Femme EDP 100 ml
Argos Pour Femme EDP 100 ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
602,12 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NutraBestBG
Zdjęcie produktu dla BDK Parfums Gris Charnel Edp Spray
BDK Parfums Gris Charnel Edp Spray
11 120,00 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
1 112,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Perfumeria_Polska
Zdjęcie produktu dla Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Kardamon, Cynamon, Imbir, 1 szt.
Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Kardamon, Cynamon, Imbir, 1 szt.
969,80 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2414
96,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE
Zdjęcie produktu dla Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
4 117,50 zł/1l
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 279
411,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Karmel, Mleko, Cukier, Miodowy, Biały kwiat
Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Karmel, Mleko, Cukier, Miodowy, Biały kwiat
990,00 zł/1l
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 1003
99,00 zł
Sprzedawca: MultiVendo
Zdjęcie produktu dla Lattafa Fire On Ice, Unisex, 110 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, 1 szt.
Lattafa Fire On Ice, Unisex, 110 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, 1 szt.
954,45 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 186
104,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE
Zdjęcie produktu dla Dolce&Gabbana Light Blue 50ml, Kobiety, 50 ml, Apple, Jasmine,Rose, Bursztyn, Piżmo, Amber,Musk
Dolce&Gabbana Light Blue 50ml, Kobiety, 50 ml, Apple, Jasmine,Rose, Bursztyn, Piżmo, Amber,Musk
3 256,20 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 13
162,81 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup
Zdjęcie produktu dla Lattafa Perfumes - Badee Al Oud Sublime EDP 100ml
Lattafa Perfumes - Badee Al Oud Sublime EDP 100ml
1 038,50 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 128
103,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Clive Christian 1872 Feminine Perfumy, 50 ml
Clive Christian 1872 Feminine Perfumy, 50 ml
27 403,80 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
1 370,19 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Amouage The Odyssey Collection Odyssey Escape Collection Guidance woda perfumowana 100ml
Amouage The Odyssey Collection Odyssey Escape Collection Guidance woda perfumowana 100ml
15 750,00 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 13
1 575,00 zł
Sprzedawca: FragrancesBg
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Lattafa Perfumes - Badee Al Oud Honor & Glory EDP 100ml
Lattafa Perfumes - Badee Al Oud Honor & Glory EDP 100ml
874,80 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 248
87,48 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE
Zdjęcie produktu dla Parfums de Marly Valaya Exclusif Parfém 75 ml UNISEX
Parfums de Marly Valaya Exclusif Parfém 75 ml UNISEX
18 546,67 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 13
1 391,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Perfumeria_Polska
Zdjęcie produktu dla Yves Saint Laurent YSL Libre Woda perfumowana 90 ml
Yves Saint Laurent YSL Libre Woda perfumowana 90 ml
4 228,44 zł/1l
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 821
380,56 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: LOGNOW
Zdjęcie produktu dla Tiziana Terenzi, Classic Collection - White Fire, Extrait De Parfum, Unisex, 100 ml
Tiziana Terenzi, Classic Collection - White Fire, Extrait De Parfum, Unisex, 100 ml
5 759,80 zł/1l
3,9Średnia ocena: 3,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
575,98 zł
Rabat 2% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
Zdjęcie produktu dla Atkinsons Oud Save The Queen EDP 100 ml W
Atkinsons Oud Save The Queen EDP 100 ml W
4 891,00 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 25
489,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Lattafa Kashan, Kobiety, 100 ml
Lattafa Kashan, Kobiety, 100 ml
1 184,00 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
118,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE
Zdjęcie produktu dla Trussardi Le Vie di Milano - Limitless Shopping Via della Spiga Edp 100ml
Trussardi Le Vie di Milano - Limitless Shopping Via della Spiga Edp 100ml
3 890,90 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 22
389,09 zł
Sprzedawca: FragrancesBg
Zdjęcie produktu dla Montblanc Signature, Kobiety, 50 ml, Perfumy w płynie, Klementynka, Wanilia, Białe piżmo
Montblanc Signature, Kobiety, 50 ml, Perfumy w płynie, Klementynka, Wanilia, Białe piżmo
