4,1



Na podstawie 48 opinii
Kalendarz adwentowy Cinereplicas DC Comics Batman HPE60335
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
158,14 zł
Darmowa wysyłka
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Kalendarze adwentowe i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Kalendarz adwentowy Pokémon Kampfschule 2024643,28 zł
Sprzedawca: FLBcommerce

Więcej informacji o reklamie
Kalendarz adwentowy dla mężczyzn98,46 zł
Sprzedawca: EmptCZ

Więcej informacji o reklamie
Kalendarz adwentowy 2024, kalendarz świąteczny dla dzieci, kalendarz adwentowy z biżuterią DIY, - ADVENTBRACE51,30 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mormark

Więcej informacji o reklamie
Kalendarz adwentowy dla dzieci Maxi Mix z 24 kreacjami 351 g 2-pak182,04 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Adventní kosmetický kalendář dětský Tlapková Patrola
78,49 zł
Sprzedawca: Easytoys

Harry Potter zestaw upominkowy skarpetek - Hogwarts
268,61 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Jazwares - Świąteczny kalendarz adwentowy Pokemon
264,27 zł
Sprzedawca: VISO

Kosmetyczny kalendarz adwentowy Boulevard de Beauté, Beauty in the City 24 makijażowe niespodzianki
283,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Kalendarz Adwentowy Super Mario
398,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MrPackage

Kalendarz adwentowy Engelbert Strauss 2026 – prezent dla rzemieślników i miłośników narzędzi – Boże Narodzenie – przyjaciel – mężczyzna
649,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: md-premium-e-commerce

BOXILAND® kalendarz adwentowy 2026 owoce orzechy & pestki bio 24 snacki
251,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Umbrella

Milka Kalendarz Adwentowy 18356 Czekolada 200g
401,10 zł/1kg
80,22 zł
Sprzedawca: somnia24

PLAYMOBIL 70322, Pudełko, Wolnostojący, Wielobarwny
608,44 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

FUNKO POP! 73077, Pudełko, Wolnostojący, Wielobarwny
320,00 zł
Sprzedawca: XzoneDE

FRANZIS - Kalendarz adwentowy Marble Run
107,86 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Pollin-Electronic

Ravensburger Exit Advent Calendar Gra Opuszczona Fabryka
468,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Makita Adventskalender 24 Türchen
525,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Wizarding World WWO COL MM Advent Calendar GML, Pudełko, Wolnostojący, Wielobarwny
200,00 zł
Sprzedawca: M_plus_L

schleich Dinosaurs 98644, 4 lat(a)
113,25 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: collect-it-de

Kalendarz adwentowy Heidel "Wigilijna nostalgia"
74,40 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Skład: 24 elementy
Pluszowy brelok do kluczy, torba na zakupy, przypinka do odznaki, herb, naszyjnik z blizną po błyskawicy, naklejki na telefon, taśma klejąca, tatuaże, karteczki samoprzylepne, znaczki dla dzieci, brelok do kluczy, blok do notatek, mini zakreślacze, spinacze do papieru, gniazdo pop, naklejki
DC Comics - THE BATMAN - Kalendarz z 24 drzwiczkami i 24 prezentami na adwent
Ten oficjalnie licencjonowany kalendarz z Batmanem to prawdziwy must-have dla fanów Mrocznego Rycerza w każdym wieku! Za 24 drzwiczkami kryją się super prezenty i akcesoria z typowymi symbolami ze świata Bruce'a Wayne'a aka Batmana.
Kalendarz zawiera wiele różnych prezentów i innych niespodzianek. Ten kalendarz zwiększa oczekiwanie na Boże Narodzenie i skraca czas do tego momentu!
Ostrzeżenie: Uwaga! Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 36 miesięcy, Ostrzeżenie! Zawiera małe części, które mogą zostać połknięte. Ryzyko zadławienia.
Oficjalnie licencjonowany kalendarz adwentowy z różnymi gadżetami, takimi jak identyfikator, podkładka na notatki, pieczątka, naklejka na telefon, pluszowy brelok do kluczy, naszywka, podkładka na notatki, gumka, puzzle 12 elementów, temperówka, naklejka, ołówek, gumowy brelok do kluczy, magnes, spinacz do papieru, uchwyt na karty, świecące w ciemności naklejki, ściereczka do czyszczenia, taśma miernicza, latarka LED.
Kalendarz adwentowy składający się z 24 produktów. Zawiera pluszowe breloczki do kluczy, naklejki na telefon, taśmę klejącą, tatuaże, karteczki samoprzylepne, znaczki dla dzieci, breloczki do kluczy, notatniki, naklejki, ołówki i papierowe przywieszki.
Kalendarz adwentowy z motywem Batmana. Wśród prezentów znajdziemy m.in. pluszowy brelok, notes, naklejki i odznaki.
- Producent
- Cinereplicas®
- Lista składników
- ALKOHOL I WODA (szczegółowy skład znajduje się na odwrocie opakowania)
- Zakres dostawy
- 24
- Grupy docelowe
- Unisex
- EAN
- 4895205603356
- Numer producenta
- 111713
- Producent
- Cinereplicas®
- Lista składników
- ALKOHOL I WODA (szczegółowy skład znajduje się na odwrocie opakowania)
- Zakres dostawy
- 24
- Grupy docelowe
- Unisex
- EAN
- 4895205603356
- Numer producenta
- 111713
Instrukcje bezpieczeństwa
Pasuje również do tego

