4,7



Na podstawie 19 opinii
Bottega Veneta Illusione Bois Nu For Him Woda toaletowa, 50 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
201,60 zł
4 032,00 zł / 1l
+ 16,89 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Złóż zamówienie w ciągu
8h 02m 01s
Licznik pokazuje, ile czasu pozostało, aby złożyć zamówienie i otrzymać przesyłkę we wskazanym terminie.
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Nasze najlepszeoferty
Wody toaletowe i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Kenzo Homme Woda toaletowa, 110 ml1 833,18 zł/1l
201,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Lanvin Eclat d'Arpege Pour Homme Woda toaletowa, 100ml3 304,00 zł/1l
330,40 zł
Sprzedawca: VogueVista

Więcej informacji o reklamie
Diptyque Eau des Sens Woda toaletowa, 50 ml11 807,80 zł/1l
590,39 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Mercedes Benz - Mercedes Benz Club Black EDT 100ml1 766,50 zł/1l
176,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Bottega Veneta Illusione Him, Mężczyźni, 50 ml, Butelka jednorazowa, Cytryna, Pomarańczowy, Fir, Cedr, fir balsam, white cedarwood
10 978,00 zł/1l
548,90 zł
Sprzedawca: PerfumeriaMarzen

Prada L'Homme Woda toaletowa, 50ml
6 269,80 zł/1l
313,49 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Guerlain Aqua Allegoria Nerolia Vetiver, Woda toaletowa, 75ml
3 970,00 zł/1l
297,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Armaf Le Parfait Pour Homme EDP 100ml
633,00 zł/1l
63,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Bottega Veneta POUR HOMME EXTREME, Mężczyźni, 50 ml, Piment, Skóra, Spray
17 138,00 zł/1l
856,90 zł
Sprzedawca: PerfumeriaMarzen

Hermès Terre D'Hermes woda toaletowa dla mężczyzn 100 ml
2 890,00 zł/1l
289,00 zł
Sprzedawca: MultiVendo

Hugo Boss Boss Bottled Woda toaletowa, 50ml
131,94 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Cartier La Panthere Woda toaletowa, 50 ml
7 218,80 zł/1l
360,94 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dragondo_Europe

Escada Santorini Sunrise Limited Edition Woda toaletowa, 100ml
1 288,50 zł/1l
128,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Monotheme Verbena Woda toaletowa, 100 ml
760,00 zł/1l
76,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Givenchy Irresistible Fraiche Woda toaletowa, 50 ml
4 345,00 zł/1l
217,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Monotheme Zagara Woda toaletowa, 100 ml
516,10 zł/1l
51,61 zł
Sprzedawca: MANADA