3 518,20 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 62
175,91 zł
Rabat 2% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
Zdjęcie produktu dla Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
8 066,30 zł/1l
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 318
806,63 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BestBuyPerfumes
Zdjęcie produktu dla BDK Parfums Crème de Cuir EDP 100 ml UNISEX
BDK Parfums Crème de Cuir EDP 100 ml UNISEX
8 991,30 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
899,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Profumeriaideale
Zdjęcie produktu dla Atelier Des Ors Blue Madeleine EDP do wielokrotnego napełniania 100 ml UNISEX
Atelier Des Ors Blue Madeleine EDP do wielokrotnego napełniania 100 ml UNISEX
10 401,80 zł/1l
1 040,18 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Lattafa Teriaq Intense, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Szafran, Bursztyn, Benzoina, Tonkowiec wonny
Lattafa Teriaq Intense, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Szafran, Bursztyn, Benzoina, Tonkowiec wonny
1 995,00 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 203
199,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE
Zdjęcie produktu dla COSTWAY 10L mini lodówka z lustrem LED na kosmetyki, funkcja chłodzenia i ogrzewania 2w1, przenośna chłodziarko-zagrzewarka, 23x28x34cm
COSTWAY 10L mini lodówka z lustrem LED na kosmetyki, funkcja chłodzenia i ogrzewania 2w1, przenośna chłodziarko-zagrzewarka, 23x28x34cm
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 16
275,00 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: E.
Sprzedawca: FDSGmbH
Zdjęcie produktu dla Dr.Althea Rapid Firm Sculpting Cream 45 ml - Krem ujędrniający
Dr.Althea Rapid Firm Sculpting Cream 45 ml - Krem ujędrniający
195,22 zł/100ml
87,85 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup
Zdjęcie produktu dla By Kilian Good Girl Gone Bad Woda perfumowana, 50 ml
By Kilian Good Girl Gone Bad Woda perfumowana, 50 ml
19 026,20 zł/1l
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 23
951,31 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
Zdjęcie produktu dla Electimuss, Eternal Collection - Aurora, Parfum, Unisex, 100 ml
Electimuss, Eternal Collection - Aurora, Parfum, Unisex, 100 ml
5 744,90 zł/1l
574,49 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tersorte

Recenzje klientów

Na podstawie 7 opinii
Oceniono dnia 14 lipca 2026 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Zamówienie w BDK Parfums
Oceniono dnia 12 lipca 2026 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Bardzo dobrze
Oceniono dnia 5 maja 2026 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Nie tak piękny jak chance eau tendre
Oceniono dnia 17 lutego 2026 na
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 28 lipca 2025 na
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 9 czerwca 2025 na
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 4 października 2025 na
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla PRADA Paradoxe Virtual Flower EDP 90ml
PRADA Paradoxe Virtual Flower EDP 90ml
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 14
543,21 zł
Rabat 2% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
6 035,67 zł/1l
Bestseller
Zdjęcie produktu dla M.Micallef Secrets of Love Délice EDP 100 ml UNISEX
M.Micallef Secrets of Love Délice EDP 100 ml UNISEX
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
489,82 zł
Rabat 2% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
4 898,20 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Lalique - Electric Purple EDP 100ml
Lalique - Electric Purple EDP 100ml
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 23
302,15 zł
Rabat 3% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
3 021,50 zł/1l
Zdjęcie produktu dla TOM FORD Black Orchid, Kobiety, 50 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Czarna porzeczka, Gardena, Jaśmin, Cytryna, Mandarynka, Ylang-ylang, Gardena, Jaśmin, Kwiat lotosu, Orchidea, Przyprawy, Ylang-ylang, Ambra, Kakao, Incense, Paczula, Drzewo sandałowe, Wanilia, Wetiwer, Białe piżmo
TOM FORD Black Orchid, Kobiety, 50 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Czarna porzeczka, Gardena, Jaśmin, Cytryna, Mandarynka, Ylang-ylang, Gardena, Jaśmin, Kwiat lotosu, Orchidea, Przyprawy, Ylang-ylang, Ambra, Kakao, Incense, Paczula, Drzewo sandałowe, Wanilia, Wetiwer, Białe piżmo
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 16
404,88 zł
Rabat 2% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
8 097,60 zł/1l