Adventní kosmetický kalendář dětský Tlapková Patrola
78,49 zł
Sprzedawca: Easytoys

Jazwares - Świąteczny kalendarz adwentowy Pokemon
264,27 zł
Sprzedawca: VISO

Kalendarz Adwentowy Super Mario
398,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MrPackage

Intenso 7501521, Jednorazowa bateria, AA, Alkaliczny, 1,5 V, 100 szt., 2600 mAh
128,21 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Pollin-Electronic

Kalendarz adwentowy Strażaka Sama
265,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

LEGO DC Comics Super Heroes BatmobilTM: pościg za PingwinemTM, Zestaw do budowania, 8 lat(a), Plastik, 0 szt., 524 g
199,00 zł
Sprzedawca: PIASECZNOZABAWKI

Denver TAQ-70353KBLUE/PINK, 1,2 GHz, 1 GB, DDR3-SDRAM, 8 GB, MicroSD (TransFlash), 32 GB
742,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NovaMBSmart

Kalendarz adwentowy dla dzieci Domek 3D z 24 czekoladkami 234g
285,90 zł/1kg
66,90 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ergonomiczna nakładka na materac o wymiarach 180x200, wyprodukowana w Niemczech, zapewniająca spokojny sen | Nakładka na materac
369,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mister_Sandman

Kalendarz adwentowy KitKat z 24 czekoladkami i chrupiącym wafelkiem 208 g
402,79 zł/1kg
83,78 zł
Sprzedawca: somnia24

LEGO City Kalendarz adwentowy ®, Zestaw do budowania, 5 lat(a), Plastik, 0 szt., 399 g
158,70 zł
Sprzedawca: BrickTakeoverShop

Harry Potter zestaw upominkowy skarpetek - Hogwarts
268,61 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Kosmetyczny kalendarz adwentowy Boulevard de Beauté, Beauty in the City 24 makijażowe niespodzianki
283,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

FUNKO 42752, Pudełko, Wolnostojący, Wielobarwny, 2 drzw.
405,29 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: 3DToys

Pokemon Shining Fates Elite Trainer Box
1 079,73 zł
Sprzedawca: BestCollect

Słuchawki Bluetooth 5.0 TWS Wireless Wireless In-Ear True Wireless Earbuds Przenośne etui ładujące Stereofoniczny zestaw słuchawkowy z mikrofonem dla Android iPhone Samsung Retoo
45,00 zł
Sprzedawca: TanningParadise

Kesper 89170, Prostokątny, Plastik, Poliester, Szary, 750 mm, 350 mm, 600 mm
94,00 zł
Sprzedawca: homerci

Tabwee K10 Kids 10.1" Blau Tablet, Google Kids Space, 4GB RAM+64GB ROM, Android 15 WiFi Tablet für Kind mit Kindgerechte Hülle und Stift, 5000mAh
389,21 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BVODEShop

HISENSE 50E78HQ 4K Smart-TV, HDR QLED 4K UHD VIDAA Ultra HD 3840×2160, 50 Zoll
9 528,71 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: G.
Sprzedawca: Technology-Germany

Trixie Kot z kalendarza adwentowego
44,84 zł
Sprzedawca: VISO

Vtech Vtech 80-540904 Magiczne biurko 5 w 1 80-540904
757,57 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NovaMBSmart

Nd12_14996 Warzywa Do Krojenia Drewniane W Wiader
61,81 zł
Sprzedawca: Eoshop

Travelite BASICS, Uni , 39,6 cm (15.6"), Miejsce na laptopa, Poliester
125,24 zł
Sprzedawca: Bagalio

Uniwersalny zasilacz sieciowy Eaxus® - kabel do ładowania laptopów/notebooków i innych urządzeń - 12-24 V, 96 W, z 10 nasadkami
71,91 zł
Sprzedawca: Trade4less

Akcesoria do haftu diamentowego Malatec 19184
81,88 zł/1kg
63,13 zł
Sprzedawca: Eoshop

Antar AT52301 Krzesło ultralekkie stalowe kółka 12,5 kg Mobilność Pomoc medyczna do siedzenia
949,00 zł
Sprzedawca: Rehavibe

Szklany kalendarz adwentowy dla dzieci. 24-dniowe odliczanie do Bożego Narodzenia. Naturalne minerały i kamienie szlachetne – idealny prezent świąteczny dla chłopców i dziewczynek
137,70 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Hangtong-DE

zewnętrzne lampki choinkowe 480 LED 36 m ciepły żółty - Home Styling Collection
67,93 zł
Sprzedawca: VISO

Nintendo Super Smash Bros. Ultimate, Nintendo Switch, Tryb multiplayer, E10+ (powyżej 10 lat), Do pobrania
433,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