FCUK Him Woda toaletowa, 100 ml
729,30 zł/1l
72,93 zł
Sprzedawca: Tersorte

Gianfranco Ferre woda toaletowa 100ml
6 039,00 zł/1l
603,90 zł
Sprzedawca: PerfumeriaMarzen
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
jpg BOTTEGA VENETA Illusione Bois Nu For Men EDT 50ml Bottega Veneta 3614229379488
Producent : Bottega Veneta
Rodzaj: Woda Toaletowa
Pojemność : 50ml
Premiera zapachu : 2021
Illusione Bois Nu marki Bottega Veneta to drzewno - kwiatowo - piżmowe perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, Illusione Bois Nu został wydany w 2021 roku.
Nuty zapachowe:
-nuty głowy: cytryna, bergamotka, gorzka pomarańcza;
-nuty serca: olej monoi;
-nuty podstawy: nuty drzewne, paczula, wanilia.
Illusione Bois Nu to esencja nowoczesnej elegancji i ponadczasowego wyrafinowania. Pozwól sobie na podróż zapachową, która podkreśli Twój wyjątkowy styl i osobowość. Niech ten unikalny aromat stanie się Twoim charakterystycznym znakiem rozpoznawczym, subtelnie podkreślającym Twoją obecność.
Nuty zapachowe:
Nuta głowy: cytryna, gorzka pomarańcza, bergamotka
Nuta serca: olej monoi
Nuta bazy: nuty drzewne, wanilia, paczula
Bottega Veneta powraca do podstaw, aby na nowo zdefiniować wizję nowoczesności dzięki wodzie toaletowej Illusione Bois Nu. Kiedy prostota symbolizuje najwyższy luksus: wyrafinowany minimalizm, bezpretensjonalne piękno. Autentyczna wizja człowieczeństwa, nowy wyraz wyrafinowanej męskości. Mocny, słoneczny akord podkreślony intensywnymi nutami cytrusów.
Woda toaletowa marki Bottega Veneta została stworzona specjalnie dla mężczyzn. Zapach znajduje się we flakonie o pojemności 50 ml.
Bottega Veneta, reprezentowana przez Veneta lllusione Bois Nu, przemyśla istotę i na nowo definiuje nowoczesność: prostota dla najwyższego luksusu, wyrafinowana prostota i bezkompromisowe piękno - węchowa autentyczna ludzka wizja, która symbolizuje nowy wyraz kultywowanej męskości. Słoneczne nuty włoskich owoców cytrusowych, takich jak cytryna, bergamotka i gorzka pomarańcza, otwierają zapach, podczas gdy ciepło monoi definiuje serce. Udane połączenie nut paczuli ze zmysłowymi nutami drzewnymi i waniliową bazą. Projekt flakonu lampy również odzwierciedla doskonałość w prostocie - Bottega Veneta łączy kwadratowe linie architektoniczne z organicznym kształtem podstawy butelki, która przypomina kroplę wody.
Illusione Bois Nu�de�Bottega Veneta� to zapach z rodziny drzewno-kwiatowo-piżmowej dla mężczyzn. Illusione Bois Nu� został wprowadzony na rynek w 2021 roku. Nutami głowy są limonka, gorzka pomarańcza i bergamotka; nutą serca jest olejek monoi; nutami bazy są nuty drzewne, wanilia i paczula.
Bottega Veneta Illusione Bois Nu Edt Men 50 ml
- Wymiary
- 50 ml
- Model
- Illusione Bois Nu
- Waga
- 0.1 kg
- Zawartość
- 50 ml
- Składniki
- Bottega Veneta Illusione Bois Nu For Him Woda toaletowa, 50 ml
- Producent
- Grupy docelowe
- Mężczyźni
- EAN
- 3614229379488
- Numer producenta
- 2023739
- Wymiary
- 50 ml
- Model
- Illusione Bois Nu
- Waga
- 0.1 kg
- Zawartość
- 50 ml
- Składniki
- Bottega Veneta Illusione Bois Nu For Him Woda toaletowa, 50 ml
- Producent
- Grupy docelowe
- Mężczyźni
- EAN
- 3614229379488
- Numer producenta
- 2023739
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Pasuje również do tego

Bottega Veneta Illusione Her, Kobiety, 30 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Czarna porzeczka, Figa, Kwiat pomarańczy, Tonkowiec wonny
26 363,33 zł/1l
790,90 zł
Sprzedawca: PerfumeriaMarzen

Bottega Veneta Illusione Her, Kobiety, 50 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Czarna porzeczka, Figa, Kwiat pomarańczy, Tonkowiec wonny
20 438,00 zł/1l
1 021,90 zł
Sprzedawca: PerfumeriaMarzen

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Czarna porzeczka, Różowy pieprz, Karmel, Agar (oud), Piwonia
941,50 zł/1l
94,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Nina Ricci Luna, Kobiety, 50 ml, Butelka jednorazowa, Spray, 1 szt.
4 010,00 zł/1l
200,50 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
1 122,33 zł/1l
67,34 zł
Sprzedawca: Tersorte

Hugo Boss Boss Woman Woda perfumowana, 90ml
1 454,44 zł/1l
130,90 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Yves Saint Laurent YSL Libre Woda perfumowana 90 ml
4 228,44 zł/1l
380,56 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: LOGNOW

Olaplex No.0 Intensive Bond Building Hair Treatment 155 ml
354,77 zł/1l
54,99 zł
Sprzedawca: esiteo