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Nishane Wulong Cha X Ekstrakt perfum, 50 ml
Nishane Wulong Cha X Ekstrakt perfum, 50 ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
601,71 zł
Rabat 2% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
12 034,20 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Carolina Herrera, Good Girl, Eau De Parfum, For Women, 80 ml
Carolina Herrera, Good Girl, Eau De Parfum, For Women, 80 ml
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 79
385,99 zł
Sprzedawca: motivoo
4 824,88 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Roberto Cavalli Nero Assoluto Woda perfumowana spray (75 ml)
Roberto Cavalli Nero Assoluto Woda perfumowana spray (75 ml)
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
179,21 zł
Rabat 4% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
2 389,47 zł/1l
Zdjęcie produktu dla VERSET Eau de Parfum Perfumy damskie Helena 50ml
VERSET Eau de Parfum Perfumy damskie Helena 50ml
67,40 zł
5% zniżki
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 348,00 zł/1l
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Paco Rabanne Lady Million Fabulous Woda perfumowana, 50 ml
Paco Rabanne Lady Million Fabulous Woda perfumowana, 50 ml
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
374,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Parfumart
7 480,00 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Thierry Mugler Alien Goddess Intense Woda perfumowana, 60ml
Thierry Mugler Alien Goddess Intense Woda perfumowana, 60ml
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 28
249,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Uniqstone
4 165,00 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Chopard, Casmir, Eau De Parfum, For Women, 100 ml
Chopard, Casmir, Eau De Parfum, For Women, 100 ml
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 142
113,21 zł
Rabat 5% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
1 132,10 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Gucci Flora Gorgeous Gardenia, Kobiety, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, BENZYL SALICYLATE, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE,..., 1 szt.
Gucci Flora Gorgeous Gardenia, Kobiety, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, BENZYL SALICYLATE, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE,..., 1 szt.
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 90
240,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Estilo
2 400,00 zł/1l
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Bohoboco Eternal Lily Amber Extrait De Parfum 50 ml
Bohoboco Eternal Lily Amber Extrait De Parfum 50 ml
500,93 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 018,60 zł/1l
Zdjęcie produktu dla RASASI FS43032, Kobiety, 75 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Zielony, Mandarynka, Pomarańczowy, Bursztyn, Drzewo sandałowe, Białe piżmo
RASASI FS43032, Kobiety, 75 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Zielony, Mandarynka, Pomarańczowy, Bursztyn, Drzewo sandałowe, Białe piżmo
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
129,40 zł
Sprzedawca: Inaris_International
1 725,33 zł/1l
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Woda perfumowana Moroccan Dream 100ml Volaré - Herren
Woda perfumowana Moroccan Dream 100ml Volaré - Herren
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 132
114,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 145,00 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Maison Alhambra/Jean Lowe Vibe woda perfumowana 100ml
Maison Alhambra/Jean Lowe Vibe woda perfumowana 100ml
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 82
152,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 520,00 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Dior (Christian Dior) Sauvage czyste perfumy dla mężczyzn 100 ml
Dior (Christian Dior) Sauvage czyste perfumy dla mężczyzn 100 ml
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 494
260,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Estilo
2 600,00 zł/1l
Zdjęcie produktu dla VERSET woda perfumowana dla kobiet Radiance 50ml
VERSET woda perfumowana dla kobiet Radiance 50ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
67,40 zł
5% zniżki
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 348,00 zł/1l
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Lacoste Original Pour Femme Eau De Parfum Spray 100ml
Lacoste Original Pour Femme Eau De Parfum Spray 100ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
277,46 zł
Rabat 3% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
2 774,60 zł/1l