BOXILAND® kalendarz adwentowy 2026 owoce orzechy & pestki bio 24 snacki
251,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Umbrella
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 63% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
63%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 8% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
8%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 15% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
15%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 8% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
8%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 6% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
6%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 6 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Świetny dla dzieci
Moja córka była zachwycona
Oceniono dnia 20 grudnia 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Najlepszy kalendarz
Jesteśmy bardzo zadowoleni, wszystko przebiegło sprawnie, dostawa była szybka. Niestety niektóre rzeczy zsunęły się w kalendarzu tak, że niektóre przegródki są puste. Ale poza tym wszystko jest w porządku
Oceniono dnia 6 grudnia 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Życzenie mojej siostrzenicy - kalendarz adwentowy
Moja siostrzenica jest zachwycona. Zamówienie i dostawa były zgodne z opisem. Dlatego mogę go tylko polecić.
Oceniono dnia 15 listopada 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Hocus Pocus Harry Potter
Kalendarz adwentowy to żartobliwy prezent dla fana Harry'ego Pottera. Dla zabawy
Oceniono dnia 10 listopada 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Harry Potter
Zabawny, świetny kalendarz adwentowy
Oceniono dnia 24 września 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Jak na razie świetnie
Kalendarz wygląda bardzo ładnie. Nie mogę jeszcze nic powiedzieć o zawartości, to jeszcze nie adwent ;-)
Oceniono dnia 28 grudnia 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Fantastyczny prezent dla fanów HP
5 gwiazdek
Oceniono dnia 19 listopada 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Obowiązkowa pozycja dla fanów Harry'ego Pottera
Myślę, że moja wnuczka będzie zachwycona.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Adwentowy kalendarz świąteczny z 24 niespodziankami – świece i świąteczne dekoracje – kalendarz adwentowy dla dorosłych – idealny prezent świąteczny dla kobiet
250,00 zł
Sprzedawca: 1915SHOP

Flex Xmas 2025 (Adventskalender, mit 4V Akkuschraubendreher, Kalender) 534227



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
462,97 zł
Sprzedawca: BalticVaris_DE

Przezroczysty magnetyczny kalendarz lodówkowy, 6 markerów na bazie płynu + ściereczka i gąbka, 40x30 cm,pozostań zorganizowany, tygodniowy - Calendary
49,00 zł
Sprzedawca: OnetDigital

Kalendarz adwentowy Bandai Littlest Pet Shop BF00609



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
380,39 zł
Sprzedawca: 3DToys

Kalendarz adwentowy EXIT – Cicha burza
166,12 zł
Sprzedawca: Social-Discount

kalendarz adwentowy z 24 świecami zapachowymi – otwierany kalendarz świąteczny dla dorosłych – prezent świąteczny – kolor czerwony
200,00 zł
Sprzedawca: 1915SHOP

FUNKO 42752, Pudełko, Wolnostojący, Wielobarwny, 2 drzw.



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15
405,29 zł
Sprzedawca: 3DToys

Kalendarz Adwentowy Puzzle Świąteczne Prezent 1008 Elementów Sanie Mikołaja



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
46,86 zł
Sprzedawca: EDANTI

Kalendarz świąteczny - odliczanie Zabawkowe samochody retro dla dzieci
181,00 zł
Sprzedawca: Ladenza

BRUBAKER Cosmetics XXL Kalendarz adwentowy z kosmetykami 2026 – Świąteczna wioska w śniegu – Duży kalendarz adwentowy typu „wellness” z klapką – 24 niespodzianki



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
149,99 zł
Sprzedawca: BRUBAKER

BRUBAKER Cosmetics XXL Beauty – kalendarz adwentowy 2026 – duży kalendarz świąteczny w formie rozkładanej książeczki dla kobiet i dziewcząt, niebieski



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
149,99 zł
Sprzedawca: BRUBAKER

Kalendarz adwentowy MJARTORIA z biżuterią, 2026, kalendarz świąteczny dla kobiet i dziewcząt z 24 niespodziankami
354,92 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion

Kalendarz adwentowy 2024 Dziewczyny Syrenki Biżuteria Prezenty
297,95 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion

Kalendarz adwentowy 2024 Zestaw do samodzielnego wykonania bransoletki dla dziewczynek Niebieski
298,39 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion

Kalendarz adwentowy do wypełnienia 24 woreczków Drewniane klipsy do zawieszania Woreczek z materiału
233,97 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion

Kalendarz adwentowy 2026: Koraliki, kryształy, kamienie szlachetne, minerały, Boże Narodzenie, odliczanie, dla chłopców i dziewczynek
241,42 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion

Hinshark 18-in-1 Snowflake Multi-Tool Black - Prezenty dla mężczyzn, Wypełnienie kalendarza adwentowego
198,47 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion

Puzzle Kalendarz adwentowy 2024 Gry logiczne Kalendarz świąteczny dla dzieci



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
248,43 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion

WEARXI Bransoletka magnetyczna Prezenty dla rzemieślników Świąteczny kalendarz adwentowy dla taty



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
219,95 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion

Suszony bukiet z trawy pampasowej 128 sztuk na wesela i przyjęcia
248,29 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion