5,0



Na podstawie 6 opinii
Aussie Miracle Oil Reconstructor Płyn zmiękczający 100 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
113,40 zł
1 134,00 zł / 1l
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Olejki do włosów i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Olejek pielęgnacyjny do włosów, łagodzący łupież i problemy skóry głowy - NEELAYADI101,64 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon

Więcej informacji o reklamie
LIMBA cosmetics olejka do wlosow RECHARGING ELIXIR 50ml1 599,80 zł/1l
79,99 zł
Sprzedawca: Keratinshop

Więcej informacji o reklamie
Maria Nila Olejek arganowy do włosów, 100 ml1 494,40 zł/1l
149,44 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Olejek przeciw puszeniu się włosów No Frizz (Vanishing Oil) 50 ml2 315,00 zł/1l
115,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Alcina Nutri Shine Oil Elixir 50 ml
2 520,00 zł/1l
126,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Hask Argan Oil Reparaturöl 117ml
386,44 zł/1l
68,40 zł
Sprzedawca: somnia24

Kativa Argan Oil 4 Oils Olejek arganowy do włosów, 60 ml
896,67 zł/1l
53,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Aliver olej batana do włosów i skóry – 120 ml
666,67 zł/1l
80,00 zł
Sprzedawca: Aliver

Olejek do włosów Olejek rozmarynowy (Reviver Oil) 75 ml
806,13 zł/1l
60,46 zł
Sprzedawca: VISO

Wzmacniający olejek do włosów Aliver - 60 ml
1 250,00 zł/1l
75,00 zł
Sprzedawca: Aliver

Olej z czarnuszki do włosów i skóry Aliver - 60 ml
900,00 zł/1l
54,00 zł
Sprzedawca: Aliver

KATIVA KERATIN, odżywczy szampon do włosów, 100 ml
712,50 zł/1l
71,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Olejek arganowy do włosów i skóry Aliver - 60 ml
899,50 zł/1l
53,97 zł
Sprzedawca: Aliver

Weleda Odżywczy olejek do włosów 50ml
2 347,60 zł/1l
117,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WAYS

Sachajuan Intensive Hair Oil 50 ml
2 805,00 zł/1l
140,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Viviscal Serum zagęszczające włosy 50ml
1 745,70 zł/1l
174,57 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Olejek jojoba Aliver do włosów i skóry - 60 ml
760,00 zł/1l
45,60 zł
Sprzedawca: Aliver

Dabur Amla olejek do włosów 200ml
50 150,00 zł/1kg
50,15 zł
Sprzedawca: HairCosmetics

Sassoon Olejek rozświetlający 100ml
819,74 zł/1kg
155,75 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Framesi Morphosis Sublimis Oil All Day Emulsion 150ml
660,00 zł/1l
99,00 zł
Sprzedawca: Friseurtotal
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Czy uważasz, że nadszedł czas, aby zwolnić? O cholera. Olejki makadamia, jojoba i awokado (tak, wszystkie trzy) w uniwersalnej i nietłustej formule Aussie 3 Miracle Oil Reconstructor w widoczny sposób naprawiają zniszczone włosy. Bez względu na to, co zrobiłaś, ten mały pomocnik sprawi, że Twoje włosy będą jedwabiście gładkie i lśniące. Ups. Stosowanie: Zastosuj tę wspaniałą formułę na trzy sposoby: przed myciem, na wilgotne włosy, aby uzyskać dodatkową miękkość i na suche włosy, aby uzyskać niesamowity połysk. Niech żyje cudowny olejek! W górę! Wysoko! Wspaniale! Biodra, biodra ... no, rozumiesz. OSTRZEŻENIA Łatwopalny. Przechowywać poza zasięgiem dzieci. Więcej
Szybki i ekscytującyBez względu na to, co robisz, nie możesz się pomylić z tym małym pomocnikiem. Używaj jako odżywki przed myciem, aby wygładzić mokre włosy lub nadać wyprostowanym włosom wyjątkowy połysk. | Filigranowe rozjaśnienieKoniec z matowymi włosami. Dzięki 3 Miracle ?l Reconstructor? z Australii włosy otrzymają tak potrzebnego kopa. Żegnajcie niesforne fryzury, witajcie wspaniałe włosy (Roszpunka byłaby zazdrosna). | Pokaż niesfornym włosom, kto tu rządziSuche i zniszczone włosy mogą być tak samo trudne do okiełznania, jak dziewczyna podczas imprezy. Bez względu na to, jak niesforne włosy się zachowują, muszą poddać się 3 Miracle Oil Reconstructor z Australii. To dobra rzecz. | Trzej muszkieterowieOlejki makadamia, jojoba i awokado - razem są potężne. Raz na zawsze (cel): piękne włosy. |
Zaufaj serii Aussie Repair Miracle
Suche włosy, które wyglądają na nie do naprawienia? Ale ktoś zrobił matematykę bez dolara australijskiego. Wierzysz w cuda. Nie bez powodu. Ponieważ Australijczycy przekształcili zniszczoną fryzurę z niewidocznej katastrofy w imponującą atrakcję dla oka. Kolekcja Repair Miracle od Aussie zapewnia miękkie, lśniące i wszechstronnie piękne włosy. żadna magia, ale najlepszy olej makadamia, awokado i nasiona jojoba, jakie Australia ma do zaoferowania. Gama Repair Miracle od Aussie obejmuje szampon, odżywkę, 3 Minute Miracle Reconstructor Intensive Treatment oraz 3 Miracle Oil Reconstructor & #214 l Hair Care.
| zniszczoneWłosy | sucheWłosy | miękkieWłosy | normalne | do przetłuszczających | sięWłosy | farbowaneWłosy | ||
| . | Pomoc dla włosówKrem nawilżający | dla spragnionych włosów | w butelce7 | dni włosów w tygodniu. | Twoje włosy były kolorowe jak życieIntensywna pielęgnacja | długich włosów | ||
| olejkami | makadamia, jojoba i awokadoOlejek | orzechów | makadamiaWyciąg z chmieluWyciąg | kwiatu | K | ?guru, olejek z nasion jojobaWyciąg z dzikiej | brzoskwini | "Blue Mountain "Eukaliptus, olejek z awokado |
| Szampon, odżywka, kuracja wzmacniająca, kuracja do włosów przetłuszczających się | intensywna k | uracjaSzampon | , odżywka, stylizacja | , suchy szamponSzampon | , odżywka, intensywna kuracja, suchy szamponSzampon | , odżywka, intensywna kuracja |
Wspaniałe włosy to nie wszystko, ale to dobry początek
Prawdziwe, proste i całkowicie odmienne od innych produktów do pielęgnacji włosów "This is Australia". Każdy produkt z gamy Aussie jest ekspertem w nadawaniu włosom czegoś wyjątkowego i sprawianiu, że problemy z włosami znikają. Niezależnie od tego, czy Twoje włosy są niestety suche, farbowane i zniszczone, pozbawione życia, matowe, niesforne, splątane czy długie i zmęczone ? Aussie relaksuje, dodaje energii i zapewnia każdemu rodzajowi włosów to, czego potrzebują. Więc weź trochę bekonu i ciesz się życiem! Aussie sprawia, że włosy wyglądają pięknie. To ma sens, prawda?
Mö
Aussie Hair 3 Miracle Oil Reconstructor Aceite Milagroso 100 ml
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- Składniki: cyklopentasiloksan, dimetikonol, perfumy, olej z nasion simmondsia chinensis, olej persea gratissima, olej z nasion makadamia ternifolia, limonen, salicylan benzylu, cynamal heksylowy, alkohol benzylowy, linalol, kumaryna
- Producent
- Aussie
- Liczba sztuk
- 77
- Grupy docelowe
- Unisex
- EAN
- 8001841710822
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- Składniki: cyklopentasiloksan, dimetikonol, perfumy, olej z nasion simmondsia chinensis, olej persea gratissima, olej z nasion makadamia ternifolia, limonen, salicylan benzylu, cynamal heksylowy, alkohol benzylowy, linalol, kumaryna
- Producent
- Aussie
- Liczba sztuk
- 77
- Grupy docelowe
- Unisex
- EAN
- 8001841710822
Pasuje również do tego

