Żurawina dzika Valenzi typowy owocowy i cierpki smak 2000g

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

75,52 zł

+ 56,00 zł za wysyłkę

Prosto do Twojego domu

pt. 2 – pon. 5 października
Nasze najlepszeoferty
Orzechy i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Orzechy nerkowca 1kg - Schronisko Bukowina
Orzechy nerkowca 1kg - Schronisko Bukowina
59,61 zł/1kg
61,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Migdały blanszowane 1kg Brat.pl
Migdały blanszowane 1kg Brat.pl
55,93 zł/1kg
56,49 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
Zdjęcie produktu dla Pistacje prażone 1kg (2x500g)
Pistacje prażone 1kg (2x500g)
67,81 zł/1kg
68,49 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
Zdjęcie produktu dla Edamame, prażony i solony 250g
Edamame, prażony i solony 250g
200,08 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
50,02 zł
20% zniżki
Sprzedawca: DryFruit
Zdjęcie produktu dla Orzechy nerkowca prażone z rozmarynem 100 g Bacówka
Orzechy nerkowca prażone z rozmarynem 100 g Bacówka
135,00 zł/1kg
13,50 zł
Sprzedawca: ApisFHU6
Zdjęcie produktu dla Deglet Nour - Suszone daktyle 250g
Deglet Nour - Suszone daktyle 250g
71,60 zł/1kg
17,90 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla SEEBERGER 132695008 SEEBERGER MACADAMIAS 125,0 g
SEEBERGER 132695008 SEEBERGER MACADAMIAS 125,0 g
550,64 zł/1kg
68,83 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Helcom Bakalie Rodzynki 200 G
Helcom Bakalie Rodzynki 200 G
38,05 zł/1kg
14,04 zł
-45%
7,61 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla DAKTYLE MEDJOOL ŚWIEŻE BEZGLUTENOWE120 g - ORGANICHOUSE
DAKTYLE MEDJOOL ŚWIEŻE BEZGLUTENOWE120 g - ORGANICHOUSE
227,83 zł/1kg
27,34 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
Zdjęcie produktu dla Orzeszki piniowe 100g
Orzeszki piniowe 100g
403,40 zł/1kg
40,34 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla SEEBERGER Nusskernmischung 883467 150g
SEEBERGER Nusskernmischung 883467 150g
506,60 zł/1kg
75,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: EW_Trade
Zdjęcie produktu dla ültje Studentenfutter 7308 1kg
ültje Studentenfutter 7308 1kg
101,17 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
101,17 zł
Sprzedawca: somnia24
ORZESZKI ZIEMNE PRAŻONE W ŁUPINACH BIO 330 g - TERRASANA
ORZESZKI ZIEMNE PRAŻONE W ŁUPINACH330 g - TERRASANA
74,55 zł/1kg
24,60 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
Zdjęcie produktu dla Kluth Bananen Chips 250g
Kluth Bananen Chips 250g
66,04 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
16,51 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla XOX Orzeszki ziemne solone 85004 1.000g
XOX Orzeszki ziemne solone 85004 1.000g
41,41 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
41,41 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Beskidzkie Orzeszki O Smaku Wasabi 70 G
Beskidzkie Orzeszki O Smaku Wasabi 70 G
75,57 zł/1kg
5,29 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Sos holenderski* - w 100% wegański, 125g | EMILS FEINKOST
Sos holenderski* - w 100% wegański, 125g | EMILS FEINKOST
107,28 zł/1kg
13,41 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Öz Natur | Nasiona słonecznika 450 g (solone)
Öz Natur | Nasiona słonecznika 450 g (solone)
56,38 zł/1kg
25,37 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Żurawina dzika Valenzi o typowym owocowym i cierpkim smaku 2000 g

W tym produkcie przetwarzane są mrożone całe jagody, które mogą być również kruszone na kawałki lub puree podczas procesu, ale nie są odcedzane.

Valenzi GmbH & Co KGIndustriestrasse 5 -7
29556 Suderburg


Odkryj pyszne dzikie żurawiny Valenzi, idealne do przygotowywania sosów, deserów i dań pikantnych. Te ręcznie zbierane jagody są najwyższej jakości i wprowadzają do Twojej kuchni naturalną świeżość.

 

Średnia wartość odżywcza na 100 g:

  • Wartość energetyczna: 795 kJ / 187 kcal
  • Tłuszcz: <0,5 g
  • w tym kwasy tłuszczowe nasycone: <0,1 g
  • Węglowodany: 44 g
  • w tym cukry: 43 g
  • Białko: <0,5 g
  • Sól: 0,01 g

 

Termin przydatności do spożycia: 6 tygodni od daty dostawy

 

Nie należy wystawiać opakowania na długotrwałe działanie światła (słonecznego), zamknięte opakowanie należy przechowywać w chłodnym i ciemnym miejscu.

 

Informacja prawna: Nie gwarantujemy, że produkt będzie całkowicie identyczny z tym przedstawionym na zdjęciu w ofercie internetowej. Dotyczy to w szczególności numerowanych partii, roczników oraz zmian w wyglądzie butelek i opakowań, które mogą ulec zmianie ze strony dostawcy. Zdjęcia mają charakter poglądowy, a istotne cechy produktu znajdują się w opisie produktu. Nazwa marki jest własnością właściciela praw. Użycie nazwy marki służy tutaj wyłącznie identyfikacji towaru oraz oznaczeniu jakości i w żadnym wypadku nie stanowi naruszenia praw własności intelektualnej.

Gorzelnia/dystrybutor: Valenzi GmbH & Co. KG, 29556 Suderburg

Przechowywanie i użytkowanie
Chłodny i suchy
Lista składników
Żurawina, cukier, substancja żelująca: pektyna, substancja zakwaszająca: kwas cytrynowy,
Informacja o wartościach odżywczych
Wartość kaloryczna w kJ 912g Wartość kaloryczna w kcal 215g Tłuszcz w g 0,1g Tłuszcz, w tym kwasy tłuszczowe nasycone w g 0,1g Węglowodany w g 53,3g Węglowodany, w tym cukier w g 21g Białko w g < 0,5g Sól w g < 0,01g
Alergeny
Brak alergenów
Waga
2000 g
Firma spożywcza
Valenzi GmbH & Co. KGIndustriestraße 5 -7 29556 Suderburg
Nazwa handlowa
Dzika żurawina
Producent
Valenzi GmbH & Co. KG
Numer producenta
21267
EAN
4100240150094

Przechowywanie i użytkowanie
Chłodny i suchy
Lista składników
Żurawina, cukier, substancja żelująca: pektyna, substancja zakwaszająca: kwas cytrynowy,
Informacja o wartościach odżywczych
Wartość kaloryczna w kJ 912g Wartość kaloryczna w kcal 215g Tłuszcz w g 0,1g Tłuszcz, w tym kwasy tłuszczowe nasycone w g 0,1g Węglowodany w g 53,3g Węglowodany, w tym cukier w g 21g Białko w g < 0,5g Sól w g < 0,01g
Alergeny
Brak alergenów
Waga
2000 g
Firma spożywcza
Valenzi GmbH & Co. KGIndustriestraße 5 -7 29556 Suderburg
Nazwa handlowa
Dzika żurawina
Producent
Valenzi GmbH & Co. KG
Numer producenta
21267
EAN
4100240150094
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Darbo kompot z dzikiej żurawiny naturalny czysty delikatny cierpki smak 400g
Darbo kompot z dzikiej żurawiny naturalny czysty delikatny cierpki smak 400g
71,67 zł/1kg
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
28,67 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Żurawina dzika plastikowe wiadro 1000g
Żurawina dzika plastikowe wiadro 1000g
45,15 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Valenzi dzika żurawina w słodzonym płynie 960g
Valenzi dzika żurawina w słodzonym płynie 960g
64,06 zł/1kg
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
61,50 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Schwartau specjały z żurawiny klasycznej z dziczyzną 330g
Schwartau specjały z żurawiny klasycznej z dziczyzną 330g
84,06 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
27,74 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Żurawina dzika Valenzi 220g
Żurawina dzika Valenzi 220g
54,15 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
11,48 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Auslese – dzika porzeczka, 250g | ANNES FEINSTE
Auslese – dzika porzeczka, 250g | ANNES FEINSTE
52,40 zł/1kg
13,10 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Schwartau Extra Zero dżem truskawkowy bez dodatku cukru wegański 280g
Schwartau Extra Zero dżem truskawkowy bez dodatku cukru wegański 280g
63,93 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
17,90 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Philips 2200 series Series 2200 EP2230/10 Automatyczny ekspres do kawy, 1,8 l, Ziarna kawy, Wbudowany młynek, 1500 W
Philips 2200 series Series 2200 EP2230/10 Automatyczny ekspres do kawy, 1,8 l, Ziarna kawy, Wbudowany młynek, 1500 W
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 179
1 695,20 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: PrimePC
Zdjęcie produktu dla 2000W Elektryczna maszynka do mięsa Krajalnica do warzyw, Multi robot kuchenny 3 w 1 Krajalnica do warzyw Maszynka do robienia kiełbas z 3 perforowanymi tarczami, 4 ostrzami stożkowymi, tamperem
2000W Elektryczna maszynka do mięsa Krajalnica do warzyw, Multi robot kuchenny 3 w 1 Krajalnica do warzyw Maszynka do robienia kiełbas z 3 perforowanymi tarczami, 4 ostrzami stożkowymi, tamperem
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 164
299,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kaneliact
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Darbo Rose Apricot Jam Extra Fruit Spread 450g
Darbo Rose Apricot Jam Extra Fruit Spread 450g
60,87 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
27,39 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Pyłek kwiatowy ImkerPur, 500 g, całkowicie bez pozostałości, słodko-łagodny
Pyłek kwiatowy ImkerPur, 500 g, całkowicie bez pozostałości, słodko-łagodny
466,30 zł/1kg
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 14
233,15 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia
Zdjęcie produktu dla 500W(1000W peak) 518Wh Przenośny Stacja zasilania Generator solarny Power Station Generator energii Generator słonecznej Power Bank Ładowarka
500W(1000W peak) 518Wh Przenośny Stacja zasilania Generator solarny Power Station Generator energii Generator słonecznej Power Bank Ładowarka
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 373
1 110,00 zł
Rabat 5% od 2 szt.
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: SWAREY-Official
Zdjęcie produktu dla Bosch TSM6A017C, Młynek z ostrzami, 75 g, Kremowy, Plastik, 180 W, 220 - 240 V
Bosch TSM6A017C, Młynek z ostrzami, 75 g, Kremowy, Plastik, 180 W, 220 - 240 V
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 115
90,58 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla Bateria kuchenna Homelody z 2 rodzajami strumienia, bateria kuchenna rozciągliwa, bateria zlewozmywakowa, bateria kuchenna ze stali nierdzewnej
Bateria kuchenna Homelody z 2 rodzajami strumienia, bateria kuchenna rozciągliwa, bateria zlewozmywakowa, bateria kuchenna ze stali nierdzewnej
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 183
238,00 zł
10% zniżki
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Homelody
Zdjęcie produktu dla zestaw 100 szklanek 230 ml To 82 z pokrywką w czerwoną kratkę, w tym książeczka z przepisami Diamant-Zucker Gelierzauber
zestaw 100 szklanek 230 ml To 82 z pokrywką w czerwoną kratkę, w tym książeczka z przepisami Diamant-Zucker Gelierzauber
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 309
228,94 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MamboCat
Zdjęcie produktu dla d’arbo 268957001 d’arbo Erdbeere Konfitüre, 450,0 g
d’arbo 268957001 d’arbo Erdbeere Konfitüre, 450,0 g
12,73 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
53,06 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Longlife Quick Cooking makaron szybko przygotowywany bez jajka 500 g
Longlife Quick Cooking makaron szybko przygotowywany bez jajka 500 g
25,98 zł/1kg
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
12,99 zł
Sprzedawca: LAVONIO
Zdjęcie produktu dla Makaron Shirataki Rice Style 270g - Miyata
Makaron Shirataki Rice Style 270g - Miyata
32,11 zł/1kg
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 29
8,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Royal Tiger 18 kg ryż zapachowy o zapachu jaśminu, ziarna całe | Jakość AAA
Royal Tiger 18 kg ryż zapachowy o zapachu jaśminu, ziarna całe | Jakość AAA
21,87 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 217
393,67 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Skrzynia ogrodowa Prosperplast WOODEBOX antracyt 280L
Skrzynia ogrodowa Prosperplast WOODEBOX antracyt 280L
3,9Średnia ocena: 3,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 380
135,52 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla Kołdra puchowa 135 x 200 cm (1400 g) – kołdra kasetowa, kołdra całoroczna, kołdra puchowa, kołdra pikowana
Kołdra puchowa 135 x 200 cm (1400 g) – kołdra kasetowa, kołdra całoroczna, kołdra puchowa, kołdra pikowana
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 211
345,96 zł
Sprzedawca: Bestlivings
Zdjęcie produktu dla ALLNUTRITION FRULOVE In Jelly Cherry 1000g dżem owocowy wiśnia
ALLNUTRITION FRULOVE In Jelly Cherry 1000g dżem owocowy wiśnia
52,99 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
52,99 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
Zdjęcie produktu dla Mövenpick DER HIMMLISCHE, 500g fasoli
Mövenpick DER HIMMLISCHE, 500g fasoli
117,50 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 45
58,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla Erasco Erbsen mit Würstchen Dosen-Eintopf 850 ml
Erasco Erbsen mit Würstchen Dosen-Eintopf 850 ml
49,16 zł/1kg
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
55,80 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Grundig VCC 3850 A, 800 W, Cylinder próżniowy, Suchy, Worek na kurz, 2,1 l, HEPA
Grundig VCC 3850 A, 800 W, Cylinder próżniowy, Suchy, Worek na kurz, 2,1 l, HEPA
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 253
363,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at
Zdjęcie produktu dla LAILA Basmati Rice 5kg | Najwyższa jakość | Najlepszy stary i dojrzały ryż basmati
LAILA Basmati Rice 5kg | Najwyższa jakość | Najlepszy stary i dojrzały ryż basmati
16,56 zł/1kg
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
82,80 zł
Sprzedawca: India_Bazaar
Zdjęcie produktu dla Hofgut agrest słodzony owocowy słodki w słoiku Good food 720ml
Hofgut agrest słodzony owocowy słodki w słoiku Good food 720ml
19,83 zł/1l
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
14,28 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Barilla Collezione Mezze Penne Tricolore Nr 78 Pasta Nudeln 5000g
Barilla Collezione Mezze Penne Tricolore Nr 78 Pasta Nudeln 5000g
19,38 zł/1kg
96,90 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Dallmayr 122500000 Dallmayr prodomo entcoffeiniert Kaffeebohnen Arabicabohnen 500,0 g
Dallmayr 122500000 Dallmayr prodomo entcoffeiniert Kaffeebohnen Arabicabohnen 500,0 g
186,84 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 22
93,42 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Peklosól (sól peklowa) 1 kg
Peklosól (sól peklowa) 1 kg
4,99 zł/1kg
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
4,99 zł
Sprzedawca: SklepAgnex