Swiss Arabian - Shaghaf Oud EDP 75ml
1 972,27 zł/1l
147,92 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Hugo Boss Boss Orange Man Woda toaletowa, 100ml
1 471,20 zł/1l
147,12 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Burberry Weekend, Kobiety, 100 ml, Spray, 1 szt.
2 122,40 zł/1l
212,24 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Hugo Boss Deep Red Woda perfumowana, 90ml
3 133,44 zł/1l
282,01 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Yves Saint Laurent, L'Homme Cologne Bleue, Eau De Cologne, For Men, 100 ml
4 761,50 zł/1l
476,15 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BestBuyPerfumes

LEGO 42150 Technic Monster Jam Monster Mutt Dalmatian, Pojazd dla Dzieci od 7 lat, Zabawka do budowania 2w1 z Napędem Typu Pull Back, Pomysł na Prezent
149,00 zł
Sprzedawca: PIASECZNOZABAWKI

Armani - Stronger With You Intensely EDP 100ml
3 729,00 zł/1l
372,90 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Hugo Boss Bottled Unlimited Woda toaletowa, 200ml
2 345,55 zł/1l
598,95 zł
-129,84 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
469,11 zł
Sprzedawca: Katomix

Bottega Veneta Illusione Him, Mężczyźni, 90 ml, Butelka jednorazowa, Cytryna, Pomarańczowy, Fir, Cedr, fir balsam, white cedarwood
7 932,22 zł/1l
713,90 zł
Sprzedawca: PerfumeriaMarzen

Guerlain Aqua Allegoria Orange Soleia, Woda toaletowa, 75ml
5 625,73 zł/1l
421,93 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Parfumart

Samsung VR05R503PWG/WA, Bez worka, Czarny, Stal nierdzewna, Okrągły, 77 dB, 0,2 l, 320 mm/s
1 948,66 zł
Sprzedawca: G-Electronics

WMF 0413310011, 1,6 l, 3000 W, Czarny, Stal nierdzewna, Stal nierdzewna, Regulowany termostat, Bezprzewodowy
608,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Armani Acqua Di Gio Pour Homme Edt Spray Refillable
1 812,80 zł/1l
262,75 zł
-81,47 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
181,28 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

odkurzacz bezprzewodowy SMARTAI 650W 65000Pa, odkurzacz ręczny z 2 diodami LED, odkurzacz bezprzewodowy, odkurzacz bezworkowy 8 w 1, dotykowy, cichy odkurzacz z filtrem powietrza
699,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: 360deutschlandstore

PLAYMOBIL 70778, Zestaw do budowania, 4 lat(a), Plastik, 135 szt., 1,87 kg
816,76 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Giorgio Armani Si Passione 100ml edp
4 042,50 zł/1l
404,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Yves Saint Laurent Libre Pour Femme Woda perfumowana, 50ml
5 401,40 zł/1l
278,00 zł
-7,93 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
270,07 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ePubIsland

LEGO Bukiet kwiatów, Zestaw Konstrukcyjny dla Dorosłych Fanów Kolekcji Botanicznej, Pomysł na Dekoracje do Domu, Pomysł na Prezent, 10280
231,90 zł
Sprzedawca: e-kidsplanet

Refillable Spray Thierry Mugler Alien Man Edt Spray
6 369,00 zł/1l
636,90 zł
Sprzedawca: PerfumeriaMarzen

PRADA La Femme L'Eau EDT 100ml
4 478,30 zł/1l
447,83 zł
Sprzedawca: Tersorte

Giorgio Armani My Way Woda perfumowana, 90ml
3 305,44 zł/1l
297,49 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Sigma-Markt

Femibion 2, Ciąża, 56 tabletek + 56 kapsułek
1 079,90 zł/1l
107,99 zł
Sprzedawca: The-Fast-Order
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 89% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
89%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 5% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
5%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 5% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
5%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 7 kwietnia 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wszystko na wierzchu
Mogę gorąco polecić ten produkt i sprzedawcę
Oceniono dnia 13 października 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Dobre przetwarzanie
Super. Mam tu swoje ulubione perfumy.
Oceniono dnia 8 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo dobrze
Bardzo mi się to podoba
Oceniono dnia 31 grudnia 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Dobry produkt, chętnie ponownie
Dobry produkt, chętnie ponownie
Oceniono dnia 11 grudnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 23 listopada 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 16 lipca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 4 czerwca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Balmain Homme, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Skóra, Fioletowy, Cedr, Tonkowiec wonny
2 558,25 zł
Sprzedawca: Drogisterijplus-nl
25 582,50 zł/1l

Loewe 7 woda toaletowa dla mężczyzn 150 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
587,90 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 919,33 zł/1l

Trussardi Riflesso Blue Vibe, Mężczyźni, 50 ml, Butelka jednorazowa, Rum, Yuzu, Artemizja, Geranium, Rum, Bursztyn, Skóra, Tytoń



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(21)Liczba wystawionych ocen: 21
140,98 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 819,60 zł/1l

Lanvin Eclat d'Arpege Pour Homme Woda toaletowa, 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
330,40 zł
Sprzedawca: VogueVista
3 304,00 zł/1l

Acqua di Parma Mirto Di Panarea, Kobiety, 150 ml, Butelka jednorazowa, Bazylia, Bergamotka, Cytryna, Mirt, Myrtle, Basil, Italian Lemon, Italian Bergamot, Jaśmin, Morski, Różowy



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
526,93 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 512,87 zł/1l

Dior Poison, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Kolendra, Tuberoza, Opoponax



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(28)Liczba wystawionych ocen: 28
546,30 zł
Sprzedawca: Parfumart
5 463,00 zł/1l

BVLGARI Pour Homme, Mężczyźni, 100 ml, Pepper, Bursztyn, Piżmo, Amber,Musk



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(37)Liczba wystawionych ocen: 37
511,73 zł
Sprzedawca: Parfumart

Acqua di Parma Bergamotto di Calabria, Unisex, 180 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, LINALYL ACETATE, TETRAMETHYL..., 1 szt.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
1 024,21 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 690,06 zł/1l

John Richmond Viva Rock woda toaletowa spray 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
347,67 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 476,70 zł/1l

MEXX Fresh Woman EDT 15ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
172,77 zł
Sprzedawca: Parfumart
11 518,00 zł/1l

Dior (Christian Dior) Eau Sauvage woda toaletowa dla mężczyzn 400 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
1 058,99 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 647,47 zł/1l

Yves Saint Laurent Opium Pour Femme Woda toaletowa, 90ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(22)Liczba wystawionych ocen: 22
378,58 zł
Sprzedawca: Parfumart
4 206,44 zł/1l

Tous Touch Floral, Kobiety, 100 ml, 1 szt.
442,77 zł
Sprzedawca: VogueVista
4 427,70 zł/1l

Tous Man Intense, Mężczyźni, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., AQUA/WATER/EAU, PARFUM/FRAGRANCE, METHYL CYCLODEXTRIN, ETHYLHEXYL SALICYLATE,..., 1 szt.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
405,88 zł
Sprzedawca: VogueVista
4 058,80 zł/1l

Bvlgari Aqva Pour Homme Marine woda toaletowa 100ml spray



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(16)Liczba wystawionych ocen: 16
290,00 zł
Sprzedawca: Estilo
2 900,00 zł/1l

Korres Sikinos EDT 50 ml UNISEX



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
131,21 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 624,20 zł/1l

MARY KAY Woda toaletowa If you believe 60 ml
234,15 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
3 902,50 zł/1l

Mexx Pure for Men woda toaletowa dla mężczyzn 75 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
260,70 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 476,00 zł/1l

Bruno Banani Absolute Man 75 ml, Mężczyźni, 75 ml, Butelka jednorazowa, Bazylia, Lawenda, Anyż, lavender, basil, star anise, Goździk, Kawa, Heliotrop



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
235,93 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 145,73 zł/1l