Aussie Miracle Moist , 300 ml, Szampon, Użytkownicy nieprofesjonalni, Unisex, Włosy łamliwe, Włosy zniszczone, Włosy suche, Wszystkie kolory
213,97 zł/1l
64,19 zł
Sprzedawca: somnia24

SONGMICS Aksamitny wieszak na ubrania, zestaw 50 sztuk, wieszak, antypoślizgowy, mały drążek na krawaty, haczyk obrotowy 360°, grubość 0,6 cm, oszczędność miejsca, długość 43,5 cm
100,99 zł
Sprzedawca: Lumarko

Aussie Miracle Repair Odżywka Do Włosów 200ml
225,00 zł/1l
45,00 zł
Sprzedawca: TanningParadise

Słuchawki bezprzewodowe Grundig Bluetooth – bezprzewodowe słuchawki douszne z mikrofonem – sterowanie dotykowe – dioda LED wskazująca poziom naładowania – 7 godzin odtwarzania – 2 godziny ładowania
179,00 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: MaxiMondo

Apple MLL82ZM/A, 2 m, USB C, USB C, Męska/Męska, Biały
37,70 zł/1m
75,39 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

OLEJEK DO WŁOSÓW AMLA 100 ml - DABUR
220,80 zł/1l
22,08 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Dr. Althea 345 Relief Cream 50 ml
983,86 zł/1kg
81,66 zł
Sprzedawca: KoCoKoreanCosmetics

Beauty of Joseon 8809525249565, Krem na dzień i na noc, Kobiety, Twarz, Szyja, Nawilżający, Odżywiający, 50 ml, Słoiczek
149,30 zł/100ml
74,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

MGA Rainbow High Shadow High Trunk Show Ainsley Ekskluzywna lalka
356,51 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Beauty of Joseon 8809782555508, Krem z filtrem przeciwsłonecznym, Twarz i ciało, Tubka, Nawilżający, Odżywiający, Skóra uniwersalna, 50 ml
105,98 zł/100ml
52,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Medicube PDRN Pink Collagen Gel Mask 1 St.
563,33 zł/1kg
17,67 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
16,90 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

CeraVe - (Hydrating Cleanser) Emulsja oczyszczająca (Hydrating Cleanser) 88 ml 1000ml
97,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Braun Silk-épil 9 81688635, Biały, Złoto, 40 pęset(y), Pacha, Bikini, Przednia część ud, Wewnętrzna część ramion, Zewnętrzna część ramion, Golenie, LED, 0,5 mm
1 617,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NovaMBSmart

Apple MQGQ2ZM/A, Powłoka ze skóry, Apple, iPhone 8/7, 11,9 cm (4.7"), Różowy
59,49 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Ploonk

L'Oréal Haarspray Infinium Pure Infinitely Profesjonalny lakier do włosów 500ml
568,48 zł/1l
284,24 zł
Sprzedawca: VogueVista

SKIN1004 Madagascar Centella Travel Kit
540,96 zł/1kg
118,47 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Medicube Collagen Jelly Cream 50 ml
737,84 zł/1kg
81,90 zł
Sprzedawca: BYSARAH

Sanitas SHK 28, 440 mm, 330 mm, Pranie w pralce
193,24 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Moroccanoil Treatment Original, Olejek do włosów, 25 ml, Kobiety, Do wszystkich włosów, Odżywianie, Świecący, Wygładzający, Olej arganowy
3 919,60 zł/1l
97,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

La Roche-Posay Effaclar Purifying Micellar Water 400 ml
110,32 zł
Sprzedawca: somnia24

Oral-B D2010 AdvancePower Kids, Wielobarwny, 5600 ruchów na minutę, 2 min
93,53 zł/1kg
93,53 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Krups Arabica EA 81R8, Ekspres do espresso, 1,8 l, Ziarna kawy, Kawa mielona, Wbudowany młynek, 1450 W, Czarny
1 673,06 zł
Sprzedawca: NeuertsShop

Red One Black Aqua – Żel do włosów w wosku, 150 ml – Wosk do włosów typu żel, zapewniający mocne utrwalenie, efekt mokrych włosów, blask, idealny do krótkich włosów, stylizacji barberskiej, męskiej stylizacji włosów, profesjonalnych produktów do fryzur, męskich kosmetyków. Dostępny w sklepach Temu i TikTok
243,13 zł/1l
36,47 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MFETradeShop

Poduszka ortopedyczna 40x80 z poszewką premium
259,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mister_Sandman

Krem FoneX Brillantine
189,13 zł/1l
28,37 zł
Sprzedawca: GlossyShopDE

Marvis Smokers Whitening Mint Pasta do zębów, 85 ml
161 369,99 zł/1l
161,37 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Olaplex No. 4 Bond Maintenance Shampoo, 250 ml, Szampon, Profesjonalny, Unisex, Do wszystkich włosów, Włosy zniszczone, Wszystkie kolory
516,76 zł/1l
129,19 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Olaplex Nº.7 Bonding Oil, Olejek do włosów, 30 ml, Kobiety, Włosy suche, Naprawa, Wzmacniający, Butelka
2 750,00 zł/1l
82,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Dr. Althea 147 Barrier Cream 50 ml
783,13 zł/1kg
70,20 zł
-7%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
65,00 zł
Sprzedawca: BIEN-COSMETICS
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta





























Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 4 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wow hammer produnkt *-*
Jestem całkowicie spokojny
Oceniono dnia 8 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 21 grudnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 12 września 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 4 czerwca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 26 kwietnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Alfaparf Spray Alfaparf Semi di Lino Reconstruction Anti-Breakage Daily Fluid Spray
150,42 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
1 203,36 zł/1l

Fleps 12x7 ml olejki do włosów
190,99 zł
Sprzedawca: Keratinshop
2 273,69 zł/1l

Schwarzkopf Scalp Clinix Microbiome Oil Control Booster 45ml
134,99 zł
-26,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
108,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
2 422,00 zł/1l

Olejek pielęgnacyjny do włosów, łagodzący łupież i problemy skóry głowy - NEELAYADI
101,64 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon

Alfaparf Milano - Semi di Lino Sublime Cristalli Liquidi Serum 50ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
72,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
1 459,80 zł/1l

Alfaparf Milano Semi Di Lino Smooth Smoothing Oil wygładzający olejek do włosów grubych i trudnych do ułożenia 100 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
64,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
649,90 zł/1l

LIMBA cosmetics olejka do wlosow RECHARGING ELIXIR 50ml
79,99 zł
Sprzedawca: Keratinshop
1 599,80 zł/1l

Goldwell TAMING OIL, Olejek do włosów, 100 ml, Kobiety, Włosy normalne, Zmiękczający, Kokos



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
58,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
589,90 zł/1l

Goldwell Dualsenses Color Brilliance, Serum do włosów, 150 ml, Unisex, Świecący, 1 szt.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
50,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
339,93 zł/1l

Alfaparf Semi Di Lino Curls Olejek do włosów kręconych, 100 ml
54,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
366,60 zł/1kg

Montibello Gold Oil Essence Olejek tsubaki do włosów, 30 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
46,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
671,29 zł/1kg

Alfaparf Milano Semi di Lino Reconstruct Anti-Breakage Daily Fluid 125ml
48,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
195,96 zł/1l

Macadamia Nourishing Moisture, Olejek do włosów, 125 ml, Kobiety, Apply a few drops to your palms, using more or less depending on hair length. Rub hands together...
231,28 zł
Sprzedawca: VogueVista
1 850,24 zł/1l

Korres Aegean Bronze Intensywny olejek do opalania SPF 10 150 ml
75,08 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
71,13 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
474,20 zł/1l

Olej rycynowy 1000ml - Brat.pl Brat.pl
52,49 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
20,19 zł/1kg

Maria Nila Olejek arganowy do włosów, 100 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
149,44 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 494,40 zł/1l

Softto+Plus Snake Oil - olejek do pielęgnacji włosów, witamina E, olejek z węża 50ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
54,12 zł
Sprzedawca: mk-tronic
1 082,40 zł/1l

Aveda Style Miraculous Oil (50 ml)
150,42 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 008,40 zł/1l

Bioxcin Keratin & Argan Oil - regenerujący olejek do pielęgnacji włosów - efekt przeciw puszeniu się włosów



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
49,93 zł
Sprzedawca: mk-tronic

Sassoon Olejek rozświetlający 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
155,75 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
819,74 zł/1kg