Brak opinii klientów

Produkt nie ma jeszcze recenzji.

Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla Pistacje łuskane 500g Brat.pl
Pistacje łuskane 500g Brat.pl
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
77,69 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
147,98 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Orzechy pinii 500g Brat.pl
Orzechy pinii 500g Brat.pl
85,79 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
164,98 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Pistacje prażone niesolone 1kg
Pistacje prażone niesolone 1kg
74,69 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
0,07 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Pistacje prażone 1kg Brat.pl
Pistacje prażone 1kg Brat.pl
70,69 zł
-2,10 zł
68,59 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
67,44 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Migdały prażone solone 1kg Brat.pl
Migdały prażone solone 1kg Brat.pl
63,59 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
62,96 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Orzechy macadamia 500g Brat.pl
Orzechy macadamia 500g Brat.pl
60,59 zł
-10%
54,49 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
104,79 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Orzechy włoskie POLSKIE 1kg Brat.pl
Orzechy włoskie POLSKIE 1kg Brat.pl
55,49 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
54,14 zł/1kg
ORZECHY MACADAMIA BIO 200 g - BIO PLANET
ORZECHY MACADAMIA200 g -PLANET
38,39 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
191,95 zł/1kg
MĄKA MIGDAŁOWA BIO 400 g - BIO PLANET
MĄKA MIGDAŁOWA400 g -PLANET
45,39 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
113,47 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Pistacje łuskane 200g Brat.pl
Pistacje łuskane 200g Brat.pl
33,99 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
161,86 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Orzechy włoskie 1kg Brat.pl
Orzechy włoskie 1kg Brat.pl
2,0Średnia ocena: 2,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
37,29 zł
-5%
35,29 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
34,77 zł/1kg
KASZTANY JADALNE CAŁE (GOTOWANE) BIO 320 g - DANIVAL
KASZTANY JADALNE CAŁE (GOTOWANE)320 g - DANIVAL
53,33 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
166,66 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Pestki z dyni łuskane -  Schronisko Bukowina
Pestki z dyni łuskane - Schronisko Bukowina
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
26,87 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
26,34 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Orzeszki piniowe100g BIOPLANET
Orzeszki piniowe100g BIOPLANET
30,29 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
275,36 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Mieszanka studencka 1kg (2x500g)
Mieszanka studencka 1kg (2x500g)
25,09 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
24,84 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Żurawina dzika Valenzi typowy owocowy i cierpki smak 2000g
Żurawina dzika Valenzi typowy owocowy i cierpki smak 2000g
75,52 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Goldpack Świeżo drobno starte orzechy włoskie najwyższej jakości 200g
Goldpack Świeżo drobno starte orzechy włoskie najwyższej jakości 200g
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
24,60 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
123,00 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla XOX Orzeszki ziemne solone 85004 1.000g
XOX Orzeszki ziemne solone 85004 1.000g
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
41,41 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
41,41 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla XOX Orzeszki ziemne solone 85019 500g
XOX Orzeszki ziemne solone 85019 500g
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
23,91 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
47,82 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla XOX Orzeszki ziemne naturalne 85022 900g
XOX Orzeszki ziemne naturalne 85022 900g
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
41,41 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
46,01 zł/1kg